Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/EJ_SPEED/status/1082094055885033472

😀 sajat statjait rakta ki, meg highlight tape-et is

kifejezetten jol blitzel es jo zonaban, nyilvan szamit h nagyon gyenge ellenfelek ellen jatszott. jol lat a palyan es osztonos, ami fontos, mert azt tanitani v fejleszteni nem igen lehet

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kell már egy rossz fiú is a háznál. Gondolom Pat McAfee odaszólt, hogy hey, boss, én is megjártam a kanálist rookieként, és pro bowler lett belőlem, Chad is csak jó csapattárs akart lenni. 😀

(Azért nekem ez a Kelly gyerek olyannak tűnik, mint Manziel. Túlságosan élvezi az életet ahhoz, hogy profi sportoló legyen belőle. Pedig tehetsége lenne.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most mar biztos: megbaszunk mindenkit, a noket ketszer is!

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/ByTimGraham/status/1122290522515759109

😀
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
UDFA-k:
Penny Hart WR Georgia State
Jamal Peters DB Mississipi State
Hale Hentges TE Alabama
Iseoluwapo Jegede DE Valdosta State
Jordan Thompson DL Northwestern
Shak Taylor CB Kansas
Donyae Moody ILB Marshall


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hejj. Feka gyerek és olyan beszélőkéje van, mint annak a rendje (lényegében papír nélkül, fejből szónokol). Ja, és Willis NEM a stanfordi jótanulójósportoló srác.

Azért remélem Reich nem ment vissza hirtelen pastornak és még mindig egy futball csapatba, nem pedig az üdvhadseregbe draftoltak a napokban. 😀

 twitter.com/MSU_Football/status/1021855349014450182

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tavaly nem "csak" egy nagyon fasza guardot szereztünk.

Ez a nagy darab yeti aki így viselkedik - "welcome them and communicate expectations" - nem egy harminc éves veterán, hanem a rookie évéből éppen a sophomore évébe kanyarodó kölök.

 twitter.com/JakeArthurNFL/status/1122230434656587778

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azt hiszem ezt még az OSU csinálhatta nagy részben, és csak a vége a Coltsé, de nem számít, olyan sziruposra, high characteresre sikeredett a filmecske, hogy akár a Colts stáb is forgathatta volna. Mindegy, a srác szimpatikus. Ha beválik, nála aligha kell tartani majd attól, hogy eltiltják asszonyverés miatt.

Ja, és az anyukája kifejezetten csinos. 😉 ("Kiskorúak" véleménye nem érdekel. 😊 )

 twitter.com/OhioStateFB/status/1122160452673388544

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát én az idény után bíztam abban hogy az idei draftról majd jöhet egy top DL/EDGE talent, és mellé majd egy jó kis elkapó, plusz még safety és corner. Körülbelül ennyi volt a nagy need, és a vágy.

Funchess, Houston és a sok saját ember visszaigazolása után ez átalakult úgy, hogy jöjjön a top tehetség DT/EDGE, amiből valószínűleg csak DT lesz, mert edge már nem lesz elérhető. Aztán az utóbbi három hétben, a GM draftra készülve szembesültem a rögvalósággal, és minden redukálódott arra, hogy első körben próbáljuk megcsípni Simmons-t, mint az általam egyetlen valódi első körös minőségűnek látott játékost, aki eséllyel lecsúszhat 1/26-ig. A többi meg majd kialakul.

Sajna Simmons nem lett meg, és az se segített, hogy volt még 1-2 red flaessé vált játékos is eredetileg első körös grade-el, így - legalábbis nekem - úgy 1/22 környéként elfogytak az első körös opciók. Akkor nyögtem be egy olyant, hogy akkor hozzuk el Metcalfot, mert ő legalább első körös potenciálú, ha borzasztó nagy is vele a rizikó. Mert nagy, második, harmadik körös masszából fölösleges első körben húzni. A letrade ezért is tetszett, nem volt ott jobb opció.

A nagy masszában turkálás meg már olyan, hogy az úgyse tud tetszeni. 😊 Ott már nagyon erősen bejátszik, hogy mi jutott el hozzám, kit láttam, kiről olvastam valamit és kiről nem. Tavaly például sokkal-sokkal többet tudtam a draftra szánni, és tavaly is az volt (pedig ott volt bőven mélység a draft tetején), hogy például a 2. kör elején ugyan nem hánytam a Smith, Leonard pickektől (Leonard még tetszett is), de elájulva se voltam tőle. Sokkal (sokkal!) boldogabb lettem volna egy Harold Landry, Joshua Jackson duótól. Sőt, ha nem ők, akkor még utánuk is inkább Donte Jackson, Oliver, Chark lett volna a kívánságom, és csak utánuk jött volna Leonard. Smith meg nem is volt a térképen, mert nálam elfogyott az OL teteje Will Hernandez után. A Turay pickre is fanyalogtam (még mindig bent volt Oliver), a Lewisért feltradet meg nem értettem minek, mert eredeti helyen is reachnek éreztem.

