Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dobbsért kidobtatok egy 5. kört a Steelersnek.... de miért???? 😊
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Alapszakasz első meccs.
Egy jó csapat nem ilyenkor van csúcsformában. Ilyenkor kisérletezés folyik, élesben próbálják ki az elképzeléseket, és a 4-5. hét környékére kell, hogy összeálljon. Pláne ahol sok az új játékos, újonc. A Patsnek is sok kívülállók számára értelmezhetetlen veresége volt szeptemberben, a lényeg, hogy akiknek a dolga levonják a megfelelő következtetéseket.
Ez a meccs eleve L-nek kalkulálta mindenki, így ki tudja (én biztos nem), hogy védelmi oldalon mit próbálgattak. (Szerintem azt, hogy ne a tackle legyen a prioritás, hanem próbáljanak fumble-t kiharcolni.) Úgy tűnik nem jött be, de ha a késöbbiekben ebből profitálunk, akkor édes mindegy, hogy szoros meccsen, vagy így kaptunk ki.
A csoportot kell hozni, akkor meg lesz a PO is.

több mint 4 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
ezt csak ugy ideteszem

 pbs.twimg.com/media/By9qwwSCEAArmGw.jpg
winston
Gondolom a bajusz miatt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Pedig Jacknek aztan tenyleg elgurult a gyogyszere.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a liga seggnynalója azt mondja... kezdjünk örülni. Lehet Myles Jack mégse lesz eltiltva a héten. Az mondjuk fasza lenne a Texans ellen.  twitter.com/RapSheet/status/1171020199056879618
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ezt csak ugy ideteszem

 pbs.twimg.com/media/By9qwwSCEAArmGw.jpg
winston
Nem rossz, de Zsömle/Bajuszgeci mellett kínai utánzatnak tűnik. 😊 😊 😊
Nem vagyok orvos, de akkor gondolom Foles '19-'20 idény out, ugye?
Stoki
Azt mondják, hogy valószínűleg visszatérős IR-re rakjuk és November 17-én a Bye után a Colts ellen visszatérhet - optimális esetben.

De az is tény, hogy most teljes törése van, és azt mondta, ez súlyosabb, mint 2014-es volt. Akkor a 8. meccsén volt hajszáltörése a kulcscsontjában és ment seasonending IR-re vele.
iktriad
Szal a 10. fordulóra... ha addigra elmegy a PO akkor már minek kockáztassunk, ha meg bajusz szárnyal, akkor meg minek cseréljünk... idén már nem látjuk 😕
Stoki
Szerintem de. 22 millios befektetes volt, a szurkolokat meg vissza kell csalogatni a stadionba. Ugyhogy en azt mondom, ha Minshew nem lesz kiraly, akkor Folest siman bekuldik, ha az orvosok engedelyezik, mert ha hoz valami biztatot az ideny utolso meccsein, akkor az azert mentalisan pozitiv lehet a jatekosoknak es a szurkoloknak is a kovetkezo szezon elott.
Stez
Szerintem is látjuk még idén, ha az orvosok engedik és Minshew nem változik Mahomesá. A nagyobb kinti médiában amennyire szétszedik a védelmet/sajnálják szegény Folest annyira nagy dicséretet kap a jó Gardner..
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem vagyok orvos, de akkor gondolom Foles '19-'20 idény out, ugye?
Stoki
Azt mondják, hogy valószínűleg visszatérős IR-re rakjuk és November 17-én a Bye után a Colts ellen visszatérhet - optimális esetben.

De az is tény, hogy most teljes törése van, és azt mondta, ez súlyosabb, mint 2014-es volt. Akkor a 8. meccsén volt hajszáltörése a kulcscsontjában és ment seasonending IR-re vele.
iktriad
Szal a 10. fordulóra... ha addigra elmegy a PO akkor már minek kockáztassunk, ha meg bajusz szárnyal, akkor meg minek cseréljünk... idén már nem látjuk 😕
Stoki
Szerintem de. 22 millios befektetes volt, a szurkolokat meg vissza kell csalogatni a stadionba. Ugyhogy en azt mondom, ha Minshew nem lesz kiraly, akkor Folest siman bekuldik, ha az orvosok engedelyezik, mert ha hoz valami biztatot az ideny utolso meccsein, akkor az azert mentalisan pozitiv lehet a jatekosoknak es a szurkoloknak is a kovetkezo szezon elott.

több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ezt csak ugy ideteszem

több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 551
Remélem a védelem ezzel letudta a "vannak meccsek, ahol semmi sem sikerül" napot. A támadók tavaly már letudták 10 évre előre 😊

Remélem nem lesz igazam, de ha minden így folytatódik, akkor 1-2 hét és az AFC dél fogja bemutatni a csereirányítók háborúja című műsort...
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 460 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Viszont akkor Minshew bandvagon indul November 3-án Londonba is, közel lesz hozzánk az "elérhetetlen"! 😊
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 460 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem vagyok orvos, de akkor gondolom Foles '19-'20 idény out, ugye?
Stoki
Azt mondják, hogy valószínűleg visszatérős IR-re rakjuk és November 17-én a Bye után a Colts ellen visszatérhet - optimális esetben.

