NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TYHilton13/status/1128833558443888640

Eminem es a D12 back in the days 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
kolok1972 New England Patriots 2 431 — Pats fan
"A helyi rendőrség szerint több gyanúsított nem kevesebb mint 80 lövést adott le a Colts-segédedző Parks Frazier házára. Szerencsére senki sem tartózkodott otthon, az elkövetőket még keresik."

Kemény
dugo93
Belichick es Brady volt, azota mar letartoztattak oket. El akartak lopni a Colts playbookjat.
Stez
Minek? Videón má rég megvan minden! 😛

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ballard ismét fogadta a helyi média képviselőit a "draft magyarázóján", azaz beült velük a draft roomba és úgy másfél órán keresztül pickről pickre, filmen is megmutatva elmondta, hogy kit, miért, mikor húztak, miért tradelt vissza, stb. Ha lesz róla cikk linkelni fogom, most csak egy érdekesség, ami nem is a frissen draftoltakkal kapcsolatos. De passzol, mert éppen most beszélgettünk Wilsonról.

Szóval Ballard elmondta, hogy Wilson elég alapos testalkat "átalakításon" ment át az elmúlt 2 évben. A draftolása idején 210 font körüli súlya volt, és 13-15% testzsír-százaléka. Most 192 font súlyú, és 7% testzsír százaléknál tart, és ennek jelentős részét a mostani offseasonban dolgozta, dolgozza le. Azt monda ezt szeretnék vele tartani, mert a fiziko-agyasok, dokik és edzők azt gondolják, hogy ez az az ideális alkat és súly, amivel a leg-agilisabb lehet, és egyúttal a sérülések elkerülésében is segíti. Kíváncsi leszek rá, hogy ebből mi látszik majd a képernyőn.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
"A helyi rendőrség szerint több gyanúsított nem kevesebb mint 80 lövést adott le a Colts-segédedző Parks Frazier házára. Szerencsére senki sem tartózkodott otthon, az elkövetőket még keresik."

Kemény
dugo93
Belichick es Brady volt, azota mar letartoztattak oket. El akartak lopni a Colts playbookjat.

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071
"A helyi rendőrség szerint több gyanúsított nem kevesebb mint 80 lövést adott le a Colts-segédedző Parks Frazier házára. Szerencsére senki sem tartózkodott otthon, az elkövetőket még keresik."

Kemény

több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Nándi igazad van, már csak a matekot kell gyakorolni, mert jó lesz az vagy 10-6nak vagy 9-7nek 😉
dande
Jogos, javítva!

Music City Miracle
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Más. Nem tudom volt-e már: azzal, hogy 2019-re aláírt, Vinatieri a 14. idényét kezdte meg a Coltsban, ami a csapat történelmében a 2. leghosszabb idő. Csak Unitas volt hosszabb ideig Colt, 17 évig. Utána Manning, Wayne, Mathis és immár VInatieri állnak holtversenyben, 14 idénnyel.
peterk2005
Hátha még nem pazarol el annyi évet a Patsre 😉 😛
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ahol kiemelkedő a QB (vagy azt hiszik, hogy kiemelkedő lesz), azokat a csapatokat általában idény előtt túlértékelik, ahol meg nincs kiemelkedő irányító, vagy éppen kérdőjel van körülötte, azokat meg alul. Mi aztán igazán jól tudjuk, hogy ez így működik a tavalyi 32. helyezésünk után, ahova ugye tavaly ilyenkor tettek minket. 😊

