Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan összejön egy használható 3-4 is : )
Marks-Miller-Jackson (Odrick/ Abry cserékkel pl)
Telvin-Poz-Irvin/Skuta-Fowler! (Skutának van némi 3-4 ILB tapasztalata)

egy-egy nickel/dimenál vagy csak úgy szopatni az Offenset, simán beleférne
phylos
Poz mondjuk azért jött el Buffaloból, mert rühellte az akkori ottani 3-4et. Mondjuk ha Myles Jack jön a draftról, ez a gond is meg lenne van oldva. 😊
De tény, ha Gus besül idén, jövőre viszonylag könnyen át tudnánk állni 3-4re, ha az új HC azt szeretné.
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Lassan összejön egy használható 3-4 is : )
Marks-Miller-Jackson (Odrick/ Abry cserékkel pl)
Telvin-Poz-Irvin/Skuta-Fowler! (Skutának van némi 3-4 ILB tapasztalata)

egy-egy nickel/dimenál vagy csak úgy szopatni az Offenset, simán beleférne

Szerkesztette: phylos

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elhiheted, hogy nem izgulok 😊
Megint azt látom, hogy elköltöttek 15 milliót (nyilván tök mindegy, költhettek volna 25-öt is, bőven van), de azt nem vélem felfedezni, hogy ezzel az igazolással mivel lesz jobb a csapat. Sztem, pont olyan számokat fog hozni, mint hozott Odrick tavaly. Ezért írtam, hogy ugyanaz történik, mint egy holtszezonnal korábban, vannak igazolások, de a pályán nem fog meglátszódni. Ellenpélda a Raiders, ahol látszik a koncepció és sztem ott meg is lesz az eredménye.a közeljövőben. Persze aztán lehet nem lesz igazam és mindenki megtáltosodik, de engem ez a Malik Jackson igazolás nem győzött meg róla.
gabokocka
Lehet hogy nem fog tizensok sacket csinalni jackson de szerintem nem ettol lesz kiemelkedo egy run stopper end nem lesz mindenki jj watt de jackson hatalmas elorelepest hozhat a D ben mert a futas mellett nagyon sok nyomast helyez a qb ra (45) amobol nem lett sok sackje de annal tobb b incomplete pass 7leutott labda meg egy valag sack a tobbi denveri pass rushernek..nem er 15 milliot persze de ez az FA itt mibdenki tul lesz fizezve ha nem egy top csapatba igazol
D#
Nem is neki kell sok sacket csinálnia. Elég ha megkönnyíti Fowler(meg akiket még szerzünk pass rushernek) és Marks dolgát, hogy odaérjenek az ellen QBjára.

Amúgy sokan elfelejtik a tavalyi Dből, hogy Fowler nem játszott, Marks is alig, utóbbi kvázi a legjobb játékosa volt a '14es csapatnak. Idén remélhetőleg mindkettő aktív részese lesz a rotációnak és kiegészülve Jacksonnal, Odrickkal, (plusz akár Irvinnel,vagy Vernonnal) már egyből más a leányzó,(pardon az ellen QBjának a háton)fekvése.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jeff Darlington szerint Olivier Vernon hamarosan követheti Malik Jacksont.
 www.youtube.com/watch?v=XCV_QH5miQQ
több mint 8 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
Elhiheted, hogy nem izgulok 😊
Megint azt látom, hogy elköltöttek 15 milliót (nyilván tök mindegy, költhettek volna 25-öt is, bőven van), de azt nem vélem felfedezni, hogy ezzel az igazolással mivel lesz jobb a csapat. Sztem, pont olyan számokat fog hozni, mint hozott Odrick tavaly. Ezért írtam, hogy ugyanaz történik, mint egy holtszezonnal korábban, vannak igazolások, de a pályán nem fog meglátszódni. Ellenpélda a Raiders, ahol látszik a koncepció és sztem ott meg is lesz az eredménye.a közeljövőben. Persze aztán lehet nem lesz igazam és mindenki megtáltosodik, de engem ez a Malik Jackson igazolás nem győzött meg róla.
gabokocka
Lehet hogy nem fog tizensok sacket csinalni jackson de szerintem nem ettol lesz kiemelkedo egy run stopper end nem lesz mindenki jj watt de jackson hatalmas elorelepest hozhat a D ben mert a futas mellett nagyon sok nyomast helyez a qb ra (45) amobol nem lett sok sackje de annal tobb b incomplete pass 7leutott labda meg egy valag sack a tobbi denveri pass rushernek..nem er 15 milliot persze de ez az FA itt mibdenki tul lesz fizezve ha nem egy top csapatba igazol
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mario Williams úgy tűnik megy a 'Phinsbe kb. évi 8 millióért. Ez nekem azt sugallja, hogy nem tudják majd Vernont megtartani. Megint Idzik izzítja Shao Khan csekkfüzetét?

