Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hm...
 twitter.com/AlfieBCC/status/1170501186199461888
Ugye az megvan, hogy kit kellett volna említenie itt az idei 7. körös pickünk helyett?
iktriad
vagy az volt nagyon jo pick, vagy Taven a patriotsban lesz all-pro par even belul.
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Szerintetek mi lesz a mai meccsen? Remélem, hogy nyerünk, de ez a Chiefs azért elég jól össze van rakva.
A szezon során remélem, hogy az offense jelentősen javul a tavalyihoz képest (tovább romlani már-már művészet lenne) és a defence is a 2017-es arcát mutatja majd.
Az alapszakaszban ha elérünk egy 8-8 as mérleget és Foles végigjátsza az alapszakaszt akkor már elégedett lennék 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm...
 twitter.com/AlfieBCC/status/1170501186199461888
Ugye az megvan, hogy kit kellett volna említenie itt az idei 7. körös pickünk helyett?

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek beharangozó a mai nagy összecsapásra.

Egy a Locked on Jaguars-tól
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/jaguars-vs-chiefs-preview-keys-to-success-matchups-to-watch/

Bár azt hittem, hogy a Dorian hurrikán miatt a Jags most nem számíthat a nagy meleg+páratartalom kombóra, olyan meleget várnak a meccsre, hogy a nézőknek engedélyezték, hogy hozzanak magukkal egy palack vizet.
Más kérdés, hogy idén nem délben, hanem inkább délelőtt edzett a Jags is, szóval nem tudni, mennyire bírják majd a mieink a meleget, főleg az új fiúk.

És hogy mit várok a meccstől? Talán a Saintst leszámítva ez lesz a legnagyobb erőpróba idén. Hacsak nem úgy állok fel a tévé elől, hogy "mi volt ez a vállalhatatlan fos?", akkor ma nem leszek csalódott. Ja és persze ne legyen komolyabb sérültünk!
A Raiders megpróbálta visszavinni Dosst, de megemeltük a fizetését, és marad nálunk!!!
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170420665213755392
iktriad
ha jol emlekszem alapbol kiemelt PS fizuja volt, nem? ez amugy klassz, valamiert itt akar maradni nagyon.
winston
Hát kompenzációként megkapott egy teljes játékos fizetést - mintha rosteren lenne. Ez azért nem rossz deal egy practice squadosnak. 😊
peterk2005
Meg is érdemli. Szerintem jó játékos, valakinek draftolni kellett volna azok után, ahogy a UC Davisben játszott, a Radiersnek az 53-ban kellett volna tartania (lásd AB saga), de mégis kirakták.
Örülök, hogy értékeljük, hogy hozzánk jött és hajlandóak vagyunk befektetni egy kis pénzt belé, hogy megtartsuk.
iktriad
megjegyezném, teljesen emberi lenne tőle, hogy miután kicseszte anRaiders, mint macskát szarni, nem veszi föl nekik a telefont, bármit is akarjanak
sutianap
Mondjuk nekik köszönheti, hogy mostantól annyit keres nálunk a gyakorló csapatban, mint ha ott az 53-as kereten lenne. 😊 De már az, hogy volt ajánlata tőlük is és inkább átjött a keleti partra jelzi, hogy mennyire nem esett neki jól a dolog. Plusz nálunk tényleg nem lesz talán olyan nehéz komoly játékidőt kiharcolni magának, amikor felkerül az 53-ba. És CJ Board meg Keelan Cole számára egyfajta motiváció is lesz a jelenléte és fizuja(=ha nem teljesítenek, jöhet a helyükre Doss bármikor).
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
A Raiders megpróbálta visszavinni Dosst, de megemeltük a fizetését, és marad nálunk!!!
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170420665213755392
iktriad
ha jol emlekszem alapbol kiemelt PS fizuja volt, nem? ez amugy klassz, valamiert itt akar maradni nagyon.
winston
Hát kompenzációként megkapott egy teljes játékos fizetést - mintha rosteren lenne. Ez azért nem rossz deal egy practice squadosnak. 😊
peterk2005
Meg is érdemli. Szerintem jó játékos, valakinek draftolni kellett volna azok után, ahogy a UC Davisben játszott, a Radiersnek az 53-ban kellett volna tartania (lásd AB saga), de mégis kirakták.
Örülök, hogy értékeljük, hogy hozzánk jött és hajlandóak vagyunk befektetni egy kis pénzt belé, hogy megtartsuk.
iktriad
megjegyezném, teljesen emberi lenne tőle, hogy miután kicseszte anRaiders, mint macskát szarni, nem veszi föl nekik a telefont, bármit is akarjanak