Más. Nem tudom volt-e már: azzal, hogy 2019-re aláírt, Vinatieri a 14. idényét kezdte meg a Coltsban, ami a csapat történelmében a 2. leghosszabb idő. Csak Unitas volt hosszabb ideig Colt, 17 évig. Utána Manning, Wayne, Mathis és immár VInatieri állnak holtversenyben, 14 idénnyel.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nándi igazad van, már csak a matekot kell gyakorolni, mert jó lesz az vagy 10-6nak vagy 9-7nek 😉
több mint 4 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Mert nem tud nyerni a Titans. Harom eve allandoan az van, hogy kinezetre kurva jo a banda, papiron jok a drafton, korrektek az FA-k, aztan megsem tudjak meglepni azt a bizonyos szintet. Mindig ott vannak 8-9-10W korul, mindig ott vannak a rajatszas kornyeken, de allandoan azt erzi az ember, amit a Houstonnal, hogy valahogy nem kepesek tullepni az arnyekukon es az elvarasokon.
Stez
Erősen gondolkodom, de nem tudom, milyen elvárásokon nem vagyunk képesek túllépni. Évek óta az van, amit Baba Yaga is ír, hogy a csoportban a Titans egy lesajnált csapat és liga szinten is alul van értékelve. Nézzük csak ezt a három évet. '16-ban mindenki azt mondta, hogy Mularkeyval bukás lesz a szezon, jó ha 4-5 meccset nyerünk, ehelyett lett az első 9-7 és az utolsó előtti fordulóig versenyben voltunk a PO-ért. '17-ben az volt a vélekedés, hogy az exotikus futójátékkal úgy se leszünk jók, aztán decemberben már mindenki kihúzott minket a PO-ból, de mégis bejutottunk 9-7-tel, majd a rájátszásban is nyertünk egyet. Emiatt végképp nem is értem, mi közünk van a Houstonhoz... Tavaly jött Vrabel, akit mindenki lesajnált, hogy minek lett ő HC, és 6 győzelemnél többet nem is vártak tőlünk, de amit Baba is írt, hogy egy sérült Mariotával ismét összehoztunk egy 9-7-et és az utolsó meccsen ment el a PO. Azt se értem, hogy honnan van ez, hogy állandóan kurva jól néz ki a banda. Még mindig vannak hiányposztjaink, a korábbi években pláne voltak. Van előrelépés és fejlődés, de azért nem vagyunk egy Jaguars, melytől a csoportgyőzelem az elvárás.
Hogy is mondjam... Ebbol a Titansbol nagyon sok ideje hianyzik egy igazi vezer az iranyito posztrol, akitol felnek, akinel azt ereznem, hogy ennel a faszinal nincsen meccs, ami eldolt, mert ez barmikor fogja magat es fordit egy negyed alatt. Nekem hianyzik a playmaker. Birom Mariotat, nem is rossz szerintem, de nem is jo, olyan semmilyen. Csak hat szerintem o nem az a Luck-, Mahomes-fele csoka, aki el tudja vinni a hatan a csapatot es a semmibol forditani peldaul. Marpedig en ugy gondolom, hogy amig a Titans nem talal egy ilyen playmakert, addig nem lesz igazan veszelyes, meg ugy sem, hogy mint csapat, szerintem kurva jok. Csak hat ez erre eleg, idenyenkenti 9-10 gyozelemre, wild cardra, egy, max ket korre a PO-ban.
Stez
Na ez meg pláne nem állja meg a helyét. A 2017-es szezon óta a legtöbb GWD-vel rendelkezik a ligában, és még volt jó pár comeback-je is. Simán clutch irányító amikor kell. Inkább abban kellene javulnia, hogy a papírforma meccseket úgy is hozzuk, és ne centizzük ki a végéig. No meg jó lenne, ha nem jönnének a menetrendszerű sérülések, de éppen azért hoztuk Tanyahillt, aki a Gabbert szintnél ezerszer jobb lesz. Amúgy Mariota nem lesz Luck, se egy Brady, de egy Alex Smith szintet szerintem tud, amiből aztán jó csillag állással bármi kisülhet.

