Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
D# Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 71
Da'quan Bowers volt tryouton, tudja valaki, hogy kapott-e szerződést?
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Roy Miller átvette Marks szerepét, mint a D-line vezére. Lageman szerint ő volt az védelmi MVP a Titans ellen. Itt azt is megmutatja miért.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Film-Room-Friday/6d5d5c54-6464-4c08-a905-19ae98f7820e
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jason Myersnek jó napjai vannak mostanság. 2 nyertes meccs, az egyiket az ő 53 yardos FGjével lezárva, és most ez:
 twitter.com/JayMy_31/status/667829171482038272
Remélem a gyűrű nem került egy vagyonba. 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Memo Gusnak - az 5 emberes pass rush jobban működik, mint a 4.
 twitter.com/ryanohalloran/status/667760811222286336

A Beadles-Skuta-Loston trión kívül nincs más új sérült. Beadles az agyrázkódásprogramba került. Nem volt jó estéje tegnap a szülinaposoknak (Mularkey kikapott, Zane agyrázkódást szenvedett.

Snapszámok tegnapról.
OFFENSE (60 snaps)

QB: Blake Bortles 60.

RB: T.J. Yeldon 49, Denard Robinson 11, Tyson Alualu 2.

TE: Julius Thomas 44, Marcedes Lewis 42, Clay Harbor 22.

WR: Allen Robinson 59, Allen Hurns 42, Bryan Walters 16, Marqise Lee 9, Rashad Greene 4.

OL: Jermey Parnell 60, Zane Beadles 60, Stefen Wisniewski 60, Luke Joeckel 60, A.J. Cann 60.

Nem vittük túlzásba Lee és Greene használatát. Hurns 42 snapje meglepő, azt hittem kevesebbet játszott.

DEFENSE (70 snaps)

DL: Jared Odrick 56, Andre Branch 56, Chris Clemons 44, Tyson Alualu 43, Roy Miller 28, Ryan Davis 26, Abry Jones 24.

LB: Paul Posluszny 70, Telvin Smith 70, Dan Skuta 19, Thurston Armbrister 13.

DB: Johnathan Cyprien 70, Davon House 70, Aaron Colvin 70, Sergio Brown 43, Josh Evans 30, Dwayne Gratz 20, Demetrius McCray 18.

Előkerült McCray és Ryan Davis is. Helyes.


Hátralévő menetrendek a 3 AFC South div első jelöltnek. Nem lenne megoldhatatlan feladat összehozni még 3-4 Wt...
 www.firstcoastnews.com/story/sports/2015/11/20/jacksonville-jaguars-playoff-push-afc-south-division-race/76077638/


BCCs elemzés a meccsről:
 www.bigcatcountry.com/2015/11/20/9770236/observations-from-the-jaguars-week-11-victory-on-tnf-over-the-titans
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Allen Brothers elemzés a PFF-től:
 www.profootballfocus.com/blog/2015/11/20/pro-jacksonvilles-young-wr-tandem-the-best-in-the-nfl/
PFF:  www.profootballfocus.com/blog/2015/11/20/pro-jax-ten-grades-o-line-comes-up-short-in-titans-loss/

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Lassan elhiteti velem a csapat, hogy képesek lehetünk a rájátszásra. Lassan.
Maka
csak kérdés az év vagy évtized 😊
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Lassan elhiteti velem a csapat, hogy képesek lehetünk a rájátszásra. Lassan.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Azért a két TD drive mindent elmond a meccsről:
Titans: ~50y zászlókból és 25y Mario futás
Jags: ~60y return és Thomas kezei között majdnem áthulló labda megakad a vállvédőjében és beseggel.