De az is tény, hogy most teljes törése van, és azt mondta, ez súlyosabb, mint 2014-es volt. Akkor a 8. meccsén volt hajszáltörése a kulcscsontjában és ment seasonending IR-re vele.
iktriad
Szal a 10. fordulóra... ha addigra elmegy a PO akkor már minek kockáztassunk, ha meg bajusz szárnyal, akkor meg minek cseréljünk... idén már nem látjuk 😕
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Először is együttérzésem. Lehet viccelődni, hogy 22 milla egy porcelánért, de ez egy rohadt peches eset volt, erre nem lehet felkészülni.

Másrészt a bajuszban van az erő kérem. 😊 Minshewt már most bírom annyira, mint Fitzmagic-et, remek arc a csávó. 😀

A meccshez, kicsit komolyabban. Nem sok Jags meccset fogok látni idén, olyan a schedule, hogy szinte mindig lesz más amit néznem kell, úgyhogy első héten mindenképpen meg akartam nézni a csapatot. Hát nem tudom mennyit láttam az igazi csapatokból. A két defense nem jött el a tegnapi meccsre. Se a Jags, se a Chiefs defense nem nagyon volt pályán. Ha megpróbálom lehámozni az első meccses rustot, még akkor is meglepően offon volt mindkét társaság.

A Jags védelemtől azért többet vártam. Az, hogy a Chiefs offense sok volt, az nem probléma. Inkább az, ahogyan sok volt. Az volt az érzésem, hogy Reid ki se nagyon nyitotta még a Chiefs playbookot. Bár McCoy futott ugyan 80 yardot - 8 yardos átlattal -, de igazából csak azért futottak, hogy kapjon más is snapet. A tackling javulni fog, nem lesz ennyi elrontott szerelés, de ezzel együtt is, ha egy Dareus - aki elsősorban futás ellen fontos és jó - ennyire hiányzík, ill. ha Ramsey és Bouye ennyire könnyen kikapcsolhatóak, az nem jó. Nem tudom ki mondta, hogy BB és Roseman nem arra hajtanak, hogy a legjobb passrushert megszerezzék a ligában, hanem arra, hogy a legjobb rotációs rusher, CB, LB náluk legyen, de jól leírja az érzéseimet. Ma nem elég 2 extraklasszis 1-1-ben is jó CB, mert akkor megszórják a 3.-4. embert és kész. Majd meglátjuk.

Az offense-t nehéz értékelni, mert a Chiefs defense szerintem még a Jags defensenél is kevésbé jött el a meccsre. Náluk ez érthetőbb, mert új edző, egy csomó új játékos, új rendszer, első meccse. Szóval bár Minshew da man, de igazából edzőmeccset kellett produlálni. Szinte semmi nyomás nem volt rajta, és méteres üres helyekre passzolgatott, ezt azért egy csere is tudja manapság. Ebből lehetetlen megmondani, hogy mi lesz, ha megérkezik a nyomás, vagy el kell kezdeni 2-3mp-en belül, olvasva passzolni. Nyomás nélkül, garbage time-ban ugye Bortles is TD király volt...

Az üres helyeket nem volt jó látni. Oké, beach régió, strandról ki a fenének van kedve beülni az izzasztó hőségbe, de mégiscsak nyitó meccs és a Chiefs. Ennél jobb csapat nem nagyon fog jönni. Azért is kár, mert szvsz az NFL-nek szüksége van egy ilyen colorra is a fagyos Lambeau, a szeles Soldier Field, a csilliárdos Dallas, stb. mellé. A medencés, strandolós, déli Jacksonwille (ha már a Miami éppen NB2-t játszik) kéne még a térképre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem vagyok orvos, de akkor gondolom Foles '19-'20 idény out, ugye?
Stoki
Azt mondják, hogy valószínűleg visszatérős IR-re rakjuk és November 17-én a Bye után a Colts ellen visszatérhet - optimális esetben.