Persze ettől még van a Luck-faktor, amivel nem tudunk mit kezdeni, de minden sorozat megszakad egyszer. Paganóét is megtörtük, igaz akkor nem volt Luck, de akkor is megtörtük. De ez még hagyján, az sajnos igaz, hogy nagyon erősnek tűnik a csoport. Szerintem a csapatokat max hajszál választja el egymástól, és olyan dolgokon múlhat majd a sorrend, hogy kinek lesz éppen jobb napja, vagy kinél hány játékos lesz sérült. Részemről amúgy semmi gond a lesajnált szereppel, a surranó pályáról ugyanis kellemes meglepetéseket lehet okozni. Ha nem is idén, de pár éven belül mindenképpen. 😊

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 692
Én WIlson kapcsán amiatt nem döntöttem még, mert eleve 2 évvel fiatalabban érkezni, mint "normális", elég nagy ugrás volt neki. Ráadásul egy csípő műtéttel érkezett, így az egész offseason-t kihagyta gyakorlatilag, azaz felkészülés szempontból elment egy éve. Aztán idény közben jótt a mamlaszkodása, a jópár meccses doghouse (ami valószínűleg járt is neki persze), de idény végére szépen összekapta magát, jól játszott. Tavaly meg ugye jött Eberflus, és hozott egy Wilson számára tök idegen rendszert. Wilson mindig is emberezős corner volt, college-ben is azt tanulta, Pagano alatt is azt játszotta, Ha egy rookie - mondjuk idén Ya-Sin - sehol nincs az idény elején, aztán az idény végére szép fokozatosan elnyeri a szélen a kvázi kezdő snapszámot, akkor arra azt fogjuk mondani, hogy sikeres rookie szezon. Wilson tavaly lényegében ezt csinálta (idény elején eltűnt, aztán idény végére visszavette Moore-tól a szélső snapeket, plusz még egyfaja jolly joker szereped is dime, stb. felállásokban), mégse mondjuk rá, hogy sikeres szezon, mert papíron neki a második éve volt. Holott, tulajdonképpen ugyanazon kellett átmennie, mint egy rookienak.

Szóval ezért nem írom még le. Nem mondom, hogy ki is fogja nőni magát, láttam már elég ígéretet ígéretnek is maradni. De látom a lehetséges okokat is, hogy egy nagyon fiatalon draftolt játékos miért kínlódhatott meg az első két évével, mi okozhatta, okozhatja az esetleges csúszó kiugrást. Sok esetet láttam már, amikor 3., 4. évre jött a breakout szezon, mert addigra álltak össze a dolgok. Hogy mást ne mondjak, pl. Bouye. Vagy a mi Vontae Davisünk, aki Miamiban első körösként gyakorlatilag egy nagy csalódás volt, aztán nálunk igencsak korrekt játékos lett belőle mégis.

(Egyébként Hookerrel kapcsolatban is ebben bizakodom. Ő is úgy érkezett, hogy egy nyers prospect, akiben óriási az upside, de eltelhet 2-3 év is, mire kijön belőle, igazán belenő a szerepébe. Ehhez aztán jött első évben az ACL, ami ugye nem csak 1 év kihagyás, de a következő évre is hatással lehet még, ahogy azt sokszor láttuk ACL visszatérőknél. Szóval Hooker is, Wilsonhoz hasonlóan, késésben van fejlődés szempontból a kihagyott idő ill. a sematikus ide-oda váltás miatt. Rookieként érkezni egy új rendszerbe jó, mert eleve már az újba érkezik, egyet kell megtanulnia. Veteránként váltani egy új rendszerre a tapasztalat miatt megoldható. Fejlődés szempontból talán a legrosszabb időzítés, ha egy fiatalnak az első éve után kell új rendszerre átállnia. Hookerrel és Wilsonnal ez történt. És Hairstonnal is, aki rendesen el is tűnt a második évére. Szerencsére legalább Walkernek feküdt a váltás.)
peterk2005
Akkor reménykedjek, hogy nálunk Artie Burns életre kel ?! 😊)))

