Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, akkor draft tippelde. Hogy elkezdje valaki, különben sose játszunk. 😊

Jeffrey Simmons, mert bilibelógakezem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilvan erdeklodunk Clark utan, fiatal es fasza, Fordnal is erdeklodtunk, de mar a masodik kort sem adtuk meg erte. Clarkert azt talan megadnank, de igazabol nem latom eselyet ennek a cserenek, nem hiszem, hogy Ballard bealdoz egy top masodik kort peldaul ezert.

Foleg, hogy Ballard nem is olyan regen kihangsulyozta, hogy ezeknel a csereknel azert o ovatos, mert csak azt hajlando rendesen megfizetni (marmint itt gigaszerzodesrol van szo), aki nalunk mar bizonyitott, es az oltozoben vezeregyeniseg. Clark meg evi 17-18 millio alatt biztosan nem fog alairni. De hogy oszinte legyek, a jelenlegi helyzetunkben en nem is bannam, ha nem adnank neki ennyit. Mely az edge-class, van eleg pickunk. Akinek lehetne perkalni, az inkabb egy Berry, aztan ha az elso ket kor valamelyikeben hozunk safetyt, neki igy is ugy is meglesz a kello hely, az oltozoben meg vezer. O tovabbra is nagy almom, nagyon jo hatassal lenne a fiatalokra, kivalo mentor lehetne.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem csak minden eshetőségre erdeklodunk Clark iránt. Első kört el se tudok képzelni, de még másodikat se. Nem ér annyit Clark. (Dee Ford jövő évi másodikért cserélt gazdát, kb. az az érték reális Clarnál is, esetleg picit kevesebb.)

Az lehet esetleg mozgató, ha Ballard úgy látja, hogy az idei draft elég sz*r a top15 után, ezért mondjuk valamelyik második körünk kevesebbet ér, mint a jól megfizetett Clark. Mert a fizetését is be kell kalkulálni. Ennél szerintem más többet fog kínálni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Clarkot meg ala kene iratni, de ha Ballard a 2/3-ert elhozna, akkor ligaelit kornyeki pass rusher egysegunk lenne. Meg kellene fizetni, ami a nagyobb problema, korban tokeletes.

De sztem csak puhatolozunk, 1/26ot nem hinnem, hogy odaadnank. Max ha kapnank is vissza vmit Clarkon felul

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
McAfee, országos turnéra indul a showjával. Podacstok, élő talkshow-k és standup comedy vegyítve.

 twitter.com/PatMcAfeeShow/status/1120365051167354880


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tillery, Aj Brown, Wilkins, Jacobs, Abram, Metcalf, Lawrence, Murphy az en nyolcas tippem. Es mint irtam par napja, egyaltalan nem lepne meg, ha peldaul Jacobs szemelyeben futot valasztananak Ballardek 1/26-ra. De ha meg bent lesz, akkor nekem Tillery az elso szamu tippem a Colts-pickre.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/AWalkerColts/status/1120360354163380225

 twitter.com/gmbremer/status/1120362311150120961


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Pár perc múlva, hat órakor Ballard élő interjú a pár nap múlva esedékes draftról:

 www.colts.com/video/live-chris-ballard-discusses-upcoming-draft


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Maniac megállt egy hölgynek kereket cserélni, mert miért is ne.

 twitter.com/mottjones/status/1120103117834551297

Csak vigyázva, veszélyesek az utak melletti padkák Indy környékén. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Idén nem lesz draft tippelde?😋

Frank Clarknál mi is a kérők között vagyunk, nem örülnék, ha rá vernék el az első körös pickünket.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már semmi se a régi. Irsay kokó, pia és csajok helyett ilyenekre veri el a $$$-t
iktriad
Irsay régóta gyűjt ilyesmit. Már mondta azt is, hogy lassan egy múzeumot fog neki alapítani, mert annyi összegyűlt. Tényleg nehézsúlyú cuccokról van szó, Elvis, Beatles, Stones, Doors, és hasonlók hangszerei, egyéb ereklyéi. Meg pl. Kerouactól az Úton eredei kézirata, ilyesmi.

Tony Adams. nézz bele a legutóbbi Pat McAfee podcastbe, felhívták Jacksont és elbeszélgettek vele, hogy mi motiválta a levélírásra. 😀



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
Már semmi se a régi. Irsay kokó, pia és csajok helyett ilyenekre veri el a $$$-t
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119764772088688640
Mi jön még ezek után? Stez a színes bőrű játékosok mellett fog korteskedni?
iktriad
Szerinted miért kellett új zongora? A régit összekarcolta a a mastercardjával.😊

 twitter.com/uninterrupted/status/1118550708565864449
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már semmi se a régi. Irsay kokó, pia és csajok helyett ilyenekre veri el a $$$-t
 twitter.com/AdamSchefter/status/1119764772088688640
Mi jön még ezek után? Stez a színes bőrű játékosok mellett fog korteskedni?
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 171 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1119027832045342722
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köménymagos. Két idegenbelivel nyitunk, rögtön a Chargerssel, és négyből három idegenbelivel zárunk. Csütörtökön ismét idegenbe megyünk, ezúttal nem a Pats, "csak" a várható legnagyobb csoport rivális otthonába. És a bye is kva korán lesz.

