NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valószínűleg


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Szerintem ez a Redskins pick top 5 körüli lesz jövőre is.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezért kár volt fennmaradni, elolvashattam volna reggel is. 😊

Ez van. Kevés időm volt idén prospecteket nézni, de kb. ugyanúgy voltam a GM draftomban is, mint most IRL. Úgy a 20. után nem maradt igazán első kört érő játékos. Idei pickre nem volt értelme cserélnünk mert így se fog 5-6 játékosnál több rosterre férni. Jó lesz az a pick jövőre is, az idei Turay-t meg Lewist meg ki tudjuk húzni majd a 2./3. körökben is, Ilyenekből tolongás esete forog fenn, jobb viszont nem maradt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Stez, megkovetem magam, igazad volt Metcalffal kapcsolatban. Gratula, szep megerzes volt.

Ballard most fejezte be a draft utani rovid sajtotajekoztatojat, roviden:
DL-t vagy OL-t akartunk volna 1.korben, de ossz 19 jatekos ment ki ezekrol a posztokrol (gondolom mind a 8 akit hetfon emlitett), nem volt mar olyan aki elol lett volna a boardon.
Arra a kerdesre, hogy nem nagyon ment ki eddig WR es CB, es igy van valasztek a 2.korre, azt mondta, hogy van meg tobb jo WR, CB, DT, S es LB is meg a 2-3-4-5. korokre.
Illetve meg annyit mondott, hogy a 2/2rol is benne van, hogy lecserelunk, mert biztos hogy sokan fognak erte erdeklodni.

Omenihu-t sztem behuzzuk a 2.korben, vagy a Skins v a sajat pickunkkel. Azon kivul adnam Rock Ya-Sint meg Chauncey Gardner-Johnsont is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk nagyot rohogtem, amikor kicsereltunk, majd a Raiders behuzta azt az Abramet, aki eloadast tartott arrol, hogy elment vizitre a Coltshoz, ahol mindenki idaig es vissza volt erte, Ballard pedig imadja ot, ami utan nyilvan mindenki biztosra vette, hogy az elso kor vegen vagy a masodik elejen elhozza Ballard. Aztan rohogve csereltunk ki az elso korbol, pedig behuzhattuk volna siman. 8D

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
 twitter.com/LockedOnColts/status/1121611965653065729
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
A prospectekhez hülye vagyok, de szerintem LT jön, Castoznzo utódnak,és ha nem lesz már bent Ballard embere, letrade, van épp elég GM ,akiket meg lehet kopasztani ( Pl a KC is lehet hogy vissza akar jönni az első körbe, hogy húzzanak egy Hill pótlékot)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na felkeszultetek a Metcalf-pickre?
Stez
Sobri már hetek óta. 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na felkeszultetek a Metcalf-pickre?

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csak aztán nehogy őt is bebustoljuk nálunk. Drága mulatság lenne. Kind of our thing.
iktriad
Őt elrontani szerintem már nem tudjátok, mint Bortlest. Legfeljebb nem sikerül kihasználni ami benne van. Ami persze ugyanúgy nem lenne jó, de lehetne bízni abban, hogy egy új stábbal beindul.

Egyébként most olyan megérzésem van, hogy idén jók lesztek. Hogy mennyire jók azt nem tudom, de jobbak, tavaly, és jobbak, mint sokan hinnék. Monsjuk sokat nem jelent, mert a 2017-es kiugrásotokat kb. 2 évvel elsiettem, már 2015 környékén azt vártam. Viszont a tavalyi visszaesést telibelőttem, úgyhogy Jax jinxben - akár pozitív akár negatív - nem vagyok teljesen reménytelen. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
*És a Jags nem olyan hülye, hogy bebiztosítsa nektek az 1/1-es picket az utolsó fordulóban Luck draftjakor...
iktriad
köszipuszi, nagyobb move volt, mint az Anger pick
JSanyo
Az 2012-es draft is nagy "siker" volt, Luck átengedésével, Füves Alkesszel és Anger punterrel 3. körben (Russell "NFL jelenleg legjobban kereső játékosa" Wilson előtt)...
iktriad
De Foles csak megérkezett vhogy 😛
dande
Csak aztán nehogy őt is bebustoljuk nálunk. Drága mulatság lenne. Kind of our thing.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
*És a Jags nem olyan hülye, hogy bebiztosítsa nektek az 1/1-es picket az utolsó fordulóban Luck draftjakor...
iktriad
köszipuszi, nagyobb move volt, mint az Anger pick
JSanyo
Az 2012-es draft is nagy "siker" volt, Luck átengedésével, Füves Alkesszel és Anger punterrel 3. körben (Russell "NFL jelenleg legjobban kereső játékosa" Wilson előtt)...
iktriad
De Foles csak megérkezett vhogy 😛
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Draft tippem nincs, de AJ Brownt csak akkor húznám, ha itt lenne AJ Green is

nagyon bold: TE/DB

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
*És a Jags nem olyan hülye, hogy bebiztosítsa nektek az 1/1-es picket az utolsó fordulóban Luck draftjakor...
iktriad
köszipuszi, nagyobb move volt, mint az Anger pick
JSanyo
Az 2012-es draft is nagy "siker" volt, Luck átengedésével, Füves Alkesszel és Anger punterrel 3. körben (Russell "NFL jelenleg legjobban kereső játékosa" Wilson előtt)...
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez megvan? XD
Stez
A draft környékén 2 db videó kötelező nekem, a Jets draft blunders és ez. Nem hiszem, hogy bármelyiket megunnám egyhamar

több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
*És a Jags nem olyan hülye, hogy bebiztosítsa nektek az 1/1-es picket az utolsó fordulóban Luck draftjakor...
iktriad
köszipuszi, nagyobb move volt, mint az Anger pick

