Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/JoelAErickson/status/1122225100147843077

==============>

 twitter.com/TaylorLewan77/status/1107472495769198592

😀
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Persze, meg 2-3 ev mulva lehet legkorabban megitelni egy draftot, de attol meg papiron eleg jonak nez ki az emlitett 2 csapat draftja.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaj, minden masodik evben megy a nyaladzas tolunk, hogy a rivalisok papiron jol draftolnak, aztan Luckkal megis hulyere verjuk oket csomoszor. A Houston szvsz gyengebb lesz, mint tavaly volt, a Jaguarsnel nem a draft miatt kell aggodni, hanem hogy Foles ne legyen fasza, a Titansnel meg ugyisazon all vagy bukik minden, hogy Mariota egeszseges tud e maradni.

több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Ami picit jobban zavar, mint a mai ket S + ez a noname LB, az a Titans es a Jaguars draftja. Nekem mindketto A koruli eddig. A Texanse sem rossz egyaltalan, vittek TE-t meg ket OT-t is.
Borbinho
Jags kb 20 hellyel előrébb draftolt, azért úgy könnyebb - végülis maga a draft arra van hogy felhozza a gyengébb csapatokat 😊. Úgy tűnik hogy a támadóegységgel nagyon meg vannak elégedve mert oda egy érdemi pick jött. Az is elképzelhető hogy idén már nem lesz ennyire "óvatos"a játékhívás a védelem részéről, ezért a sok pick. Egy TE/OG játékost azért jöhetett volna, nagyobb eséllyel fognak rostert mint ez a Speed csóka.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ami picit jobban zavar, mint a mai ket S + ez a noname LB, az a Titans es a Jaguars draftja. Nekem mindketto A koruli eddig. A Texanse sem rossz egyaltalan, vittek TE-t meg ket OT-t is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gec bameg, E. J. Speed. xDDDDDDDDDD
A csavo iranyitokent kezdte, aztan elkapo lett, vegul LB-nek atkepeztek 8D
Hosunk a fel egyetemi idenyet serultlistan toltotte, raadasul amugy volt is valami rendorsegi ugye tavaly, letartoztattak.

Ez egy rohadtul kurva beteg pick 8D Nem tudom, mit latnak benne Ballardek, most o papiron mar LB egyebkent. A sracot camp bodynak varta mindenki, hat igy most valoszinuleg nem az lesz, de fu, nagyon kivancsi leszek, hogy o mit tud. Alapbol alsobb osztalybol erkezik ugyebar. Kb. felamator szintu prospect o.
Stez
Ballard megirigyelte a "ki a faszom ez?" picket tőlünk. Még a poszt is stimmel. 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gec bameg, E. J. Speed. xDDDDDDDDDD
A csavo iranyitokent kezdte, aztan elkapo lett, vegul LB-nek atkepeztek 8D
Hosunk a fel egyetemi idenyet serultlistan toltotte, raadasul amugy volt is valami rendorsegi ugye tavaly, letartoztattak.

Ez egy rohadtul kurva beteg pick 8D Nem tudom, mit latnak benne Ballardek, most o papiron mar LB egyebkent. A sracot camp bodynak varta mindenki, hat igy most valoszinuleg nem az lesz, de fu, nagyon kivancsi leszek, hogy o mit tud. Alapbol alsobb osztalybol erkezik ugyebar. Kb. felamator szintu prospect o.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na gyerünk peterk. Ki fia borja ez a Khari Willis?
szampi#33
Strong safety. 😊 A poszt nem meglepetés. Vagy húszat ugrottunk fel, nagyon akarhattuk őt. Ha jól emlékszem róla olvastam (majd a nap végén megkeresem, hogy hol), hogy kiválóan tud slow WR-ek és TE-k ellen védekezni. Lehet, hogy ez is szerepet játszott a kihúzásában, ezen enyhén szólva is van még mit javítani.