Közben Lovie lopkodja az embereinket:
 twitter.com/ThayerEvansSI/status/707312395832709120

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Elhiheted, hogy nem izgulok 😊
Megint azt látom, hogy elköltöttek 15 milliót (nyilván tök mindegy, költhettek volna 25-öt is, bőven van), de azt nem vélem felfedezni, hogy ezzel az igazolással mivel lesz jobb a csapat. Sztem, pont olyan számokat fog hozni, mint hozott Odrick tavaly. Ezért írtam, hogy ugyanaz történik, mint egy holtszezonnal korábban, vannak igazolások, de a pályán nem fog meglátszódni. Ellenpélda a Raiders, ahol látszik a koncepció és sztem ott meg is lesz az eredménye.a közeljövőben. Persze aztán lehet nem lesz igazam és mindenki megtáltosodik, de engem ez a Malik Jackson igazolás nem győzött meg róla.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mindent megkap most Bradley amit csak akar, kb azt az FAt hozhatjk neki aki megkíváb. ha ezek után sem lép előre a defense, és nem jönnek a Wk akkor hatalmas homály a csávó
braxa88
Egyetértünk.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
mindent megkap most Bradley amit csak akar, kb azt az FAt hozhatjk neki aki megkíváb. ha ezek után sem lép előre a defense, és nem jönnek a Wk akkor hatalmas homály a csávó
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leírtam tegnap, Osemelét és Macket hoztam volna, meg egy igazi edge rushert. Jackson egy jó LE lesz, aki szezononként hoz 4-5 sacket.
gabokocka
Jönni fog edge rusher is, nyugi. Vagy a draftról, vagy FAről, de leginkább mindkét módon. 2 LEO(=edge rusher nálunk) hely is kiadó a rosteren. És a forrásaink jelenleg kimeríthetetleneknek tűnnek:
 twitter.com/HaysCarlyon/status/707309173986500608
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Leírtam tegnap, Osemelét és Macket hoztam volna, meg egy igazi edge rushert. Jackson egy jó LE lesz, aki szezononként hoz 4-5 sacket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor nem csak én látom úgy, hogy egy 3-4-es DE-nek top5 védőjátékos fizut adni egy 4-3-as csapatba érdekes döntés. Nyilván, pénz van rá, de én mint már korábban említettem nekem nem ő lett volna itt a fő favoritom. Skuta igazolás nagyban.
gabokocka
Ki lett volna a favoritod Gabó? Lehet még rá is van keret. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A garantált rész "csak"42 millia. Gondolom ez is 3 év után kivágható deal.

Közben úgy tűnik Irvin is érkezik/érkezhet.
 www.bigcatcountry.com/2016/3/8/11180822/jeff-darlington-thinks-bruce-irvin-signs-with-jacksonville-jaguars
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
hmmm, még Jackson után is nekünk van a legtöbb capspaceünk 😀

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Malik Jackson 90 millio, atyaeg… Ha igy folytatja Caldwell, eskuszom elmegyek Colts-szurkolonak.
Stez
Lemaradtam a sztoridról Stez, kinek/minek szól a jaguárkodásod? : D
Giowa
Észhez tértem!

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem tudhatjuk,hogy milyen felállásokban gondolkodnak. Én megelőlegezném a bizalmat. Végre nem B kategóriás játékosokkal próbálkoznak. Az FA piacon pedig mindenképpen túlfizeted a legjobb játékosokat, ez ilyen.

Még így is egy valag pénze van a Jaxnek, és a draft pickjei is jó helyen vannak. NE felejtsük, idén 8-8+ vagy repül a szakmai stáb.
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Malik Jackson 90 millio, atyaeg… Ha igy folytatja Caldwell, eskuszom elmegyek Colts-szurkolonak.
Stez
Lemaradtam a sztoridról Stez, kinek/minek szól a jaguárkodásod? : D

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Malik Jackson 90 millio, atyaeg… Ha igy folytatja Caldwell, eskuszom elmegyek Colts-szurkolonak.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Fowler.
mustaine
Okos telefon átka... De igen róla van szó...

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Úgy tűnik Malik Jackson lesz az első nagy hal, akit idén kifogunk:
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/707255121684647936
iktriad
14-15M.. soha az életben nem fog ehhez a pénzhez megfelelő játékot mutatni
de van rá hely miért ne. bár én nem látom a helyét ebben a DLben továbbra sem
braxa88
Akkor nem csak én látom úgy, hogy egy 3-4-es DE-nek top5 védőjátékos fizut adni egy 4-3-as csapatba érdekes döntés. Nyilván, pénz van rá, de én mint már korábban említettem nekem nem ő lett volna itt a fő favoritom. Skuta igazolás nagyban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
Ez mekkora sztori Hallorentől. A Superbowl hetén Malik azt üzente Ryannel a Jaguarsnak, hogy fizessük ki.
Five days before last month’s Super Bowl, Denver defensive lineman Malik Jackson was focused on the game, but was keenly aware of his upcoming free agency and willing to discuss it.

When the Times-Union approached Jackson and said the Jaguars could be targeting him, Jackson laughed and said: “Tell them to give me some money!”
És 1 hónapra rá így is tettünk. 😊
iktriad
hát mondjuk nekem ez inkább lenézőnek hat, simán benne van egy Haynesworth-faktor ennyi pénzzel a zsebében

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Fowler.

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
 twitter.com/JasonColeBR/status/707292549875040256
empty taxi
Mindjuk a Jackson-Vernon és a felépülő Flowers elég jó pass rusht indukálhat... Colts be kéne hogy fektessen az O falba, mert Luck nem lesz túl lucky...Gondolj bele csak túléled JJ-t aztán kövi meccsen ez a hármas akarja eltörni a csontjaidat.... 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/JasonColeBR/status/707292549875040256


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 021 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
 twitter.com/MikeKlis/status/707286502661758976

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'