Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 401 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem is biztos fake puntra gondoltam, de pl.hol voltak BB futásai? Tudjuk, hogy abban nem ügyetlen, és esély számtalanszor nyílhatott volna rá, főleg, amikor már a D egyértelműen Leonardra számított, na ott meghúzni egy ilyet, és most nem mondtam olyan nagy dolgot! 😊
Stoki
Erre meg Bortles mondta, hogy a Pats végig úgy állt fel, hogy nem volt lehetősége futni.
tomi-tomi
Jó, hát tuti jobban látta mint én, de "kötöm az ebet a karóhoz", hogy a statikusság, és a kiszámíthatóság ritkán jó döntés!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem is biztos fake puntra gondoltam, de pl.hol voltak BB futásai? Tudjuk, hogy abban nem ügyetlen, és esély számtalanszor nyílhatott volna rá, főleg, amikor már a D egyértelműen Leonardra számított, na ott meghúzni egy ilyet, és most nem mondtam olyan nagy dolgot! 😊
Stoki
Szerintem BB-n volt végig egy kém, aki ha Bortles megindult volna, akkor gyorsan lekapcsolja. Szerintem ha nem így lett volna, biztos megindult volna párszor a 2. félidőben, látva, hogy más nem megy. Plusz, az hogy abban a játékrészben sajna oda voltunk szögezze a saját 10-20 yardosunkhoz sem segített kiteljesedni. Érthető, hogy ott rendkívül óvatosabb az ember, mint mondjuk teszem azt az ellen 48 yardosán.


Nem is biztos fake puntra gondoltam, de pl.hol voltak BB futásai? Tudjuk, hogy abban nem ügyetlen, és esély számtalanszor nyílhatott volna rá, főleg, amikor már a D egyértelműen Leonardra számított, na ott meghúzni egy ilyet, és most nem mondtam olyan nagy dolgot! 😊
Stoki
Erre meg Bortles mondta, hogy a Pats végig úgy állt fel, hogy nem volt lehetősége futni.
tomi-tomi
Akkor jól gondoltam.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem is biztos fake puntra gondoltam, de pl.hol voltak BB futásai? Tudjuk, hogy abban nem ügyetlen, és esély számtalanszor nyílhatott volna rá, főleg, amikor már a D egyértelműen Leonardra számított, na ott meghúzni egy ilyet, és most nem mondtam olyan nagy dolgot! 😊
Stoki
Erre meg Bortles mondta, hogy a Pats végig úgy állt fel, hogy nem volt lehetősége futni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 401 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Egész évben "híresek" voltunk abban, hogy meglepetésszerűen húzunk valami csibészséget, valami fake-et O fronton...tegnapig...first down run, second down run, itt voltunk kb. 3&8-nál, jöhet a pass, aztán vagy bejön, vagy nem, ez ment 10-ből 9x, és nem engedtünk belőle, már bocsánat, de ezt a Dunaújváros Gorillaz átlátja fél negyed alatt nem a Pats (persze itt nem megbántva a Gorillazt, csípem őket 😊 ) !
Megfagytunk a nagy chance-től főleg fejben, de én ettől függetlenül még jobban megszerettem a csapatot! Ment is egy baseball sapka rendelés ma a shop.jaguars-on, remélem az SB-t már abban nézem... BÜSZKÉN!!!
Stoki
A fake punt kapcsán tegnap azt mondta Marrone, hogy végig olyan formációt mutatott puntolásnál a Pats, hogy nagyon kis esély lett volna arra, hogy összejöjjön a dolog, ezért nem vetette végül be.
iktriad
Nem is biztos fake puntra gondoltam, de pl.hol voltak BB futásai? Tudjuk, hogy abban nem ügyetlen, és esély számtalanszor nyílhatott volna rá, főleg, amikor már a D egyértelműen Leonardra számított, na ott meghúzni egy ilyet, és most nem mondtam olyan nagy dolgot! 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egész évben "híresek" voltunk abban, hogy meglepetésszerűen húzunk valami csibészséget, valami fake-et O fronton...tegnapig...first down run, second down run, itt voltunk kb. 3&8-nál, jöhet a pass, aztán vagy bejön, vagy nem, ez ment 10-ből 9x, és nem engedtünk belőle, már bocsánat, de ezt a Dunaújváros Gorillaz átlátja fél negyed alatt nem a Pats (persze itt nem megbántva a Gorillazt, csípem őket 😊 ) !
Megfagytunk a nagy chance-től főleg fejben, de én ettől függetlenül még jobban megszerettem a csapatot! Ment is egy baseball sapka rendelés ma a shop.jaguars-on, remélem az SB-t már abban nézem... BÜSZKÉN!!!
Stoki
A fake punt kapcsán tegnap azt mondta Marrone, hogy végig olyan formációt mutatott puntolásnál a Pats, hogy nagyon kis esély lett volna arra, hogy összejöjjön a dolog, ezért nem vetette végül be.

