Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Jags topic
2000-2017 december 27.
Hozzászólások száma összesen 13.500
Hozzászólók száma: 1fő (iktriad)...
vpi
Na, kemény 5 perc volt, és pár oldal átlapozása, hogy meggyőződjek, milyen rossz meghatározás ez. 😊
Természetes, hogy sikerek esetén a sport iránt most először érdeklődő nézők nagyobb százalékkal választják a sikeres csapatokat és ezért lett jóval nagyobb Jax fanbase idén. Mellesleg egy kiváló D#-be rohadt gyorsan bele lehet szeretni.
kristóf17
Nyilván nem exakt számok voltak, csak egy poén, de ha mindenre ugrotok, lelketek rajta. Nem gondoltam, hogy rákutat bárki is egy ilyenre 😉

Tehát akkor tudományosan: A sikeres Peccbe beleszerető fan egy rohadt divatdrukker, a most először a játék iránt érdeklődő és a jó védelembe beleszerető Jax drukker nem az. Értem és köszönöm.
vpi
Mert gyenge volt a hozzászólás tartalma amit írtál. Ha nem lett volna az, nem keresek utána 😊

A kiemelt részt hol olvastad? Ne költsél kérlek semmiféle kortárs művet a hozzászólásom mellé, ha semmi alapja nincsen, mert bárhol keresem, nem rohadt divatdrukkereztem le senkit nálatok.
Ha meg általánosan mondod ezt, akkor hogy is van ez a mindenre ugrás? Miért ugrasz erre a témára, mikor egyértelműen a sikeres csapatnak lesz rengeteg ilyen szurkolója? De ezt már az előttem levő hozzászólások egyikében is megírták. 😉
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Jags topic
2000-2017 december 27.
Hozzászólások száma összesen 13.500
Hozzászólók száma: 1fő (iktriad)

2017 december 27. - 2018 január 22.
Hozzászólások száma összesen 6.500
Hozzászólók száma: 100

Persze értem, hogy divatdrukker csak Pats-es lehet, de azért...na 😊
vpi
Van 20 olyan csapat akiknek a szurkolói nem jutottak POba, azok választanak ilyenkor maguknak szimpatikusat a POra. Sokaknál a Jaguars volt ez.
Majd ha egyszer nem jut POba a Pats, akkor rájösz erre.
😊
braxa88
Volt már olyan is... 😉
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Jags topic
2000-2017 december 27.
Hozzászólások száma összesen 13.500
Hozzászólók száma: 1fő (iktriad)...
vpi
Na, kemény 5 perc volt, és pár oldal átlapozása, hogy meggyőződjek, milyen rossz meghatározás ez. 😊
Természetes, hogy sikerek esetén a sport iránt most először érdeklődő nézők nagyobb százalékkal választják a sikeres csapatokat és ezért lett jóval nagyobb Jax fanbase idén. Mellesleg egy kiváló D#-be rohadt gyorsan bele lehet szeretni.
kristóf17
Nyilván nem exakt számok voltak, csak egy poén, de ha mindenre ugrotok, lelketek rajta. Nem gondoltam, hogy rákutat bárki is egy ilyenre 😉

Tehát akkor tudományosan: A sikeres Peccbe beleszerető fan egy rohadt divatdrukker, a most először a játék iránt érdeklődő és a jó védelembe beleszerető Jax drukker nem az. Értem és köszönöm.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Jags topic
2000-2017 december 27.
Hozzászólások száma összesen 13.500
Hozzászólók száma: 1fő (iktriad)

2017 december 27. - 2018 január 22.
Hozzászólások száma összesen 6.500
Hozzászólók száma: 100

