Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/JoelAErickson/status/1110906290421878785
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Sajat NFL-franchise-t alapit Mathis, ott lesz DC.

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/JoelAErickson/status/1110558014212395008

Ez kb rotációs emberek fizuja, pont befér elé Berry. 😊

 twitter.com/zkeefer/status/1110560647052300291
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/KBowen1070/status/1110887972793171969

😀😀 es ez a csavo egy MVP kaliber QB.
a masik meg a tortnelem legnagyobb szerzodeset kapo baseballos 😀 az se semmi

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay megint fuzte PM-et, hogy jojjon a Coltshoz elnoknek. PM viszont azt mondta, meg szeretne a csaladjaval lenni, nem all keszen egy ilyen szerepkorre. Mindekozben beszelt Saturdayjel is, ot asszisztens OL-edzonek akarja a csapathoz csabitani.

Nekem tetszik, ahogy Irsay probalja az ikonokat idelancolni, Brackett is segedkezik a frontban, volt ugye terve, hogy Wayne-t az elkapokhoz csabitsa, Mathis a rusherekkel foglalkozik. Es akkor johet Saturday is.

Es mielott valaki azt hinne, Ballard tavozna, ha PM jonne:

 twitter.com/zkeefer/status/1110684111365009408/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1110684111365009408&ref_url=https%3A%2F%2Fforums.colts.com%2Findex.php%3Fapp%3Dcore%26module%3Dsystem%26controller%3Dembed%26url%3Dhttps%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fzkeefer%2Fstatus%2F1110684111365009408%3Fs%3D21

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/MaryKayCabot/status/1110263806582611968
Tony Adams
Ezeket meg fogjuk baszni mind egy szalig. Az Odellita bogve rohan majd vissza New Yorkba hajon fotozkodni!

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/MaryKayCabot/status/1110263806582611968
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/BaldyNFL/status/1110183410729959425

Azt susogjak, Wilkinsrol van szo.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/Colts/status/1109820654973579264


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha már Steven Smith a legjózanabbul érvelő a társaságban, akkor tudod, hogy mire számíthatsz. 😀

(Egyetlen rosszabb lérezik annál, ha a média utál. Az, ha imád. 😀)



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/FOXSports/status/1109160315445374978
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/zkeefer/status/1109069390182535168

Érdemes fenntartásokkal olvasni amit ez a pacák ír, de... :

 twitter.com/NFLDraftBites/status/1109268357151444992


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3/32+os pickeknél nem lehet bustról beszélni, azok max szimplán nem jöttek be.

Amúgy Lewis legyen kezdő idén, a többi le van tojva

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Turay-t nem írnám le. Még akkor se, ha jön Ray. Houston-nál hiába mondja, hogy van még bőven a tankban, szerintem már kelleni fog a rotáció. és azért az tipikusan egy olyan poszt, ahol a 3-4. évében kezd el beérni egy játékos.
uatu
Semmiképp. Rookie-ként snapszámra vetítve top15 pressure arányt produkált. Csak féloldalas még, futás ellen nagyon szenvedett. És neki hosszú is volt még a szezon, a végére elfáradt. De erre való az idő és az offseason. Így is előbbre tart, mint Mathis tartott annak idején a karrierje hasonló szakaszában. Persze ez nem garantál semmit, de hogy benne van a potenciál az biztos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ezt már én sem érteném. Turay a rookie évében jobb volt, mint Ray bármikor a 4 éve alatt. Hacsak nem arról van szó, hogy rém olcsó, gari nélkül idehozható a TC-n a rosterre kerülésért viaskodni, nem látom értelmét én sem. Ha jönne, így nézne ki a dline, 10 embert feltételezve, illetve azt, hogy Autry, Hunt és Lewis ezzel tisztán belülre kerülnének:

Edge: Houston, Sheard, Turay, Muhammad és Shane Ray
Belső fal: Stewart (NT), Autry, Hunt, Lewis, Ward.