Nyers, mint nagyapám stílusa, atletikus, mint egy nyugdíjas tornatanár, vertikálisan integrált, mint a termelői piac, hasznos, mint egy gumicsőr a harkályon, sötét, mint a vakond belsőzsebe. Bármi lehet belőle. BÁRMI!!!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én WIlson kapcsán amiatt nem döntöttem még, mert eleve 2 évvel fiatalabban érkezni, mint "normális", elég nagy ugrás volt neki. Ráadásul egy csípő műtéttel érkezett, így az egész offseason-t kihagyta gyakorlatilag, azaz felkészülés szempontból elment egy éve. Aztán idény közben jótt a mamlaszkodása, a jópár meccses doghouse (ami valószínűleg járt is neki persze), de idény végére szépen összekapta magát, jól játszott. Tavaly meg ugye jött Eberflus, és hozott egy Wilson számára tök idegen rendszert. Wilson mindig is emberezős corner volt, college-ben is azt tanulta, Pagano alatt is azt játszotta, Ha egy rookie - mondjuk idén Ya-Sin - sehol nincs az idény elején, aztán az idény végére szép fokozatosan elnyeri a szélen a kvázi kezdő snapszámot, akkor arra azt fogjuk mondani, hogy sikeres rookie szezon. Wilson tavaly lényegében ezt csinálta (idény elején eltűnt, aztán idény végére visszavette Moore-tól a szélső snapeket, plusz még egyfaja jolly joker szereped is dime, stb. felállásokban), mégse mondjuk rá, hogy sikeres szezon, mert papíron neki a második éve volt. Holott, tulajdonképpen ugyanazon kellett átmennie, mint egy rookienak.

Szóval ezért nem írom még le. Nem mondom, hogy ki is fogja nőni magát, láttam már elég ígéretet ígéretnek is maradni. De látom a lehetséges okokat is, hogy egy nagyon fiatalon draftolt játékos miért kínlódhatott meg az első két évével, mi okozhatta, okozhatja az esetleges csúszó kiugrást. Sok esetet láttam már, amikor 3., 4. évre jött a breakout szezon, mert addigra álltak össze a dolgok. Hogy mást ne mondjak, pl. Bouye. Vagy a mi Vontae Davisünk, aki Miamiban első körösként gyakorlatilag egy nagy csalódás volt, aztán nálunk igencsak korrekt játékos lett belőle mégis.

(Egyébként Hookerrel kapcsolatban is ebben bizakodom. Ő is úgy érkezett, hogy egy nyers prospect, akiben óriási az upside, de eltelhet 2-3 év is, mire kijön belőle, igazán belenő a szerepébe. Ehhez aztán jött első évben az ACL, ami ugye nem csak 1 év kihagyás, de a következő évre is hatással lehet még, ahogy azt sokszor láttuk ACL visszatérőknél. Szóval Hooker is, Wilsonhoz hasonlóan, késésben van fejlődés szempontból a kihagyott idő ill. a sematikus ide-oda váltás miatt. Rookieként érkezni egy új rendszerbe jó, mert eleve már az újba érkezik, egyet kell megtanulnia. Veteránként váltani egy új rendszerre a tapasztalat miatt megoldható. Fejlődés szempontból talán a legrosszabb időzítés, ha egy fiatalnak az első éve után kell új rendszerre átállnia. Hookerrel és Wilsonnal ez történt. És Hairstonnal is, aki rendesen el is tűnt a második évére. Szerencsére legalább Walkernek feküdt a váltás.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez baromsag, Okereke harmadik LB lesz rotalva, de a szelen, mig Leonard es Walker allandoan palyan lesz, hacsak nem serulnek, nem latom, hogy barmelyik helyere Okereke kerul. Es igen, Walker korrektul jatszott, raadasul halkan jegyzem meg, hogy a front vezere abszolut o, nem pedig Leonard. A Colts eleget jatszik harom LB-s felallasban, Okereke ezeknel jon majd elo.

Wilsont viszont en is leirom, tulsagosan hullamzo, egyre Ya-Sin pedig szvsz pont az o snapjeit zabalja fel, mert Desir kis tulzassal kijatszhatatlan lesz szvsz es stabilan ott lesz az egyik szelen. Wilson kozepre nem mehet, de amugy is Moore-e lesz a slot, ugyhogy Wilson snapjei fognak jelentosen megcsappanni. O mar az elozo idenyben is csak a snapek 41 szazalekaban volt a palyan, 435-ot, most azt mondom, hogy ha nem serul Desir es Ya-Sin sem, akkor utobbival eroteljes lesz a rotacio, de kap kb. 300-350 snapet majd, mig ST-ben lesz tobbet.