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Raiders megpróbálta visszavinni Dosst, de megemeltük a fizetését, és marad nálunk!!!
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170420665213755392
iktriad
ha jol emlekszem alapbol kiemelt PS fizuja volt, nem? ez amugy klassz, valamiert itt akar maradni nagyon.
winston
Hát kompenzációként megkapott egy teljes játékos fizetést - mintha rosteren lenne. Ez azért nem rossz deal egy practice squadosnak. 😊
peterk2005
Meg is érdemli. Szerintem jó játékos, valakinek draftolni kellett volna azok után, ahogy a UC Davisben játszott, a Radiersnek az 53-ban kellett volna tartania (lásd AB saga), de mégis kirakták.
Örülök, hogy értékeljük, hogy hozzánk jött és hajlandóak vagyunk befektetni egy kis pénzt belé, hogy megtartsuk.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Raiders megpróbálta visszavinni Dosst, de megemeltük a fizetését, és marad nálunk!!!
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170420665213755392
iktriad
ha jol emlekszem alapbol kiemelt PS fizuja volt, nem? ez amugy klassz, valamiert itt akar maradni nagyon.
winston
Hát kompenzációként megkapott egy teljes játékos fizetést - mintha rosteren lenne. Ez azért nem rossz deal egy practice squadosnak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 737 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A Raiders megpróbálta visszavinni Dosst, de megemeltük a fizetését, és marad nálunk!!!
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170420665213755392
iktriad
ha jol emlekszem alapbol kiemelt PS fizuja volt, nem? ez amugy klassz, valamiert itt akar maradni nagyon.
winston
történtek után ki menne Oaklandbe...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A Raiders megpróbálta visszavinni Dosst, de megemeltük a fizetését, és marad nálunk!!!
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170420665213755392
iktriad
ha jol emlekszem alapbol kiemelt PS fizuja volt, nem? ez amugy klassz, valamiert itt akar maradni nagyon.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Raiders megpróbálta visszavinni Dosst, de megemeltük a fizetését, és marad nálunk!!!
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1170420665213755392
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ha a Raiders és AB között tényleg kenyértörésre kerül sor, én Mayock helyében azonnal claimelném őt a practice squadunkból, szóval jó lenne felnyomni az 53-ba, hogy egy ilyen tehetséget ne veszítsünk rögtön el.
iktriad
AB-t kib@szni nem fogják, de ha mégis: én adnám érte Dosst...
Húsrágó
Hogy megmondtam, ugye? 😉
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy picit libabőrös lettem.


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Tetszenek a Will Richardson hirek, ha jo lesz Cam Robinson mehet Houstonba 3 elso koros pickert 🤗
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cool. Coolcoolcool.
 twitter.com/JaguarMavenSI/status/1170032031092240384

Harrison és Wilson úgy érzik készen állnak Travis Kelce levédésre. De vajon meg tudják-e oldaini a talán legjkeményebb feladatot a szezonban?
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/jaguars-safeties-ronnie-harrison-jarrod-wilson-up-for-challenge-chiefs/

Calaisnak sikerült még Tom Coughlint is előcsalni a front officeból egy baráti csevelyre.



Ramsey Myles szerződés hosszabbításáról
 twitter.com/Demetrius82/status/1169817795527184385
Ha ő meg Yannick nem kért nagyon sokat, simán maradhatnak mind a 3-an sokáig együtt nálunk. Na jó, kiveszem a kezem a billiből.

