Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én továbbra is tartom, hogy a veterán QB-t akarunk, akkor vagy Drew Breest cserkészzük be, vagy senkit. Tudom, hogy Foles most nyerte meg az Eaglesnek a Superbowlt, de én emlékszem 3 olyan meccsre zsinórban, ráadásul nem is olyan régen a Wentz sérülés után, ahol átlagos Bortles-i szinten játszott. Az ő szárnyalásában azért szerint Doug (F.) Pederson is vastagon benne van. Vajon a mi Dougunk képes lenne ezt előcsalni belőle?
És Hulkeinsteinnek igaza van, szerintem őt a draft után fogják esetleg elpasszolni, addigra meg nálunk szerintem eldől, kivel képzeljük el a jövő (az idei évet mindenképpen) a QB poszton.

Egyébként ha QB jönne 1/29-re , a tavalyi 1/29-es Njoku szerződése alapján lényesen olcsóbb (kezdetben) csere QB lenne, mint pl. most Henne.
 overthecap.com/player/david-njoku/5613/
Arról nem is beszélve, mit jelentene a salary capnak, ha sikerülne valami franchise irányítót szerezni és 4 évig filléreket fizetni neki. Akkor pl kvézi majdnem biztos, hogy itt tudnánk tartani a Ramsey-Jack-Ngakoue trió összes tagját.

Szóval én továbbra is alábbi forgatókönyveket preferálnám irányító poszton.
1. Brees idecsábítása(sajna nagyon valószínűtlen opció),
2. Bortles megtartása a 19 millióval + QB draft az első vagy a második körben(jelenleg kb. 80%, hogy ez lesz)

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
dande
Abban benne lehet egy nagy szopó. Ha Wentz szarult játszik 2-3 meccsig (és fog, mert nem egy robot) , akkor mit csinál az edző, ülteti a fr.qb-t? Főleg szofisztikált eagles szurkolók torkán lenne nehéz lenyomni azt, hogy miért is padozik a SB mvp.
Giowa
Ilyen erővel mindenben benne lehetva nagy szopó. 😊 Abban is hogy eltradeljük, s Wentz első meccsen megsérül... C' est la vie Pont arra gondoltam kezdjen csak Foles, vele is fogunk tudni meccset nyerni, s ha majd már tényleg minden ok, akkor jöhet Wentz. Trade deadline előtt nem adnám oda semmiképp. Egyébként ő maga nyilatkozta le, szívesen marad backup QBnak is.
több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
dande
Abban benne lehet egy nagy szopó. Ha Wentz szarult játszik 2-3 meccsig (és fog, mert nem egy robot) , akkor mit csinál az edző, ülteti a fr.qb-t? Főleg szofisztikált eagles szurkolók torkán lenne nehéz lenyomni azt, hogy miért is padozik a SB mvp.
Giowa
Wentz a franchise QB. Ez Phillyn kívül még sok helyen kérdés maradt úgy látom, de hidd el, hogy nálunk nem. Ha egy egész évet szarul játszik, akkor is ő a franchise QB és az égvilágon senki nem fogja kikiabálni a csapatból.
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
dande
Abban benne lehet egy nagy szopó. Ha Wentz szarult játszik 2-3 meccsig (és fog, mert nem egy robot) , akkor mit csinál az edző, ülteti a fr.qb-t? Főleg szofisztikált eagles szurkolók torkán lenne nehéz lenyomni azt, hogy miért is padozik a SB mvp.

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Én végig az eltradelése mellett voltam egy hipotetikus SB győzelem után. Na mostmár annyira nem, jobban örülnék ha maradna. De pontosan ezért van valami iszonyatos leverage-ünk. Olcsó, szerződéssel rendelkező, 30 alatti Superbowl MVP QB, aki csak backup a rosteren. Ja és mindezt a legnagyobb trade-király GM-mel a háta mögött. Sok sikert a licitálóknak, minimum 1. kör, de sokkal többet is el tudok képzelni jelenleg.
Hulkeinstein
Első körnél sokkal többet? Ahhoz az kellene, hogy a GM-eknek többet érjen, mint az upcoming draft fiatal QB-jai közül bárki. (Több első körért a QB needes csapatok gyakorlatilag bármelyike bármelyik QB-ért fel tudna menni.) Az egy első kör reálisabb, bár is azt jelenti, hogy majdnem azokkal egyenértékűnek tartanák.