Ha ezen végigaraszolunk egy 10-6-al, akkor már nagyon-nagyon elégedett leszek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha az alapszakaszban valaki elkapja a Coltsot, akkor egy veresege lesz a 2019-es idenyben. De hat ez no brainer veretlen ideny.

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1118669329099366401

meno lett a Falcons videoja, de ez ubereli 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt az idei menetrend 3 prime time meccsel megspékelve.

Szezonnyitó Riveréknél, szezonzáró nálunk.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hât ja, a Jeffery jóslat igazán bejött 😛 Azóta is lenézik, pedig top 10be sztem benne van. Igaz én elfogult is vagyok vele 😀
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Titkon remèlem elvisszük A.J Brownt. Ha 1/31-ig nem vinné senki simán feljönnék érte.
szampi#33
Oda csak azért is érdemes lenne felmenni, hogy legyen 5. éves opciója annak akit húzunk. A 4. körös comp pickünk kb elég is lenne felmenni a Pats vagy a Philly pickért. A 4. kör vége nem nagy ár ezért. Egy pick később vissza is szerezhető, ha Ballard ragaszkodik a 9. pickhez.
peterk2005
Szerintem a Patset mellett Ramset akartal mondani, a Philly 1/25-on van, pont elottunk. A Rams egyebkent realis lenne, de a Patsbol nem nezem ki, hogy ha csak nagyon jol nem jarnak, akkor „segitsenek” nekunk. De ott van 1/30-on a Packers, amelynel azert az 1/12-es Hockenson-pick mellett igen sokan es igen erosen varnak WR-picket az elso kor vegen (en tobb helyen is lattam, hogy epp Brownt varjak).

De mondom, nekem meggyozodesem, hogy Brownba tobb csapat is szerelmes es nem lesz mar bent az 1/26-nal sem, csak o nagyon nem kapja meg a hype-ot, egyebkent engem az sem lepne meg, ha mar a top20-ban elvinne valaki.

Persze a gondolat mentem folyton az eszemben van a 2012-es draft, amikor vegig arra nyalaztam, hogy Jeffery legyen bent a masodik kor elejen es ot hozzuk Fleener helyett, baratunk pedig csak csuszott es csuszott, de Brownnal valahogy en ezt most nem nezem ki. Nala azert nem lehet igazan red flaget mondani, Jeffery meg azert csuszott, mert hogy hangulatember volt mar az egyetemen is, meg lusta gyerek hireben allt, aki nem szeret annyira edzeni, sokszor elhizik, meg nem eleg motivalt.

Az biztos, hogy menten a gatyamba elveznek, ha a Colts barmelyik pickjenel AJ Brown nevet mondjak be, birom a sracot es szerintem orult jo paros lennenek Luckkal. Nalam o a #1 WR a drafton.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
Titkon remèlem elvisszük A.J Brownt. Ha 1/31-ig nem vinné senki simán feljönnék érte.
szampi#33
Oda csak azért is érdemes lenne felmenni, hogy legyen 5. éves opciója annak akit húzunk. A 4. körös comp pickünk kb elég is lenne felmenni a Pats vagy a Philly pickért. A 4. kör vége nem nagy ár ezért. Egy pick később vissza is szerezhető, ha Ballard ragaszkodik a 9. pickhez.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez sajat tippem, de sztem mar 1/26on sem lesz elerheto.

több mint 4 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Titkon remèlem elvisszük A.J Brownt. Ha 1/31-ig nem vinné senki simán feljönnék érte.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Matt Miller szerint nagy a pletykalkodas, miszerint a Colts elkapot akar a masodik kor elejen.

„File this nugget away for Friday night of the draft: There is considerable buzz from opposing teams that the Indianapolis Colts could target a wide receiver at No. 34 overall. If Oklahoma's Marquise Brown or South Carolina's Deebo Samuel are available, they could be a fit for the Colts.”

 bleacherreport.com/articles/2830785

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En arra is emlekszem, kit valasztottam az 1993-as draft otodik koreben. Ilyen a jo GM. XD
Amugy meg mindegy, kiket huzunk, csak legyen koztuk Isabella.
Stez
Hogy megbaszhassuk? Kétszer is?
peterk2005
O baszna meg minden ellenfelunket. A csoportrivalisokat idenyenkent legalabb ketszer is.