Csodás 😊 De a társaság remek volt 😉

Hazai pályán egy kínkeserves TD-nél többre is futhatná a sok sebből vérző Titans ellen.És ahogy ott is beszéltük, nálam az első Indy meccsen kirúgta magát Gus, ez nem változott azóta se. Kivéve ha maradék 3 csoportmeccs mindegyikét behúzza. Akkor nyomok egy cuppanós puszi a kopasz kobakjára! 😉
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sérülések: Beadlesnek agyrázkódása van és Skuta rásérült az ágyékára. Loston meg összeszedett egy lábsérülést. ha tényleg ennyivel megúsztuk a mostanit meccset, akkor egészségügyileg is elég jól jöttünk ki ebből a meccsből. Remélhetőleg Hurns és Yeldon sérülései is gyógyulgatnak majd a következő 10 napban.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem úgy tűnik, hogy Bradley nem olyan jó HC és akkor finom voltam.
Ebben a keretben már több tehetséges játékos van, mintsem hogy megint top10-es draftcetli legyen a vége. Nyilván nem egy elit gárdáról beszélünk, de sztem három év építkezés után, egy ilyen alulteljesító csoportban már komolyabb életjeleket kéne mutatni. Azzal, hogy Luck megsérült, meg lehetne nyerni a csoportot, ha nem sikerül, én úgy rúgnám ki, hogy a lába nem éri a földet...
gabokocka
Igen, még a győzelmeink is kiszenvedett sikerek voltak egytől egyig, pedig nem éppen a Pats vagy mondjuk ti voltatok az aktuális ellenfél. Ez több, mint aggasztó. Ez a meccs volt a legkönnyebb a második 8ból papíron, és igencsak izzadtságszagú volt, és akkor még finoman fogalmaztam. Itt-ott már Olsonnál is kezdenek sokasodni a kérdőjelek (lásd a 3 Robinson futás középre goal line közelben, amikor tényleg tele vagyunk elkapókkal, magas TEkkel).

A hátralévő 6 meccsünk ellenfelei közül csak a "bombaformában" játszó Falconsnak van pozitív mérlege(és a 6 együttesnek 22-34es az összmérlege), tehát összejöhet az a 6-7 W, ami elég lenne Bradleynek a maradáshoz jövőre playofftól függetlenül. A nagy kérdés az, hogy mi ezzel jól járnánk-e? Ha mondjuk a D így játszik a többi 6 meccsen, mint ma vagy a Ravens ellen, akkor az inkább az igen felé döntené a mérleget.

De sajnos a felvetésed több, mint elgondolkodtató. Ahogy Höri is mondta a közvetítésben, előrébb kéne tartani a csapatépítésben, mert ez a keret szerintem tényleg már megüti tehetségben az NFL átlagot, és sajnos nem ilyen szinten játszunk a meccsek nagy részén, főleg az erősebb csapatrésznek tartott offenseben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Nekem úgy tűnik, hogy Bradley nem olyan jó HC és akkor finom voltam.
Ebben a keretben már több tehetséges játékos van, mintsem hogy megint top10-es draftcetli legyen a vége. Nyilván nem egy elit gárdáról beszélünk, de sztem három év építkezés után, egy ilyen alulteljesító csoportban már komolyabb életjeleket kéne mutatni. Azzal, hogy Luck megsérült, meg lehetne nyerni a csoportot, ha nem sikerül, én úgy rúgnám ki, hogy a lába nem éri a földet...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kiszenvedett Wk, meccs közbeni borzalmas teljesítmények átka/áldása:
 twitter.com/ESPNStatsInfo/status/667562499957465089
😊😊😊😊😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles a meccs utána az NFL Networkös arcokkal
 www.nfl.com/gamecenter/2015111900/2015/REG11/titans@jaguars#menu=gameinfo%7CcontentId%3A0ap3000000583897&tab=analyze
Megkérdezték mi kéne, hogy jobb legyen a Jags, erre kapásból rávágta, hogy az INTek dobását kéne abbahagynia. Helyes mentalitás, csak lássuk ezt már a pályán is.
A-Rob jelenleg 4. elkapott yardokban, Telvin meg vezet szerelésekben. Egyébként ha ők ketten (meg Hurns) nem jutnak ki a Pro Bowlra, az igazságtalan lenne.
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez se volt szép játék, Blake ma se játszott túl jól, és Hurns TD sorozata is megszakadt, DE NYERTÜNK!!!

Gus hibátlan prime time meccsen (3-0), és a Jags hibátlan, ha favorit a fogadóknál, mióta ő a HC (2-0).