Wilson egy olyan jatekos, aki meg magara talalhat, fiatal, van ideje, de nem erzem benne azt, hogy ez megtortenik. Meccsenkent 10-15 snapre jo lesz, hogy pihenhessen Desir is, viszont nagyobb szerepe szerintem nem lesz. De ugye tavaly azert a cornereknel megusztuk a sok es sulyos serulest, nyilvan ha kidol valaki, az neki plusz snapeket jelent.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hallgatom a podcastokat, olvasom a cikkeket, és meglep, hogy Walker-t és főleg Wilson-t mennyire sokan leírják, máris Ya-Sin-t és Okereke-t látva a helyükön a kezdőben.

Okereke az érthetetlenebb, mert egy snapet se volt pályán, szerintem a fele azoknak akik már Walker helyére teszik kezdőbe, a draft előtt a nevét se hallották, Walker meg egy 100 tackle-s, kifejezetten jó szezonon van túl. Nem mondom, hogy hosszú távon nem válthatja, de ez már nem 2017 amikor tudjaistenkiket váltottak az újoncok. Walker Ballard pick, aki nagyon be is vált, folyamatosan fejlődik, és értelmes is, a rádió nagyon jó helyen van nála, tudja irányítani a védelmet. Az egyetlen gyengéje a coverage, ami persze probléma, de egyrészt long shot, hogy Okereke majd day one jobb lesz coverage-ben, másrészt hogy Walker nem tud javulni.

És persze Wilson. Sokan elfelejtik, hogy milyen borzasztó fiatalon érkezett hozzánk, lényegében tinédzser volt a srác. Fiatalabb a most draftolt Ya-Sin-nál is, akit két évvel később draftoltak! Szóval nincs ez a játszma sem lejátszva egyáltalán. Feltéve persze, hogy Wilson be tud érni, fel tud nőni. Ha igen, akkor hosszú távon még annak is több esélyt adok, hogy Desir lesz 1-2 év múlva aki kimarad, és Wilson+YaSin duó lesz a hosszabb távú megoldás a két szélen, Moore meg a slot/nickel (ez már 2019-re is valószínű szerintem. Jövőre nem látjuk annyit Moore-t kívül, mint tavaly).


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem max akkor kapunk ki, ha mar eldolt a csoport es nem feszulunk meg. Egyebkent nem latom, hogy most ez a Colts foghato a Titans szamara. Persze nem is kiuteses gyozelmet varok, de azt, amit az elozo idenyben is, hogy erezhetoen a kezunkben lesz a ket meccs.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Marpedig en ugy gondolom, hogy amig a Titans nem talal egy ilyen playmakert, addig nem lesz igazan veszelyes, meg ugy sem, hogy mint csapat, szerintem kurva jok. Csak hat ez erre eleg, idenyenkenti 9-10 gyozelemre, wild cardra, egy, max ket korre a PO-ban.Stez
Szerintem Baba Yaga arra gondolt, hogy ez amit leírsz ez sem kevés, ezt se tudja sok csapat az NFL-ben. És ehhez képest is le van a Titans lenézve.

Szerintem nincsenek lenézve, a legtöbb bukinál 8-9W az over underük, ami igencsak tisztességes szám, csak a top4-5 csapatnak vannak markánsan jobb számai ennél. Egyszerűen az ilyen csapatok, amelyikek jól vannak menedzselve, jó is a roster, de irányító vagy edző poszton van némi bibi - Mariota-nál ugye kettő is van, egyrészt nem tud egészséges maradni, másrészt nem is igazán látszik úgy, hogy fejlődne az utóbbi 1-2 évben -, szóval az ilyen csapatokat nagyon nehéz hova tenni.

