Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Sziasztok !!!

Mi a véleményetek éjjel játszik majd Hurns ? És ha igen, akkor mennyit? Ja és szurkolok, hogy meglegyen a PO. Nem nagyon érdemli meg a Colts Szvsz.
Leon78
210 yard, 3 td
mustaine
az első félidőben 😉
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Sziasztok !!!

Mi a véleményetek éjjel játszik majd Hurns ? És ha igen, akkor mennyit? Ja és szurkolok, hogy meglegyen a PO. Nem nagyon érdemli meg a Colts Szvsz.
Leon78
210 yard, 3 td

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Sziasztok !!!

Mi a véleményetek éjjel játszik majd Hurns ? És ha igen, akkor mennyit? Ja és szurkolok, hogy meglegyen a PO. Nem nagyon érdemli meg a Colts Szvsz.
Leon78
Probable, szóval szerintem normál terhelést fog kapni, utána lesz 10 napja összevakarni magát, és ez must win meccs, ha bármi terve van még a csapatnak a szezonban. Persze ilyenkor egy meccs közbeni rásérülés esélye nagyobb sajnos...

több mint 8 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 955 — Defender
Sziasztok !!!

Mi a véleményetek éjjel játszik majd Hurns ? És ha igen, akkor mennyit? Ja és szurkolok, hogy meglegyen a PO. Nem nagyon érdemli meg a Colts Szvsz.
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Jobbulást srácok! (Ez Alu2x [Lopom]-ékra is vonatkozik)

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hype-olják Mularkey visszatérését ezerrel, de megszámoltam, összesen 6 játékosotokkal dolgozott együtt. Henne, Lewis, Alu2x, Poz, Anger, Branch. Micsoda presztizs!
Höri
7 az a 6 - Ryan Davis is itt volt már 2012ben a practice squadban. Sőt az utolsó héten még aktív kerettag is volt.

A közvetítésben megemlítheted, hogy Marcedes utólag azt mondta Mularkeyról, hogy majdnem megutáltatta vele a focit az itteni 1 éve alatt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Van még olyan csapat amúgy ahonnan nem b*szták még ki Mike-ot 😊
Az a presztizs ha olyan helyre megy inkább 😛

Szerkesztette: Ppistike
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hype-olják Mularkey visszatérését ezerrel, de megszámoltam, összesen 6 játékosotokkal dolgozott együtt. Henne, Lewis, Alu2x, Poz, Anger, Branch. Micsoda presztizs!

több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
38,5 fokos lázzal fekszem itthon, szétb.sz az ideg, rommá gyógyszerezem magam estig és megteszek mindent, mert rohadtul erre az estére vártam már...
(közben az új mezem is megjött...áááhhh)
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Urak!

Ne haragudjatok, hogy utolsó nap mondom vissza a dolgot (én pl. ki nem állhatom az ilyen embereket), de sajnos nem tudok ott lenni hajnalban.

A következő ilyen meccsnézést cserébe én szervezem majd.

Nektek jó mulatást és Jags győzelmet kívánok. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Na a holnap hajnali viszontlátásra Urak! Én melóból jövök kocsival, úgyhogy max. egy sör lesz, ami - nekem - szívás, viszont Stokinak nem kell a BKK vendégszeretetét élveznie hazafelé (ha rajtam múlik másnak sem nagyon, ha megoldható). Majd holnap megbeszéljük helyben a logisztikát. Viszont tudom kiábrándító, de nem Jaguárral megyek... Pöpec lesz ez a közös jamboree , várom már nagyon!

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
nem tudom, de remélem, hogy 201-gyel kezdődik 😀

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
| Playoff? |
phylos
Akár. Csak melyik szezonban kerül arra sor?
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Marks ÉS Sample -> IR
Rashad Greene akitválva, Craig Loston feljött a practice squadból.


Végső sérült lista
Pierce és Nic Jacobs kétséges, Bennett, Skuta, Walters(!) és Yeldon kérdéses, mindenki más így Hurns és Greene is valószínű besorolást kapott:

jaja, szerintem csak abban bízol, hogy a jinx nem hat, ha senki nem látja/hallja/olvassa!
Pedig a beatwriter nélkül nem lesz az igazi.
phylos
Igyekszem a nem túl távoli jövőben egyszer tiszteletemet tenni egy ilyen közös összeröffenésen.
iktriad
| Playoff? |

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marks ÉS Sample -> IR
Rashad Greene akitválva, Craig Loston feljött a practice squadból.