Osweiler után persze nincs lehetetlen. (Szerintem is Arizona a leginkább logikus hely. Ők vannak legmesszebb attól, hogy top QB-t draftoljanak. Meg persze a Jags, de itt Bortles miatt nincs mozgástér.)
peterk2005
Bradford 2 éve volt 1.+4. kör. Foles értéke szerintem ennél nagyobb, főleg mondjuk a draft után. Szerintem előtte egyébként sem reális a tradelése valami szürreális ajánlatot leszámítva:

1. Wentz ki tudja mikkr épül fel teljesen, amíg nem látják dobálni, addig maradni fog Foles biztosítéknak
2. Roseman nagy köcsög/zseni, tudja hogy a draft után még kétségbeesettebb csapatok fognak sorba állni (lásd Bradford)
3. Foles-zal sem akarunk kicseszni sztem, hadd élvezze ki a nyarat
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Továbbra is tartom, maradjon csak még egy évig nálunk, aztán oda ír alá, ahová ő akar. Bár nyilván ha most adnák ezek után meg kell! beszélni vele h akar e odamenni.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én végig az eltradelése mellett voltam egy hipotetikus SB győzelem után. Na mostmár annyira nem, jobban örülnék ha maradna. De pontosan ezért van valami iszonyatos leverage-ünk. Olcsó, szerződéssel rendelkező, 30 alatti Superbowl MVP QB, aki csak backup a rosteren. Ja és mindezt a legnagyobb trade-király GM-mel a háta mögött. Sok sikert a licitálóknak, minimum 1. kör, de sokkal többet is el tudok képzelni jelenleg.
Hulkeinstein
Első körnél sokkal többet? Ahhoz az kellene, hogy a GM-eknek többet érjen, mint az upcoming draft fiatal QB-jai közül bárki. (Több első körért a QB needes csapatok gyakorlatilag bármelyike bármelyik QB-ért fel tudna menni.) Az egy első kör reálisabb, bár is azt jelenti, hogy majdnem azokkal egyenértékűnek tartanák.

Osweiler után persze nincs lehetetlen. (Szerintem is Arizona a leginkább logikus hely. Ők vannak legmesszebb attól, hogy top QB-t draftoljanak. Meg persze a Jags, de itt Bortles miatt nincs mozgástér.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Foles azért lenyilatkozott egy olyat még SB előtt, hogy ő akár csereként is maradna Phillyben akármi is legyen a vége...mert itt nagyon jól érzi magát.
Greengo
Természetesen ezt mondta a SB előtt. A győztes SB után a jóisten mentsen meg titeket attól, hogy Foles SB MVP-ként maradjon. Faszipántos hangulat lenne.

A legjobb történt veletek. Gyűrű után a tarcsit aranyárért lehet elpasszolni.
tomi-tomi
Első körért cserébe sztem senki sem fogja marasztalni. 😛
Greengo
Az a kikiáltási ára. Eszetlen licit lesz rá.
tomi-tomi
Én végig az eltradelése mellett voltam egy hipotetikus SB győzelem után. Na mostmár annyira nem, jobban örülnék ha maradna. De pontosan ezért van valami iszonyatos leverage-ünk. Olcsó, szerződéssel rendelkező, 30 alatti Superbowl MVP QB, aki csak backup a rosteren. Ja és mindezt a legnagyobb trade-király GM-mel a háta mögött. Sok sikert a licitálóknak, minimum 1. kör, de sokkal többet is el tudok képzelni jelenleg.
Hulkeinstein
Eagles szempontból ez határozottan kurva jó nyilván.
Itt inkább az a kérdés, hogy ki akarsz-e baszni egy sráccal, aki nyert nektek egy SB-t.

Egyébként én inkább Arizonában tudom elképzelni Folest, mondjuk egy második körért.
tenorx
Kevin Kolb says hello

Nem akarok itt nagyon offolni, de ha elengedjük Folest, sztem is Arizonában lenne a legjobb helye. Meg ugye egyetemre is ide járt.

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Foles azért lenyilatkozott egy olyat még SB előtt, hogy ő akár csereként is maradna Phillyben akármi is legyen a vége...mert itt nagyon jól érzi magát.
Greengo
Természetesen ezt mondta a SB előtt. A győztes SB után a jóisten mentsen meg titeket attól, hogy Foles SB MVP-ként maradjon. Faszipántos hangulat lenne.

A legjobb történt veletek. Gyűrű után a tarcsit aranyárért lehet elpasszolni.
tomi-tomi
Első körért cserébe sztem senki sem fogja marasztalni. 😛
Greengo
Az a kikiáltási ára. Eszetlen licit lesz rá.
tomi-tomi
Én végig az eltradelése mellett voltam egy hipotetikus SB győzelem után. Na mostmár annyira nem, jobban örülnék ha maradna. De pontosan ezért van valami iszonyatos leverage-ünk. Olcsó, szerződéssel rendelkező, 30 alatti Superbowl MVP QB, aki csak backup a rosteren. Ja és mindezt a legnagyobb trade-király GM-mel a háta mögött. Sok sikert a licitálóknak, minimum 1. kör, de sokkal többet is el tudok képzelni jelenleg.
Hulkeinstein
Eagles szempontból ez határozottan kurva jó nyilván.
Itt inkább az a kérdés, hogy ki akarsz-e baszni egy sráccal, aki nyert nektek egy SB-t.

Egyébként én inkább Arizonában tudom elképzelni Folest, mondjuk egy második körért.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
QB draft tippelde: Mason Rudolph

több mint 6 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Foles azért lenyilatkozott egy olyat még SB előtt, hogy ő akár csereként is maradna Phillyben akármi is legyen a vége...mert itt nagyon jól érzi magát.
Greengo
Természetesen ezt mondta a SB előtt. A győztes SB után a jóisten mentsen meg titeket attól, hogy Foles SB MVP-ként maradjon. Faszipántos hangulat lenne.

A legjobb történt veletek. Gyűrű után a tarcsit aranyárért lehet elpasszolni.
tomi-tomi
Első körért cserébe sztem senki sem fogja marasztalni. 😛
Greengo
Az a kikiáltási ára. Eszetlen licit lesz rá.
tomi-tomi
Én végig az eltradelése mellett voltam egy hipotetikus SB győzelem után. Na mostmár annyira nem, jobban örülnék ha maradna. De pontosan ezért van valami iszonyatos leverage-ünk. Olcsó, szerződéssel rendelkező, 30 alatti Superbowl MVP QB, aki csak backup a rosteren. Ja és mindezt a legnagyobb trade-király GM-mel a háta mögött. Sok sikert a licitálóknak, minimum 1. kör, de sokkal többet is el tudok képzelni jelenleg.
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Foles azért lenyilatkozott egy olyat még SB előtt, hogy ő akár csereként is maradna Phillyben akármi is legyen a vége...mert itt nagyon jól érzi magát.
Greengo
Természetesen ezt mondta a SB előtt. A győztes SB után a jóisten mentsen meg titeket attól, hogy Foles SB MVP-ként maradjon. Faszipántos hangulat lenne.

A legjobb történt veletek. Gyűrű után a tarcsit aranyárért lehet elpasszolni.
tomi-tomi
Első körért cserébe sztem senki sem fogja marasztalni. 😛
Greengo
Az a kikiáltási ára. Eszetlen licit lesz rá.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Foles azért lenyilatkozott egy olyat még SB előtt, hogy ő akár csereként is maradna Phillyben akármi is legyen a vége...mert itt nagyon jól érzi magát.
Greengo
Természetesen ezt mondta a SB előtt. A győztes SB után a jóisten mentsen meg titeket attól, hogy Foles SB MVP-ként maradjon. Faszipántos hangulat lenne.

A legjobb történt veletek. Gyűrű után a tarcsit aranyárért lehet elpasszolni.
tomi-tomi
Első körért cserébe sztem senki sem fogja marasztalni. 😛


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Foles azért lenyilatkozott egy olyat még SB előtt, hogy ő akár csereként is maradna Phillyben akármi is legyen a vége...mert itt nagyon jól érzi magát.
Greengo
Természetesen ezt mondta a SB előtt. A győztes SB után a jóisten mentsen meg titeket attól, hogy Foles SB MVP-ként maradjon. Faszipántos hangulat lenne.