Nekünk mindenesetre már nagyon kinéz egy vereség tőlük. Az ilyen sorozatok az NFL-ben ritkán tartanak néhány évnél tovább, és a vissza-pofon gyakran pont olyankor jön, amikor a helyzet alapján kevésbé várná az ember.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Florio és Chris Simms a Coltsról. Az utolsó perc a legérdekesebb, szerintem is ez a jelenlegi legnagyobb kérdőjel nálunk, nem a passrush, nem a futójáték, vagy az elkapósor. A legnagyobb kérdés, hogy tudunk-e press coverage-et védekezni, amikor kell? Ha kell, akkor emberezve?

A draft első választása, Ya-Sin is leginkább ezért tetszett nekem. Nem is a játékos miatt - számomra volt még másik 4-5 hasonló szintű corner ott ahol Ya-Sin-t húztuk -, hanem a stílusa miatt. Egy kifejezetten fizikális, emberező stílusú cornert választottunk, ami (remélem) azt vetíti előre, hogy Eberflus nem áll meg a cover 2 soft coverage-nél. Ami egy szintig oké, de a playoffban, a legjobbak ellen (és egyébként alapszakaszban az elit offense-ek ellen sem) már nem az.

 www.youtube.com/watch?v=v7whh4cVon0
peterk2005
Miért nézik le ennyire a Titanst? Tavaly is egy meccsen múlott hogy nem jutottak rájátszásba, tették mindezt egy újonc edzővel plusz úgy hogy Mariota végig sérülésekkel bajlódott. Ehhez képest szereztek egy korrekt csere irányítót és Mariota is kapott játszótársakat. Pont ott erősödtek ahol a leginkább szükségük volt rá, komolyt távozójuk meg nem volt. Nagyon ki lett kiáltva a Colts favoritnak, ami Luck miatt igaz is, de én komoly versenyfutást várok divízión belül. Simán lehet hogy az utolsó fordulóban dől a csoportgyőztes kiléte, ez már nem a régi AFC South ami tele volt pofozógépekkel.
Baba Yaga
Mert nem tud nyerni a Titans. Harom eve allandoan az van, hogy kinezetre kurva jo a banda, papiron jok a drafton, korrektek az FA-k, aztan megsem tudjak meglepni azt a bizonyos szintet. Mindig ott vannak 8-9-10W korul, mindig ott vannak a rajatszas kornyeken, de allandoan azt erzi az ember, amit a Houstonnal, hogy valahogy nem kepesek tullepni az arnyekukon es az elvarasokon. Es szerintem a 2019-es idenyben sem lesznek rosszak, lazan ott lesznek 8-9 W korul, oda is basznak majd par meccsen, ahol nem ok szamitanak a favoritnak, de a Colts ellen szvsz ezuttal sem tudnak iranyitani, ha Luck egeszseges lesz.

Es a Titansbol pont ezt hianyolom, hogy a Luckkal felallo Colts ellen meg sosem tudta kontrollalni az esemenyeket, mindig alarendelt szerepet jatszott. Az alarendelt szot nem rosszindulatuan mondom, hanem ugy ertem, hogy mondjuk ami a Coltsnak a Pats, Lucknak meg Brady, az a Titansnek a Colts es Luck. De igazabol Manning is volt.

Hogy is mondjam... Ebbol a Titansbol nagyon sok ideje hianyzik egy igazi vezer az iranyito posztrol, akitol felnek, akinel azt ereznem, hogy ennel a faszinal nincsen meccs, ami eldolt, mert ez barmikor fogja magat es fordit egy negyed alatt. Nekem hianyzik a playmaker. Birom Mariotat, nem is rossz szerintem, de nem is jo, olyan semmilyen. Csak hat szerintem o nem az a Luck-, Mahomes-fele csoka, aki el tudja vinni a hatan a csapatot es a semmibol forditani peldaul. Marpedig en ugy gondolom, hogy amig a Titans nem talal egy ilyen playmakert, addig nem lesz igazan veszelyes, meg ugy sem, hogy mint csapat, szerintem kurva jok. Csak hat ez erre eleg, idenyenkenti 9-10 gyozelemre, wild cardra, egy, max ket korre a PO-ban.