Végső sérült lista
Pierce és Nic Jacobs kétséges, Bennett, Skuta, Walters(!) és Yeldon kérdéses, mindenki más így Hurns és Greene is valószínű besorolást kapott:

jaja, szerintem csak abban bízol, hogy a jinx nem hat, ha senki nem látja/hallja/olvassa!
Pedig a beatwriter nélkül nem lesz az igazi.
phylos
Igyekszem a nem túl távoli jövőben egyszer tiszteletemet tenni egy ilyen közös összeröffenésen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Ik: az macerás lesz, hogy valaki hozzon laptopot és a konszenzusos véleményünket mindig megírjuk a reakcióidra... mert így kb magaddal fogsz beszélgetni az eredménykövetőben 😊
Húsrágó
Legalább nem sokan látják/olvassálk ezúttal, ha netán megint fullba nyomom a kretént.


Yeldonról van valami hír? Képes lesz a játékra?
TheBerzerker
Még nincs. De hamarosan lesz.
iktriad
jaja, szerintem csak abban bízol, hogy a jinx nem hat, ha senki nem látja/hallja/olvassa!
Pedig a beatwriter nélkül nem lesz az igazi.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik: az macerás lesz, hogy valaki hozzon laptopot és a konszenzusos véleményünket mindig megírjuk a reakcióidra... mert így kb magaddal fogsz beszélgetni az eredménykövetőben 😊
Húsrágó
Legalább nem sokan látják/olvassálk ezúttal, ha netán megint fullba nyomom a kretént.


Yeldonról van valami hír? Képes lesz a játékra?
TheBerzerker
Még nincs. De hamarosan lesz.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Yeldonról van valami hír? Képes lesz a játékra?

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hurns és Skuta edzett. Úgy tűnik csütörtökön játszanak.
Yeldon nem edzett, de azt mondta csütörtökre rendben lesz.
Marksnak ennyi volt az év hivatalosan is.

Szeretnék érdeklődni, hogy iktriad miért nem lesz ott? 😕
Höri
Valakinek tele kell szarnia hszekekkel az eredménykövetőt.
iktriad
De akkor mi lesz velünk statisztikailag? nem leszünk naprakészek... 😊
Stoki
Ik: az macerás lesz, hogy valaki hozzon laptopot és a konszenzusos véleményünket mindig megírjuk a reakcióidra... mert így kb magaddal fogsz beszélgetni az eredménykövetőben 😊
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Dave Dameshek meg Gus kivillanó felsőtestére a game winner pillanatában 😊
 www.nfl.com/videos/the-shek-report/0ap3000000582229/The-Shek-Report-Week-10
Szép volt Clemons, 😊
iktriad
Ez nem tűnt fel senkinek?
 kepfeltoltes.hu/151118/telvin_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nekem úgy látszik Telvin nem véletlen felejtette bent a többi ujját a tenyerében...de megnézem még párszor...
😊
ppistike
Én biztos vagyok benne, hogy csak véletlen.
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hurns és Skuta edzett. Úgy tűnik csütörtökön játszanak.
Yeldon nem edzett, de azt mondta csütörtökre rendben lesz.
Marksnak ennyi volt az év hivatalosan is.

Szeretnék érdeklődni, hogy iktriad miért nem lesz ott? 😕
Höri
Valakinek tele kell szarnia hszekekkel az eredménykövetőt.
iktriad
De akkor mi lesz velünk statisztikailag? nem leszünk naprakészek... 😊
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Dave Dameshek meg Gus kivillanó felsőtestére a game winner pillanatában 😊
 www.nfl.com/videos/the-shek-report/0ap3000000582229/The-Shek-Report-Week-10
Szép volt Clemons, 😊
iktriad
Ez nem tűnt fel senkinek?
 kepfeltoltes.hu/151118/telvin_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nekem úgy látszik Telvin nem véletlen felejtette bent a többi ujját a tenyerében...de megnézem még párszor...
😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bucky Brooks a Jaguars támadójátékára figyelt fel és ennek okait elemzi
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000582411/article/blake-bortles-jaguars-look-ready-to-make-offensive-strides

Dave Dameshek meg Gus kivillanó felsőtestére a game winner pillanatában 😊
 www.nfl.com/videos/the-shek-report/0ap3000000582229/The-Shek-Report-Week-10
Szép volt Clemons, 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2 Allen a következő TDükkel olyat tehet amire Thunder & Lightning se volt soha képes!
 twitter.com/ESPNdirocco/status/666716510761689091

Rashad Greene bevetésre kész - holnap aktiválhatjuk gondolom Sen"Derrick helyett.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Greene-Most-definitely-ready-to-go/342fcf7d-14fb-45fc-ae96-5de8066e5b4a

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Szeretnék érdeklődni, hogy iktriad miért nem lesz ott? 😕
Höri
Valakinek tele kell szarnia hszekekkel az eredménykövetőt.
iktriad
Gyere már, én is megyek!