Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Remelem nem Tanner Lee jon vissza meg backupnak sem.
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Breaking news: Foles- > kulcscsonttörés.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1170792071294308352
Elkezdődött a Minshew éra.
iktriad
szerintem ez nektek nem annyira rossz, illetve annyiban hogy egy csomó pénzt kidobtatok az ablakon fülesre
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking news: Foles- > kulcscsonttörés.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1170792071294308352
Elkezdődött a Minshew éra.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai meccs után csak egy kérdésem van: mi a f@sz van a komplett védelemmel?
Akartak készíteni egy hogyan NE játssz videót kezdők számára? Mert a mai produkció arra tökéletesen megfelel...
dioadam
Reméljük így altatjuk a Texanst meg a Titanst O-t. A Browns kapja be, hogy nem tudják a Titanst megverni sose.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hogy egy tavalyi klasszikust idezzek: lekerult a 16-0 terhe.

gyogyuljon meg mindenki, fejben is (jack!). plusz a vedelem talaljon ki valamit.
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
A mai meccs után csak egy kérdésem van: mi a f@sz van a komplett védelemmel?
Akartak készíteni egy hogyan NE játssz videót kezdők számára? Mert a mai produkció arra tökéletesen megfelel...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Minshew második TD passza gyönyörű volt.
 twitter.com/E_Dilla/status/1170788649681727489
Megvan a bajszos Bradynk. Ő meg Chark nagy dicséretet érdemel. Meg Richardson is. Hallotta valaki a nevét? Mert én sem, ami OL-eknél jó.

Ami a védelmet illeti, van hova fejlődni. 10 driveból 1 punt, 1 térdelés a többi mint pontszerzés. A back7 különösen borzasztó volt. A 2 DE-nk, Allen és Ngakoue még úgy ahogy odaért Mahomesra. Taven meg egyszer volt fent, abból is bünti lett....

Kíváncsi leszek Jack mennyire lesz eltiltva, és mi váltotta ki belőle azt a tőle szokatlan őrjöngést.Ramsey, Williams, Harrison és Ngakoue is szedett be sérülést, de talán egyik se komoly.

És akkor Foles. A TD-je gyönyörű volt, de lehet megint kiszállt 1-2 hónapra (ha szerencsénk van...). Idén se fog 16 meccset játszani. Drága volt évi 22 millióért porcelánt venni....
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Én fasz, Foles mezt vettem Minshew helyet...k.rvaélet...

Ez a védelem ne próbáljon meg zónát védekezni sohatöbbet, mert a második Watkins TD-t rossz volt nézni...

Kurvára túlértékelt ez a védelem. Egyenként jók, de borzasztóan vannak összerakva.

Kidühöngtem magamat! Köszi
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!
Stoki
Szerinted a csoportunkból ki nyer ellenük?
Idén nem a South adja a wild cardokat, így csoportot kell nyerni.
Ha az megvan akkor a PO is. Ha az nincs meg, akkor a PO se.
Tartom, hogy lényegtelen ez a meccs ilyeténképpen.
Sobri Jóska
És szerinted ha nyerünk ma, és mondjuk így lesz egy 9-7-es szezonunk, az utánunk lévőnek meg egy 8-8-as szezonja (ugy hogy nem mi állunk jobban divízión belül) akkor ki jut tovább?
Stoki
Akkor lesz 9-7 ha a csoportot hozzuk 4-2-re. Anélkül valószerűtlen, hogy aki 4-t nyer délen az a maradék 12-ből csak 4-t, míg mi 3-t délen, 6-t a többin.
Ezt a csoportot csoportmeccsekkel lehet hozni, és PO-ba jutni.
Sima matek. 😊