Volt tegnap is amúgy csibész play, amikor visszakerült a labda Blakehez, de csak egy 10 yardos jött össze belőle, semmi extra, amit várna ilyenkor az ember egy trükkös playtől. Az első félidőben amúgy szemre voltak roppant kreatívnak/egzotikusnak tűnő felállásaink, legalábbis az olyan laikus számára, amikor mér aggreszív üzemmódban nyomtuk.

És hogy a Pats-t se feledjem, Belichickék nagyon híresek arról, hogy iszonyú jól reagálnak a dolgokra félidőben. A 2. félidőben kijöttek és szó szerint megölték a futásunkat és sokkal sikeresebbnek tűntek támadásban is a 4. negyedre, mint az 1. félidőben. Nem hiába a valaha volt legnagyobb edzőzseni (+ QB) van náluk, na.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 401 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Egész évben "híresek" voltunk abban, hogy meglepetésszerűen húzunk valami csibészséget, valami fake-et O fronton...tegnapig...first down run, second down run, itt voltunk kb. 3&8-nál, jöhet a pass, aztán vagy bejön, vagy nem, ez ment 10-ből 9x, és nem engedtünk belőle, már bocsánat, de ezt a Dunaújváros Gorillaz átlátja fél negyed alatt nem a Pats (persze itt nem megbántva a Gorillazt, csípem őket 😊 ) !
Megfagytunk a nagy chance-től főleg fejben, de én ettől függetlenül még jobban megszerettem a csapatot! Ment is egy baseball sapka rendelés ma a shop.jaguars-on, remélem az SB-t már abban nézem... BÜSZKÉN!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindenesetre szépen kimaxoltátok az évet. Bírtam volna, ha egy 2000 Ravens, 2015 Denver féle run összejön, de őszintén szólva a hideg kiráz ha arra gondolok, hogy akkor Bortlesnek lett volna egy gyűrűje. 😀 😀
peterk2005
Amennyi savat kapott (sokszor persze joggal), talán megérdemelte volna.

De talán a PO arra jó volrt, hogy az "NFL vicce/legrosszabb kezdőirányitója" kép megváltozzon róla. Peter King a mai MMQB-jában Blakeről.
j. Blake Bortles: I’ve got a lot of respect for you. It’s taken me, and America, a long time to say that, but good for you, playing at this level, nose-to-nose with the great Brady.

k. “WHO IS THIS GUY!” Tony Romo yelled late in the first half, as Bortles was motoring the Jaguars down the field for the third time of the half. Good question. Apparently, this guy was playing the game of his life. At the half, Bortles was 13 of 15 for 155 yards, and excellent on third down.