Persze értem, hogy divatdrukker csak Pats-es lehet, de azért...na 😊
vpi
Én még pont az FA piac idején jöttem, mikor jött Campbell és Buje 😛 Szal nem vok divat höhö.
Willis
Én meg nem vagyok Jax fan, de azért ha érdekes egy csapat csak hozzászól az ember. Ettől még a legtöbb divatdrukkere a Peccnek van. De nem szégyen ez, nem tudom miért próbálják ezt lemosni. Ha a Steelers nyerne 5 SB-t (majdnem) egymás után ott is sok divatszurkoló lenne. A Honvédnak is volt nemrég...ilyen a világ.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Jags topic
2000-2017 december 27.
Hozzászólások száma összesen 13.500
Hozzászólók száma: 1fő (iktriad)...
vpi
Na, kemény 5 perc volt, és pár oldal átlapozása, hogy meggyőződjek, milyen rossz meghatározás ez. 😊
Természetes, hogy sikerek esetén a sport iránt most először érdeklődő nézők nagyobb százalékkal választják a sikeres csapatokat és ezért lett jóval nagyobb Jax fanbase idén. Mellesleg egy kiváló D#-be rohadt gyorsan bele lehet szeretni.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Jags topic
2000-2017 december 27.
Hozzászólások száma összesen 13.500
Hozzászólók száma: 1fő (iktriad)

2017 december 27. - 2018 január 22.
Hozzászólások száma összesen 6.500
Hozzászólók száma: 100

Persze értem, hogy divatdrukker csak Pats-es lehet, de azért...na 😊
vpi
Van 20 olyan csapat akiknek a szurkolói nem jutottak POba, azok választanak ilyenkor maguknak szimpatikusat a POra. Sokaknál a Jaguars volt ez.
Majd ha egyszer nem jut POba a Pats, akkor rájösz erre.
😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
1, Jax védelem aljas módnom játszott?
2, Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
1, Nem
2, Azok hülyék 8-)

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Kiváncsi lennék arra hogy szerintetek a Jax védelem aljas módnom játszott? Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
egyáltalán nem hiszem hogy aljasak lettek volna, keményen játszottak mint ahogy egész évben végig, de ilyen a védelmetek felépítése erre számítani lehetett
volt néha hogy elgurult a gyógyszer, néhány kakaskodás és pl Whiteot a TDje után talán Jack /nem biztos/ totál értelmetlenül vágta földhöz
szerintem inkább arról van szó hogy fiatalok kicsit talán túl is pörögtek a meccsen, van ilyen előfordul

a Church esettel kapcsolatban én úgy gondolom, ha nagyon akarta volna el tudja kerülni a sisak a sisaknak ütést, de szerintem úgy volt vele, hogy mindenképpen meg kell állítania Gronkot; bevallom az most nincs meg hogy ünnepelt volna a kiütés után /ezt több helyen olvastam, ha hazaérek melóból majd megnézem újra az esetet/ ha valóban így történt az nem szimpi, de ez van
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Jags topic
2000-2017 december 27.
Hozzászólások száma összesen 13.500
Hozzászólók száma: 1fő (iktriad)

2017 december 27. - 2018 január 22.
Hozzászólások száma összesen 6.500
Hozzászólók száma: 100

Persze értem, hogy divatdrukker csak Pats-es lehet, de azért...na 😊
vpi
Én még pont az FA piac idején jöttem, mikor jött Campbell és Buje 😛 Szal nem vok divat höhö.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot
Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Jags topic
2000-2017 december 27.
Hozzászólások száma összesen 13.500
Hozzászólók száma: 1fő (iktriad)

2017 december 27. - 2018 január 22.
Hozzászólások száma összesen 6.500
Hozzászólók száma: 100

Persze értem, hogy divatdrukker csak Pats-es lehet, de azért...na 😊

Szerkesztette: vpi
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 632 — balazs.t85@gmail.com
Kiváncsi lennék arra hogy szerintetek a Jax védelem aljas módnom játszott? Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Nem aljasak voltak, iszonyatosan fizikálisak a játék minden elemében. Számomra az egyik ilyent pont amikor Burkheadet középen úgy megütötték hogy még a labdát is kiejtette, és már nem is láttuk utána a pályán. Amikor ez eltűnt a játékból (3. negyed közepe) akkor támad fel a Pats. Ha ezt még egy fél negyedig bírjátok, simán átmentek rajtunk.
több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Kiváncsi lennék arra hogy szerintetek a Jax védelem aljas módnom játszott? Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
m-bryo
Szerinted nem volt ahol túltolták?