Ja, és persze ő is high character, leviszi otthon a szemetet, meg ilyesmi. 😀
peterk2005
Ja, valoszinuleg a karaktere fogta meg Ballardekat, o igazi vezeregyeniseg, csapatkapitany, leader az oltozoben, es hasonlo blimblamblum. Viszont mint jatekos, egyaltalan nem kiemelkedo, elkepesztoen sok munka lesz vele. Ami erdekes, hogy rovid tavon o nem szar, jol erzo a zonakat, passzoknal szepen beall a savokba, emberezni sem emberezik szarul, nagyobb jatekoknal viszont eleg elveszett, ott mar nem erzi, mi a broki van. Nem lassu gyerek, de sebessegbol tobbszor is megegettek.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na gyerünk peterk. Ki fia borja ez a Khari Willis?
szampi#33
Strong safety. 😊 A poszt nem meglepetés. Vagy húszat ugrottunk fel, nagyon akarhattuk őt. Ha jól emlékszem róla olvastam (majd a nap végén megkeresem, hogy hol), hogy kiválóan tud slow WR-ek és TE-k ellen védekezni. Lehet, hogy ez is szerepet játszott a kihúzásában, ezen enyhén szólva is van még mit javítani.

Ja, és persze ő is high character, leviszi otthon a szemetet, meg ilyesmi. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Na gyerünk peterk. Ki fia borja ez a Khari Willis?
szampi#33
 twitter.com/zkeefer/status/1122182360081010694

 twitter.com/MSU_Football/status/1122178348950740992
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Na gyerünk peterk. Ki fia borja ez a Khari Willis?

Szerkesztette: szampi#33

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/KyleBrandt/status/1122105289170391042

omg 😀 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
2019 oktoberetol ugy hivjak a liga legjobb safetyjet, hogy Khari Willis.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1121979370418126849
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En mara OL-t, RB-t es TE-t varok elsosorban. Lehet jon S-is, de akikkel tobbszor talalkoztunk meg jobban erdeklodtunk utanuk, mar elkeltek.

CGJ az alompickem 4.korre, aki allitolag azert csuszik, mert szarul mentek az interjui (nem volt tul meggyozo).
Borbinho
Azert csuszik, mert az interjuk soran rajottek a csapatok, hogy | feka | . 8(

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En mara OL-t, RB-t es TE-t varok elsosorban. Lehet jon S-is, de akikkel tobbszor talalkoztunk meg jobban erdeklodtunk utanuk, mar elkeltek.

CGJ az alompickem 4.korre, aki allitolag azert csuszik, mert szarul mentek az interjui (nem volt tul meggyozo).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Valahogy azt érzem, hogy most már keretet mélyítünk, nem az instant impaktot ( 😀 ) nézzük.
Jó sok TE vizitünk volt, tuti hozunk valakit.
DL be is elfér a mélyítés.
Balard nagyon elégedett volt a Geathers/ Odum/ Fairley trióval, és ott van Kindred is, de talán egy FS/CB elférhet.
QB prospect is jöhet.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és Ballard felsz*pkodása national szintre ért, már az NFL.com is első helyen hozza őt, mint a tegnapi nap nyertesét. A Bleacher Report tegnapi live streamje is egy merő Ballard sz*pkodás volt, úgy kezelték mintha ő lenne a zsinórmérték, már zavaró is volt.

Ez már nem tecc, le kéne picit hűlni. Nem volt rossz ez, szó nincs róla, de nekem pl. kb. 4-5 csapat pickjei jobban tetszettek, mint a miénk. Persze draft napon, ami semmit se jelent. Csak úgy mondom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sidenote: ha jól számolom, akkor a tegnapi néggyel együtt már 80-an vannak a rosteren. Ha nem tradelnénk fel és tényleg 6-ot húznánk, az már 86 lenne, és csak 4 UDFA-nak hagyna helyet. Ennél több fog érkezni, úgyhogy lesz pár tavalyi emberke meg future contractos akitől búcsút veszünk már most.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor mára maradt:

4/27
4/33
5/6
5/26
6/26
7/26
(Jó hátul vagyunk a 4. körben,talán mozoghatnánk előre egy-két lecsúszóért...)
Tony Adams
Ugy erted,
4/27 = szupersztar, future HOF
4/33 = klasszis, future HOF
5/6 = sztar
5/26 = kurva jo kezdo
6/26 = jo kezdo
7/26 = korrekt kezdo

? 8)

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Akkor mára maradt:

4/27
4/33
5/6
5/26
6/26
7/26
(Jó hátul vagyunk a 4. körben,talán mozoghatnánk előre egy-két lecsúszóért...)