Ez tíz ember, és Ridgeway már be sem fért Stewart cseréként. Ez még nem lenne gond, mert Stewart szerepköre 400-500 snapes. De ebbe érkezne még egy első/korai körös DL/DE? Esetleg mindegyikből egy? Azt már tényleg sajnálnám, mert akkor Muhammadnak és Wardnak nem lenne helye. Ez már luxus, mert Ward amíg egészséges volt úgy nyomta, mint Autry. Úgy elvinnék (kezdőnek is akár), mint a huzat. Még Muhammadban is sok upside van. Nekik - így, hogy a kezdő megvan - érdemes lenne esélyt adni szerintem is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Turay-t nem írnám le. Még akkor se, ha jön Ray. Houston-nál hiába mondja, hogy van még bőven a tankban, szerintem már kelleni fog a rotáció. és azért az tipikusan egy olyan poszt, ahol a 3-4. évében kezd el beérni egy játékos.
több mint 5 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Lesz passrush szrásig:

 twitter.com/FieldYates/status/1109186623118430210
Tony Adams
Egyik szemem sír a másik nevet. Turay edzésmunkáját látva kíváncsi lennék mire lenne képes full time passrusherként a második évében.Ezek a Ray,Houston projektek értékes snapszámokat vehetnek el tőle.

Aztán ottvan az oldal, hogy megvan a lehetőség, hogy esetleg Ray ebben a rendszerben magára találhat és gyèmántot fogtunk.

A legszebb, hogy még draft sem volt, már alig várom a TC időszakot.
Jó dolog most Colts szurkolónak lenni!

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Lesz passrush szrásig:

 twitter.com/FieldYates/status/1109186623118430210
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Beszarok. Egyetértek Stezzel. 😊

Köszönet a melóért amit beletettél, szó ne érje a ház elejét. De én is némi távolságtartással nézem a korábbi munkáját. Akármennyire is benne volt a keze Ballardnak a Chiefsnél történtekben (vagy éppen a Bearsnél történtekben), egy világot jelent ha egy autonóm ember egyedül dönthet, vagy egy másik autonóm emberrel egyeztetnie kell a döntéseit. Dorsey is autonóm személyiség, biztos, hogy rengeteg meló volt megkötni a kompromisszumokat. Most legfeljebb a HC-val kell egyeztetnie. Más kávéház, ennyi változás az autonómiában bőven elég lehet a teljes kivirágzáshoz, de ugyanúgy a teljes bukáshoz is.

Azt viszont nem kétlem, hogy rengeteget tanult mind a Bears, mind a Chiefs front office-ban töltött évek alatt. Mindkettő jól irányított franchise-ok voltak amikor ott dolgozott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
8D
Rendben. Kimerultem.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Direkt utana neztem, hogy miben kinek mekkora szerepe volt. Dorsey-val kb ketten voltak GM-ek Ballard 2.evetol kezdve.

Ezt meg Peters-re:

“I said, ‘I’m going; I’m going to Oakland,’” Ballard said. “And I went and spent a day and a half with him, his parents, met his family, and we got very comfortable with the situation and I came back and said, ‘John (Dorsey), we’ll be fine. Marcus is a good guy.’”

De inkabb hagyjuk is, mert te mindig kimerulsz annyiban ,hogy a masiknak nincs igaza, baromsag, csak te tudod.

Legyen igy.

| Remelem meg emlekszel, hogy 3 honappal ezelott amikor irtam h WR-t akarok 1.korben, te picsogtal, hogy WR-t azt kizart, es CB-t mindenkepp. |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem igazan latom az osszefuggest a Chiefs-draftok es Ballard kozott. Nem o volt a GM, nem o volt az egyetlen scout, nem o hozta meg a donteseket.

Mutogathatunk akar a Bears-, akar a KC-draftokra, de ez sotetben valo tapogatozas, mert a pickek 90 szazalekarol sosem derul ki, kinek vagy kiknek a javaslatara kerulnek kivalasztasra. Raadasul nem Ballard scoutol egyedul, hanem rengetegen meloznak ugye ezeken.

