Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nalam az alomforgatokonyv az Burns, AJ Brown, Julian Love.
De ez teljesen eselytelen. Burnsert fel kellene mennunk, vele pedig asszem tobbszor is ebedeltek Ballardek (biztos ehesek voltak, aztan epp ott volt egy meki a kozelben). Brown minden mockban ott van a masodik korunknel kb, de szerintem teljesen lazan el fogjak vinni mar 1/26-ig is, de Love-ot sem latom, hogy a masodik kor vegeig bent lehet.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kosz, ezt fel is irtam, megvan, kit huzok 2/2-n XD

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hat ha CGJ-t draftolnank, akar 1/26on is, akkor kb elelveznek 😀 a teljes classbol a kedvenc prospectem, igazabol egy idealis meretu Kenny Moore II a csavo, legalabbis mentalitasra. csak sokkal jobb mar most mindenben. sztem szelso CB-t is tudna jatszani, jo zonaban, kva jo futas ellen, meg pass rushra is jo, mint Moore II.
Darnell Savage Marylandi S a masik kedvencem, o meg Bob Sanders klon. Egyszeruen kiugrik a tape-rol annyira gyors, robbanekony. O is jo zonaban is, nagyon jo utemerzeke es labdaerzeke van. Egyik playben cover 3-ban o volt a kozepso (tampa 2-nel kb amit a mike-nak kell vedenie) zonaban, a TE-t fogta kb egy 8 yardos route-on, es egy 2.5-3 sec-es dobasnal ert oda a bal slotban allo elkapohoz, mert mar akkor elindult amikor a QB meg el se kezdte a dobomozdulatot. felpattant (talan hozza se ert es a WR-rol), a tarsa meg mogotte behuzta es vissza is vittek. mely zonaban parszor megegett, de arra nalunk ugy is Hooker a felelos.
barmelyikuket imadnam.

en el tudok kepzelni OL huzast 2.korben, ha vmeik OT prospect csuszik. Glowinski nem 4-5 eves szerzodest kapott, AC meg jovore lejar. Jo lenne ha maradna karrierje vegeig vedeni Luck vakoldalat, de ahogy idosodik no az esely a serulesre is.
Lindstrom-ot sokan a legjobb OG prospectnek tartjak, day 1 starternek. Ha Glowinskinal jobb lehet, akkor 2.korben szerintem kerdes nelkul behuznak Ballardek. (Ugy h Glow se rossz egyaltalan, legalabbis tavaly atlagnal jobb volt).

eddigi prospectek akikkel volt vmilyen meetingje a csapatnak:

 docs.google.com/spreadsheets/d/1EWPo4rNQBJ417If9eIfRoPv1_YtjQLWnPDVhiq2ODm4/edit?usp=sharing


12 WR, 11 CB, 10 S, 9 DT, 8 LB, 8 TE (ebbol 2 QB volt fosulin), 8 EDGE, 7 RB (foleg utobbi 1-2 hetben porogtunk ra a futokra), meg 6 OT.

Alomforgatokonyvem:
1/26 Jerry Tillery
2/3 Chauncey Gardner-Johnson
2/26 Darnell Savage

elkapo meg johet 3.korben, meg futo 4.ben vagy hatrebb. kivancsi vagyok Jacobsban mekkora potencialt latnak Ballardek, elso 2 pickunkkel nem orulnek neki, de 2.kor vegen szerintem mar steal lenne.

 twitter.com/HolderStephen/status/1116356158275686400?

kozuluk meg lehet majd parnak szurkolni nyaron, hogy a 90-be beferjenek.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ennyire elöl nem fogunk húzni OL-t. A legmélyebb posztunk jelenleg, és Castonzo-n kívül az egész fal tök fiatal. A depth is rendben van, visszahoztuk J'Marcus Webb-et aki tavaly a kezdő lett TC után, csak lesérült. Most eleve cserepadra jött. Aztán Haeg, aki egy svájci bicska, csak LT nem volt még. Boehm jól pótolta Kelly-t centerben, és guardot is tud játszani. Plusz itt van az a Garcia, aki a sérüléséig úgy nézett ki, hogy a Pats long time bal tekölje lehet majd. Ballard azonnal lecsapott rá, amikor felgyógyult, és két évre is aláíratta. Ha nem számolna vele, elhozta volna egy évre minimál pénzért. Plusz Clark, aki backupnak szintén korrekt. Ez máris 10 ember. Ide fölösleges egy stud első körös potenciálú falembert húzni, mert valaki akkor csücsülni fog. Vagy az első (második) körös rookie, vagy a 6 milláért itt tartott Glowinski, vagy Smithy. Egyiknek sincs sok értelme.

Persze, sérülések lehetnek, formahanyatlás is lehet. De ez sem igazolja, hogy a cserepadra igazoljunk korai körért vagy drága pénzért embert, amikor egy csomó poszt van ahová viszont bőven jöhet még minőségi pótlás. DL, EDGE, WR, S, CB, még LB is. Túl sok poszt ez ahhoz, hogy ne legyen legalább egyik posztra hasonló minőségű játékos Ballard boardján, mint az az OL.

Ja, Chauncey Gardner-Johnson-t ma Indyben látták. Őt például inkább el tudom képzelni.
peterk2005
Ha ismered Ballardot, akkor pont tudod, hogy de, siman huzunk OL-t akar mar a masodik korben is, ha Ballard ugy latja, hogy valaki olyan elerheto, akinel nem is erti, hogy csuszhatott eddig, es hogy az illeto rohadt jo lehet, lasd a Hooker-picket.

Es Ballard a tehetseget figyeli meg az erteket, nala nincsen kobe vesve, hogy needposztra johet csak jatekos. Engem egyaltalan nem lepne meg egy OT hamar, mivel Ballard tutira keszul mar valahol Castonzo lejaro szerzodesere.

De ha mar safety, abban peldaul teljesen biztos vagyok, hogy egy SS lesz az elso harom pickunk kozott. Hogy ez Abram lesz vagy Gardner-Johnson? Passz. Nalam inkabb utobbi.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szerintem ennyire elöl nem fogunk húzni OL-t. A legmélyebb posztunk jelenleg, és Castonzo-n kívül az egész fal tök fiatal. A depth is rendben van, visszahoztuk J'Marcus Webb-et aki tavaly a kezdő lett TC után, csak lesérült. Most eleve cserepadra jött. Aztán Haeg, aki egy svájci bicska, csak LT nem volt még. Boehm jól pótolta Kelly-t centerben, és guardot is tud játszani. Plusz itt van az a Garcia, aki a sérüléséig úgy nézett ki, hogy a Pats long time bal tekölje lehet majd. Ballard azonnal lecsapott rá, amikor felgyógyult, és két évre is aláíratta. Ha nem számolna vele, elhozta volna egy évre minimál pénzért. Plusz Clark, aki backupnak szintén korrekt. Ez máris 10 ember. Ide fölösleges egy stud első körös potenciálú falembert húzni, mert valaki akkor csücsülni fog. Vagy az első (második) körös rookie, vagy a 6 milláért itt tartott Glowinski, vagy Smithy. Egyiknek sincs sok értelme.

Persze, sérülések lehetnek, formahanyatlás is lehet. De ez sem igazolja, hogy a cserepadra igazoljunk korai körért vagy drága pénzért embert, amikor egy csomó poszt van ahová viszont bőven jöhet még minőségi pótlás. DL, EDGE, WR, S, CB, még LB is. Túl sok poszt ez ahhoz, hogy ne legyen legalább egyik posztra hasonló minőségű játékos Ballard boardján, mint az az OL.

Ja, Chauncey Gardner-Johnson-t ma Indyben látták. Őt például inkább el tudom képzelni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez egy rémisztő gondolat, ha csoportrivális szurker az, aki elgondolkozik ezen.
 twitter.com/TylerDBrooke/status/1116716282647392257
Amúgy tipikus Ballard pick lenne.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A másik fórumon mostanában írtam arról, hogy a Colts online jelenlét hosszú ideje/ideig le volt maradva a többi csapathoz képest, de szerencsére az utóbbi hónapokban változást érzek. Itt az ok, hogy miért:

 www.colts.com/news/colts-productions-is-changing-the-way-you-see-your-team

Nem csak a videós, de a PR részleg többi eleme is változóban van. A twitteren történt változásokat már tapasztaltuk (néha mellé is ment - Big Q ordítós videója -, bár PR-nak kifejezetten jó volt az is), de van már Colts daily update podcast heti öt napon, napi 10-15 perces epizódokkal, együttműködés az sb nation (stampede blue) staffal, az 1070 is felköltözött a netre (youtube channel, insta, satöbbi). Szóval egyre több a fogyasztható Colts specifikus anyag. És még tényleg fogyasztható is.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Második rész

 twitter.com/Colts/status/1116128730672455680


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tok mindegy,jovore ugy is elpasszoljuk Oliver Lucknak az XFL-be a mi Luckunkat, aztan indulhat a banzaj.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Első hazai meccs paprikásabb lehet a szokásosnál mert az előtt lesz a közös piknik a Browns fiúkkal. Utána biztos meg akarják mindketten mutatni. 😊 Csak sérülés ne legyen.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na a B betut huztuk a Pre Season sorsolaskor:
@ Bills
vs Browns
vs Bears
@ Bengals

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=lKSGBXjv7aY



kotelezo megnezni minden Colts fannak

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Backupként talán nem sérül le az első meccsen. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
J’Marcus Webb a csapatban, királyság.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
 twitter.com/Colts/status/1113592015747342337
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Irsay visszaszokott a piára? :/
Wyatt
Erre térjünk vissza december-január környékén😄😄
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Irsay visszaszokott a piára? :/

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem ő nem vörös legalább😶😶
kristóf17
Nem vörös.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Remélem ő nem vörös legalább😶😶
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Baj van.