De az is tény, hogy most teljes törése van, és azt mondta, ez súlyosabb, mint 2014-es volt. Akkor a 8. meccsén volt hajszáltörése a kulcscsontjában és ment seasonending IR-re vele.
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 460 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem vagyok orvos, de akkor gondolom Foles '19-'20 idény out, ugye?
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
nem látom miért lenne jó draftpicket adni most egy középszerű irányítóért, Minshew szerintem teljesen vállalhatóan játszott, vissza kell hozni mögé McGought /ő legalább ismeri a playbookot/ és a szezon végére kiderül hogy GM II-ből lehet-e kezdő QB vagy sem /nem mondom hogy ő lesz a következő Brady vagy Russel Wilson, de soha nem lehet tudni/

nem bántásból de ha a védelmetek nem javul baromi nagyot nagyon gyorsan akkor nagy dolgokat nem várhattok a szezontól
Cuchulain82
A védelem miatt nem aggódom annyira, bár a back7 (főleg Harrison, pár LB és sajna Bouye) nagyon nem nézett ki jól tegnap. Ja és reménykedjünk, hogy Myles Jacket nem meszeli el a liga 1 meccsnél többre. De van egy olyan érzésem, hogy vasárnap a Texans ellen egy ezerszer keményebb és koncentráltabb alakulatot látunk majd. Ja és mint mondtam, Dareus épüljön fel, mert Calaisnak láthatóan nagyon nem ízlett, hogy DT-ben kellett játszania.

Ami meg Minshewt illeti, kíváncsi leszek mire megy a Texans és a Titans ellen, mert mindkét csapat készülni fog rá. De a ellenük is úgy fickándozik, mint tegnap, kezdhetünk reménykedni, hogy Garrard után megint szereztünk egy jó hátsó körös QB-t.
iktriad
nyilván javulni fog a védelmetek, szerintem inkább fejben vannak bajok /de ott nagyok/, nem is minden héten Mahomes jön szembe, de azért azt tegyük hozzá hogy a tegnapi meccs után igen mélyről indulnak

Minshawnak is nyilván a Texans, Titans és Broncos def lesz a kihívás, mert ettől a Chiefs védelemtől sem vagyok elájulva
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Aha, szóval ez a Foles sérülés valójában a tervünk része. Így már minden világos. 😊 😊 😊
 twitter.com/jesselwilson/status/1170756854047281153
iktriad
vagy tolunk egy Brady - Bladsoe-t es Minshew nyeri az SB-t.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aha, szóval ez a Foles sérülés valójában a tervünk része. Így már minden világos. 😊 😊 😊
 twitter.com/jesselwilson/status/1170756854047281153
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én még mindig nagyon mérges vagyok!
-Az elkapók pedig igazából tudnak elkapni! De "Money" Lee amúgy látott snappet?

-Calais kényszerposztját Taven posztra való teljes alkalmatlansága hozta meg. Őt kéne elcserélni bárhova, bármilyen kis kevéske ellenértékért, nem hiszem el, hogy nincs olyan szabadügynök DT, aki ne tudná überelni a beállok-szabálytalankodom-leülök "produktumát"

Húsrágó
Igyekszem találni egy snap coutot, de nem sokat láttam a pályán. Gondolom még kíméljük. Mondjuk amíg a Chark, Conley, Dede 3-as úgy játszik, mint tegnap, addig ez nem is baj.

Én tudok egy DT-DE-t, aki jobb volt Bryannél az előszezonban és kereten is volt nálunk: Datone Jonest

Kb a tőlünk túl hamar kirakott 2016-os 4. körös pick Sheldon Day hasznosabb lenne, mint az "új JJ Watt"...

És minden szavaddal egyetértek.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 twitter.com/Gridiron/status/1170787271152406528
Tony Adams
ha nem a heten mennek tobb interjura, meg is csinaltatnam. na majd a playoffra!
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Én még mindig nagyon mérges vagyok!

- Minshewt imádom - nehogy mást hozzanak kezdeni - ahogy lehet rendelem a mezét!

-Fournetti szemre is sokkal agilisebb mint tavaly volt!

-Az elkapók pedig igazából tudnak elkapni! De "Money" Lee amúgy látott snappet?

-Ramsey mint a "legjobb CB a ligában" nimbusz kicsit megkopott - dobál Mahomes az embereire szépen és nyelte a yardot és TD-t is, mint a kényszertömött liba.