Az sosem volt titok, hogy Ballardnak van szeme a cornerekhez es a DB-khez, mivel Tillman kapcsan anno a Bearsnel nem titkoltak el, hogy ot o nezte ki es hatalmas szerepe volt a felfedezeseben. De peldaul meggyozodesem, hogy ha o lett volna a GM, akkor a Chiefsben Peterst nem draftolta volna. Peters ugyanis hiaba volt kurva jo, mar az egyetemen is balhei voltak az edzokkel, meg primadonna volt, hisztizett es kibaszott nagypofaju volt, raadasul lusta is. Kizartnak tartom, hogy Ballard „embere”, mert o keruli az ilyen karaktereket.

Mindegy, a lenyeg az, hogy ezekbol nem igazan lehet messzemeno kovetkezteteseket levonni, ha valaki nem GM-kent tevekenykedik.

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem akarok vegimenni. De peldaul az elso draft sem volt akkora benazas.
Csak OT vagy QB kellett. QB elso korben Manuel volt, masodikban Geno harmadikban Glennon. Ezt kellett volna valasztani? Fisher legalabb egy jo LT, ha messze nem is 1/1 elit OT. Volt meg Joeckel, aki meg fisher szintjet sem erte el.
Szoval masodik kor nem volt.
Harmadikban Kinle Davis jott. De o jo volt nagyon. Csak romma serult. Van ilyen. Illetve Travis Kelce, aki oriasi talalat.

Kush kezdo center azota is, csak mivel jott Morse, tavozott. A tobbi kuka, bar hogy ilyen Catapano, hetedik korbol evekig cserekent huzza, mar az is nagy dolog.
ulpianus
Lehet picit erosen fogalmaztam, nem szarozni akartam a '13as classt, csak szerintem a tobbihez kepest gyengebb.
Egy rossz szot nem irtam Kelcerol v Fisherrol, sot. Nehezen lendult bele Fisher, de stabil LT lett. Kelce meg tenyleg oriasi steal, ahogy Kush is remek talalat volt 6.korben.

Davisrol mas a velemenyunk, sztem o gyenge volt amikor jatszott is, nem tudott vigyazni a labdara. KR-kent talan lett volna jovoje. De nem neztem annyi Chiefs meccset mint te, szoval elfogadom ha te mast gondolsz rola, es valszeg kozelebb is allsz az igazsaghoz.

Igazabol csak ra akartam huzni a mintara a gondolatomat, hogy Ballard elso eveben picit bizonytalanabb, de utana hozza a siman ligaszintu jatekosokat, akar hatsobb korokben is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Baba Yaga Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 799
Nem akarok vegimenni. De peldaul az elso draft sem volt akkora benazas.
Csak OT vagy QB kellett. QB elso korben Manuel volt, masodikban Geno harmadikban Glennon. Ezt kellett volna valasztani? Fisher legalabb egy jo LT, ha messze nem is 1/1 elit OT. Volt meg Joeckel, aki meg fisher szintjet sem erte el.
Szoval masodik kor nem volt.
Harmadikban Kinle Davis jott. De o jo volt nagyon. Csak romma serult. Van ilyen. Illetve Travis Kelce, aki oriasi talalat.

Kush kezdo center azota is, csak mivel jott Morse, tavozott. A tobbi kuka, bar hogy ilyen Catapano, hetedik korbol evekig cserekent huzza, mar az is nagy dolog.
ulpianus
A 2013-as évfolyam amúgy is kirívóan gyenge volt, abból kihalászni Kelcet már bőven jó. Elég csak összevetni Grigson fantasztikus pickjeivel (egyik játékos sincs már az NFL-ben).
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Nem akarok vegimenni. De peldaul az elso draft sem volt akkora benazas.
Csak OT vagy QB kellett. QB elso korben Manuel volt, masodikban Geno harmadikban Glennon. Ezt kellett volna valasztani? Fisher legalabb egy jo LT, ha messze nem is 1/1 elit OT. Volt meg Joeckel, aki meg fisher szintjet sem erte el.
Szoval masodik kor nem volt.
Harmadikban Kinle Davis jott. De o jo volt nagyon. Csak romma serult. Van ilyen. Illetve Travis Kelce, aki oriasi talalat.

Kush kezdo center azota is, csak mivel jott Morse, tavozott. A tobbi kuka, bar hogy ilyen Catapano, hetedik korbol evekig cserekent huzza, mar az is nagy dolog.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...