több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 439 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!
Stoki
Szerinted a csoportunkból ki nyer ellenük?
Idén nem a South adja a wild cardokat, így csoportot kell nyerni.
Ha az megvan akkor a PO is. Ha az nincs meg, akkor a PO se.
Tartom, hogy lényegtelen ez a meccs ilyeténképpen.
Sobri Jóska
És szerinted ha nyerünk ma, és mondjuk így lesz egy 9-7-es szezonunk, az utánunk lévőnek meg egy 8-8-as szezonja (ugy hogy nem mi állunk jobban divízión belül) akkor ki jut tovább?
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Kíváncsi vagyok WIlliamsre, az alapszakasban tetszett. És a small school sztori is olyan hogy szívesen szorít neki az ember. (Bár IDP ligában draftoltam is sleeperként 😊 )
peterk2005
Quincy Williamsre gondolsz? Mert őt még NFL meccsen senki sem látta, mert szegénynek ki kellett hagyni az egész előszezont. Ő, Allen, Jawaan Taylor és Will Richardson is nem semmi meccsen esik át az NFL tűzkeresztségen. Kíváncsi leszek kinek hogyan sikerül majd a bemutatkozás.
iktriad
Shaddy jó lesz!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi vagyok WIlliamsre, az alapszakasban tetszett. És a small school sztori is olyan hogy szívesen szorít neki az ember. (Bár IDP ligában draftoltam is sleeperként 😊 )
peterk2005
Quincy Williamsre gondolsz? Mert őt még NFL meccsen senki sem látta, mert szegénynek ki kellett hagyni az egész előszezont. Ő, Allen, Jawaan Taylor és Will Richardson is nem semmi meccsen esik át az NFL tűzkeresztségen. Kíváncsi leszek kinek hogyan sikerül majd a bemutatkozás.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézni fogom a meccset egyébként. Illetve úgy igaz, hogy valószínűleg leginkább ezt fogom nézni.

Kíváncsi vagyok WIlliamsre, az alapszakasban tetszett. És a small school sztori is olyan hogy szívesen szorít neki az ember. (Bár IDP ligában draftoltam is sleeperként 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És én biza kinézek legalább egy komoly esélyest a wildcardra is a divízióból pont a közel hasonló erejű csapatok miatt,
iktriad
Ehhez az is kéne, hogy a másik három csoportból csak egyben legyen jobb mérlegű csapat. A Westben ott a Chiefs és Chargers, északon a Steelers, Ravens, Browns. És én még a Billst sem zárom ki, mert jó csapat, és nekik is sétagalopp schedule-juk van.

Nehéz lesz innen 2 csapatnak is playoffba menni ezzel a schedule-el.
peterk2005
Én az AFC Eastből max a Jetsben látok egy kevés playoff potenciált. A másik 5 felsorolt csapatot + a Birodalmat adom.
iktriad
Patriots, Steelers, Jaguars, Chiefs, Chargers és valamelyik nagy bukó (Texans, Browns)

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És én biza kinézek legalább egy komoly esélyest a wildcardra is a divízióból pont a közel hasonló erejű csapatok miatt,
iktriad
Ehhez az is kéne, hogy a másik három csoportból csak egyben legyen jobb mérlegű csapat. A Westben ott a Chiefs és Chargers, északon a Steelers, Ravens, Browns. És én még a Billst sem zárom ki, mert jó csapat, és nekik is sétagalopp schedule-juk van.

Nehéz lesz innen 2 csapatnak is playoffba menni ezzel a schedule-el.
peterk2005
Én az AFC Eastből max a Jetsben látok egy kevés playoff potenciált. A másik 5 felsorolt csapatot + a Birodalmat adom.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
És én biza kinézek legalább egy komoly esélyest a wildcardra is a divízióból pont a közel hasonló erejű csapatok miatt,
iktriad
Ehhez az is kéne, hogy a másik három csoportból csak egyben legyen jobb mérlegű csapat. A Westben ott a Chiefs és Chargers, északon a Steelers, Ravens, Browns. És én még a Billst sem zárom ki, mert jó csapat, és nekik is sétagalopp schedule-juk van.

Nehéz lesz innen 2 csapatnak is playoffba menni ezzel a schedule-el.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poz megint bizonyítja mennyire jó arc.
 twitter.com/1010xlfattony/status/1170734414269157377


Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!
Stoki
Az elmúlt 2 évben tényleg nyertünk (2017 - 10 sackes Houston verés, tavalyi kicsit nyögvenyelős siker a Giants ellen). De 2017 előtt utoljára 2011-ben nyertünk a Titans ellen a szezonnyitón. Azon még Luke McCown(!) a kezdő QB. Volt egy nagyon csúnya Jags-Chiefs is 2013ban, amikor az akkori 1/1-es(Eric Fisher) és az 1/2(Luke Joeckel) csapata csapott össze Andy Reid első meccsén, mint Chiefs HC (és Gus Bradleyén, mint Jags HC). Laza 28-2-re cumiztunk le (előre vetítve a Bradley éra "sikerességét"), úgy hogy 2-0-ra még mi vezettünk. 😊

Mivel Campbellnek mindegy (btw itt szerintem jobb is), kit kezdetnel inkabb egy 1/7-es csokat vagy mast? Amugy is konnyebb falra lehet szukseg a Chiefs ellen, szal megint no brainer

Tavennek azert kerek ket sacket
Wyatt
Mondjuk így állunk fel Allen inkább OLB lesz, mert arra a szerepre, amit Calais játszik ő nem alkalmas. De akkor is sokat elmond, hogy inkább ezt lépte meg a Jags, ahelyett, hogy Bryant kezdesse Dareus helyén...

Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!
Stoki
Szerinted a csoportunkból ki nyer ellenük?
Idén nem a South adja a wild cardokat, így csoportot kell nyerni.
Ha az megvan akkor a PO is. Ha az nincs meg, akkor a PO se.
Tartom, hogy lényegtelen ez a meccs ilyeténképpen.
Sobri Jóska
Feltett kérdésedre válaszolva bárki a másik 3-ból. Szerintem óriási körbeverések lesznek a divízióban, mert 4 eléggé egy szinten lévő alakulatot látok(hiába van remek D-nk, konkrétan senki sem tudja mit lehet várni a támadóinktól. mert nem láttunk szinte semmit tőlük az előszezonban se. És én biza kinézek legalább egy komoly esélyest a wildcardra is a divízióból pont a közel hasonló erejű csapatok miatt,

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!
Stoki
Szerinted a csoportunkból ki nyer ellenük?
Idén nem a South adja a wild cardokat, így csoportot kell nyerni.
Ha az megvan akkor a PO is. Ha az nincs meg, akkor a PO se.
Tartom, hogy lényegtelen ez a meccs ilyeténképpen.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel Campbellnek mindegy (btw itt szerintem jobb is), kit kezdetnel inkabb egy 1/7-es csokat vagy mast? Amugy is konnyebb falra lehet szukseg a Chiefs ellen, szal megint no brainer

Tavennek azert kerek ket sacket

több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 439 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!

Szerkesztette: Stoki
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintetek mi lesz a mai meccsen? Remélem, hogy nyerünk, de ez a Chiefs azért elég jól össze van rakva.
A szezon során remélem, hogy az offense jelentősen javul a tavalyihoz képest (tovább romlani már-már művészet lenne) és a defence is a 2017-es arcát mutatja majd.
Az alapszakaszban ha elérünk egy 8-8 as mérleget és Foles végigjátsza az alapszakaszt akkor már elégedett lennék 😀
dioadam
Ez a meccs indifferens a PO szempontjábol. A KC top2 az AFC-ben, nekünk a PO-hoz a csoportot kell nyerni, abban lényegtelen a mai eredmény.
Mellettünk szól, hogy szezon elején nem pörög topon egyik csapat sem, és mivel a Chiefs A-játéka jobb, mint a mi A-játékunk, így ha mindkét csapat a B vagy C játékát nyújtja, kisebb a különbség.
De, mint mondtam ennek a meccsnek az eredménye lényegtelen. Ha meg lesz a 4-2 a csoportban, akkor a PO is.
Sobri Jóska
Wow, teljesen egyetértek a leírtakkal. De azért minimum szorongassuk meg Mahomesék tökeit ma, ha lehet.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
Szerintetek mi lesz a mai meccsen? Remélem, hogy nyerünk, de ez a Chiefs azért elég jól össze van rakva.
A szezon során remélem, hogy az offense jelentősen javul a tavalyihoz képest (tovább romlani már-már művészet lenne) és a defence is a 2017-es arcát mutatja majd.
Az alapszakaszban ha elérünk egy 8-8 as mérleget és Foles végigjátsza az alapszakaszt akkor már elégedett lennék 😀
dioadam
Ez a meccs indifferens a PO szempontjábol. A KC top2 az AFC-ben, nekünk a PO-hoz a csoportot kell nyerni, abban lényegtelen a mai eredmény.
Mellettünk szól, hogy szezon elején nem pörög topon egyik csapat sem, és mivel a Chiefs A-játéka jobb, mint a mi A-játékunk, így ha mindkét csapat a B vagy C játékát nyújtja, kisebb a különbség.
De, mint mondtam ennek a meccsnek az eredménye lényegtelen. Ha meg lesz a 4-2 a csoportban, akkor a PO is.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dareus sajna nem játszik. De így is erős a kezdő DL, mert Calais kezd DT-ben, a jó Josh Allen pedig az ő helyén DE-ben!
 twitter.com/TDickman89/status/1170720673091805184
Mindent elárul Bryanről, hogy inkább bemozgatta a jags Calaist Dareus helyére, mint hogy ő kezdjen. Ettől fügétlenül sokat lesz ma pályán ő is. RB poszton elég vékonyak leszünk Ozigbo nélkül. Fournette és Armstead váltja majd egymást...

A mai lesz az 500. Jaguars meccs is egyben.
 twitter.com/TDickman89/status/1170695796532137984

Úgy tűnik az öltözőben
Foles >>>>>>>>>>>>> Bortles
 twitter.com/JamesPalmerTV/status/1170679648180723718

Cam Robinsonról megjött a diagnózis. Nem súlyos, de mivel a következő 12 napban 3 meccset is játszunk, lehet ezeken nem számíthatunk majd rá.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1170672549841313792
Utánanéztem mi ez a sérülés, tényleg nem tűnik komolynak, de azért nem is egyszerű.


Ennyire ideális futballidő lesz. Még a nézők is le fognak izzadni (akik nincsenek a medencénél 😊 😊 😊 )
 twitter.com/NWSJacksonville/status/1170715800405037057

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hm...
 twitter.com/AlfieBCC/status/1170501186199461888
Ugye az megvan, hogy kit kellett volna említenie itt az idei 7. körös pickünk helyett?
iktriad
vagy az volt nagyon jo pick, vagy Taven a patriotsban lesz all-pro par even belul.
winston
A legszebb mondat eddig ma

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ez a remek ember nincs nálunk kereten (pedig tudok valakit akinél jobban játszott, és kereten van...).
 twitter.com/IAM_Dat_One/status/1170702890974924800
VAGY Jövő héten visszajön, csak garantált összeg nélkül, és tulajdonképpen a csapatáért szorít. Akármelyik verzió igaz, nagyon classy. Főleg ha tényleg csak azért szurkol nekünk, mert idén nálunk volt.
Szerintetek mi lesz a mai meccsen? Remélem, hogy nyerünk, de ez a Chiefs azért elég jól össze van rakva.
A szezon során remélem, hogy az offense jelentősen javul a tavalyihoz képest (tovább romlani már-már művészet lenne) és a defence is a 2017-es arcát mutatja majd.
Az alapszakaszban ha elérünk egy 8-8 as mérleget és Foles végigjátsza az alapszakaszt akkor már elégedett lennék 😀
dioadam
Valószinüleg ez a legjobb ellenfél, akivel egész évben találkozunk, szóval ha szoros meccset tudunk játszani velük, úgy hogy a meccs végéig van reális esélyünk nyerni, az nagyon bíztató lenen a hátralévő találkozókra nézzve.
Nem mi vagyunk az esélyesek, de talán a legendás jacksonvillei meleg mai extrém kiadása megcsaphatja annyira Mahomesékat is, hogy kifogyjon a benya belőlük a 2. félidőre. Láttam pár ilyen szezonnyitós leolvadást/megfőlést az ellenféltől már az évek során (2005 Seahawks, 2006 Cowboys jut pl. eszembe - igaz, egyik se ma volt...), és akkor talán jöhet meglepetés is. Az biztos, hogy annyi turnover (5) vagy egy picksix mint a tavalyi Chiefs-Jagsen nem fog beleférni. És legalább 1-2 labdát jó lenne szerezni.

Hm...
 twitter.com/AlfieBCC/status/1170501186199461888
Ugye az megvan, hogy kit kellett volna említenie itt az idei 7. körös pickünk helyett?
iktriad
vagy az volt nagyon jo pick, vagy Taven a patriotsban lesz all-pro par even belul.
winston
Vagy ő is beáll az 1. körös Florida bust védők egyre hosszabb sorába.