A védelem előtt le a kalappal - ma is nagyot játszottak. 4 sack (Colvin továbbra is a sackleader 4 sackkel...), 1 labdaszerzés. Még Branch is mutatott életjeleket.

Greene PRje és Myers FGi nyerték meg kvázi a meccset. Mindig mondtam, hogy király STnk van. 😊
Play of the game:  www.jaguars.com/media-gallery/videos/Rashad-Greene-63-yard-punt-return/e67a9346-1845-4e07-8e9f-ef380e5b9638

A-Rob már csak 129 yardra van az 1000 yardtól, Bortles meg beérte Brunellt, már ami a TDket illeti, még 4 kell az új franchise csúcshoz. De a picksorozatát már abbahagyhatná. És ma sem volt túl jó. Remélem a 10 nap pihi jót tesz neki.

Az utóbbi 4 meccsből 3at megnyertünk!

Vasárnap mindenki drukkoljon a Jets - Falcons duónak!

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá, nem csak Yeldon és Hurns, de még Walters is aktív! Sőt Skuta is!
Nick Marshallnak viszont ma nem lesz lehetősége egy muffed puntra.
Inaktívok:
Banyard
Pierce
Marshall
Bowanko
Jacobs
Bennett
C. Smith

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Titans Tennessee Titans 676 — Tennessee fan
Memo: az asztal 2-re van foglalva a Gong 2be, Varjasi névre. Én jó eséllyel már ott leszek fél kettő körül.
Ha valakinek problémája van, akkor írjon rám itt is nyugodtan, lesz netem.
phylos
elindultam, a többi az éjszakai járatokon múlik...
TitanUp!😀

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Skuta nem játszik, szóval megint Thurston Armbrister kap majd lehetőséget a kezdőben Ricsi és Höri nyelvének legnagyobb örömére.

Ja és esett/esik Jacksonvilleben, szóval fel van locsolva a pálya.
#veterán
 pbs.twimg.com/media/CT4G7HVWcAAq_Yd.jpg
Höri
Bortles szépen kopaszodik már 23 évesen is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#veterán

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon jó írás és videó Hurnsről(ki másról) az NFL.com-on.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yqx42odccpbxiux9ix2m
Allen Hurns epitomizes Jacksonville Jaguars' inspired approach
Allen Hurns has scored in seven straight games -- a streak that's even more impressive when you consider what he's played through. Jeff Darlington says the youngster symbolizes the rising Jaguars.


akkor Yeldon out ?
Janek
Rapoport szerint (is) játszik ma. Valószínűleg azért limitált lesz majd a labdacipeléseinek a száma.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 827 — Apu ökölbeszorított keze
akkor Yeldon out ?

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most én gyártottam pár kulcsot Gusnak.

IKTRIAD KULCSAI A GYŐZELEMHEZ - Week 11 Bold Rush Prime Time Special Edition
(brought to you by Los Pollos Hermanos! Los Pollos Hermanos: where something good is always cooking.)



1. Ne verd meg magad, és te leszel a nyerő! Bortles pickjeitől kezdve, a 3rd & longos screen passzok benyelésén át a special team konstans szerencsétlenkedéséig lehetne írni azt a listát, amivel hétről-hétre megkönnyítjük az ellenfél dolgát és megnehezítjük a sajátunkat. Ezúttal ne tegyük meg nekik ezeket a szívességeket.

2. Step forward! Az Allen & Allen páros elég megbízható Yeldonnal kiegészülve, de mivel utóbbi sérült (és Hurns sem 100%os), ideje lenne valakinek előrelépni az offenseből, a supporting cast tagjaiból. Ráadásul Mr. Megbízható (Walters) valószínűleg kiüli a meccset, tehát rá sem számíthatunk. Ideje lenne valamelyik TEnek végre összehozni 1 monster gamet. Marcedes, te utálod Mularkeyt, mint a szart, hát itt a lehetőség bizonyítani! Julius, ideje lenne megszolgálni a 42 milliódat! Albinó tigris, legalább egy évben egyszer játssz úgy, mint egy anno első körösnek tartott WR! És Denard, nem lenne baj, ha mutatnál valamit a tavalyi 100 yardos meccsekből!