l. If Stephon Gilmore doesn’t make the play of his life, who knows? Maybe Bortles gets Jacksonville in the end zone.
FTU címlapok máról.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami szemlélet váltást illeti, Amikor elmentünk 17-10-re, Marrone úgy volt onnantól vele, hogy tartsuk az eredményt, ne kockáztassunk (ezért is volt a 2 térdelés). Pedig pont ez a kreatív és agresszív game plan hozta meg az meccs képe alapján hatalmas előnyt. A 2. félidőben szinte soha sem passzoltunk 1. downra miközben a futójátékunk akkor már csak paíron létezett, az 1. félidőben fickándozó Corey Grant eltűnt, és sajnos ilyen hibák a Pats ellen már nem fértek bele . A végén, mikor már égett a ház voltak apró jelek, hogy ha Marrone engedi, Blake talán tudott volna a kezével tenni 1-2 dolgot.iktriad
Ezt én is sajnáltam. Engem kicsit meg is lepett, mert az előző két meccs fényében azt hittem, hogy nem fogtok így visszaállni. Underdog szerepben jellemzően kétféleképpen viselkedünk: vagy abszolút felszabadulunk a nyomás alól és bevállalósakká válunk, vagy pedig jön a "jaj istenem, még a végén nyerek" nyomása. Gyanítom, hogy eleinte az első érzés volt a domináns, de ahogy jött a meccs vége, és "komolyodott" a helyzet, átvette a zabszem a dominanciát. Nagyon kevésen múlt, lehet, hogy éppen valami ilyen nüanszon.

Mindenesetre szépen kimaxoltátok az évet. Bírtam volna, ha egy 2000 Ravens, 2015 Denver féle run összejön, de őszintén szólva a hideg kiráz ha arra gondolok, hogy akkor Bortlesnek lett volna egy gyűrűje. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyet tudok érteni a Varjúval ezzel a cikkel kapcsolatban, a Jags játszott annyira jól, hogy Bradyéknek elő kellett kotorni minden trükköt a lomtárból, hogy megverjenek minket, és ez elég nagy elismerés önmagában is, igaz ettől sajn a em leszünk ott Minneapolisban.
 www.bigcatcountry.com/2018/1/22/16918754/jaguars-vs-patriots-recap-goliath-final-score

Ami a vereséget illeti, szerintem 2 playen és meccs közbeni szemléletváltáson ment el a dolog.

A 2 play a 3 & 18 volt, amit a védelem engedett a 4. negyedben valamint a 2. negyed végén a delay of game (időkérés után!), ráadásul Marcedes össze is hozta a 1st downt, tehát így különösen fájó volt a dolog,

Ami szemlélet váltást illeti, amikor elmentünk 17-10-re, Marrone úgy volt onnantól vele, hogy tartsuk az eredményt, ne kockáztassunk (ezért is volt a 2 térdelés). Pedig pont ez a kreatív és agresszív game plan hozta meg az meccs képe alapján hatalmas előnyt. A 2. félidőben szinte soha sem passzoltunk 1. downra miközben a futójátékunk akkora már csak papíron létezett, az 1. félidőben fickándozó Corey Grant eltűnt, és sajnos ilyen hibák a Pats ellen már nem fértek bele . A végén, mikor már égett a ház voltak apró jelek, hogy ha Marrone végig engedi, akkor Blake talán tudott volna a kezével tenni 1-2 dolgot. Az külön kár, hogy nem Butler volt DeDen a legvégén. Gilmore úgyanis nagyon jól teljesít az elmúlt hetekben, Butler egyre gyengébben. Szerintem ha Butler lett volna Westbrookon talán összejött volna az a 1st down, és ki tudja, később (vagy ott) talán a TD is. A Patsben (és 1 héttel korábban a Steelersben is) láttuk extraklasszis megmozdulásokat, ezek hiányoztak, elsősorban a védelemből az utolsó 2 meccsen nálunk.