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Tipikus Ballard kedvencének tűnik😊 :

 twitter.com/Colts/status/1121950672138776576
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyugi, Stez is DeSean-hoz hasonlította, csak indulatos a fiatalember, hogy nem Brown jött. (egyébként én is, mert slotba is tökéletes lett volna ő is elvileg)
Azt mondjátok el hogy vajon a kedvenc safetym CGJ miért csúszik ennyire? 😊
kristóf17
Igen, Jacksonhoz hasonlitottam. De egyebkent engem eleg sokszor emlekeztet a jateka meg a stilusa Tyreek Hillere. Bar en csak a meccseit lattam, azt nem, hogy otthon mit csinal, szoval azt nem tudom, milyen technikaval veri a csaladot, csak azt, hogy a palyan nekem van egy Hill 2.0 beutese. 8D

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem Campbell mozgása egyáltalán nem hasonlít Dorsett mozgásához. Inkább egy Hines jellegű mindenhol bevethető figura. Szerintem sokszor fog RB-ként felállni és onnan mozgatjuk ki slotba, sok option játékot fog nyomni vele Reich, egy tökéletes puzzle darab ebbe az offense-be.
szampi#33
Dorsett kb csak a sebességéből élt az egyetemen is és az nfl ben sem változott ez eddig.
Campbell összes meccsét láttam az OSU n, és sajnálom hogy csak az utolsó évében lett igazán kezdő, és vontuk be a játékba. Sebessége kiváló, jól futja az útvonalat, irányváltásai is elég jók. Jól jártatok vele, slotban nagy király lesz, de szerintem a szélen is megállja a helyét.
kapitnono
Ne haragudj, de valaki mast neztel, ha szerinted jol futja az utvonalakat. A csavo alig futott route-okat, keveset futtattak vele, nem szeles a palettaja, sot, nagyon is minimalis, a problema vele elsosorban ez. De ha megtanul rendesen route-okat futni, akkor abszolut lehet egy jo jatekos. Csak rajta abszolut erezheto, hogy limitalt szerepkorben hasznaltak, es nem egy „all down” illeto.

Nem mondom egyebkent, hogy rossz pick, en nekem szemely szerint o nem tetszik, mint prospect, foleg ugy, hogy azert boven lett volna esely peldaul a komplettebb Brown behuzasara is, nem is egyszer, illetve ott volt Arcega-Whiteside is, kettejuket pedig jobbnak gondolom – nem csak most, hanem szerintem tobbre is viszik a profik kozott, „NFL-kompatibilisebbek”, akik jobban es hamarabb fel fogjak talalni magukat a ligaban.

Mindegy, nincs bajom ezzel a pickkel. A Jaszin-valasztast is birom, foleg, hogy mindenki azt ismetelgette, hogy nem kell corner, eleg lesz a tavalyi felallas is, en nekem meg az baromira keves volt. Jaszin fizikumot es erot ad majd ebbe az egysegbe, en szerintem viszont ezzel Wilsonnak kb. reszeltek is, mert az o snapjeit fogja elvenni szelen. Illetve az sem lepne meg, ha Jaszint olykor bepakolnank safetynek is, mert nem fel utni. Viszont azt nem hiszem, hogy kezdo lesz, az elso eveben szvsz rotalni fogjak. Es ez nem is hiba, Jaszin eleg nyers csoka, a technikajat nagyon sokat kell meg csiszolnia a DB-edzoknek es a stabnak. De jo gyerek, o hajtani fog, kitesz nekunk mindent a palyara.

Meglepett a masik ket pick, foleg Banogu, az papiron reach, de szerintem alapbol gyokerseg ez a kifejezes, mert most az, hogy egy szaros insider listajan hol van, nem jelenti lofaszt sem, Ballardek vilagitottak at a segglyukat is ezeknek a jatekosoknak, nem a PFF-es szakik. Ha Ballardek latjak benne a potencialt, nekik elhiszem.

Jo lesz ez.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Nyugi, Stez is DeSean-hoz hasonlította, csak indulatos a fiatalember, hogy nem Brown jött. (egyébként én is, mert slotba is tökéletes lett volna ő is elvileg)
Azt mondjátok el hogy vajon a kedvenc safetym CGJ miért csúszik ennyire? 😊