Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT, mascherano, Stoki, Giowa, akdestroyer

Pats: Cuchulain82, kristóf17
akdestroyer
Pecc
Helmut Zimmer
OFF: isteni az avatarod! 😊

Hogy ON is legyek, Fournette-nek volt egy kisebb autóbalesete, de nem lett semmi baja:
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1214%2Fr299267_2_1296x729_16-9.jpg
Jags' Fournette uninjured in car accident
Jaguars running back Leonard Fournette was in a car accident on Tuesday but wasn't hurt.


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT, mascherano, Stoki, Giowa, akdestroyer

Pats: Cuchulain82, kristóf17
akdestroyer
Pecc
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT, mascherano, Stoki, Giowa, akdestroyer

Pats: Cuchulain82, kristóf17

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Mondjuk most jut eszembe, hogy Coughlin nálunk van. Gond egy szál se.

Így visszagondolva, mennyire van benne szerintetek a keze a sikertörténetünkben? Vagy az idei keret nélküle is hozta volna ezt?
Maka
Ő meg Marrone nagyon kellettek a szemléletváltáshoz. a kemény training camp Tom jellegzetessége és kvázi az gyúrta szeptemberre csapattá a Jagst. Minimum 50% volt neki és Dougnak a szerepe az idei előrelépésben. Szerintem masszívan benne van TC keze a game planningben is minden héten őt ismerve.


iktriad
Én is adom, hogy nagy szerepe van mind Dougnak, mint Coughlin-nak a változásban, nálam még több is, mint 50%.
Azt gondolom, hogy annyit azért nem változott a keret, hogy ekkora pozitív pálfordulást éljünk át, a dörzsölt TC keze tuti benne van! 😛 😊
Stoki
mai cikk, hogy pontosan mi is változott tavaly óta

 www.washingtonpost.com/sports/redskins/jags-threw-a-tantrum-when-marrone-started-making-changes/2018/01/16/ef2cbab6-fae3-11e7-9b5d-bbf0da31214d_story.html?utm_term=.f6d2db76d127

The ping pong table was the first to go. Dominoes followed...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Átpakoltam a Pats topikba, már akit érdekel....
gabokocka
Köszi, bazdmeg! 😊 Topiknyitási jogod nincsen?
Gyűlölni fogom a Pantherst! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Minden jövőbeli eseményre lehet jósolni. A véletlenszerűekre is (lottószámok). Csak az ilyen jóslásnak semmilyen alapja, relevanciája, ereje nincs. A nem (teljesen) véletlenszerű eseményekre adott jóslás viszont a tudott, kiszámítható körülményeken alapulhat. Ezen körülmények szerint a Pats jobb csapat mint a Jaguars, ezért (és még másokért is) esélyesebb a győzelemre. Persze az ilyen jóslás is bizonytalan, és nem kell messzire menni egy olyan példáért, amikor egy jobb csapatot (Steelers) győzött le egy gyengébb csapat (Jaguars). Úgyhogy, persze, és természetesen, a jóslásban mindig van egy nagy adag bizonytalanság is. Ennek a mértéke változó. Mit lehet ilyenkor tenni? Az ilyesmikkel profi szinten foglakozó szakértőknek (pl. fogadási irodák) hosszú távon "érdekükben áll", hogy jól jósolják meg az eredményt, hiszen pénzre megy a játék. Vagyis, csak meg kell nézni a meccsre adott esélyeket.
És persze, emellett lehet vágyvezérelten is gondolkodni. Szóval, csak azon mulatok, hogy - nem mintha ez nagy nóvum lenne -, hogy ez a vágyvezéreltség mennyire messze van a reáliáktól. Legalábbis a pats-gyűlölők esetében. Bevallom, jó ezt látni.
ötös műhold
Utolsó hsz ez ügyben ígérem.

Kérlek, fejtsd ki, mi alapján titulálsz valakit "pats gyűlölő"nek. Véletlenszerűen vagy vágyvezérelve? Mert a véletlenszerűnek semmilyen alapja, relevanciája nincsen. Ha valaki a Jags mellett teszi le a voksát (egy olyan szavazáson, ahol a) nincs semmi tét, b) tényleg nincs releváns tétje, c) lásd az a pontot), akkor az pats-hater?
Más esetben, ha leírja valaki, hogy rohadt csaló pats (szigorúan az általad leírt formátumban írom a csapat nevét), akkor őrá lehet mondani, hogy hater? Nem lehet, hogy csak vágyvezérelt és eme vágya manifesztálódik soraiban, hogy hátha csalónak minősül a csapat és ő boldog lesz, mert az övé esélyesebb lesz?