Lényeg a lényeg, ilyen nüanszokon múlott az SB-be jutás.
Mérhetetlen tiszteletemet fejezem ki minden Jax szurkolónak! Ilyen sportszerűen viselni egy ilyen necces vereséget, ilyet még nem láttam, komolyan mondom. Ahogy beleolvastam a kinti médiába, ott is ez a hozzáállás.
Remélem, később lesznek elemző cikkek akár a bírói ítéletekről, akár a félidő végi térdelésről!
Úgyhogy RESPECT!
Kókusz8
Habár főleg az utolsó negyedes előny miatt igencsak fájó, hogy nem sikerült a bravúr, ez a meccs már tényleg jutalomjáték volt nekünk. Tavaly elölről a negyedik helyen draftoltunk, most a spektrum túloldalán tesszük meg ugyanezt. 25 helyes ugrás előre(illetve hátra). Szerintem Sobrin és 1-2 emberen kívül senki nem várt ekkora előrelépést 1 év alatt. A nagy kérdés most az, hogy meg tudunk-e ragadni az elitben sokkal erősebbnek tűnő sorsolással, megerősödött divízióellenfelekkel és az elmúlt évek kimeríthetetlen kereteihez képest kifejezetten szűkös cap spaceszel együtt is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bortles:
Remélem én is, de nem 19 millióért. Kéne valami rövid távú hosszabbítás vele, amivel lemenne a fizuja, Mondjuk 40-45 millió 3 évre, 20 garantálttal, tehát jobban jár, ha azt aláírja, mint az 5. éves opcióval.iktriad
Ik, szerintem jobban jártok, ha hagyjátok kitölteni az ötödik évét. Most nyilván kitenni sem lehet, túl nagy lenne a negatív hatás. De emiatt még nem kell feltétlenül hosszabbítani vele. Van időtök, Egy évig garantáltan itt van, és lehet figyelni, hogy hogyan teljesít. Sőt, akár tagelni is lehet, ha arról van szó. Egy ilyen QB-t nem szabad hosszabb távra lekötni, legyen bármilyen is a helyzet.

(A Denver nem hosszabbított Osweilerrel, és annak ellenére ez volt a jó döntés, hogy azóta sem tudják megtalálni Manning utódját. Az Osweilernek fizetett valag pénz semmit nem javított volna a helyzeten, csak rontott volna rajta.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Mérhetetlen tiszteletemet fejezem ki minden Jax szurkolónak! Ilyen sportszerűen viselni egy ilyen necces vereséget, ilyet még nem láttam, komolyan mondom. Ahogy beleolvastam a kinti médiába, ott is ez a hozzáállás.
Remélem, később lesznek elemző cikkek akár a bírói ítéletekről, akár a félidő végi térdelésről!
Úgyhogy RESPECT!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1/29-en draftol majd az 1. körben a Jags. Kis változatosság a sok Top 5-ös pick után.


- na akkor most ti mihez kezdenétek Bortles-al?

remélem marad. lehet, hogy emocionális alapbon mérlegelek most, de szeretném, ha maradna és megmaradna benne a tegnapi mentalitása

- draft?

OL, TE, CB(?), az első 2 napon? OL és TE szerintem egyértelmű, CB kellhet, ha Colvin megy, vagy ha nem talán akkor is. Esetleg LB, ott is nagy az űr a kezdők és a cserék közt. bár szerintem Bortles ha marad is, Qb is fog érkezni mondjuk a 2. napon.

- FA / hosszabbítások

remélem A-Rob visszatér, sokat dobna az O-n. Akár ha muszáj, akkor Hurns/Lee kárára.
winston
Bortles:
Remélem én is, de nem 19 millióért. Kéne valami rövid távú hosszabbítás vele, amivel lemenne a fizuja, Mondjuk 40-45 millió 3 évre, 20 garantálttal, tehát jobban jár, ha azt aláírja, mint az 5. éves opcióval.

Draft:
Akikekt hoznék: TE, OL(egy G és egy RT), QB, ha Colvin megy, egy nickel CB, és még egy pass rusher(Fowler utolsó éve jön, nem hiszem, hogy visszahozzuk vagy lehívjuk az 5. éves opciót nála)..

FA hosszabítások
A-Rob a prioritás, rá mehet a franchise tag legrosszabb esetben. Colvint megpróbálnám rávenni, hogy maradjon. FA lesz még Omameh, Marcedes, Poz, Henne és Corey Grant is, utóbbi RFA. Poznak, Hennenek és Marcedesnek adnék 1-1 évi 3 milliós szerződést mondjuk 2 évre, ha ez megfelel nekik, maradjanak. Grantet tagelni kell és itt tartani. Omameht, ha nem kér sokat, megpróbálnám itt tartani.
Mellesleg nem hiszem, hogy túl aktívak leszünk mostanában az FA piacon.

