Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy játszik mint egy 1/4-es pick idén. UDFA rookieként. Az 1. körös pickjeink sokat tanulhatnának tőle.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
QB ügyben még nincs döntés ki kezd vasárnap.
iktriad
Azt lehet azért tudni, hogy a serülés hogy áll? Mert nyilván sok más is közrejátszikadöntésben, de azért az a legfontosabb.
Ppistike
Múlt héten már dobálgatott a bajszos.
iktriad
Tőlem ballal is játszhat. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
QB ügyben még nincs döntés ki kezd vasárnap.
iktriad
Azt lehet azért tudni, hogy a serülés hogy áll? Mert nyilván sok más is közrejátszikadöntésben, de azért az a legfontosabb.
Ppistike
Múlt héten már dobálgatott a bajszos.
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 729 — i'm batman
QB ügyben még nincs döntés ki kezd vasárnap.
iktriad
Azt lehet azért tudni, hogy a serülés hogy áll? Mert nyilván sok más is közrejátszikadöntésben, de azért az a legfontosabb.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daniel Thomas, Josh Allen és D.J. Hayden egy ideig nem lesz bevethető. Mindhármuknál szóba jöhet az IR (az Haydennek a szezon végét jelentené, mert ez már a 2. lenne). Josh Allen sérülése szerencsére nem olyan súlyos, mint amilyennek tegnap tűnt. Van esély rá, hogy látjuk még idén.

Az is biztos, hogy Norwell is kihagyja a Browns meccset, még nem tudni Shatley(aki Norwellt helyettesítette tegnap) vagy Ben Bartch lesz a helyén. Ha Shatley, akkor KC McDermott lesz a csere C.

QB ügyben még nincs döntés ki kezd vasárnap.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
egy kis siker azért megint összejött: 30 pont alatt maradt a Steelers.
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Robinsonnak gratula és hajrá!
De könyörgöm küldjék vissza a bajszost a pályára jövőhéten. Tudom, hogy nem feltétlen ez a cél, de a Brownst Minshewal még akár el is kaphatná a csapat. Ez a Luton dolog az első pillanattól kezdve rosszul néz ki, azóta pedig csak még rosszabb.
alatriste
Én nem éreztem a srácot annyira elveszettnek az első félidőben,
ahhoz képest, hogy nálunk most top 5-ös vedelem van.
Akkor jöttek a hibák, amikor már minden mindegy alapon dobáltatták.
És akkorra már elfáradt fejben, ez látszott.
Újonc még, a mi nyomásunk meg most elit az irányítókon.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Robinsonnak gratula és hajrá!
De könyörgöm küldjék vissza a bajszost a pályára jövőhéten. Tudom, hogy nem feltétlen ez a cél, de a Brownst Minshewal még akár el is kaphatná a csapat. Ez a Luton dolog az első pillanattól kezdve rosszul néz ki, azóta pedig csak még rosszabb.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sírva röhögős.


Jellemző, hogy Khan 100. vereségekor mind a 3 másik AFC South csapat nyert a 11. héten (ellenfelek: Packers, Pats, Ravens - a szokásos lúzer csapatok. Ja nem.) Még Romeo bácsiék is nyertek, akik a 100. vereségét mérték Bill Belichickre, mint Pats HC. Kis emlékeztető az élettől, hogy mekkora egy szemétdomb a Jaguars. Lassan már 1 évtizede (mínusz 2017).

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy képen a Jaguars idei szezonja.


No comment






De a Steelers elleni örök mérleg még mindig 14-13 ide. 😉
iktriad
Ez nem zavar, mert
jövőre 14-14 lesz 😉
zidane99
Nem akarom elkiabálni, de nem hiszem, hogy csoport utolsók lesztek. Mi meg csak azzal játszunk majd jövőre az AFC Northból. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Nehéz lehet így nektek.
Én Big Bennel együtt lettem steelers 2006-ban, el sem tudom képzelni milyen lehet irányító nélkül éveken keresztül. Ja, de, a tavalyi év.
Kívánom, hogy a drafton gyöngyszemet találjatok.
Ti szurkolók megérdemelnetek végre.
zidane99
Ez itt a Jags. Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel (lásd az elmúlt 10 év, mínusz 2017)...

De a Steelers elleni örök mérleg még mindig 14-13 ide. 😉
iktriad
Ez nem zavar, mert
jövőre 14-14 lesz 😉
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nehéz lehet így nektek.
Én Big Bennel együtt lettem steelers 2006-ban, el sem tudom képzelni milyen lehet irányító nélkül éveken keresztül. Ja, de, a tavalyi év.
Kívánom, hogy a drafton gyöngyszemet találjatok.
Ti szurkolók megérdemelnetek végre.
zidane99
Ez itt a Jags. Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel (lásd az elmúlt 10 év, mínusz 2017)...

De a Steelers elleni örök mérleg még mindig 14-13 ide. 😉
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Én nem értem mi megy nálatok.
Volt egy baszós védelmetek, plusz jött ez a Minshaw gyerek, aki sztár lett egy pillanat alatt, most meg az 1/1 a cél????
Azert ebből csapat is lehetett volna azóta.
Ennyire szar a vezetőség?
zidane99
A védelemből szinte minden használható ember elment/elcserélték/el lett üldözve.
Az offense nem rossz, ha mindenki egészséges de kell egy franchise QB. Mert Minshew se az. Bár Lutonnál azért jobb.
iktriad
Kár. Pedig egy ilyen védelemre sb runt lehet alapozni, mint ami volt.
Ezt elveszíteni vezetői, tulajdonosi hiba szerintem.
De talán majd most megtaláljatok a fr irányítót.
Bár ahogy látom, sajnos ez sem beton biztos nálatok.
zidane99
A 3 eddigi 1. körös Jags QB pick legnagyobb teljesítménye az NFL-ben, hogy az első belőlük most Tom Brady OC-je(a középső meg Brady cseréje)...
iktriad
Nehéz lehet így nektek.
Én Big Bennel együtt lettem steelers 2006-ban, el sem tudom képzelni milyen lehet irányító nélkül éveken keresztül. Ja, de, a tavalyi év.
Kívánom, hogy a drafton gyöngyszemet találjatok.
Ti szurkolók megérdemelnetek végre.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csorikám megszerzi az 1. NFL pickjét Big Bentől, aztán pár playel később így lesérül.

Fingom nincs, ki lesz most a SS. Wingard? Pikáns/ironikus lesz, mert ráadásul jövő héten jön a Browns, Ronnie Harrisonnal a soraikban SS-ben...