Szoval tenyleg nem szolom le a Titanst, viszont nem latom tovabbra sem, hogy jobbak lehetnek a Coltsnal, foleg most, hogy Luck visszaterese es az elozo tulteljesitett ideny valami elkepeszto lenduletet adott nekunk, meg erezhetoen valami olyan hangulatot hoztak Ballardek az oltozobe, amit szvsz a Titans nem fog tudni megallitani.

Ettol fuggetlenul nem lesz sima a csoport, mivel lesznek botladozasok mindegyik csapattol, az utolso 2-3 hetben dol majd el, ki nyer, nyilvan izgi lesz.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1127982411092983808
Tony Adams
ovatosan ezekkel mert Ward meg komolyan veszi 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Florio és Chris Simms a Coltsról. Az utolsó perc a legérdekesebb, szerintem is ez a jelenlegi legnagyobb kérdőjel nálunk, nem a passrush, nem a futójáték, vagy az elkapósor. A legnagyobb kérdés, hogy tudunk-e press coverage-et védekezni, amikor kell? Ha kell, akkor emberezve?

A draft első választása, Ya-Sin is leginkább ezért tetszett nekem. Nem is a játékos miatt - számomra volt még másik 4-5 hasonló szintű corner ott ahol Ya-Sin-t húztuk -, hanem a stílusa miatt. Egy kifejezetten fizikális, emberező stílusú cornert választottunk, ami (remélem) azt vetíti előre, hogy Eberflus nem áll meg a cover 2 soft coverage-nél. Ami egy szintig oké, de a playoffban, a legjobbak ellen (és egyébként alapszakaszban az elit offense-ek ellen sem) már nem az.

 www.youtube.com/watch?v=v7whh4cVon0
peterk2005
Miért nézik le ennyire a Titanst? Tavaly is egy meccsen múlott hogy nem jutottak rájátszásba, tették mindezt egy újonc edzővel plusz úgy hogy Mariota végig sérülésekkel bajlódott. Ehhez képest szereztek egy korrekt csere irányítót és Mariota is kapott játszótársakat. Pont ott erősödtek ahol a leginkább szükségük volt rá, komolyt távozójuk meg nem volt. Nagyon ki lett kiáltva a Colts favoritnak, ami Luck miatt igaz is, de én komoly versenyfutást várok divízión belül. Simán lehet hogy az utolsó fordulóban dől a csoportgyőztes kiléte, ez már nem a régi AFC South ami tele volt pofozógépekkel.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1127982411092983808
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Florio és Chris Simms a Coltsról. Az utolsó perc a legérdekesebb, szerintem is ez a jelenlegi legnagyobb kérdőjel nálunk, nem a passrush, nem a futójáték, vagy az elkapósor. A legnagyobb kérdés, hogy tudunk-e press coverage-et védekezni, amikor kell? Ha kell, akkor emberezve?

A draft első választása, Ya-Sin is leginkább ezért tetszett nekem. Nem is a játékos miatt - számomra volt még másik 4-5 hasonló szintű corner ott ahol Ya-Sin-t húztuk -, hanem a stílusa miatt. Egy kifejezetten fizikális, emberező stílusú cornert választottunk, ami (remélem) azt vetíti előre, hogy Eberflus nem áll meg a cover 2 soft coverage-nél. Ami egy szintig oké, de a playoffban, a legjobbak ellen (és egyébként alapszakaszban az elit offense-ek ellen sem) már nem az.



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Megvan Luck könyvklubjának következő olvasmánya:

 twitter.com/QuanBray/status/1127312789134036997
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt a gif threadet érdemes végignézni. Lucknak voltak jó pillanatani ez alatt a 11-0 széria alatt. 😉

 twitter.com/Brickwallblitz/status/1126921655152992256


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Közben Woods is aláírt a Hawskhoz. Ezzel a 15 idény végi Colts UFA közül már csak három nem írt alá valahová: Grissom, Hewitt és Michell. Utóbbi még szerintem alá fog, ha nem vonul vissza.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A fos csapat a jobb csapatbol epitkezik. Ilyen a vilag rendje. #csicskapecc xD