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Kiváncsi lennék arra hogy szerintetek a Jax védelem aljas módnom játszott? Mivel elég sok pacc divatdrukker szerint igen...
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
egyszerűen nem tud Hackett olyan playeket hívni, amelyek tompítanák akár Bortles, akár az O-fal gyengeségeit. Rövidpasszos játékot sem látok sokszor a pályán, vagy Bortles deep pass, vagy futás, kb ez a két opció, esetleg screen. Bortles tud futni, ezt is ki kellene használni, több RPO stb.
Willis
Pedig a Steelers elleni, és ez a meccs is rendben volt szerintem playcall terén. Amit lehetett azt kihozták Bortlesből,szépen elfedték a gyengeségeit, meccsenként alig dobattak vele 5-6nál több NFL szintű passzt a többi kísérlete ilyen College(nem lebecsülve ezzel a College QB-kat) szintű passzok voltak,amiket könnyű volt megdobni, 2-3 yardos keresztek, 5-ki, 10-ki stb.
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Tegnap én is néztem a meccset, bár nem irkáltam az eredménykövetőbe. Egy-két észrevételt tennék.

Először is, nagy gratuláció a csapatnak, hogy ilyen szezont varázsolták nekünk 😊 Ki gondolta volna, hogy ennyi rossz év után a csapat konfdöntőt játszik a Patriotssal? Szerintem senki, mint ahogy azt sem, hogy megverjük a Steelerst kétszer is a szezonban. A Jaguars idén benne volt a top4 legerősebb csapatban, ez minden pénzt megért nekem. Úgy ültem le nézni a konfdöntőt, de már a divisionalt is, hogy akármi lesz, én már elégedett vagyok. Jövőre ezzel a tapasztalattal felvértezve, sikeréhesen nagyon veszélyesek lehetünk.

A Patriots egy valami miatt győzőtt le minket szerintem, a rutin miatt. Tehetségben és szakértelemben meg van az alapanyag ahhoz, hogy mindenkit meg tudjunk ütni, viszont a PO rutin nagyon hiányzott ezen a meccsen a csapatból. Ne feledjük, hogy ez még mindig csak egy kis csikócsapat, akinek kell a siker és a tapasztalat. Más kérdés, hogy volt nem is egy véleményes zászló/nem zászló, ami a Patsnek kedvezett, de nem emiatt szoptunk ki.


QB helyzetet tekintve, ezek után simán megadom Bortlesnek a következő évet is. Abszolút hozta a tőle elvárható minimumot, nem adta el a labdát stb. FA piacon és drafton igyekezzünk őt segíteni, hozzunk olyan spílereket, akiket tudna még használni. Viszont offense koordinátor cserét én szívesen megejtenék. Hackett sokszor olyan playeket tud behívni, hogy sírok. A második félidőben tipikusan inside run-inside run-pass-punt driveok jöttek, elveszett a kreativitás, time management katasztrófa. De ezt szezon során is megfigyeltem, hogy egyszerűen nem tud Hackett olyan playeket hívni, amelyek tompítanák akár Bortles, akár az O-fal gyengeségeit. Rövidpasszos játékot sem látok sokszor a pályán, vagy Bortles deep pass, vagy futás, kb ez a két opció, esetleg screen. Bortles tud futni, ezt is ki kellene használni, több RPO stb.
több mint 6 éve
gedam 5 699
van valami megfejtés már, hogy félidő előtt 55 sec-kel, 2 időkéréssel miért kellett térdelni?
ugye az ígölsz 21-7-es vezetésnél 22 másodperccel a vége előtt neki ment és field goal lett belőle. az ott el lett óvatoskodva, gyakorlatilag 1 labdabirtoklás fel lett adva, érthetetlen. értem én, nem akarta, hogy megint bradynél legyen a bogyó, de legalább futásokat behívhattatok volna, azt vagy sikerül a first down vagy nem
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulálok Srácok! Nagyon komoly teljesítményt rakott le a Jags az asztalra tegnap,gyakorlatilag tökéletesen megvalósította azt a receptet amivel minket meg szoktak verni. Egy hajszálon múlott,de szenzációs meccs volt,tisztelet érte a két csapatnak.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Az összeesküvés hívőknek😊
 twitter.com/OurStateCSU/status/955215619909193729