A tulajt nem lehet kirúgni?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én nem értem mi megy nálatok.
Volt egy baszós védelmetek, plusz jött ez a Minshaw gyerek, aki sztár lett egy pillanat alatt, most meg az 1/1 a cél????
Azert ebből csapat is lehetett volna azóta.
Ennyire szar a vezetőség?
zidane99
A védelemből szinte minden használható ember elment/elcserélték/el lett üldözve.
Az offense nem rossz, ha mindenki egészséges de kell egy franchise QB. Mert Minshew se az. Bár Lutonnál azért jobb.
iktriad
Kár. Pedig egy ilyen védelemre sb runt lehet alapozni, mint ami volt.
Ezt elveszíteni vezetői, tulajdonosi hiba szerintem.
De talán majd most megtaláljatok a fr irányítót.
Bár ahogy látom, sajnos ez sem beton biztos nálatok.
zidane99
A 3 eddigi 1. körös Jags QB pick legnagyobb teljesítménye az NFL-ben, hogy az első belőlük most Tom Brady OC-je(a középső meg Brady cseréje)...
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Én nem értem mi megy nálatok.
Volt egy baszós védelmetek, plusz jött ez a Minshaw gyerek, aki sztár lett egy pillanat alatt, most meg az 1/1 a cél????
Azert ebből csapat is lehetett volna azóta.
Ennyire szar a vezetőség?
zidane99
A védelemből szinte minden használható ember elment/elcserélték/el lett üldözve.
Az offense nem rossz, ha mindenki egészséges de kell egy franchise QB. Mert Minshew se az. Bár Lutonnál azért jobb.
iktriad
Kár. Pedig egy ilyen védelemre sb runt lehet alapozni, mint ami volt.
Ezt elveszíteni vezetői, tulajdonosi hiba szerintem.
De talán majd most megtaláljatok a fr irányítót.
Bár ahogy látom, sajnos ez sem beton biztos nálatok.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars 206 mai total yardjából 96-ban volt valamilyen szerepe J-Robnak. Remélem akkor is tud ilyen jó lenni, amikor nem max a draft hely meg a becsületünk a tét.
Én nem értem mi megy nálatok.
Volt egy baszós védelmetek, plusz jött ez a Minshaw gyerek, aki sztár lett egy pillanat alatt, most meg az 1/1 a cél????
Azert ebből csapat is lehetett volna azóta.
Ennyire szar a vezetőség?
zidane99
A védelemből szinte minden használható ember elment/elcserélték/el lett üldözve.
Az offense nem rossz, ha mindenki egészséges de kell egy franchise QB. Mert Minshew se az. Bár Lutonnál azért jobb.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Én nem értem mi megy nálatok.
Volt egy baszós védelmetek, plusz jött ez a Minshaw gyerek, aki sztár lett egy pillanat alatt, most meg az 1/1 a cél????
Azert ebből csapat is lehetett volna azóta.
Ennyire szar a vezetőség?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ideje eladni a csapatot Shao egy olyannak, aki törődik is vele!


Grat James Robinsonnak! Első UDFA rookie az NFL-ben, akinek meglett 10 meccsen az 1000 total scrimmage yard.

Most ha jól számoltam 1015 van neki.

Megsérült Josh Allen, szerintem neki annyi is idénre, és örüljönk ha nincs ACL szakadása. Mellé még kidőlt Norwell és a fél még bevethető secondary (Hayden, Claybrooks, Thomas)
De legalább Daniel Thomasnak annyi pickje van, mint a Rams 20-sának idén. 😊

Ha tankolni akarunk, akkor Luton ideális QB, mert kb egy picit jobb Tanner Lee a srác sajnos. Minshewra számítok jövő héten, aki képes és még megveri a Brownst. 😊

És most Go Jets!!!!

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keserédes nap lesz a mai.


Nem mellesleg Khan ma begyűjtheti 100. vereségét, mint tulaj. 2012 óta...

Sidney egész sokáig bírta.......
dande
Csak most sérült le és annyira mindegy, hogy ma lesz-e vagy sem, mert úgyis kapunk jó sok pontot. Eddig sok panaszunk nem volt rá. Kb a legjobb CB-nk idén. Majd a Browns ellen visszajön.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sidney egész sokáig bírta.......
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sindney Jones se tudta vállalni a játékot, tehát a 2 kezdő CB-nk hiányzik. Remek este lesz. Viszont Josiah Scott és barcoo is aktív. Ezzel szemben CrylerTyler Davis és Quincy Williams nem. Utóbbi egyre inkább olyan remek picknek tűnik, mint Tavenke volt...
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
nagyon köszi, csak nézegettem, mert az első 4 fordolóban még aratta a pontokat utána megsérült.
ozibozi
A második, harmadik, negyedik héten csak azért volt kezdő, mert Jarrod Wilson megsérült, de amikor mindketten egészségesek, akkor Wilson kezd és Wingard a csere.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 553
nagyon köszi, csak nézegettem, mert az első 4 fordolóban még aratta a pontokat utána megsérült.
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
hali, Andrew Wingard fog kezdeni,?
érdemes beraknom fantasyba a sérülés után, múlt héten nullázott 😕
ozibozi
Wingard nem kezdő, special teamben lesz csak pályán, hacsak a meccsen meg nem sérül valamelyik safetynk