-Bouye: a szerelési kísérletei sírnivalóak voltak, már amikor meg tudta egyáltalán kísérelni azt és nem repült el simán keresztben érintés nélkül...

-Harrisonon cseppet nem látszott, hogy nem ez volt az első NFL meccse...

-Calais kényszerposztját Taven posztra való teljes alkalmatlansága hozta meg. Őt kéne elcserélni bárhova, bármilyen kis kevéske ellenértékért, nem hiszem el, hogy nincs olyan szabadügynök DT, aki ne tudná überelni a beállok-szabálytalankodom-leülök "produktumát".

-Jack: édesf.szom, amikor már Calais húz lefelé és beszél hozzád, legalább akkor figyelj oda és ne hisztizz! Iszonyú amatőr volt a produkció Mr. 57 milliótól. Gyújts meg egy jázminos nyugigyertyát és kicsit elmélkedj!

-Amúgy a védelem egésze felejtett el szerelni? Tavaly is voltak olyan meccsek, amikor ez alig ment és azóta mintha romlott volna a helyzet. Ezek mi a tökömet gyakorolnak az edzőtáborban? Mert a zónázást tuti nem az látszott, a szerelést tuti nem, a sípszó utáni lögdösődés - trashtalk meg nem szorul gyakorlásra. K.rva nagy szigorral k.rva keményen meg kell őket hajtani a héten, hogy érezzék, hogy a milliók amiket megkapnak az nem csak az ölükbe hullik.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nem látom miért lenne jó draftpicket adni most egy középszerű irányítóért, Minshew szerintem teljesen vállalhatóan játszott, vissza kell hozni mögé McGought /ő legalább ismeri a playbookot/ és a szezon végére kiderül hogy GM II-ből lehet-e kezdő QB vagy sem /nem mondom hogy ő lesz a következő Brady vagy Russel Wilson, de soha nem lehet tudni/

nem bántásból de ha a védelmetek nem javul baromi nagyot nagyon gyorsan akkor nagy dolgokat nem várhattok a szezontól
Cuchulain82
A védelem miatt nem aggódom annyira, bár a back7 (főleg Harrison, pár LB és sajna Bouye) nagyon nem nézett ki jól tegnap. Ja és reménykedjünk, hogy Myles Jacket nem meszeli el a liga 1 meccsnél többre. De van egy olyan érzésem, hogy vasárnap a Texans ellen egy ezerszer keményebb és koncentráltabb alakulatot látunk majd. Ja és mint mondtam, Dareus épüljön fel, mert Calaisnak láthatóan nagyon nem ízlett, hogy DT-ben kellett játszania.

Ami meg Minshewt illeti, kíváncsi leszek mire megy a Texans és a Titans ellen, mert mindkét csapat készülni fog rá. De a ellenük is úgy fickándozik, mint tegnap, kezdhetünk reménykedni, hogy Garrard után megint szereztünk egy jó hátsó körös QB-t.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
nem látom miért lenne jó draftpicket adni most egy középszerű irányítóért, Minshew szerintem teljesen vállalhatóan játszott, vissza kell hozni mögé McGought /ő legalább ismeri a playbookot/ és a szezon végére kiderül hogy GM II-ből lehet-e kezdő QB vagy sem /nem mondom hogy ő lesz a következő Brady vagy Russel Wilson, de soha nem lehet tudni/

nem bántásból de ha a védelmetek nem javul baromi nagyot nagyon gyorsan akkor nagy dolgokat nem várhattok a szezontól
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
EZ MI?😊 😊 😊
Minshew became the most accurate single-game passer in Jaguars history among players with at least 25 pass attempts with his 88-percent completion percentage. That was the highest for any player with at least 15 pass attempts making their debut in NFL history. This league is celebrating its 100th season.
Kár, hogy Hays Carylon cikkének többi része nem ennyire móka és kacagás.
 www.1010xl.com/2019/09/08/dismal-opener-doesnt-doom-entire-jaguars-season/
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minshew >>>>>> Brady
 twitter.com/AdamStites_/status/1170892309258547200

Azért volt pár ember, akinek nagyon jó napja volt a tegnapi nálunk is - és mind a támadóknál játszottak,,,
 twitter.com/Demetrius82/status/1170860973210636288

Goodell | (+ Coughlin) | , takarodj! 😊
 twitter.com/BigCatCountry/status/1170889298616492032

(Sóhaj)


De legalább Kevin Durantnek tetszett az a bizonyos végzetes TD passz.
 twitter.com/KDTrey5/status/1170751663428079616

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
 twitter.com/Gridiron/status/1170787271152406528