Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nortman szerződése 4 évre 8,8 millió, ebből azonban csak $1,650,000 a garantált. Korrekt. Remélem ilyen lesz a pályán is.

Jó volna Ayers felszedni, mert őt vagy esetleg Claybornt leszámítva már Andre Branch kategóriás DEk maradtak... Ayers dörzsölheti a kezeit, mert szerintem eléggé elkeseredettek lehetünk, és képesek leszünk hozzávágni egy nagyon zsíros szerződést.
iktriad
kb. 100% h a Bucs nem engedi el szerződés nélkül és ők se állnak olyan nagyon szarul a sapka alatt
empty taxi
Ezért győzködjük ezerrel a telefonon jelenleg, hogy ne oda menjen, ha Floridába indul.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nortman szerződése 4 évre 8,8 millió, ebből azonban csak $1,650,000 a garantált. Korrekt. Remélem ilyen lesz a pályán is.

Jó volna Ayers felszedni, mert őt vagy esetleg Claybornt leszámítva már Andre Branch kategóriás DEk maradtak... Ayers dörzsölheti a kezeit, mert szerintem eléggé elkeseredettek lehetünk, és képesek leszünk hozzávágni egy nagyon zsíros szerződést.
iktriad
kb. 100% h a Bucs nem engedi el szerződés nélkül és ők se állnak olyan nagyon szarul a sapka alatt


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nortman szerződése 4 évre 8,8 millió, ebből azonban csak $1,650,000 a garantált. Korrekt. Remélem ilyen lesz a pályán is.

Jó volna Ayers felszedni, mert őt vagy esetleg Claybornt leszámítva már Andre Branch kategóriás DEk maradtak... Ayers dörzsölheti a kezeit, mert szerintem eléggé elkeseredettek lehetünk, és képesek leszünk hozzávágni egy nagyon zsíros szerződést.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos egyelőre ma ez a nap egyetlen Jaguars sikere
 www.sbnation.com/2016/3/9/11187590/uncle-chaps-jaguars-rumor-oliver-vernon-espn-adam-schefter-jay-glazer

Darlington szerint amikro a licit elérte az NFL rekordokat, Caldwell megállt.
 twitter.com/JeffDarlington/status/707690334969397248
Szerinte így Ayers felé IS fordul a figyelmünk. Ő most már úgy se kell a Giantsbe
 twitter.com/JeffDarlington/status/707690334969397248

Ami még rosszabb a Varjú emlegeti Sweezey nevét velük kapcsolatban twitteren. Na ő az a kategória, hogy a semmi is jobb...

Remélem Caldwell begyújtja a rakétákat és idehoz valakit a Weedle/Sean Smith duóból(esetleg mindkettőt), most hogy Vernonról lemaradtuk, és felszabadult egy csomó elköltendő $$$. Tavaly McCourtey és Cobb pénzéből jött House (yeah), Skuta (ok), és Paulo Sergio (brrr). Idén tippre jöhet Smith és/vagy Weddle (yeah), Ayers (ok) és Sweezey (brrrrrrrrrrrrrrrrrrr).

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Toto21 Chicago Bears 5 871
Ayers vagy Clayborn lehet most a mi emberünk így. És/vagy Bosa...

iktriad
Ha minden igaz ő a Bucs-nál vizitál! Clayborn-ban nem hiszek, szerintem Bosa lesz a vége ennek, csak csússzon le hozzátok!
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Ivory 5 év alatt 32,5 milliót kereshet itt 10-15 közötti garantálttal.

Vernon pedig FA lett, szóval mehet a nagy licit rá.
iktriad
Meg is jött kb QB fizetéssel. Ezzel csak az a baj, hogy lesz kb 2évetek villantani aztán nyakatokba ömlik a kaki. Mit fizetsz majd az FR QB-nak ha egy top10be csak erős jóindulattal tartozó DE keres avr 18millát?
gordon
Kamu, olvass vissza
gabokocka
Giants, Jézusom...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vernon óriás lett. Mi versenyeztünk velük, de nálunk volt limit.
 twitter.com/JeffDarlington/status/707687580452585472
 twitter.com/MikeGarafolo/status/707687613960949760
Ayers vagy Clayborn lehet most a mi emberünk így. És/vagy Bosa...


Ivory 5 év alatt 32,5 milliót kereshet itt 10-15 közötti garantálttal.

Vernon pedig FA lett, szóval mehet a nagy licit rá.
iktriad
Meg is jött kb QB fizetéssel. Ezzel csak az a baj, hogy lesz kb 2évetek villantani aztán nyakatokba ömlik a kaki. Mit fizetsz majd az FR QB-nak ha egy top10be csak erős jóindulattal tartozó DE keres avr 18millát?
gordon
Aki nem éri meg 2 év után megy szinte semmi DM veszteséggel. így van az összes szerződés megkonstruálva egy ideje. lásd: Beadles, Clemons, Gerhart
Ivorynak is ez lesz a sorsa, mire Yeldon megkaphatja a 2. szerződését.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Ivory 5 év alatt 32,5 milliót kereshet itt 10-15 közötti garantálttal.

