Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egy Jackson-Marks kettős egész jó lenne. Szélén Fowler mellé még így is kellene valaki,aki nyomast tud gyakorolni. Oddrickkal így mi lenne?
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kívánságlistára esetleg Goldson (a szegény ember Weedle-je)? Ugyanaz az évjárat!
Húsrágó
csak a pénz motiválja
Mi a manó az az "exotic smashmouth" attack?
Húsrágó
egy egészen kiváló punkrock bandanév lehetne, de fórumrangnak se rossz

több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Kívánságlistára esetleg Goldson (a szegény ember Weedle-je)? Ugyanaz az évjárat!
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Alakul a csoport!

D.Murray "who can handle a big workload in coach Mike Mularkey's "exotic smashmouth" attack." 😊 😊 😊

Mi a manó az az "exotic smashmouth" attack? Amikor Jacksonville-ben volt, ezt mikor villantotta meg?
Smashmouth-t asszem értem: masszív futójáték, semmi flancolás.
Egzotikus rész Mariotta, amikor Ő fut és erre a Jags nem számít? 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Malik Jacksonnál a legvszínűbb h ti lesztek a befutók.
empty taxi
Most olvastam én is.
 twitter.com/JasonColeBR/status/706966268486787073
Ha ide igazol, remélem nem csak a társak tették Denverben naggyá.

Közben lehet a Browns tőlünk próbálja pótolni Macket!
 twitter.com/MaryKayCabot/status/706963101871153152

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Malik Jacksonnál a legvszínűbb h ti lesztek a befutók.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tehát akkor már csak 30 sack keresi a gazdáját...
Mindegy biztosan én látom rosszul, de ha nekem lenne 80 millióm a cap alatt, és az irányítómat ütnék vernék, mint a keljfeljancsit, akkor tuti elhoznám Osemelét és Macket, még ha túl is kell fizessem őket.
gabokocka
Ez a legnagyobb needünk a támadóoldalon továbbra is(egy minőségi csere RB mellett). Biztos, hogy fog érkezni falember FAről és a draftról is. Mack esetében azt mondják, nem akkora az érdeklődésünk, mint 2 éve(talán mert Cann vagy Linder lesz center és inkább guars kéne). Osemele NAGYON jó lenne.
Mondjuk Bowanko, Shatley és a tavaly IRen lévő LT, Josh Wells esetében van némi O-line depth is, akiket meg lehet nézni, mit tudnak. Bowanko nem volt rossz C rookie évében. A másik kettő meg még nem sokat játszott eddig.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Tehát akkor már csak 30 sack keresi a gazdáját...
Mindegy biztosan én látom rosszul, de ha nekem lenne 80 millióm a cap alatt, és az irányítómat ütnék vernék, mint a keljfeljancsit, akkor tuti elhoznám Osemelét és Macket, még ha túl is kell fizessem őket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tehát a fal 80%-a jó, miközben 51 sacket szopott be a QB. Biztos én vagyok a helikopter, és minden sack a center miatt volt.
gabokocka
Bortles kb a sackek 20%áért volt felelős(ezen javulnia kell idénre), a kirakott Beadles minimum további 10%ért. Sam Youngról szintén kb ennyi jött(a java JJ Watt ellen, akivel szerencsétlenségére kétszer is játszott tavaly), mikor helyesített.
Mindeközben Cann pl nem engedett asszem egy sacket se rookie létére, Linder nem játszott a meccsek nagy részén(amikor igen nem engedett sacket) és Parnellnek is azt hiszem 3 sack szárad a lelkén tavalyról.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Sorry, akkor már minden okés....

Wilsont 45-ször sackelték, de a Hawksnál ugye lecserélnétek a fal nagy részét, itt az 51 sack után biztató a helyzet.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tehát a fal 80%-a jó, miközben 51 sacket szopott be a QB. Biztos én vagyok a helikopter, és minden sack a center miatt volt.
gabokocka
60%-ot mondott, plusz további 20 függésben lévőt...
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Tehát a fal 80%-a jó, miközben 51 sacket szopott be a QB. Biztos én vagyok a helikopter, és minden sack a center miatt volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Irvint állítólag nagyon vinné a Cards, ahol rusher endként számolnának vele, nem pedig LB-ként. (ez nyilván vonzóbb a játékosnak). Meglepő konkurencia.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk én ezt a Jaxnek nem kell erősítés a falba gondolatmenetet nem értem, amikor százszor sackelték Bortlest....
gabokocka
Csak ötvenegyszer. 😊 És olyan nagy mozgástér nincs. Parnell, Cann és Linder szerintem korrekt falemberek(Linder nem csak korrekt), Joeckel felé él a bizalom(bár neki kéne valami konkurencia, ez tény), maradt 1 kezdőhely kiadó, ami vagy egy C vagy G lesz. Sanszosan az utóbbi. Na ide jöhet majd Osemele(nem hiszem)/Allen(sanszos)/Sweeney(Steve Carell kiborulása az Officeban videó. 😊 )

Kurvára nem értem mit esznek Jeff Allenen a nem túl jó Chiefs falban volt egy max átlagos játékos.
empty taxi
Jó az ügynöke. 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Mondjuk én ezt a Jaxnek nem kell erősítés a falba gondolatmenetet nem értem, amikor százszor sackelték Bortlest....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Marcedes közel a visszatéréshez.
The Jaguars and TE Marcedes Lewis are close to reaching an agreement on a new contract, according to a league source. Goal is to get it done before Lewis becomes a free agent on Wednesday.
Helyes.