Bruce Irvin válasza a video-ra😊
 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/955219660814848000
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
megy itt a hype vonat, de jovore meg a PO sem lesz meg.😊
Pari
remeljuk a raiders is feltamad...
Pari
Nyilván mindenki így gondolja ebben a topicban. (:
Amúgy a 2014-es draftclassból kezdő QB-ként nem sokan nyertek meccset. Örülnétek ti egy olyan irányítónak mint Bortles 😛
Giowa
volt nekunk egy tucatnyi, de sokkal dragabban😊
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
megy itt a hype vonat, de jovore meg a PO sem lesz meg.😊
Pari
remeljuk a raiders is feltamad...
Pari
Nyilván mindenki így gondolja ebben a topicban. (:
Amúgy a 2014-es draftclassból kezdő QB-ként nem sokan nyertek meccset. Örülnétek ti egy olyan irányítónak mint Bortles 😛

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Arról egyébként nincs felvétel, hogy Jack meddig mehetett volna a labdaszerzés után 20-10-nél? Azért ott csapkodtam egy sort, mert onnan aztán tényleg emberes lett volna visszajönni, de jött a besegítés...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
A Pro Bowl közvetítést Jaguars mezben nyomom.
Maka
Ez eddig kérdéses volt? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 642
nem nektek drukkoltam ma, rohadt szarul allok a fogadasunkkal, de sajnalom hogy kiestetek, mert jovore barmi lehet. Lehet a SB reszvetel, ha lecserelitek B-t ( eddig nem lehetett vitatkozni ellene, mert nyert. Ennek ellenere ma jo volt magahoz kepest. De ma nem volt eleg nem kikapnia ma nyernie kellett volna), lehet PO sem. Itt a pillanatot kell megragadni, mert jovore lehet sok lesz a serult stb ( iden szerencsetek volt vele)
A D jo nagyon, de mar megint nem valtoztattatok semmit es biztatok a sec-ben pedig az elozo heten sem voltak meggyozoek. Ha jovore nem kezdtek el varialni rajta nagyobb bajban lesztek, mert tobb csapat fogja kihasznalni ezt.
Az idei ev szinfoltja voltatok az AFC-ben. Jo volt nezni a D-t ( majdnem) egesz evben
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 121 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone
 twitter.com/BroadcastingBri/status/955218754366996482

Blake
 twitter.com/BroadcastingBri/status/955220998642720770
 twitter.com/BroadcastingBri/status/955221286720098304

Ramsey
 twitter.com/BroadcastingBri/status/955225648401932289

Myles rendes gyerek.
 twitter.com/BroadcastingBri/status/955222990463143939

Szegény Fournette Part II
 twitter.com/BroadcastingBri/status/955216224933249026

megy itt a hype vonat, de jovore meg a PO sem lesz meg.😊
Pari
Eltunt a colts rakfeneje Pagano, Watson egeszseges lesz, a titans se lesz rosszabb, remeljuk a raiders is feltamad...nincs garancia meg a wc-re se.
Pari
Nálunk szinte mindenki, aki fontos visszajön/visszahozható. És remélhetőleg tudunk erősíteni is még, mondjuk egy remek TE-vel.
A Pro Bowl közvetítést Jaguars mezben nyomom.
Maka
Ha már Ramsey ott lesz, ez a minimum! 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
A Pro Bowl közvetítést Jaguars mezben nyomom.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom