Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ebben mondjuk nincs semmi konkrét állítás, de vannak ilyen hangok is (igen, mint kb egész évben)

 twitter.com/TheJohnnyMalone/status/956235687291969536
winston
Kirk eléggé meseszerű lenne. Viszont akkor Bortlesnek reszeltek, és akkor még az anyagi helyzetről nem is beszéltünk. Biztos sokat kellene adni neki.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ebben mondjuk nincs semmi konkrét állítás, de vannak ilyen hangok is (igen, mint kb egész évben)

 twitter.com/TheJohnnyMalone/status/956235687291969536
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
A 1999-es szezon utáni Pro Bowl óta nem láttak ennyi Jags játékost egyszerre az NFL All-Star meccsen, mint most (És Calais is itt lehetne, és igen tudom, akkor meg Yannick nem lenne itt).
 www.instagram.com/p/BeY4iy2Be6i
iktriad
Szerintem a Pro Bowl mókaságokat a Ramsey típusú játékosoknak találták ki. Látszik, hogy mindenben benne van és széles mosollyal járkál fel-alá.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A 1999-es szezon utáni Pro Bowl óta nem láttak ennyi Jags játékost egyszerre az NFL All-Star meccsen, mint most (És Calais is itt lehetne, és igen tudom, akkor meg Yannick nem lenne itt).
 www.instagram.com/p/BeY4iy2Be6i
5 kicsi(?) indián/jaguár
 www.instagram.com/p/BeY2PFdB1ce


Szerintem Bortles kifejezetten jó volt a PO-ban, de nem tudom ez elég lesz-e ahhoz hogy ne nézelődjetek QB után.
Tomcsik
Én most teljesen pozitívan szemlélem. Bortles maradjon, viszont a draftról hoznék egy high risk high reward játékost. Én lennék a legboldogabb ha találnánk egy blake-nél jobbat és csücsülne a 20 milla a padon.
Giowa
Ha Blakenek csak az idei évi szerződését hívjuk le, akkor szerintem nagyon jó sansz van rá. hogy Mason Rudolph jön 1/29-re(ha addig nem viszik ki, és talán nem is fogják, mert annyi az ígéretes QB prospect). Ha valakivel a Seniorbowlon az első adandó alkalommal beszélünk akkor is, ha egyébként nem edzhet, az nekem komoly jelzés, főleg, hogy hány Oklahoma State meccsen volt kint tavaly Jags scout. Az mondjuk érdekes lenne, ha Blake Rudolph esetleges érkezése ellenére tolna egy karrier best szezont. Az érdekes lenne, hogy utána mit csinálnánk vele...
Az ideális az lenne, ha Rudolph mondjuk lecsúszna a 2. körbe, és akkor még csak nyomás se lenne a Jags-en, hogy minél előbb bevessék a srácot a mély vízbe.
iktriad
Annyi a szerencse, hogy szerintem elbír a keret egy első körös QB draftot akkor is, ha aztán eltradeli/elkuldi a csapat par ev mulva ugy hogy addig palyara sem lep.

Blake utolsó passza elott egyebkent mondtam is a mellettem uloknek, hogy ez egy 4&karrier dobas lesz, bar azota mar nem gondolom igy. Majd kiderul.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 1999-es szezon utáni Pro Bowl óta nem láttak ennyi Jags játékost egyszerre az NFL All-Star meccsen, mint most (És Calais is itt lehetne, és igen tudom, akkor meg Yannick nem lenne itt).
 www.instagram.com/p/BeY4iy2Be6i
5 kicsi(?) indián/jaguár
 www.instagram.com/p/BeY2PFdB1ce


Szerintem Bortles kifejezetten jó volt a PO-ban, de nem tudom ez elég lesz-e ahhoz hogy ne nézelődjetek QB után.
Tomcsik
Én most teljesen pozitívan szemlélem. Bortles maradjon, viszont a draftról hoznék egy high risk high reward játékost. Én lennék a legboldogabb ha találnánk egy blake-nél jobbat és csücsülne a 20 milla a padon.
Giowa
Ha Blakenek csak az idei évi szerződését hívjuk le, akkor szerintem nagyon jó sansz van rá. hogy Mason Rudolph jön 1/29-re(ha addig nem viszik ki, és talán nem is fogják, mert annyi az ígéretes QB prospect). Ha valakivel a Seniorbowlon az első adandó alkalommal beszélünk akkor is, ha egyébként nem edzhet, az nekem komoly jelzés, főleg, hogy hány Oklahoma State meccsen volt kint tavaly Jags scout. Az mondjuk érdekes lenne, ha Blake Rudolph esetleges érkezése ellenére tolna egy karrier best szezont. Az érdekes lenne, hogy utána mit csinálnánk vele...
Az ideális az lenne, ha Rudolph mondjuk lecsúszna a 2. körbe, és akkor még csak nyomás se lenne a Jags-en, hogy minél előbb bevessék a srácot a mély vízbe.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Szerintem Bortles kifejezetten jó volt a PO-ban, de nem tudom ez elég lesz-e ahhoz hogy ne nézelődjetek QB után.
Tomcsik
Én most teljesen pozitívan szemlélem. Bortles maradjon, viszont a draftról hoznék egy high risk high reward játékost. Én lennék a legboldogabb ha találnánk egy blake-nél jobbat és csücsülne a 20 milla a padon.

több mint 6 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem Bortles kifejezetten jó volt a PO-ban, de nem tudom ez elég lesz-e ahhoz hogy ne nézelődjetek QB után.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
10 Seniorbowl játékos, aki érdekelhet minket majd a drafton.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-24/10-players-senior-bowl-who-could-interest-jaguars
Megjegyzem furcsa, hogy az edzői stáb ugyanaz, mint tavaly és mégse kértek fel minket, hogy mi edzük a Déli csapatot. Változnak az idők. 😊 😊 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
NorbiA-Rob Update
 twitter.com/Thee_AR15/status/956210602241941504

Eaglesmcnabb kis kedvence szép csöndben elég durva rájátszást tolt.
 twitter.com/andy_esworthy/status/955911613034442753
 twitter.com/PFF/status/956138535664439297
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sporting News az edzők szavazatai alapján Todd Washt választotta az év koordinátorának!
 www.sportingnews.com/nfl/news/jaguars-todd-wash-coordinator-of-the-year-award-2017-vote/1xnwqc510ljyp1q0jdnqm8mo8f

Szintén a Sporting Newsnál a játékosk meg Calais szavazták meg az év védőjének!
 www.sportingnews.com/nfl/news/jaguars-calais-campbell-defensive-player-of-the-year-award-winner-2017-votes/1wfrfv2ouhpcq1tdoqwbe48udw

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eheti természetesen kiemelten ajánlott(szezonzáró) O & O

A tartalomból:
Min ment el a Pats meccs?
Visszatér-e jövőre a Jags a playoffba?
Milyen változások várhatóak a keretben?
Mi lesz a QB poszttal?
Mit várnak a szakértő urak a 2018-as szezontól?
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloran a Jags összesen 8 UFA-járól írt, és elmélkedett ki megy, és ki marad.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-23/jaguars-analysis-not-many-free-agents-many-tough-decisions
Megmondom őszintén, örülnék, ha az összes jóslata bejönne.

Kocsikáztam haza melóból, nosztalgiáztam fejben, és eszembe jutott, hogy a 2014-es draft előtt kikiáltották a Jags megmentőjét, aki ki fogja húzni a sz.rból a -már akkor jócskán szenvedő, pofozógép- Jaguarst, őt úgy hívják, hogy Teddy Bridgewater...aztán tudjuk, hogy mit húztunk! Ő pedig épphogy elkelt utolsó first roundos picken, ha jól emlékszem!
Szerintetek szóba kerülhet a nyáron?
Stoki
Nem hiszem. Én is nagyon csíptem, de nem véletlen, hogy csak 3. számú QB most Minnesotában.