És ha már Myles Jack szóba került, valaki nagyon örül, hogy csapatkapitány lett.
 twitter.com/iambwf/status/1170039840278306821
Én meg hirtelen elkezdtem énekelni ezt a 90-es évekbeli klasszikust. 😊 😊 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
11-szeres a pénz Allen DRoY címére #justsayin

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amilyen előszezonja volt, kinézem belőle, hogy jól helyt fog állni.
 twitter.com/Demetrius82/status/1170032370113794048
A lényeg az, hogy ő meg Taylor ne hagyja, hogy Folest harcképtelenné tegyék. Mert kb azzal annyi a szezonunknak is.

Quincy Williamsnél sincs hiány az önbizalomból.
 twitter.com/Demetrius82/status/1170052972920868865
 twitter.com/_John_Shipley/status/1170038726354964480
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na szóval Will Richardson utoljára.... (drámai dobpergést kérek) a KÖZÉPISKOLÁBAN játszott LT-t.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1170033750782226432
Vasárnap majd itt várja Frank Clarkot. Reméljük a sok $$$, amivel a Cheifs kitömte a zsebeit valamennyire lelassítja, különben neki és Folesnak kemény napja lesz.

De hogy ne legyek negatív - adja ég, hogy ez egy váratlan sikersztori kezdete legyen.
 twitter.com/1010xlfattony/status/1170052633211670528

Teljesen fehér szerelésben játszunk majd a nyitó meccsen.
 twitter.com/Jaguars/status/1169966907203760130
| Nem fog szépen mutatni rajta Foles vére... |

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Will Richardson csak kezdeni fog vasárnap a Jaguarsban. LEFT TACKLEBEN! Cam Robinson ma nem edzett, a játéka kétséges, Ogbuehi biztos nem játszik, Josh Oliverrel együtt. Amúgy ez lesz Richardson első éles meccse az NFL-ben mindezt egy olyan poszton, ahol szerintem eddig a hétig még snapet se nagyon kapott... Ja és ezzel az is eldőlt, hogy sajna Cann lesz a kezdő RG.

Megvannak a csapatkapitányok is idénre:
Foles, Linder (támadók), Myles Jack, Calais(védők) és Cody Davis (ST).


Ahhoz képest, hogy a hét közepén még hurrikán tombolt Jacksonvilleben, a pályán ezt már nem lehet látni.

Tetszik az eredmény a kijelzőn, mondjuk 42 pontot nem tudom hogy tudna ez a Jags felrakni a Chiefs ellen. Mahomes dob 3 picksixet vagy mi? 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a Raiders és AB között tényleg kenyértörésre kerül sor, én Mayock helyében azonnal claimelném őt a practice squadunkból, szóval jó lenne felnyomni az 53-ba, hogy egy ilyen tehetséget ne veszítsünk rögtön el.
iktriad
AB-t kib@szni nem fogják, de ha mégis: én adnám érte Dosst...
Húsrágó
Ne, ide ne jojjon. Persze meg mindig jo, ha jatszani is meltoztatik, de az oltozobe nem kell. A lesajnalt elkaposor szerintem rendben van, legalabbis nem ezen fog mulni a szezon.

Ha mar WR, inkabb A-Rob kerjen tradet es jojjon haza. 😢
winston
Még 1-2 ilyen meccs Trubsikytől és remélhetőleg nem kalap szar játék Folestól és mehet is az ajánlat érte. Írtam a Bears topikba, hogy szegény college óta csak kalap szar QBk-kal dolgozik (ok, A Pro Bowl-os évében, 2015-ben Bortles nem volt az, de általában igen). Hackenberg, Henne, Bortls, Trubisky, Chase Daniel. Ha egy reveiver meglát egy ilyen QB névsort minimum sírógörcs jön rá. Rosszabb esetben jöhet Csernus Imre.