Namost ebből lett minden idők egyik legjobb draftja. 😀

Úgyhogy fogja a t*k*m ezt a mostanit értékelgetni. Mármint úgy, hogy X helyett miért nem Y, satöbbi. Lett volna jópár játékos akit szívesen láttam volna nálunk, de olyan csak Simmons lett volna akit ha elszalasztunk nagyon sajnáltam volna. A többi közül amennyi erővel A.J. Brown beválhatott volna, pont annyi eséllyel válhat be Ya-Sin is. Szegény Turay már csuklani fog, annyit emlegetem, de ez a tömeg ami tegnap meg ma jött, az ő szintjük. Nem jobb, az esély kb. ugyanaz arra, hogy bejöjjön, mint Turay-éknál. Ami egyáltalán nem rossz, de nem az az instant, franchise changer impact ami a tavalyi draftban nem csak a legelején Nelsonéknál, de egészen a második kör közepéig akárhol benne volt. (Nem csak Leonard durrantott, de egy halom további játékos is, Van Der Eschtől Derwin James-en át Nick Chubb és Will Hernandezig sokan). Ilyen az idei draftban nem volt. Se azokban akiket hoztunk, de hozhattunk volna bárki mást is, bennük sem. (Persze, mindig akad 1-2 még ilyen classban is aki berobban, most is lesz, de az mázli, azt nem lehet meg-scoutolni).

Úgyhogy nekem ebben a pillanatban elég az, hogy:

1. A Ya-Sin pick nagyon tetszik. Nem feltétlenül és kimondottan maga a játékos, bár ő is. De nála még jobban tetszik az, amit az érkezése jelent / jelenthet. Kicsit féltem attól, hogy Eberflusnak ez a soft zone a liblingje és ezt fogjuk folytatni a végtelenségig. Ya-Sin érkezése meggyőzött, hogy szó nincs erről, megyünk előre, van még Eberflusban kakaó. Ez fontosabb annál is, hogy Ya-Sin beváljon. És amúgy szerintem ő be is fog válni, mert egy érett gyerek, nem az a málé mint Wilson, hogy elveszik az öltözőben ha nem fogja egy veterán a kezét. Lehet, hogy nem lesz belőle pro-bowler, "csak" egy jó kezdő, na bumm.
2. A Campbell pick is tetszik. Megvan benne a rizikó, de bőven bevállalhattuk. Ha pályára se szagol, akkor is várhatóan javulni fog a passzjáték Funches-el és a fiatalok újabb egy évével. Ha meg beválik, az olyan dimenziót adhat a passzjátéknak, hogy alig várom, hogy lássam már.
3. Banogu -ból nem lesz ugyan Leonard, de már nem is feltétlenül kell. Elég, ha egy jobb Adams lesz, aki SAM-ben upgrade-et jelent majd, és nincs is beszorulva abba a 20% snapszámba, hanem mellette még jolly jokerként több poszton is felhasználható lesz.
4. Okereke első ránézésre egy Walker upgrade (mint prospect). Walkerből igen tisztes kezdő lett, ha hozzá képest upgrade lesz, már jól jártunk vele. Ha nem lesz, akkor pedig Walker mögött lehet egy Franklin, Skai Moore opciónál jobb depth, ami szintén nem árt, mert bizony amikor Maniac vagy Walker nem volt pályán, azt nagyon megéreztük.
5. A safety-k érkezése kinyitja a secondary előtt a lehetőségeket. Jött strong safety, akinek az az erőssége amit az SS-ben kerestünk FA-n is. És jött egy Hooker backup is, aki ... nos Hooker backupja lehet 😊 Ééés talán időnként még párja is cover2-ben, két free safety-s felállásban, ha éppen úgy szeretnénk.