Ha már QB-k, a Jaguars már a Senior Bowl 1. napján beszélt az amúgy sérülése miatt az oldalvonalra szorult Oklahoma State QB-val, Mason Rudolph-al, akit ugyebár folyamatosan kiemelten figyeltünk(minimum 5 esetben volt Okie State meccsen Jags scout) a college idény során is. Kíváncsi vagyok, ha Blake maradna 19 millióért idénre, és Rudolph még bent van az 1. kör végén, akkor Coughlin bevállalja-e mégis a QB picket. Persze az ideális az lenne, ha lecsúszna a 2. kör végére, bár ehhez nagyon rossz combine kéne. De 2. körben határozottan támogatnám a kihúzását, ha lecsúszik addig.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 401 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kocsikáztam haza melóból, nosztalgiáztam fejben, és eszembe jutott, hogy a 2014-es draft előtt kikiáltották a Jags megmentőjét, aki ki fogja húzni a sz.rból a -már akkor jócskán szenvedő, pofozógép- Jaguarst, őt úgy hívják, hogy Teddy Bridgewater...aztán tudjuk, hogy mit húztunk! Ő pedig épphogy elkelt utolsó first roundos picken, ha jól emlékszem!
Szerintetek szóba kerülhet a nyáron?
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 410
Az külön kár, hogy nem Butler volt DeDen a legvégén.

A nagy kérdés most az, hogy meg tudunk-e ragadni az elitben sokkal erősebbnek tűnő sorsolással, megerősödött divízióellenfelekkel és az elmúlt évek kimeríthetetlen kereteihez képest kifejezetten szűkös cap spaceszel együtt is.
iktriad
Nem véletlenül nem Butler fogta, tudta a Pats, hogy mi jön, ki is kényszerítették (elemzésekből tudom, nem magamtól 😊 )

Nagyon jól tolta a Jags, az egyetlen probléma a konzervatív hívásokra való átállás volt. Ezen a szinten már nem lehet ezt csinálni. Ha jövőre össze tudják rakni Bortlest és az edzői kar is tökösebb lesz és változatosabb hívások lesznek, akkor bőven van ennek a csapatnak jövője.

Megmondom őszintén örülök annak amikor egy csapatnál nem csak szóban van fejlődés hanem ténylegesen is.
Ráadásul egy londoni túra most már kemény focit fog jelenteni a Jags ellen, nem valami lötyögést 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Revis Ramseyről.
 twitter.com/Revis24/status/955525110823292931
Jalen reakciója:
 twitter.com/jalenramsey/status/955550179763150849


10-en kaptak szerződést tegnap,
The players: Receivers
WR Lamar Atkins (Louisville)
WR Tevaun Smith (Iowa),
OL Avery Gennesy (Texas A&M)
OL Brandon Thomas (Clemson),
DE Hunter Dimick (Utah),
LB Brooks Ellis (Arkansas),
TE David Grinnage (North Carolina State),
S Charlie Miller (Dartmouth),
CB Sammy Seamster (Middle Tennessee State)
RB Brandon Wilds (South Carolina).
8-an a practice squadból valók, Gennery itt volt nálunk az előszszonban is. Lamar Atkins az egyedüli teljesen új igazolás.