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és holnap a 3. körünket Pat McAfee fogja bejelenteni. (A többit gondolom megint valami majom. 😀 )
peterk2005
nemtudom, Reggie Wayne minek számít nálad 😀
JSanyo
Ezt nemtuttam. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ja, és holnap a 3. körünket Pat McAfee fogja bejelenteni. (A többit gondolom megint valami majom. 😀 )
peterk2005
nemtudom, Reggie Wayne minek számít nálad 😀

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
és ordas bustba szaladhattunk volna ha rosszul döntünk* ( Luck / RGIII).
peterk2005
*És a Jags nem olyan hülye, hogy bebiztosítsa nektek az 1/1-es picket az utolsó fordulóban Luck draftjakor...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, és holnap a 3. körünket Pat McAfee fogja bejelenteni. (A többit gondolom megint valami majom. 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a vicces, hogy pont a Coltsra mondja, hogy "tipikus Colts-os" kihagyni egy irányítót, amikor ha egy dolgot kéne elmondani erről a franchise-ról draft ügyben, akkor az éppen az lehetne, hogy QB-t draftolni azt nagyon tud (és szerencséje is van). Kb. a Packers-el együtt a legjobban a liga történetében. 😀 Ráadásul nem is egyszer úgy választottunk jól, hogy volr is vita arról, hogy ki a jobb jelölt, és ordas bustba szaladhattunk volna ha rosszul döntünk (Manning / Leaf, Luck / RGIII). Ja, és még a Broncosnak is húztunk egy Elwayt. 😉

Bár így csinálnánk minden mást is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 937 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez megvan? XD

 www.facebook.com/NFL/videos/1248886281937108/?__xts__[0]=68.ARCVzGj3h_cSkgp3Tq42Y8F5BFQpWt2foEoF0aqZ8Bpotr-6XyyEYOj1bGnEl-WIr-a4rhj8ZjGZt60VRhRBlQmgl3p-CHrgRTzQhCWa75T610rXkLmre06DxOIeAKrXBotr9_uY8KAbdfZS1u5Qv9GsxgwV2hp7vmswLzL-Kax4Gugl9K5UFBKqhINkQU5WC5yC-oIENW4hG07WZ6Rigjs4Gr5DAYWnJqe87o-2xHjiwVR76LzM7dYivk0rK6OQhuHGtSIufGc4V-ma7BJXgmBpHKIP3768i0OYuY0VA07qlt4vbA5vm7eZ92zpmaH6hsTovDS3MDSTxBkS_l8oOnAon3lBy2g2ByJkcLi4DIFpBxydP3xM&__tn__=-R
Stez
"Miért nem draftoltak egy potenciális franchise QB-t TRENT DILFER személyében?"
LOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOLOL
De utálom Kipert. Pl. az ilyen kijelentései miatt.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez megvan? XD
Stez
Ekkor még legalább egymásnak mentek. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez megvan? XD


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma nyomtam pár fanspeekes draftot, hogy ne maradjak le én se a buliról, és ahányat nyomtam (nehéz fokozattal, váltogatva a boardokat), annyiszor elérhető volt számomra Simmons 1/26-on. Ha tényleg ez lesz IRL is, akkor őt be kéne rántani.

A WR-el kapcsolatban egyetértek veled / azzal a beatwriterrel. Sőt én kiegészíteném majdnem minden poszttal, kivéve a DL-t. És talán a safety-t, de azt is csak azért, mert annyi 2./3-körös prospect tolong belőlük, és annyi van közöttük aki vagy ezért vagy azért passzolna is hozzánk, hogy elég valószínű, hogy ha nem is első körben, de a 3 darab 2/3. körös pickkel egyet hozni fogunk. Ezen kívül viszont jöhet bármelyik posztra bárki, bárhol, mert most tényleg az van, hogy upgrade sok helyre elférne, de nincs olyan poszt amelyikben ne lenne elfogadható kezdő sor, sőt, depth is. Akár ezzel a mostani WR sorral is neki lehetne menni az idénynek. Meg DL sorral, meg edge sorral, meg TE sorral, meg RB sorral, és így tovább. Úgyhogy Ballardnak nem is kell mást nézni, mint a poszt nélküli nagy boardját és hozzuk mindig a legjobbat onnan.

(Mindemellett van egy olyan érzésem, hogy az idei draft classtól nem leszünk elájulva. Nem most, hanem úgy 2-3 év múlva. Persze ne legyen igazam, de egyszerűen az idei class ott már ahol mi kezdünk - 1/26-on - olyan, mint kb. tavaly a Turay, Lewis húzás környéke. Kb ilyen kaliberű játékosok elérhetők, amiben azért elég nagy lehet majd a szórás. Úgyhogy remélem lecsúszik valaki legalább az 1/26-ra az első körösök közül.)
peterk2005
En nem orulnek Simmonsnak koran. Nincsen terde, ot a 2019-es idenyben nem nagyon lehet jatszatni, elol viszont en most Ballard helyeben nem ilyen projektben gondolkodnek, hanem abban, akit azonnal be lehet dobni a mely vizbe.

Szoval jo jatekos Simmons, csak hat ugye a serulese miatt meg vagy love fel evig. Harmadik korert mar elhoznam, masodikat nem adnek erte. Van eleg needunk, ahova jo volna olyan tehetseget talalni, akivel egybol szamolhatunk.