Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars 206 mai total yardjából 96-ban volt valamilyen szerepe J-Robnak. Remélem akkor is tud ilyen jó lenni, amikor nem max a draft hely meg a becsületünk a tét.
Én nem értem mi megy nálatok.
Volt egy baszós védelmetek, plusz jött ez a Minshaw gyerek, aki sztár lett egy pillanat alatt, most meg az 1/1 a cél????
Azert ebből csapat is lehetett volna azóta.
Ennyire szar a vezetőség?
zidane99
A védelemből szinte minden használható ember elment/elcserélték/el lett üldözve.
Az offense nem rossz, ha mindenki egészséges de kell egy franchise QB. Mert Minshew se az. Bár Lutonnál azért jobb.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Én nem értem mi megy nálatok.
Volt egy baszós védelmetek, plusz jött ez a Minshaw gyerek, aki sztár lett egy pillanat alatt, most meg az 1/1 a cél????
Azert ebből csapat is lehetett volna azóta.
Ennyire szar a vezetőség?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ideje eladni a csapatot Shao egy olyannak, aki törődik is vele!


Grat James Robinsonnak! Első UDFA rookie az NFL-ben, akinek meglett 10 meccsen az 1000 total scrimmage yard.

Most ha jól számoltam 1015 van neki.

Megsérült Josh Allen, szerintem neki annyi is idénre, és örüljönk ha nincs ACL szakadása. Mellé még kidőlt Norwell és a fél még bevethető secondary (Hayden, Claybrooks, Thomas)
De legalább Daniel Thomasnak annyi pickje van, mint a Rams 20-sának idén. 😊

Ha tankolni akarunk, akkor Luton ideális QB, mert kb egy picit jobb Tanner Lee a srác sajnos. Minshewra számítok jövő héten, aki képes és még megveri a Brownst. 😊

És most Go Jets!!!!

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keserédes nap lesz a mai.


Nem mellesleg Khan ma begyűjtheti 100. vereségét, mint tulaj. 2012 óta...

Sidney egész sokáig bírta.......
dande
Csak most sérült le és annyira mindegy, hogy ma lesz-e vagy sem, mert úgyis kapunk jó sok pontot. Eddig sok panaszunk nem volt rá. Kb a legjobb CB-nk idén. Majd a Browns ellen visszajön.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 638 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sidney egész sokáig bírta.......
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sindney Jones se tudta vállalni a játékot, tehát a 2 kezdő CB-nk hiányzik. Remek este lesz. Viszont Josiah Scott és barcoo is aktív. Ezzel szemben CrylerTyler Davis és Quincy Williams nem. Utóbbi egyre inkább olyan remek picknek tűnik, mint Tavenke volt...
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
nagyon köszi, csak nézegettem, mert az első 4 fordolóban még aratta a pontokat utána megsérült.
ozibozi
A második, harmadik, negyedik héten csak azért volt kezdő, mert Jarrod Wilson megsérült, de amikor mindketten egészségesek, akkor Wilson kezd és Wingard a csere.

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 618
nagyon köszi, csak nézegettem, mert az első 4 fordolóban még aratta a pontokat utána megsérült.
több mint 3 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 370 — Jaguars fan
hali, Andrew Wingard fog kezdeni,?
érdemes beraknom fantasyba a sérülés után, múlt héten nullázott 😕
ozibozi
Wingard nem kezdő, special teamben lesz csak pályán, hacsak a meccsen meg nem sérül valamelyik safetynk

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 618
hali, Andrew Wingard fog kezdeni,?
érdemes beraknom fantasyba a sérülés után, múlt héten nullázott 😕
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szombati tranzakciók:
DJ Hayden aktiválva.
A TE Eric Saubert és a LB Joe Giles-Harris az 53-ban.
A S Doug Middleton elküldve idén 2356-szer.
A RB Craig Reynolds csatlakozott a practice squadhoz.
A WR Terry Godwin és a RB Nathan Cottrell lesz ezen a héten a 2 felhozott practice squados a héten.

Remélem meglesz J-Robnak az 1000 scrimmage yard a héten.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
2018 január 14!!!

De régen volt és milyen szuper lenne egy kis múltidézés Magic Minshew-val! Harca fel, - győzni kell! Höri is megnyugodna végre, hogy nem csak Colts képes kikapni a Jags ellen.
Húsrágó
Mondjuk az poén lenne, hogy a vége 2-14 lenne, de 2 Colts veréssel 😀
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 032 — Jaguars fan
2018 január 14!!!

De régen volt és milyen szuper lenne egy kis múltidézés Magic Minshew-val! Harca fel, - győzni kell! Höri is megnyugodna végre, hogy nem csak Colts képes kikapni a Jags ellen.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 732 — Scream and scout
Ja és Brandon Watsont mostantól Brandon Rusnak-nak hívják.

iktriad


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Laviska és O'Shaughnessy kihagyja a Vasas mecset. Kérdéses Collin Johnson, Sidney Jones és.... Csodabajusz játéka!

Ja és Brandon Watsont mostantól Brandon Rusnak-nak hívják.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone azt mondta, hogy DJ Hayden aktiválva lesz a héten IR-ről és játszik vasárnap. Akkor Herndon megy vissza külső CB-be Hendo helyébe és Hayden lesz a nickel újra.
Csütörtöki sérült lista. Laviska sem edzett.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
C.J Henderson ment IR-re.
Sajnálom, tudom volt már jobb újonc CB a ligában, de tehetséges srác, remelem lesz belőle egy jó playa
Klaci79
Gondolom 3 hetes IR. A Tank dübörög tovább.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 383
C.J Henderson ment IR-re.
Sajnálom, tudom volt már jobb újonc CB a ligában, de tehetséges srác, remelem lesz belőle egy jó playa
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 349 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak ezért a válaszért oda kéne vágni Keelan Colehoz egy 3 éves hosszabbítást de izibe... 😊 😊 😊



És még egyesek mondják, hogy nincsenek szurkolónk. Többet tesznek a csapatért, mint a front office...