Minden tiszteletem a Jags szurkolóké, főleg azért, hogy meg tudják állni a bírók szidását, akiknek a korruptságát kb. csak a magyar polikusokhoz tudnám hasonlítani.
Igen, a végén nem miattuk nyert a Pats, de 3 negyeden keresztül tették a "dolgukat", hogy szorosan tartsák a meccset.
Ami még nekem szembe tűnő volt, hogy az első félidei kreatív hívások/ fake playek után, mennyire sablonos lett az offense hívása a csapatnak. 1. futás (0 yard) 2. -3. dobás (általában punttal befejezve). Ezt nem értettem.

Ennek ellenére nagy gratu! Jövőre kiélezett csatára számítok az AFC South-ban.
DC
Köszi, szerintem is nagyon erős lesz a divizió jövőre az új HC-kkel és a visszatérő sérültekkel.

Ami meg a bírókat illeti
 www.bigcatcountry.com/2018/1/21/16917866/3-awful-calls-by-refs-that-cost-the-jaguars-the-game
Ez a "kedvencem".
 twitter.com/OurStateCSU/status/955215619909193729

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Myles rendes gyerek.
 twitter.com/BroadcastingBri/status/955222990463143939

iktriad
Az a cipő az mi???
Spigo
TALK TO SHOE
több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Myles rendes gyerek.
 twitter.com/BroadcastingBri/status/955222990463143939

iktriad
Az a cipő az mi???
több mint 6 éve
DC Houston Texans 1 234 — Texans fan
Minden tiszteletem a Jags szurkolóké, főleg azért, hogy meg tudják állni a bírók szidását, akiknek a korruptságát kb. csak a magyar polikusokhoz tudnám hasonlítani.
Igen, a végén nem miattuk nyert a Pats, de 3 negyeden keresztül tették a "dolgukat", hogy szorosan tartsák a meccset.
Ami még nekem szembe tűnő volt, hogy az első félidei kreatív hívások/ fake playek után, mennyire sablonos lett az offense hívása a csapatnak. 1. futás (0 yard) 2. -3. dobás (általában punttal befejezve). Ezt nem értettem.

Ennek ellenére nagy gratu! Jövőre kiélezett csatára számítok az AFC South-ban.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
- na akkor most ti mihez kezdenétek Bortles-al?

remélem marad. lehet, hogy emocionális alapbon mérlegelek most, de szeretném, ha maradna és megmaradna benne a tegnapi mentalitása

- draft?

OL, TE, CB(?), az első 2 napon? OL és TE szerintem egyértelmű, CB kellhet, ha Colvin megy, vagy ha nem talán akkor is. Esetleg LB, ott is nagy az űr a kezdők és a cserék közt. bár szerintem Bortles ha marad is, Qb is fog érkezni mondjuk a 2. napon.

- FA / hosszabbítások

remélem A-Rob visszatér, sokat dobna az O-n. Akár ha muszáj, akkor Hurns/Lee kárára.
winston
Én elkapót hoznék talán első körben, attól függ persze, mi lesz Hurns/Lee/Rob sorsa. Ha mindegyik marad, amiben kételkedem, akkor nyilván nem kell. Szvsz Lee lelép majd, kíváncsi leszek Robinsonnal meg tudunk-e egyezni valahogy. Ha ő is lelépne, akkor kell WR draft első körben, amúgy meg OL.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
- na akkor most ti mihez kezdenétek Bortles-al?

remélem marad. lehet, hogy emocionális alapbon mérlegelek most, de szeretném, ha maradna és megmaradna benne a tegnapi mentalitása

- draft?

OL, TE, CB(?), az első 2 napon? OL és TE szerintem egyértelmű, CB kellhet, ha Colvin megy, vagy ha nem talán akkor is. Esetleg LB, ott is nagy az űr a kezdők és a cserék közt. bár szerintem Bortles ha marad is, Qb is fog érkezni mondjuk a 2. napon.

- FA / hosszabbítások

remélem A-Rob visszatér, sokat dobna az O-n. Akár ha muszáj, akkor Hurns/Lee kárára.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Jags topic
2000-2017 december 27.
Hozzászólások száma összesen 13.500
Hozzászólók száma: 1fő (iktriad)

2017 december 27. - 2018 január 22.
Hozzászólások száma összesen 6.500
Hozzászólók száma: 100

Persze értem, hogy divatdrukker csak Pats-es lehet, de azért...na 😊
vpi
Látod itt csak most hígult fel a társaság, nem volt eleve az.....
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
...Peace....
vpi
Túlreagáltuk, túlbeszéltük 😊
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nektek szurkoltam, sajnálom hogy így ért véget a szezon. De igazából semmi ok a szomorúságára, büszkék lehettek a csapatra.
dogbite
Üdítően hat néha normális hozzászólásokat is olvasni.

Do your job
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 594
Majd ha egyszer nem jut POba a Pats, akkor rájösz erre.
😊
braxa88
Volt már olyan is... 😉
vpi
Na persze.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Jags topic
2000-2017 december 27.
Hozzászólások száma összesen 13.500
Hozzászólók száma: 1fő (iktriad)...
vpi
Na, kemény 5 perc volt, és pár oldal átlapozása, hogy meggyőződjek, milyen rossz meghatározás ez. 😊
Természetes, hogy sikerek esetén a sport iránt most először érdeklődő nézők nagyobb százalékkal választják a sikeres csapatokat és ezért lett jóval nagyobb Jax fanbase idén. Mellesleg egy kiváló D#-be rohadt gyorsan bele lehet szeretni.
kristóf17
Nyilván nem exakt számok voltak, csak egy poén, de ha mindenre ugrotok, lelketek rajta. Nem gondoltam, hogy rákutat bárki is egy ilyenre 😉

Tehát akkor tudományosan: A sikeres Peccbe beleszerető fan egy rohadt divatdrukker, a most először a játék iránt érdeklődő és a jó védelembe beleszerető Jax drukker nem az. Értem és köszönöm.
vpi
Mert gyenge volt a hozzászólás tartalma amit írtál. Ha nem lett volna az, nem keresek utána 😊

A kiemelt részt hol olvastad? Ne költsél kérlek semmiféle kortárs művet a hozzászólásom mellé, ha semmi alapja nincsen, mert bárhol keresem, nem rohadt divatdrukkereztem le senkit nálatok.
Ha meg általánosan mondod ezt, akkor hogy is van ez a mindenre ugrás? Miért ugrasz erre a témára, mikor egyértelműen a sikeres csapatnak lesz rengeteg ilyen szurkolója? De ezt már az előttem levő hozzászólások egyikében is megírták. 😉
kristóf17
Szerintem te vagy olyan intelligens, hogy pontosan tudd, miről írtam.
Gondolom te is érzed, hogy a "divatdrukker" pejoratív kifejezés.
De mivel nincs kedvem most ezt részletesen kifejteni se értelmét nem látom, és az egész egy szimpa vicces | (nek szánt) | hozzászólás volt a Jax topic látogatottságával kapcsolatban amire már többen ráugortatok, inkább megkövetlek és elnézésedet kérem, mert ezek szerint egy nagyon érzékeny témára (divatdrukkerek vs Jax topic látogatottság) rosszul reagáltam. Ez vonatkozik az összes többi fórumtársra is, aki esetleg látta az ominózus hozzászólást.
Peace
több mint 6 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Nektek szurkoltam, sajnálom hogy így ért véget a szezon. De igazából semmi ok a szomorúságára, büszkék lehettek a csapatra.

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag


Divatdrukker, aki az aktuálisan sikeres csapatnak szurkol. Ha a mostani peccesek majd elfordulnak a csapattól, amikor nem fog menni egy másik, sikeres csapatért, na akkor lesznek divatok.
PEEtör
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758


Divatdrukker, aki az aktuálisan sikeres csapatnak szurkol. Ha a mostani peccesek majd elfordulnak a csapattól, amikor nem fog menni egy másik, sikeres csapatért, na akkor lesznek divatok.