Kérlek válaszolj erre tudományos alapon.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT, mascherano, Giowa
Pats: Cuchulain82, kristóf17

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 690
Ide is. 😀
Remélem mindenkinek megvannak az előzmények.
 twitter.com/CincyJungle/status/953313409516429318
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Átpakoltam a Pats topikba, már akit érdekel....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
No de ti hogy álltok ezzel, arany drága bogaraim? Miért gyűlölitek azt a szegény Patriotsot? Csak azt ne mondjátok, hogy azért, mert mindig csalnak. Az túl olcsó "érv" lenne. 😉
ötös műhold
Amíg a kérdést úgy teszed fel, hogy abban a gyűlölet jelzőt használod, addig részemről kár is válaszolni. Vagy minek, vagy nem is értenéd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
ötös műhold
Baromira nem gyűlölöm...hatalmas respect az egész gárdának. Brady-nél és Belichick-nél nincs jobb a szakmában és Gronk is bár Steeler lenne. | Ismerek néhány nagyképű szurkolót itt Magyarországon, ami egyébként baromira nem számít, de kissé idegesít ahogy az egészre tekintenek, de nem ezért. | Egyszerűen csak egy kis változatosság nem árt. Jó lenne ha nem mindig TB emelné a magasba a trófeát.
Vagyis nincs semmi bajom a Peccel, csak nyerjenek mondjuk 3-4 gyűrűt, aztán jöjjön a következő.
Kifejezetten üdítő lenne ha egy olyan csapat nyerne, akire előzetesen annyira nem várt oda az ember.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ha ilyenek az esélyek akkor már csak azért is a Jax-re teszek, fogyjanak azok az underdog álarcok 😊
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ezt embere válogatja, de jelentős eltérések lennének akkor, ha pénzt is kéne tenni mellé, nem csak felírni magad valahova, ebben biztos vagyok.
gabokocka
én tippmixelni is vágyvezéreltem szoktam (vagy ha nagyon necc akkor sehogy). egyszer fogadtam kedvenc ellen, soha olyan szar meccsnézést többet. el is buktam azon a meccsen a pénzem, meg is érdemeltem, hehe. bár az igaz, hogy én olyan pénzen játszom, ami nem hiányozna egyáltalán.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 825 — Keep pounding
Ezt embere válogatja, de jelentős eltérések lennének akkor, ha pénzt is kéne tenni mellé, nem csak felírni magad valahova, ebben biztos vagyok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nincs olyan, hogy elválasztva a vágy vagy a jóslás.
Wyatt
Azt figyeltem meg, hogy neked van egy olyan automatice késztetésed, hogy ellentmondj nekem. Ez vicces.
Természetesen butaságot beszélsz. Már hogyne lenne olyan, hogy különbség van aközött, amit szeretne az ember (hogy legyen), és aközött, amit reálisan vár, gondol. Még talán itt is van olyan Jaguars szurkoló, aki azt mondja, hogy "bár nagyon szeretném, hogy a csapatom nyerjen, de belátom, hogy erre most nincs nagy esélyem a Pats győzelme valószínűbb".
ötös műhold
Hú de olcsó lenne most azt mondani, hogy nincs igazad 😀
(egyébként tényleg nem figyeltem még fel rá, hogy így lenne, de majd a továbbiakban lehet, hogy meglesem 😊 )

Nyilván van olyan Jaguars-szurkoló, aki azt mondja, hogy erősebbnek tűnik a Patriots, és véli úgy, hogy a New England nyer.