A legjobb történt veletek. Gyűrű után a tarcsit aranyárért lehet elpasszolni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis 2018-as előretekintő Halloran klaviatúrájából, többek közt 5 dologgal, amit a jaguarsnak rövid időn belül el kell majd döntenie.
 www.jacksonville.com/sports/20180206/whats-next-looking-ahead-to-2018-nfl-off-season
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy vége a szezonnak íme egy lista arról, milyen díjakat söpörtek be a Jaguars játékosai és edzői.

*NFL 101 AFC Coach of the Year: Marrone.
*Sporting News Defensive Coordinator of the Year: Todd Wash.
*Pro Football Writers Association Defensive Player of the Year: Defensive end Calais Campbell.
*NFL 101 AFC Defensive Player of the Year: Campbell.
*Sporting News Defensive Player of the Year: Campbell.
*Pro Bowl: Cornerback A.J. Bouye, cornerback Jalen Ramsey, Campbell, linebacker Telvin Smith, defensive tackle Malik Jackson, defensive end Yannick Ngakoue.
*Associated Press All-Pro: Ramsey (first team), Campbell (first team edge, second team interior), Smith (second team), Bouye (second team).
*PFWA All-NFL: Campbell, Ramsey.
*PFWA All-AFC: Bouye, Jackson.
*Sporting News All-Pro: Ramsey.

Calais végül 17 szavazatot kapott az év védője voksoláson, 6-al kevesebbet, mint a győztes Aaron Donald. Marronenak pedig összejött végül a dobogó az év edzője választáson 2 szavazattal, megelőzve Doug F. Pedersont, McVay és Zimmer végzett előtte.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Foles azért lenyilatkozott egy olyat még SB előtt, hogy ő akár csereként is maradna Phillyben akármi is legyen a vége...mert itt nagyon jól érzi magát.Persze most azért már így lehet elgondolkodik majd azon, hogy vhol még befuthatna egy hosszú eredményes karriert, de én nem leszek csalódott ha marad. Jó érzés, hogy Wentz mögött azért van még egy SB MVP kaliber ha beütne a káosz. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
QB tippem: Foles
eaglesmcnabb
Nem fogják elengedni, amíg Wentz lába nem tűnik 100%-osnak. Max a trade deadline idején fogják elcserélni.
iktriad
Pedig én is így érzem, hogy jön hozzánk.
Systemfitt, részéről jó csapatba kerül, részünkről kapunk egy bátrabb Alex Smith lightot, igazi win-win szitu.
Sobri Jóska
Mondjuk fal nem ártana elé...
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ráadásul 1 évig még filléreket keres mondjuk egy alex smithez/cousinshoz képest
eaglesmcnabb
Még egy ok, hogy megtartsátok idénre.
iktriad
igen, és az eagles szurkolók is pozitívan fognak hozzáállni ezek után. Viszont kérdés hogy így hogy van gyűrűje, és nyilvánvalóan wentz a jövő, ő akar-e maradni. Én a helyében tuti elmennék valahova ahol kezdő vagyok, és még jó pénzt is kereshetek utána. Az hogy contender csapathoz, az meg csak hab a tortán.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
ráadásul 1 évig még filléreket keres mondjuk egy alex smithez/cousinshoz képest
eaglesmcnabb
Még egy ok, hogy megtartsátok idénre.
iktriad
Ha menni akar, és kap érte a Philly némi ellenértéket (egy 2.kört mondjuk), simán elengedik.
Ennyi "jár" neki a PO-menetelésért.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ráadásul 1 évig még filléreket keres mondjuk egy alex smithez/cousinshoz képest
eaglesmcnabb
Még egy ok, hogy megtartsátok idénre.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
ráadásul 1 évig még filléreket keres mondjuk egy alex smithez/cousinshoz képest

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
QB tippem: Foles
eaglesmcnabb
Nem fogják elengedni, amíg Wentz lába nem tűnik 100%-osnak. Max a trade deadline idején fogják elcserélni.
iktriad
Pedig én is így érzem, hogy jön hozzánk.
Systemfitt, részéről jó csapatba kerül, részünkről kapunk egy bátrabb Alex Smith lightot, igazi win-win szitu.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
QB tippem: Foles
eaglesmcnabb
Nem fogják elengedni, amíg Wentz lába nem tűnik 100%-osnak. Max a trade deadline idején fogják elcserélni.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
QB tippem: Foles

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!