Enyhe baljós árny, hogy mikor legutóbb 1/29-en draftoltunk 2000-ben, akkor jött az R. J. Soward pick. Coughlin toronymagasan legnagyobb 1. körös bustja a Jagsnél. Remélem most sikerül okosabban választani.
Úgy tűnik egyelőre 7 pickünk van, (1. 2. 3. 4. 6. és két 7 körös, az egyik a Bengalstól Chris Smithért cserébe).
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 642
Ebben az a szomorú, hogy ha ezt látták akkor hogy nem tudták kihasználni? Sajnos semmi ötlet nem volt a támadójátékban a második félidőben.
Geeri
Nem fogom most elkezdeni basztatni Bortles-t. Az ő képességei erősen limitálják a kreativitásodat.
Az egész csapat úgy lett felépítve, hogy maszkolják a gyengeségeit. A Steelers múlt héten ezüsttálcán szolgálta ki a Jags stratégiáját és taktikáját egyszerre. Cserébe elbizonytalanította az edzői stábot, hogy valóban ligaelit-e a passzvédelmük. Magyarán, sokkal konzervatívabban, megfontoltabban kezelték 14-10 után a kínálkozó lehetőségeket.
Két script drive-val (s Corey Grant-re felrajzolt játék kíméletlen ismételgetésével) feltettek 14 pontot, de a Pats nem ajándékozott másfél-két védelmi TD-t. A második félidőre pedig megtették azt, amire a Steelers védelem képtelen volt: leölték a futást. Ebben a pillanatban nőtt a meccshelyzetből eredő nyomás Bortles-en; hirtelen elkezdett az elkapók 1-2 méteres körzetébe dobálni. (Érdemes megnézni a lőlapjának időbeni alakulását-romlását.)
A védelem még összehozott egy fumble-t, de addigra a Jags támadók elfogytak - lószar se lett a szerzett labdából.
Minden reményük az maradt, hogy egy meccs végi two minute drill-lel (script drive!) fordítani fognak. Végül is jól számoltak, Bortles jó volt ebben. Csak a Pats védelem még jobb volt: már a pálya közepén 4&hosszúra kényszerítették és Gilmore a Szent Grál játékot az év mozdulatával nyírta ki.
Én nem feltétlen hibáztatnám a stábot, kimaxolták ezt az évet; egy tenyéren múlott a SB részvétel.
A húszmillió dolláros kérdésre viszont választ kell adniuk: ki lehet ennél többet csiholni Bortles-ból, vagy Kuzin-nak fizetik ki a nagy zsét.
tomi-tomi
A NE a futast olte az elejetol B-t is ( A NE-nel nem csalatkozol a taktikanal, ellenben a Vasasnal, de nekem a Jags D playcallja is az volt), a playaction nem ment. B labdai elkaphatoak voltak es elkaptak, de tobbszor ment a WR moge mint ele ( a vedo es a WR koze dobalgatott), pedig ha jol dobta a vedok itt is verve voltak. Viszont ha 20 cm rosszabbul dobja ezeket szerez a NE 4 INT-t es most arrol kellene lebeszelni oket hogy nem az ovek a legjobb D 😊. Ertheto modon nem akartak kockaztatni amikor mar nem kellett. Amikor kellett, arra meg B nem alkalmas vagy szent tenyer jon kepben ( a szerzodese fog eldolni rajta ki melyiket hiszi el 😊 )
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Kicsit megkésve de jövök én is Gratulálni !Egy hangyafasznyin múlott borzasztóan sajnálom!
Jó volt Veletek tartani és kösz hogy kicsit feldobtátok ezt mint Giants fan számára amúgy teljesen nyomorult szezont! 😉
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lett még 2 Pro Bowlerünk:
Yannick
 twitter.com/YannGetSacks91/status/955527273603588096
És Telvin
 www.instagram.com/p/BeQ7lUPhn-1/

Calais lemondta a részvételt, helyette ment Ngakoue de így is 5-en (Ramsey, Bouye, mMalik, Yannick és Telvin) ott lesznek a hétvégén Orlandóban. A 6 védelmi Pro Bowler új franchise csúcs.
 twitter.com/Tdickman89/status/955536117788499968

Blake maradni szeretne,
 twitter.com/ryanohalloran/status/955530532586180613
De tisztában van azzal, hogy a döntés nem az ő kezében van.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-22/blake-bortles-preference-stay-jaguars

Halloran 10 észrevétele a Pats meccsről
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-22/jaguars-takeaways-ten-things-loss-new-england

A jags előtt álló feladatok a QB kérdés mellett:
* Free agents: The group is led by cornerback Aaron Colvin, linebacker Paul Posluszny and receivers Allen Robinson and Marqise Lee.

* Cap casualties: It seems a given that tailback Chris Ivory won’t be back and that would create nearly $3.7 million in space. Receiver Allen Hurns is reliable, but is $7 million too pricey for him?