Ettől még a saját oldalán egy feltett kérdésnél simán halál lazán beírhatja a nevét a Jaguars mellé. Egy olyan szavazáson, ami semmibe sem kerül, nem azt írja mindenki, ami a reális, hanem legalább a fele azt, amit szeretne. Ez nem butaság, hanem kb tény. Ha ez neked nem tetszik, akkor is 😊
Wyatt
Ha szavaznék, a Pats-re szavaznék, pedig a JAX-nek fogok drukkolni. Nem mindenki vágyálmai szerint szavaz.
Soldados
Te nem. Viszont az emberek jó része igen. Legalábbis az eddigi szavazáskiírásos tapasztalataim erre engednek következtetni 😊

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nincs olyan, hogy elválasztva a vágy vagy a jóslás.
Wyatt
Azt figyeltem meg, hogy neked van egy olyan automatice késztetésed, hogy ellentmondj nekem. Ez vicces.
Természetesen butaságot beszélsz. Már hogyne lenne olyan, hogy különbség van aközött, amit szeretne az ember (hogy legyen), és aközött, amit reálisan vár, gondol. Még talán itt is van olyan Jaguars szurkoló, aki azt mondja, hogy "bár nagyon szeretném, hogy a csapatom nyerjen, de belátom, hogy erre most nincs nagy esélyem a Pats győzelme valószínűbb".
ötös műhold
Hú de olcsó lenne most azt mondani, hogy nincs igazad 😀
(egyébként tényleg nem figyeltem még fel rá, hogy így lenne, de majd a továbbiakban lehet, hogy meglesem 😊 )

Nyilván van olyan Jaguars-szurkoló, aki azt mondja, hogy erősebbnek tűnik a Patriots, és véli úgy, hogy a New England nyer.

Ettől még a saját oldalán egy feltett kérdésnél simán halál lazán beírhatja a nevét a Jaguars mellé. Egy olyan szavazáson, ami semmibe sem kerül, nem azt írja mindenki, ami a reális, hanem legalább a fele azt, amit szeretne. Ez nem butaság, hanem kb tény. Ha ez neked nem tetszik, akkor is 😊
Wyatt
Ha szavaznék, a Pats-re szavaznék, pedig a JAX-nek fogok drukkolni. Nem mindenki vágyálmai szerint szavaz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Hát nemtudom de szerintem ilyenek miatt vannak a Pats-haterek.
m-bryo
Jó hát van aki szerint nehéz elhinni, hogy mások szerint van jobb csapat mint a Pats.
Matthew99
De ha valaki elismeri hogy a Pats a legjobb csapat, attól még utálhatja őket, nem? 😊
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Hát nemtudom de szerintem ilyenek miatt vannak a Pats-haterek.
m-bryo
Jó hát van aki szerint nehéz elhinni, hogy mások szerint van jobb csapat mint a Pats.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
szerintem inkább a Jags szurkolókra gondoltál, de azért megemlíteném hogy az én Pats tippem inkább vágyott eredmény, mint realista jóslás, a C. Campbell által vezetett Jags DLinetól én baromira féltem Bradyt, márpedig ha az oline közepén érkezik a nyomás az nagyon nem szokott jó meccseket hozni a Patriotsnak
Cuchulain82
Minden jövőbeli eseményre lehet jósolni. A véletlenszerűekre is (lottószámok). Csak az ilyen jóslásnak semmilyen alapja, relevanciája, ereje nincs. A nem (teljesen) véletlenszerű eseményekre adott jóslás viszont a tudott, kiszámítható körülményeken alapulhat. Ezen körülmények szerint a Pats jobb csapat mint a Jaguars, ezért (és még másokért is) esélyesebb a győzelemre. Persze az ilyen jóslás is bizonytalan, és nem kell messzire menni egy olyan példáért, amikor egy jobb csapatot (Steelers) győzött le egy gyengébb csapat (Jaguars). Úgyhogy, persze, és természetesen, a jóslásban mindig van egy nagy adag bizonytalanság is. Ennek a mértéke változó. Mit lehet ilyenkor tenni? Az ilyesmikkel profi szinten foglakozó szakértőknek (pl. fogadási irodák) hosszú távon "érdekükben áll", hogy jól jósolják meg az eredményt, hiszen pénzre megy a játék. Vagyis, csak meg kell nézni a meccsre adott esélyeket.
És persze, emellett lehet vágyvezérelten is gondolkodni. Szóval, csak azon mulatok, hogy - nem mintha ez nagy nóvum lenne -, hogy ez a vágyvezéreltség mennyire messze van a reáliáktól. Legalábbis a pats-gyűlölők esetében. Bevallom, jó ezt látni.
ötös műhold
Rám azért nehéz lenne mondani, hogy Pats gyűlölő vagyok 😊
Nem hiszem, hogy rám gondoltál, a Pats gyűlölőkön meg ugyan úgy tudok nevetni, mint a nagyon elvakult szurkolóikon.