Vernon pedig FA lett, szóval mehet a nagy licit rá.
iktriad
Meg is jött kb QB fizetéssel. Ezzel csak az a baj, hogy lesz kb 2évetek villantani aztán nyakatokba ömlik a kaki. Mit fizetsz majd az FR QB-nak ha egy top10be csak erős jóindulattal tartozó DE keres avr 18millát?
gordon
Kamu, olvass vissza

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Ivory 5 év alatt 32,5 milliót kereshet itt 10-15 közötti garantálttal.

Vernon pedig FA lett, szóval mehet a nagy licit rá.
iktriad
Meg is jött kb QB fizetéssel. Ezzel csak az a baj, hogy lesz kb 2évetek villantani aztán nyakatokba ömlik a kaki. Mit fizetsz majd az FR QB-nak ha egy top10be csak erős jóindulattal tartozó DE keres avr 18millát?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Vernon 4 évre 75 millióért aláírt hozzátok elvileg.
kapitnono
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Miami Dolphins - NFL - Csapatfórumok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Vernon 4 évre 75 millióért aláírt hozzátok elvileg.


több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brad Nortman érkezhet Anger helyére 😕
mustaine
Már meg is jött 4 évre.

 twitter.com/richeisen/status/707637975153160192

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Brad Nortman érkezhet Anger helyére 😕

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
További részletek Malik Jackson szerződéséből:
 twitter.com/TomPelissero/status/707583658308345856
 twitter.com/TomPelissero/status/707584160869781504
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ivory 5 év alatt 32,5 milliót kereshet itt 10-15 közötti garantálttal.

Vernon pedig FA lett, szóval mehet a nagy licit rá.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Úgy tűnik Malik Jackson lesz az első nagy hal, akit idén kifogunk:
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/707255121684647936
iktriad
14-15M.. soha az életben nem fog ehhez a pénzhez megfelelő játékot mutatni
de van rá hely miért ne. bár én nem látom a helyét ebben a DLben továbbra sem
braxa88
Akkor nem csak én látom úgy, hogy egy 3-4-es DE-nek top5 védőjátékos fizut adni egy 4-3-as csapatba érdekes döntés. Nyilván, pénz van rá, de én mint már korábban említettem nekem nem ő lett volna itt a fő favoritom. Skuta igazolás nagyban.
gabokocka
43-ban is jó volt. Valóban nem egy 15 millió / év játékos, de 10 millióért Denverben maradt volna, nem ide jött volna.
Black_Adder
Pontosan. Btw ha jól teljesít, akkor számunkra kvázi mindegy... mondva ezt úgy, hogy egyelőre nem lehet tudni, hogy milyen annak a 90 misinek (meg a 42 garantáltnak) az eloszlása. A tippem kb: 15 millió első évre, 10 a másodikban és a harmadikban, 7 a negyedikben.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Úgy tűnik Malik Jackson lesz az első nagy hal, akit idén kifogunk:
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/707255121684647936
iktriad
14-15M.. soha az életben nem fog ehhez a pénzhez megfelelő játékot mutatni
de van rá hely miért ne. bár én nem látom a helyét ebben a DLben továbbra sem
braxa88
Akkor nem csak én látom úgy, hogy egy 3-4-es DE-nek top5 védőjátékos fizut adni egy 4-3-as csapatba érdekes döntés. Nyilván, pénz van rá, de én mint már korábban említettem nekem nem ő lett volna itt a fő favoritom. Skuta igazolás nagyban.
gabokocka
43-ban is jó volt. Valóban nem egy 15 millió / év játékos, de 10 millióért Denverben maradt volna, nem ide jött volna.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nic Jacobs is aláírta a maga tenderét. Szóval marad ő is.

Abry Jones aláírás utáni nyilatkozatával még tartozom - íme:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jones-Im-just-happy-this-day-has-come/0d588351-cff1-4527-aee8-de585d61cc43
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kapcsoljuk az Everbank Fieldet
 twitter.com/AdamBCC/status/707418263211257857
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Ivory is zsebben.
ervinator
Ivory állítólag 5 (egyes források szerint 6) millió felett fog keresni itt. És Tobyás már ment is miatta, akin így 3,5 milliót spórolunk.

Ivory tavaly ellenünk mindössze 26 yardot tett meg a földön. Igaz, azon 6 RB között volt, aki tavaly elérte az 1000 futott yardot(1070).

Határozottan jól hangzik a Yeldon-Ivory RB páros(megspékelve Denarddal, Corey Granttel és Jonas Grayjel - mondjuk ebből az egyik majd megy a roster cutok idején. Grant számára van hely a practice squadban is).

És még mindig a mienk a legtöbb cap space. 😊
 twitter.com/HaysCarlyon/status/707413665163644929

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Chris Ivory is zsebben.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Bruce Irvin Schefter szerint a Raidersbe megy,
iktriad
Viszont úgy tűnik, hogy Ivory-akit én nagyon szerettem volna a Raiders-ben látni-hozzátok igazol.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bruce Irvin Schefter szerint a Raidersbe megy,
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jóvan jó lesz ez!