* Draft: The Jaguars have six picks in this spring’s draft, including No. 29 overall. They need a pass-catching tight end, offensive tackle/guard depth and possibly a quarterback of the future.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ebben az a szomorú, hogy ha ezt látták akkor hogy nem tudták kihasználni? Sajnos semmi ötlet nem volt a támadójátékban a második félidőben.
Geeri
Nem fogom most elkezdeni basztatni Bortles-t. Az ő képességei erősen limitálják a kreativitásodat.
Az egész csapat úgy lett felépítve, hogy maszkolják a gyengeségeit. A Steelers múlt héten ezüsttálcán szolgálta ki a Jags stratégiáját és taktikáját egyszerre. Cserébe elbizonytalanította az edzői stábot, hogy valóban ligaelit-e a passzvédelmük. Magyarán, sokkal konzervatívabban, megfontoltabban kezelték 14-10 után a kínálkozó lehetőségeket.
Két script drive-val (s Corey Grant-re felrajzolt játék kíméletlen ismételgetésével) feltettek 14 pontot, de a Pats nem ajándékozott másfél-két védelmi TD-t. A második félidőre pedig megtették azt, amire a Steelers védelem képtelen volt: leölték a futást. Ebben a pillanatban nőtt a meccshelyzetből eredő nyomás Bortles-en; hirtelen elkezdett az elkapók 1-2 méteres körzetébe dobálni. (Érdemes megnézni a lőlapjának időbeni alakulását-romlását.)
A védelem még összehozott egy fumble-t, de addigra a Jags támadók elfogytak - lószar se lett a szerzett labdából.
Minden reményük az maradt, hogy egy meccs végi two minute drill-lel (script drive!) fordítani fognak. Végül is jól számoltak, Bortles jó volt ebben. Csak a Pats védelem még jobb volt: már a pálya közepén 4&hosszúra kényszerítették és Gilmore a Szent Grál játékot az év mozdulatával nyírta ki.
Én nem feltétlen hibáztatnám a stábot, kimaxolták ezt az évet; egy tenyéren múlott a SB részvétel.
A húszmillió dolláros kérdésre viszont választ kell adniuk: ki lehet ennél többet csiholni Bortles-ból, vagy Kuzin-nak fizetik ki a nagy zsét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 642
Egész évben "híresek" voltunk abban, hogy meglepetésszerűen húzunk valami csibészséget, valami fake-et O fronton...tegnapig...first down run, second down run, itt voltunk kb. 3&8-nál, jöhet a pass, aztán vagy bejön, vagy nem, ez ment 10-ből 9x, és nem engedtünk belőle, már bocsánat, de ezt a Dunaújváros Gorillaz átlátja fél negyed alatt nem a Pats (persze itt nem megbántva a Gorillazt, csípem őket 😊 ) !
Megfagytunk a nagy chance-től főleg fejben, de én ettől függetlenül még jobban megszerettem a csapatot! Ment is egy baseball sapka rendelés ma a shop.jaguars-on, remélem az SB-t már abban nézem... BÜSZKÉN!!!
Stoki
A fake punt kapcsán tegnap azt mondta Marrone, hogy végig olyan formációt mutatott puntolásnál a Pats, hogy nagyon kis esély lett volna arra, hogy összejöjjön a dolog, ezért nem vetette végül be.

Volt tegnap is amúgy csibész play, amikor visszakerült a labda Blakehez, de csak egy 10 yardos jött össze belőle, semmi extra, amit várna ilyenkor az ember egy trükkös playtől. Az első félidőben amúgy szemre voltak roppant kreatívnak/egzotikusnak tűnő felállásaink, legalábbis az olyan laikus számára, amikor mér aggreszív üzemmódban nyomtuk.

És hogy a Pats-t se feledjem, Belichickék nagyon híresek arról, hogy iszonyú jól reagálnak a dolgokra félidőben. A 2. félidőben kijöttek és szó szerint megölték a futásunkat és sokkal sikeresebbnek tűntek támadásban is a 4. negyedre, mint az 1. félidőben. Nem hiába a valaha volt legnagyobb edzőzseni (+ QB) van náluk, na.
iktriad
Az egyik punt kavarodasanal a liga osszes csapata elegetett volna egy idokerest, kiveve a NE-t.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Nem is biztos fake puntra gondoltam, de pl.hol voltak BB futásai? Tudjuk, hogy abban nem ügyetlen, és esély számtalanszor nyílhatott volna rá, főleg, amikor már a D egyértelműen Leonardra számított, na ott meghúzni egy ilyet, és most nem mondtam olyan nagy dolgot! 😊
Stoki
Erre meg Bortles mondta, hogy a Pats végig úgy állt fel, hogy nem volt lehetősége futni.
tomi-tomi
Minden egyes visszajátszásnála, ahol lett volna lehetőség futni direkt figyeltem, hogy na most miért nem ment. Mindig volt egy spy a Patsnél, amikor nekem feltűnt, hogy talán futhatna Blake. :/
több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Nem is biztos fake puntra gondoltam, de pl.hol voltak BB futásai? Tudjuk, hogy abban nem ügyetlen, és esély számtalanszor nyílhatott volna rá, főleg, amikor már a D egyértelműen Leonardra számított, na ott meghúzni egy ilyet, és most nem mondtam olyan nagy dolgot! 😊
Stoki
Erre meg Bortles mondta, hogy a Pats végig úgy állt fel, hogy nem volt lehetősége futni.
tomi-tomi
Ebben az a szomorú, hogy ha ezt látták akkor hogy nem tudták kihasználni? Sajnos semmi ötlet nem volt a támadójátékban a második félidőben.

Mindig jövőre!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nagy grat a Jaxnek!😀 régóta szimpatizálok velük, a Gronk-kiütés nem volt szép, sőt.....de az edzői stáb készen van egy újrázásra a PO-ban. A gameplan teljesen OK volt, de a half time adjustment a mi edzői stábunk fölényét mutatta asszem. Ami egy BB-nél nem szégyen.
több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Egész évben "híresek" voltunk abban, hogy meglepetésszerűen húzunk valami csibészséget, valami fake-et O fronton...tegnapig...first down run, second down run, itt voltunk kb. 3&8-nál, jöhet a pass, aztán vagy bejön, vagy nem, ez ment 10-ből 9x, és nem engedtünk belőle, már bocsánat, de ezt a Dunaújváros Gorillaz átlátja fél negyed alatt nem a Pats (persze itt nem megbántva a Gorillazt, csípem őket 😊 ) !
Megfagytunk a nagy chance-től főleg fejben, de én ettől függetlenül még jobban megszerettem a csapatot! Ment is egy baseball sapka rendelés ma a shop.jaguars-on, remélem az SB-t már abban nézem... BÜSZKÉN!!!
Stoki
A fake punt kapcsán tegnap azt mondta Marrone, hogy végig olyan formációt mutatott puntolásnál a Pats, hogy nagyon kis esély lett volna arra, hogy összejöjjön a dolog, ezért nem vetette végül be.

Volt tegnap is amúgy csibész play, amikor visszakerült a labda Blakehez, de csak egy 10 yardos jött össze belőle, semmi extra, amit várna ilyenkor az ember egy trükkös playtől. Az első félidőben amúgy szemre voltak roppant kreatívnak/egzotikusnak tűnő felállásaink, legalábbis az olyan laikus számára, amikor mér aggreszív üzemmódban nyomtuk.

És hogy a Pats-t se feledjem, Belichickék nagyon híresek arról, hogy iszonyú jól reagálnak a dolgokra félidőben. A 2. félidőben kijöttek és szó szerint megölték a futásunkat és sokkal sikeresebbnek tűntek támadásban is a 4. negyedre, mint az 1. félidőben. Nem hiába a valaha volt legnagyobb edzőzseni (+ QB) van náluk, na.
iktriad
Flea flickert kiszúrtuk, a menekülésből lett elkapás.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek írás Hays Carlyontól - A vereség most fáj, de a fájdalomnak vannak pozitív aspektusai is: A Jaguars hosszú-hosszú évek után újra releváns csapat lett az NFL-ben.
 www.1010xl.com/2018/01/21/pain-will-be-hard-for-jaguars-to-shake-but-it-does-have-meaning/
Van benne némi előretekintés is. Azzal egyet kell értsek, hogy olyan sok kritikus lyukat nem kell befoldozni idén nálunk.

Szerkesztette: iktriad