Annyival egészíteném még ki hogy a Jaguars gyengébbnek gondolt, a Steelers pedig jobbnak gondolt csapat volt a meccs előtt, de végül bebizonyosodott, hogy ez nem volt igaz, legalább arra a napra, és hát ez számít.
winston
Nem tudom, szerintem ha egy csapat kétszer is nyer egy másik csapat pályáján egy szezonban, akkor nem kéne azon gondolkodni, hogy ki a jobb csapat. Csűrhetjük-csavarhatjuk ezt, de attól még nem jobb egy csapat, hogy nagyobb nevek játszanak ott. Az idei Jaguars jobb (jobb volt, ha úgy jobban tetszik), mint az idei Steelers.

Nem fogom azt mondani, ha netán nyenrénk, hogy a Patriotsnál is jobb csapat vagyunk, mert más egyszer nyerni idegenben egy szezonban, meg más kétszer nyerni idegenben egy szezonban. Főleg ilyen kivitelben.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hát nemtudom de szerintem ilyenek miatt vannak a Pats-haterek.
több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
ötös műhold
Itt nem értettem pár dolgot. Ezt fejtsd ki légyszi bővebben 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
azért szerintem neked van egy kis üldözési mániád 😊 ez egy egyszerű szavazósdi, winston
Ha most azt írom, hogy nincs (üldözési mániám), és tudom, hogy ez csak egy "egyszerű szavazósdi", akkor elhiszed azt nekem?
Ugye nem? 😉
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT, mascherano, Stoki
Pats: Cuchulain82, kristóf17
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ettől még a saját oldalán egy feltett kérdésnél simán halál lazán beírhatja a nevét a Jaguars mellé. Egy olyan szavazáson, ami semmibe sem kerül, nem azt írja mindenki, ami a reális, hanem legalább a fele azt, amit szeretne. Ez nem butaság, hanem kb tény. Ha ez neked nem tetszik, akkor is 😊
Wyatt
No de ezennel be is fejezem itt, nem kell izgulni... Még mielőtt a "Pats-haterek" izgalomba jönnek az7 írásaim olvastán. 😉
ötös műhold
azért szerintem neked van egy kis üldözési mániád 😊 ez egy egyszerű szavazósdi, amit még Sobri indított és a győztest kell megtippelni. mindenki aszerint dönti el hova húzza be magát, ami szerint akarja. kb annyit számít, mint az, hogy ki a jobb csapat a meccsnapig. semmi komolyabb szociológiai mérést nem terveztünk összehozni.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Ettől még a saját oldalán egy feltett kérdésnél simán halál lazán beírhatja a nevét a Jaguars mellé. Egy olyan szavazáson, ami semmibe sem kerül, nem azt írja mindenki, ami a reális, hanem legalább a fele azt, amit szeretne. Ez nem butaság, hanem kb tény. Ha ez neked nem tetszik, akkor is 😊
Wyatt
Csakhogy én nem erről beszéltem, én valami egészen másról... Ez pszichológiai kérdés (téma) - amit te mondasz -, hogy a Jags-szurkolók, és egyéb Pats-gyűlölők mivel ámítják magukat, és miért gondolkoznak realista helyett vágyvezérelten.
Én éppen a kettő különbségéről beszéltem, arról hogy érdekes lenne látni az ilyen kettéválasztott szavazást. Ez egyébként kérdezés-módszertanilag is célravezetőbb lenne, hiszen máshogy válaszol az ember akkor, ha jobban tudja árnyalni a véleményét, mint akkor, ha nem árnyalhatja, és keverednek benne a különböző "indíttatások". Tisztább egy (kettő) olyan kérdés, hogy "mit szeretnél?", és "mi lesz, szerinted?", mint egyetlen egy összemosó kérdés

No de ezennel be is fejezem itt, nem kell izgulni... Még mielőtt a "Pats-haterek" izgalomba jönnek az7 írásaim olvastán. 😉

Szerkesztette: ötös műhold