Végül - ezt nem is számozom, mert ez az igazán fontos - ez a csapat a draft nélkül is egy ugyan (még?) nem szűk elit, de már jó és elég mély roster is volt. És ami ennél is nagyobb erénye, hogy nagyon fiatal is. Akármelyik sarokba kukkantasz be, onnan fiatalok vigyorognak vissza. Azaz a belső javulási potenciál magas. Annyi az 1, max 2 év tapasztalattal rendelkező de már teljesítő játékos, hogy ha csak a harmaduk lép szintet, már az nagyot lök az egész csapaton. Ehhez érkezett még most 10 újabb esély. További fiatalok, akik kozül majd meglátjuk, hogy mennyi bukik el a versenyben. De ebben a pillanatban szinte mindegy is, mert ha valaki el is bukik, az azért lesz, mert egy másik fiatal jobb nála. Komoly a verseny a roster spotokért, ha esetleg Okereke belebukik, az nagy valószínűséggel azt jelenti, hogy akkor mittudomén Franklin vagy Skai Moore lépett szintet. Vagy Odum. Vagy Pascal. Vagy Turay. Nekünk tök mindegy, hogy ki fut be, csak legyen valaki aki megteszi. Ha a 2017-2018-as class visszaveri az egész 2019-es class "támadását", hát na bumm. Akkor a 2018-asból lesz 6-7 helyett 10 jó kezdő játékosunk. És eltemetjük 2019-et, 2018-at meg duplán megkoronázzuk. Ha meg befurakszik 3-4-5 - akármennyi - akkor ki is cseréltük a 2017, 2018-as évadok lemorzsolódóit jobbakra. Ha az idei draft ennyit elér, már nem ment kárba.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ballard + Reich press conf:
A cel az volt, hogy atletikus, gyors vedoket hozzunk, picit novelve a depthet.
Olyan LB-ket szeretnenk, akik mind3 poszton jatszhatnak. Leonard es Walker ilyen, es szerintuk Okereke es Speed is ilyenek. Mindkettojuket LB-nek szanjak, Speedet elsonek Will-be, Okereket Mike-ba.
Speednek nagyon jol sikerult a workoutja nalunk.
Banogu SAM lesz es szituacios pass rusher.

Tell-t kiprobaljak elsonek CB-nek, Quincy-hez hasonlitottak, mint magas, nyulank CB, aki nickelben es dimeban is tud jatszani (lehet utalas h a 4.-5.helyert kuzdhetnek majd, mert az elso 3 valszeg Desir, Moore es Ya-Sin. Irsay nagyon aradozott Ya-Sinrol, h starting corner). A junior eve jobban sikerult, mint a senior, de a CB edzonk talalkozott vele. Atletikussaga meg meretei tokeletesek a poszthoz.

Willist nagyon csipik, 3.korben is gondolkoztak, hogy kivigyek.
Az egyik legjobban szerelo S Ballard szerint a classban, aki tokeletesen illik az SS szerepre.
Green DE lesz.

Lehivjuk majd Kelly 5.eves opciojat, Cain pedig remekul all a rehabbal.

7-8 UDFA igazolas varhato. Kozuluk eddig ismert:
Penny Hart, WR, Georgia State
Kis sulibol egy alacsony elkapo (5'8", 180). Lehet Hines-i szerepkorre hoznank. Ket 1000 yardos szezonja is volt egyetemen, sokan 5-6.korre vartak. Ez meg steal is lehet, kivancsi vagyok kik fognak rostert a WR sorbol.

Jamal Peters, DB, Mississippi State
6'2", 218, o S vagy CB is lehet, kevesbe atletikus mint Tell.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na ott az OL fókusz. Két OL a hetedik körben nehogy már OL nélkül zárjunk!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Hát nem valami sexy lett a draft, de bízunk a Góréban.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az Eagles is pont belső falemberben vékony, rohadt nagy szükségük lehetett Ridgeway-re. 😊

Mindegy, legalább kaptunk érte egy szotyit, nem csak úgy kiraktuk. A szotyiért meg hozhatunk egy LB-t, lehetőleg konvertáltat, mer vékonyak vagyunk a poszton, kell minden segítség.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jol lehuztuk az Eaglest, mekkora madar ez a Roseman!!! XD

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ridgeway ment az Eaglesbe a 246.helyert. Nagyon telitett lesz a DL meg igy is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, ezek mar eleg erdekes pickek, ez az iment kivalasztott srac is. Mondjuk ugy, hogy itt azert mar sorra jonnek a pickek, amik tipikusan Ballardra jellemzoek, es nem igazan vartak oket itt. Nem tudom, nem almaim draftja ez, ha a neveket nezem, de bizom Ballardban, o tudja, mit csinal. Jott jo sok safety, meg sokan a frontba, corner is, elkapo is, ugyhogy szerintem a needek azert rendben le lettek fedve. Futot keresgeltunk, szerintem oda Ajayi nagyon kellene meg, es az almom meg Berry a piacrol, ha ok ketten meglennenek, szerintem kurva jo lenne a roster, de tenyleg.

több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Bár nem néztem utána, de szerintem Ballard draftboardja, és empty vicces nevű prospect-listája közt idén komoly az átfedés. 😀
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
Gec bameg, E. J. Speed. xDDDDDDDDDD
A csavo iranyitokent kezdte, aztan elkapo lett, vegul LB-nek atkepeztek 8D
Hosunk a fel egyetemi idenyet serultlistan toltotte, raadasul amugy volt is valami rendorsegi ugye tavaly, letartoztattak.

Ez egy rohadtul kurva beteg pick 8D Nem tudom, mit latnak benne Ballardek, most o papiron mar LB egyebkent. A sracot camp bodynak varta mindenki, hat igy most valoszinuleg nem az lesz, de fu, nagyon kivancsi leszek, hogy o mit tud. Alapbol alsobb osztalybol erkezik ugyebar. Kb. felamator szintu prospect o.
Stez
 twitter.com/zkeefer/status/1122221183125073922
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 186 — Colts Fan
 twitter.com/JoelAErickson/status/1122225100147843077

==============>

 twitter.com/TaylorLewan77/status/1107472495769198592

😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Persze, meg 2-3 ev mulva lehet legkorabban megitelni egy draftot, de attol meg papiron eleg jonak nez ki az emlitett 2 csapat draftja.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaj, minden masodik evben megy a nyaladzas tolunk, hogy a rivalisok papiron jol draftolnak, aztan Luckkal megis hulyere verjuk oket csomoszor. A Houston szvsz gyengebb lesz, mint tavaly volt, a Jaguarsnel nem a draft miatt kell aggodni, hanem hogy Foles ne legyen fasza, a Titansnel meg ugyisazon all vagy bukik minden, hogy Mariota egeszseges tud e maradni.

több mint 4 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 797
Ami picit jobban zavar, mint a mai ket S + ez a noname LB, az a Titans es a Jaguars draftja. Nekem mindketto A koruli eddig. A Texanse sem rossz egyaltalan, vittek TE-t meg ket OT-t is.
Borbinho
Jags kb 20 hellyel előrébb draftolt, azért úgy könnyebb - végülis maga a draft arra van hogy felhozza a gyengébb csapatokat 😊. Úgy tűnik hogy a támadóegységgel nagyon meg vannak elégedve mert oda egy érdemi pick jött. Az is elképzelhető hogy idén már nem lesz ennyire "óvatos"a játékhívás a védelem részéről, ezért a sok pick. Egy TE/OG játékost azért jöhetett volna, nagyobb eséllyel fognak rostert mint ez a Speed csóka.
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ami picit jobban zavar, mint a mai ket S + ez a noname LB, az a Titans es a Jaguars draftja. Nekem mindketto A koruli eddig. A Texanse sem rossz egyaltalan, vittek TE-t meg ket OT-t is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 817 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gec bameg, E. J. Speed. xDDDDDDDDDD
A csavo iranyitokent kezdte, aztan elkapo lett, vegul LB-nek atkepeztek 8D
Hosunk a fel egyetemi idenyet serultlistan toltotte, raadasul amugy volt is valami rendorsegi ugye tavaly, letartoztattak.

Ez egy rohadtul kurva beteg pick 8D Nem tudom, mit latnak benne Ballardek, most o papiron mar LB egyebkent. A sracot camp bodynak varta mindenki, hat igy most valoszinuleg nem az lesz, de fu, nagyon kivancsi leszek, hogy o mit tud. Alapbol alsobb osztalybol erkezik ugyebar. Kb. felamator szintu prospect o.
Stez
Ballard megirigyelte a "ki a faszom ez?" picket tőlünk. Még a poszt is stimmel. 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gec bameg, E. J. Speed. xDDDDDDDDDD
A csavo iranyitokent kezdte, aztan elkapo lett, vegul LB-nek atkepeztek 8D
Hosunk a fel egyetemi idenyet serultlistan toltotte, raadasul amugy volt is valami rendorsegi ugye tavaly, letartoztattak.

Ez egy rohadtul kurva beteg pick 8D Nem tudom, mit latnak benne Ballardek, most o papiron mar LB egyebkent. A sracot camp bodynak varta mindenki, hat igy most valoszinuleg nem az lesz, de fu, nagyon kivancsi leszek, hogy o mit tud. Alapbol alsobb osztalybol erkezik ugyebar. Kb. felamator szintu prospect o.