És Dosst örülnék, ha meg tudnánk (valahogy) tartani (=fel kéne hozni az 53-ba). Szerintem igen nagy potenciál van benne és jó lenne nekünk kisajtolni belőle.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha a Raiders és AB között tényleg kenyértörésre kerül sor, én Mayock helyében azonnal claimelném őt a practice squadunkból, szóval jó lenne felnyomni az 53-ba, hogy egy ilyen tehetséget ne veszítsünk rögtön el.
iktriad
AB-t kib@szni nem fogják, de ha mégis: én adnám érte Dosst...
Húsrágó
Ne, ide ne jojjon. Persze meg mindig jo, ha jatszani is meltoztatik, de az oltozobe nem kell. A lesajnalt elkaposor szerintem rendben van, legalabbis nem ezen fog mulni a szezon.

Ha mar WR, inkabb A-Rob kerjen tradet es jojjon haza. 😢
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 031 — Jaguars fan
Ha a Raiders és AB között tényleg kenyértörésre kerül sor, én Mayock helyében azonnal claimelném őt a practice squadunkból, szóval jó lenne felnyomni az 53-ba, hogy egy ilyen tehetséget ne veszítsünk rögtön el.
iktriad
AB-t kib@szni nem fogják, de ha mégis: én adnám érte Dosst...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hihetetlen Jeff Fisher mit tud(ott) művelni egy futballt szerető ember lelkesedésével a játék iránt.
 twitter.com/JaguarMavenSI/status/1169730444906172416
 twitter.com/JaguarMavenSI/status/1169730444906172416
Csak aztán nehogy ez az áldás lekerüljön róla nálunk...

Foles azt mondta, nem kell aggódni a sérülése miatt
 twitter.com/JaguarMavenSI/status/1169729304525254657
Mivel eléggé törékeny árú, én amiatt is aggódnék, főleg ha azt is számba veszem, hogy mi újság LT poszton nálunk jelenleg.
Amikor Heilman Josh Wellst emlegeti, mint vészmegoldást, tudod, hogy nagy gáz van.

És az is kiderült Keelan Doss miért választott minket.
 twitter.com/Demetrius82/status/1169741761570385920
Ha a Raiders és AB között tényleg kenyértörésre kerül sor, én Mayock helyében azonnal claimelném őt a practice squadunkból, szóval jó lenne felnyomni az 53-ba, hogy egy ilyen tehetséget ne veszítsünk rögtön el.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két sérülékeny (és nemrég sérülésből felépülő) OT-tel a kezdőben ez "atombiztos" tervnek tűnik vasárnapra...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1169671958985871362
Sajna ebből az lesz, hogy Cann lesz a kezdő RG. Pedig Richardson sokkal jobb volt nála...

Egyébként csak Ogbuehi és Josh Oliver nem edz ma. Utóbbiról jöttek jó hírek.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1169675179972321280
iktriad
Csak az első 16 meccset élje túl Foles, a többit rutinból megoldja 😊
dande
Így kicsit problémás lesz/lehet a dolog.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1169742290992148484
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Két sérülékeny (és nemrég sérülésből felépülő) OT-tel a kezdőben ez "atombiztos" tervnek tűnik vasárnapra...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1169671958985871362
Sajna ebből az lesz, hogy Cann lesz a kezdő RG. Pedig Richardson sokkal jobb volt nála...

Egyébként csak Ogbuehi és Josh Oliver nem edz ma. Utóbbiról jöttek jó hírek.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1169675179972321280
iktriad
Csak az első 16 meccset élje túl Foles, a többit rutinból megoldja 😊
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két sérülékeny (és nemrég sérülésből felépülő) OT-tel a kezdőben ez "atombiztos" tervnek tűnik vasárnapra...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1169671958985871362
Sajna ebből az lesz, hogy Cann lesz a kezdő RG. Pedig Richardson sokkal jobb volt nála...

Egyébként csak Ogbuehi és Josh Oliver nem edz ma. Utóbbiról jöttek jó hírek.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1169675179972321280