Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Wow. Kiralysag. Egyre inkabb DB-t es WR-t varok az elso ket korben.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Baj van Houston
Amadeus
Problem(?) We have a Houston


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Baj van Houston

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 848
Houston 2 ev 24 milla
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 263 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy néha nem értem az NFL-t. Kint van a piacon C.J. Anderson, eddig ahova elvitték, ott teljesített, pár millába kerül csak, és senkinek nem kell...
peterk2005
Pedig (ha még mindig ő képviseli) Peter Schaffer személyében egyáltalán nem kispályás ügynöke van. A pasas pl még mindig simán el tudja adni egy csapatnak Mario Edwards Jr-t.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Wilkins azért futott annyit az elején, mert Mack sérült volt. Utána szinte pályát se látott.

Amúgy néha nem értem az NFL-t. Kint van a piacon C.J. Anderson, eddig ahova elvitték, ott teljesített, pár millába kerül csak, és senkinek nem kell...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/1108490921782448129

Geathers szerzodeserol tovabbra sincs semmi konkretum.
Ajayi jo lenne, mert o tenyleg tud rombolni, de en Wilkinst sem irnam le. Amikor megkapta a lehetoseget, akkor nem volt rossz.
Csak picit inkonzisztensen hasznaltuk (elso 5 meccsen 44 futas, 9 elkapas, utana a maradek 11en 16 futas es 7 elkapas), volt ugye nem egyszer egymas utan, hogy kb snapet is alig kapott, hiaba volt aktiv.

Hines mint svajci bicska meccsenkent 15 jatekra jo lehet, foleg hogy elkapasoknal is hasznos.

Ajayi + Mack ketten lehet ossze tudnak hozni 16 meccset, mar annyibol megerne 😀 Egyik sem a strapabirasarol hires, Wilkins meg Hines meg nem elegek egy-egy teljes meccsre.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én Mewhort féle szerződést várok. Mewhort guardnak talán jobb talent is volt, mint Geathers.

Geatherst is korrekt kezdő játékosnak gondolom. Nem egy all around safety, de Collins sem lett volna az. Csak jobb abban, amit Geathers is tud. Rendszer fitség szempontjából én egyébként azt gondoltam, hogy sem Geathers sem Collins nem igazán passzolna. Farley sokkal inkább. De ezt a tavalyiak alapján gondoltam, ha a cover2-t vinnénk tovább. Viszont ha tényleg igaz, hogy Collinsért komolyan érdeklődtünk, akkor Eberflus másban is gondolkodhat (pl. press cover3). Amit egyébként nem bánnék, ha így lenne, sőt. Csak ahhoz minden poszton (de elsősorban a két szélső corner poszton) javulni kell. Mivel az egység nagyon fiatal, külső erősítés nélkül is bennük van a javulás szerencsére. Desir már kevésbé, de Wilson és Moore még sokat fejlődhet. És Hooker is.

Szinte visszajött a tavalyi csapat akkor. Nem csak kezdők, de még a depth java része is ugyanaz, mint tavaly. A védelemből tulajdonképpen csak Woods távozott - amire fogadni is lehetett volna, annyira biztos volt. Egy szempontból tetszik ez a felállás: a drafttal kiegészülünk még, de aztán megnézhetjük, hogy vajon játékban, kiegyensúlyozottságban mennyit tud egy fiatal csapat, fiatal stábbal egy év alatt saját erőből fejlődni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jihad Ward rongal a Colts konditermeben. Jovan, majd Nelson jol megcsapja. xd


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
6 milla? Az agyam eldobnam mar akkor is, ha 3 millanal tobb lenne ez. Marmint osztonzok nelkul, tisztan. Egyebkent pedig Geathers szvsz nem lett volna kezdo, ha Fairley nem serul meg. Fairley sem jo, de Geathersnel tobbet mutatott, tobb esze is van a jatekhoz. Most is azt varom, hogy draftolunk safetyt, talan nem is egyet, de amugy Fairley ha nem serul, akkor tobbet lesz a palyan Geathersnel.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/gmbremer/status/1108421252128100352?s=19

A draftrol johet meg kezdo, de a falakra tuti megint elmegy v 3 pick a 9bol.


Geathers egy eves prove it dealt kapott. Kivancsi vok mennyi, meglepne ha 6M fole menne osztonzokkel egyutt.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na igen, en is abban remenykedem, hogy aproert irattuk ala. De megmondom oszinten, en meg az 53-as spot egyiket is sajnalnam ra azert, amit eddig nyujtott, inkabb probalnek ki valaki uj jatekost, akitol netan kaphatok valami ujat, tobbet is. Mindegy, remelem, csere lesz es a kezdo kozelebe sem kerul.