Lol. Sweezy kb a liga legrosszabb guardja. Minden meccsen rommá verik. Volt kb kettő db jó runblock meccse egész pályafutása alatt, amúgy pedig a legnagyobb liability az egész csapatban. Meg c. Williams sem volt ennyire gyenge a saját posztján.

Anno megmosolyogtatok,hogy Nowakot elvittuk kezdő centernek. Sweezya 2x olyan pocsék.igazolás lenne,habar én örülök, bárki viszi is el 😊
undisputedly
Ezért is remélem, hogy Jeff Allen érkezik majd.
iktriad
Kurvára nem értem mit esznek Jeff Allenen a nem túl jó Chiefs falban volt egy max átlagos játékos.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Spekuációk után egy tény - Ryan Davis az aláírása után nyilatkozott.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Davis-Its-humbling-and-Im-thankful/08e8eb92-b720-4b29-98f8-0f79c6808bf9

A hasonló tenderrel ellátott Abry Jones is hamarosan aláírhat reakcióját elnézve.
 twitter.com/JUSTAB3/status/706901525835194370

OG amugy minek?a Cann - Linder duó nem atombizos kezdő?
braxa88
Egyikükből valószínűleg az új kezdő center lesz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Marcedes közel a visszatéréshez.
The Jaguars and TE Marcedes Lewis are close to reaching an agreement on a new contract, according to a league source. Goal is to get it done before Lewis becomes a free agent on Wednesday.
Helyes.

Lol. Sweezy kb a liga legrosszabb guardja. Minden meccsen rommá verik. Volt kb kettő db jó runblock meccse egész pályafutása alatt, amúgy pedig a legnagyobb liability az egész csapatban. Meg c. Williams sem volt ennyire gyenge a saját posztján.

Anno megmosolyogtatok,hogy Nowakot elvittuk kezdő centernek. Sweezya 2x olyan pocsék.igazolás lenne,habar én örülök, bárki viszi is el 😊
undisputedly
Ezért is remélem, hogy Jeff Allen érkezik majd.
iktriad
OG amugy minek?a Cann - Linder duó nem atombizos kezdő?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adrian 'Túrórudis' Clayborn is a radarunkon lehet.
 twitter.com/RapSheet/status/706941802029441024

Ahogy Malik Jackson is.
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/03/07/jaguars-have-targets-one-could-be-malik-jackson/
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes közel a visszatéréshez.
The Jaguars and TE Marcedes Lewis are close to reaching an agreement on a new contract, according to a league source. Goal is to get it done before Lewis becomes a free agent on Wednesday.
Helyes.

Lol. Sweezy kb a liga legrosszabb guardja. Minden meccsen rommá verik. Volt kb kettő db jó runblock meccse egész pályafutása alatt, amúgy pedig a legnagyobb liability az egész csapatban. Meg c. Williams sem volt ennyire gyenge a saját posztján.

Anno megmosolyogtatok,hogy Nowakot elvittuk kezdő centernek. Sweezya 2x olyan pocsék.igazolás lenne,habar én örülök, bárki viszi is el 😊
undisputedly
Ezért is remélem, hogy Jeff Allen érkezik majd.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lol. Sweezy kb a liga legrosszabb guardja. Minden meccsen rommá verik. Volt kb kettő db jó runblock meccse egész pályafutása alatt, amúgy pedig a legnagyobb liability az egész csapatban. Meg c. Williams sem volt ennyire gyenge a saját posztján.

Anno megmosolyogtatok,hogy Nowakot elvittuk kezdő centernek. Sweezya 2x olyan pocsék.igazolás lenne,habar én örülök, bárki viszi is el 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új név a listára: G J.R. Sweezy
 twitter.com/Rand_Getlin/status/706896937211924481

És van, akik szerint idén a Jags nagyon megfontolt lesz FAben:
 twitter.com/CharlesRobinson/status/706891703597162496
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ryan Davis aláírta a tenderét. Idén $2,553,000-t fog keresni, kb 5× annyit, mint tavaly($585,000).

Megérdemli, szóval örülök, hogy idén is marad.

Caldwell közleménye minderről:
 twitter.com/Tdickman89/status/706893849608716289

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag érdeklődünk Mario Williams iránt.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/706645617519562752
B vagy C tervnek ez jó, de csak annak.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Abban igazad lehet, hogy sok esély nincs 6 sztár idehozalára, de annyian nem is kellenek. Kiegyeznék azzal, ha idén is találunánk 3 FA-t (akár hypeolt, akár nem), aki beválik, mint tavaly Julis, Parnell, House, ezekből JT elég nagy név volt és szerintem Parnell is beférne sok csapatba... Viszont a frusztrációd okát nem értem. Túltoltad az nfl.com-os FA cikkeket? : D
Giowa
Nem tudom, hogy miként lehet cikkeket túltolni, mondjuk mivel egyet sem olvastam el közülük így aligha tettem ezt.
Inkább csak arra próbáltam utalni iktriad barátomnak, hogy ne lovalja bele magát feleslegesen előre ezekbe a nagy igazolásokba, mert úgy jár megint ahogy szokott. Vagy ahogy én jártam évekig, vagy ahogy mondjuk az Oakland drukkerek járnak évek óta.
Én is kurvára örülnék ha végre ezek a csapatok tudnának előretörni, de valahogy a vége mindig hasonló. Mondjuk amilyen kibaszott gyenge ez a csoport simán lehet a Jax PO résztvevő.