3. Használd ki végre! A Titans 2 legjobb WRe nem lép pályára. Múlt héten Kamar Aiken, Crockett Gilmore és Chris Givens elég sok gondot okozott a Jags secondarynek, ezt nem kéne megismételni. Walker meg Fasano fickándozni fognak, de a többieket illene kikapcsolni. Ugyanez igaz a védelmükben is, ahol a Titans legjobb CBje hiányzik, a 2. legjobb kihagyta az előző meccset, a többiek pedig nem túl jók a Titans fanok bevallása szerint sem. A Jaguars szinte összes passzelkapója rendelkezésre áll, szóval indokolt lenne ezen a fronton felénk billenteni a mérleg nyelvét, nem kicsi mértékben.

4. Rontsd el a szülinapját! Mike Mularkey neve körülbelül Gene Smith és Blaine Gabbert környékén található, már ami a népszerűséget illeti Jacksonvilleben. Most az ellenfél vezetőedzőjeként tér vissza. A velünk töltött 1 év alatt 14 alkalommal kellett vesztesen elhagynia a pályát. Lepjük meg a szülinapján egy újabb vereséggel! Plusz Zane Beadles is szülinapos. Neki is jobban esne majd a torta egy Wvel megspékelve. Sanszosan jövőre már úgy sem lesz itt, szóval ez kvázi szép búcsú ajándék is lehetne a számára.

5. Get ready for prime time! Ez a meccs hatalmas téttel bír. Ha nyerünk, nem csak, hogy beállítjuk Gus szezoncsúcsát ami a Wket illeti, de olyasmit érünk el, amit vele a volánnál még soha. Decemberben komoly tétre menő meccseket játszhatnánk a divízióért. Kicsit az az érzésem, hogy valahogy minden a Jaguars kezére játszik idén, de hezitálunk ezt elfogadni. Szerencsére még most sem késő ezt elkezdeni. Ha nyerünk, úgy megyünk neki az utolsó 6 meccsnek, hogy továbbra is reális sanszuk van a divíziógyőzelem kicsikarására. Nem beszélve arról, hogy egy jó teljesítmény az országos közönség előtt mennyit jelentene a csapatnak megítélésben. Egyébként Gus eddig még hibátlan prime time meccseken (2-0), szóval ezt a sorozatot is tovább lehetne vinni ma éjjel.

Tipp: Jags 27 - 21 Titans

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Jó szurkolás srácok...próbáltam én is kieszközölni egy szabadnapot magamnak, de az egész iroda beteg vagy szabin van szóval én leszek a szopoálarcügyeletes...pedig igen ritkán találkozom másik jax drukkerrel (eleddig egyet ismertem meg a négy évtizedem alatt)
remélem a PO összejön és lesz még alkalom ilyenre, elvileg még helyet is tudok, de ezt vasárnap tesztelem (projector van, csak a stream minőségét kell megnézni, amúgy ideális sör/pálinka a dohányosoknak sem kell kimenni)
GO JAGS!
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Bár Iknek megígértem, ezen a héten a korai kezdés miatt elmaradnak a kulcsok. Cserébe az előző heti szerencsét hozó talizmán ismét itt szerepel.



Go Jags!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Memo: az asztal 2-re van foglalva a Gong 2be, Varjasi névre. Én jó eséllyel már ott leszek fél kettő körül.
Ha valakinek problémája van, akkor írjon rám itt is nyugodtan, lesz netem.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma van Mike Mularkey születésnapja amúgy. Remélem elrontjuk.

Sziasztok !!!

Mi a véleményetek éjjel játszik majd Hurns ? És ha igen, akkor mennyit? Ja és szurkolok, hogy meglegyen a PO. Nem nagyon érdemli meg a Colts Szvsz.
Leon78
Én csak azt remélem, hogy a TD sorozata folytatódik, és kb 750 yard körül lesz a meccs után idén (ez olyan 55 yardos estét jelentene ma neki).