több mint 5 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Bízzunk benne, hogy Geathers 5 szem szotyiért és 3 tökmagért fog jövőre játszani. Ha meg képes lesz minden meccsen pályára lépni, akkor meg kaphat még egy almát.
Így, hogy megégett a piacon, kár többet fizetni neki.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/JoelAErickson/status/1108378016789479424

nojsz 😀

bird ki Stez, hidd el All-Pro lesz, meg Funchess is hoz 999 yardot meg 9 TD-t (h ne kapja meg a bonuszat persze) 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/RapSheet/status/1108185367126134784
-fehér-pipa
-fiatal-pipa
Tony Adams
Csak epp szerintem nem fit. Oke, a meretet tekintve siman jatszhat 4-3-ban a fal szelen, de az NFL-ben os szinte vegig 3-4-ben jatszott emlekeim szerint. OLB volt. Egy jo idenye volt, ami utan sokan vartak tole a nagy robbantast, de o utana eltunt es azota kis tulzassal lathatatlan.

Nem zavarna, ha olcson szerzodtetnenk, de belole sem nezek ki tobbet, mint depth, rotacios end.
Stez
Nem rossz ő. Inkább az a baj hogy sokat sérült. Tavaly többet kaptunk tőle mint azt sokan vártuk, de aztán megint lerobbant...Én max mint depth számolnék vele és kb úgy 10-12 meccsel. Nem fejezett be egy teljes szezont ember emlékezet óta...
Tomcsik
Oke, es mit irtam en? Hogy depthben tudom elkepzelni. Egyebkent pedig nem az a lenyeg, jo-e o vagy sem, ha egyszer nem igazan fit a rendszerbe.

több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 twitter.com/RapSheet/status/1108185367126134784
-fehér-pipa
-fiatal-pipa
Tony Adams
Csak epp szerintem nem fit. Oke, a meretet tekintve siman jatszhat 4-3-ban a fal szelen, de az NFL-ben os szinte vegig 3-4-ben jatszott emlekeim szerint. OLB volt. Egy jo idenye volt, ami utan sokan vartak tole a nagy robbantast, de o utana eltunt es azota kis tulzassal lathatatlan.

Nem zavarna, ha olcson szerzodtetnenk, de belole sem nezek ki tobbet, mint depth, rotacios end.
Stez
Nem rossz ő. Inkább az a baj hogy sokat sérült. Tavaly többet kaptunk tőle mint azt sokan vártuk, de aztán megint lerobbant...Én max mint depth számolnék vele és kb úgy 10-12 meccsel. Nem fejezett be egy teljes szezont ember emlékezet óta...

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Geathers megy a Bucsba vizitelni. Maradjon maaaa ott. xD

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/RapSheet/status/1108185367126134784
-fehér-pipa
-fiatal-pipa
Tony Adams
Csak epp szerintem nem fit. Oke, a meretet tekintve siman jatszhat 4-3-ban a fal szelen, de az NFL-ben os szinte vegig 3-4-ben jatszott emlekeim szerint. OLB volt. Egy jo idenye volt, ami utan sokan vartak tole a nagy robbantast, de o utana eltunt es azota kis tulzassal lathatatlan.

Nem zavarna, ha olcson szerzodtetnenk, de belole sem nezek ki tobbet, mint depth, rotacios end.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A mascotunk is workoutol:

 twitter.com/blue/status/1106239924104282112


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/1108185367126134784
-fehér-pipa
-fiatal-pipa
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/amberderrow/status/1107801441425604610

És úgy látom tetszett asz eredeti szereplőnek is. 😊

(tipikus Colts FA időszak, ez a legérdekesebb hír az utóbbi napokban 😊 )

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
 twitter.com/zkeefer/status/1108025971251298304

Nekem ez a "recreated" rész kimaradt, de továbbra is rohadtul tetszik a dolog. 😀
Tony Adams
omg.
en ezt a videot lattam eloszor, es nem ertettem, mi a toszert ilyen split kamban vettek fel. meg csak az se esett le,h ugyan azt csinaljak 😀 nem hogy tok mas idoben meg a hatter is mas picit...😀 (bar gondolom ugyan ott van)
Borbinho
Van egy sztárunk. A pályán és most már pályán kívül is. Hogy éppen egy egy másfél mázsás kölyökképű málészáj aki guardot játszik? Indyben így toljuk, Az irányítónk egy nerd, az elkapónk egy minta családapa. Rájuk nem számíthatunk, muszáj a puntereknek és falembereknek előlépniük mint közösségi média sztárok. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
A lány tehetséges mellesleg

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1108025971251298304

Nekem ez a "recreated" rész kimaradt, de továbbra is rohadtul tetszik a dolog. 😀
Tony Adams
omg.
en ezt a videot lattam eloszor, es nem ertettem, mi a toszert ilyen split kamban vettek fel. meg csak az se esett le,h ugyan azt csinaljak 😀 nem hogy tok mas idoben meg a hatter is mas picit...😀 (bar gondolom ugyan ott van)

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/zkeefer/status/1108025971251298304

Nekem ez a "recreated" rész kimaradt, de továbbra is rohadtul tetszik a dolog. 😀