Indianapolis Colts quarterback Andrew Luck and longtime girlfriend Nicole Pechanec were married in Prague in the Czech Republic this weekend, according to multiple sources.

Ez mar a masik Bandinak is elbaszta a karrierjet, pedig a Polk High gimiben negy TD-t szerzett egy meccsen.

:'-(((

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem nem került ide, mert amit láttam tőle, az alapján ő jó kis játékos lehet.
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1113426898015670272
A Last Chance U 2. évadának legszimpibb és talán legjobb játékosa volt. Itt feltűnik az előzetesben is, hogy miért és kiderül kellett 1 évig JuCo-znia.

De mindent elmond róla, hogy Texas Tech 1 év után visszavette.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RussellJClay/status/1113245137021181953?s=19

Noice

Meg mindig faj a szivem h 2 eve nem lett meg az 1000 yard 😕

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
We have claimed safety Derrick Kindred off waivers.- Róla kell tudni valamit ?
Kóra Tibor
strong safety depth-be jott. sokat jatszott boxban, de nem egy kiemelkedo ember. de Glowinski es Kenny Moore is waiverrol kerult hozzank. akik olyan pozikra jottek, ahol kuzdhettek a kezdoert.
hasonlo lehet az o sorsa is, ettol fuggetlenul sincs kizarva a korai S pick.
Johnathan Abram a Jets pickjevel sztem realis opcio lehet pl, Mississippi State-en volt kezdo az elmult 2 evben, a DB edzonkkel is vegzett par gyakorlatot a mult heten a pro dayen, meg elmondta az NFL.com-nak h egyutt vacsiztak es biztositottak h mindenki szereti nagyon a klubnal.

Egyelore ot + Charles Omenihut tippelnem elso 2 picknek, a sorrendet meg nem tudom 😀
Borbinho
Mondjuk azon oriasit szakadtam, amikor Abram konkretan elkezdte ecsetelni, hogy mindenki imadta a Coltsnal, barkivel talalkozott, o volt itt a liebling. xD

Ilyenkor szokott a koppanas, hogy emberunk ott vihog a picknel, Ballard meg vigan behuz mast.

több mint 5 éve
Kóra Tibor Indianapolis Colts 77
We have claimed safety Derrick Kindred off waivers.- Róla kell tudni valamit ?
Kóra Tibor
strong safety depth-be jott. sokat jatszott boxban, de nem egy kiemelkedo ember. de Glowinski es Kenny Moore is waiverrol kerult hozzank. akik olyan pozikra jottek, ahol kuzdhettek a kezdoert.
hasonlo lehet az o sorsa is, ettol fuggetlenul sincs kizarva a korai S pick.
Johnathan Abram a Jets pickjevel sztem realis opcio lehet pl, Mississippi State-en volt kezdo az elmult 2 evben, a DB edzonkkel is vegzett par gyakorlatot a mult heten a pro dayen, meg elmondta az NFL.com-nak h egyutt vacsiztak es biztositottak h mindenki szereti nagyon a klubnal.

Egyelore ot + Charles Omenihut tippelnem elso 2 picknek, a sorrendet meg nem tudom 😀
Borbinho
Kszönöm

Kóra Tibor
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
We have claimed safety Derrick Kindred off waivers.- Róla kell tudni valamit ?
Kóra Tibor
strong safety depth-be jott. sokat jatszott boxban, de nem egy kiemelkedo ember. de Glowinski es Kenny Moore is waiverrol kerult hozzank. akik olyan pozikra jottek, ahol kuzdhettek a kezdoert.
hasonlo lehet az o sorsa is, ettol fuggetlenul sincs kizarva a korai S pick.
Johnathan Abram a Jets pickjevel sztem realis opcio lehet pl, Mississippi State-en volt kezdo az elmult 2 evben, a DB edzonkkel is vegzett par gyakorlatot a mult heten a pro dayen, meg elmondta az NFL.com-nak h egyutt vacsiztak es biztositottak h mindenki szereti nagyon a klubnal.

Egyelore ot + Charles Omenihut tippelnem elso 2 picknek, a sorrendet meg nem tudom 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."