Elég hosszú a mai limitáltan edzőink névsora, benne Csodabajusszal, meg J-Robbal.


És az NFL legjobb nevű PR-osa is lelép tőlünk.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én mondjuk bírom Minshew-t (ki nem...? 😀 ). Ha QB draft lesz és mondjuk M a padra kerül, mint QB2, az mennyiben pecsételné meg a sorsát? Gondolok itt arra, h meg lehet tartani második számúnak, vagy azt nem vállalná be és el akarna menni?
Lucifer
Hátsó körös gyerek, azt csinálja amit mondanak neki. Nyersen hangzik, de ez a helyzet. Egyszerűen az beárazza, hogy költség szempontból "semmibesekerült".

(Egyébként szerintem neki ha nem is jön össze a franchise irányítóság, lehet egy szép hosszú csere QB karrierje, mert a) jó, b) jól tud hidegen is beszállni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 323 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minshew dobálgat egy kicsit a héten, de Marrone szerint Luton játszik vasárnap is.
Chris Thompson megy IR-re, Dare Ogunbowale jelenleg a csere RB-nk (ki?), de Marroen szerint Ozigbo visszatértet a héten.

Championship...
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 468 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én mondjuk bírom Minshew-t (ki nem...? 😀 ). Ha QB draft lesz és mondjuk M a padra kerül, mint QB2, az mennyiben pecsételné meg a sorsát? Gondolok itt arra, h meg lehet tartani második számúnak, vagy azt nem vállalná be és el akarna menni?
Lucifer
Én imádom a bajuszkirályt, de véleményem szerint nem franchise QB, viszont arra mindenképp jó, hogy presszionálhatja az első számú "versenyzőt"!
több mint 3 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Én mondjuk bírom Minshew-t (ki nem...? 😀 ). Ha QB draft lesz és mondjuk M a padra kerül, mint QB2, az mennyiben pecsételné meg a sorsát? Gondolok itt arra, h meg lehet tartani második számúnak, vagy azt nem vállalná be és el akarna menni?

GO JETS!!!
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hm.. szóval ezért játszottunk ilyen feltüzelve. Schobert szerint most már ki van adva az ukáz, hogy tényleg emberek állása a tét az edzői stábban (is). Ma nem hiszem, hogy ki fognak rúgni bárkit is. De ezek szerint tényleg ott van Damoklész kardja Marrone-ék feje felett,


Doug a meccs után eleresztett pár F-bombát a sajtótájékoztatón.

Hiányozni fog, ha majd kitesszük. Jobban, mint Caldwell (aki szvsz marad jövőre is).

Austen Lane 3 pontja a meccsről.
 www.youtube.com/watch?v=m_xH6wM-OOY

J-Rob 917 scrimmage yardnál jár, ez a legtöbb poszttól függetlenül bármilyen UDFA rookie játékostól 10 hét után az NFL történetében! Ő meg DaVan Hamilton 1. körös teljesítményt nyújtanak (de most Chaisson és Hendo is odatette végre magát).

Ja a 9-0-ás Steelers 10 pontos favorit vasárnap. Úgy hogy nálunk lesz a meccs. Ha megint kikapunk az lesz Shao 100. veresége tulajként.
iktriad
Most nem azért, Te kajak azon dilemmazol, hogy az edzői stáb lehet ki lesz baszva, amelyik száz meccsenként nyer egyet? C`mon man...

Teljesen nyilvánvaló, hogy nagytakarítás kell ide és tök tiszta lappal indulni. Lawrence/Fields 99% a zsákban, el kell indulni egy tök új úton nem pedig azon morfondírozni, hogy ebből a halom fosból (már bocsánat) kit lenne érdemes megtartani...
gabokocka
Azért ebben a halom fosban van jó pár játékos, aki máshol is tükör simán megállná a helyét, szóval a teljes átalakulás minimum indokolatlan, már csak azért is, mert egyúttal lehetetlen!
A vezetőség nyilván más 5-6 embert ki lehet cserélni, 50-60-at nem!
Stoki
Erről nincs is szó szerintem. Az offense elég pofás, én még a QB draftról sem vagyok meggyőzve. Jó, Lawrence oké, korszakos tehetség.. de Fields-ről egyáltalán nem vagyok meggyőzve, hogy dobni is kellene miatta Minshew-t. Szerencsére nem én döntök, meg biztosan érdemes fontolóra venni, ha nem a 4.-9. helyen húzunk, hanem az 1-2.-on és nem kell feladni QB-ért egy rakás picket, de ettől én még szkeptikus vagyok. Kellene az offensebe még 1-2 playmaker, 1-1 TE, WR, de egyébként rendben van. Defensebe kell minőség bőven, de van sok pick, és rengeteg cap space, nem megugorhatatlan. Kell pass rush, kell safety (nem is egy), mindenhova jöhetne ember.

Edző front már fejvakarósabb, Marrone persze szimpatikus, de lehet, hogy egy totális váltás kellene. Gruden-nel sincs bajom, felőlem kaphatna még legalább egy évet. Wash kuka, már most sem kéne itt lennie, de rajta kívül egyáltalán nem egyértelmű szerintem, hogy komplett reboot kellene.

Szerkesztette: winston