NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A sisak is lehetne arra az estre full arany.

A héten volt nálunk pár kicker tryouton de nem igazoltunk belőlük senkit. Szerintem ez azt jelzi, hogy Myersnek 1 dobása maradt, utána kicker csere jön. Úgy tudom Scobee nem volt a tryoutosok között.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A Titans elleni TNF-on új mezt avatunk, elvileg talpig aranyban fogunk játszani. Itt a sneak peek.


Maka
kell-kell-kell, Telvin Smith-szel!!
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
A Titans elleni TNF-on új mezt avatunk, elvileg talpig aranyban fogunk játszani. Itt a sneak peek.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LB csere volt a rosteren. James Michael-Johnson ment és jött a Browns practice squadjából Hayes Pullard. USCs volt a srác, a Cleveland idei 7. körös pickje volt. Ex-SeniorBowlos, de a Northban játszott. NFL tétmeccsen még nem lépett pályára.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Telvin a hét legjobb védője lett az AFC-ben.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
@Löfli Úgy látom, hogy lennénk 4-5-en minimum. Megkérdem a Titans fórumot is csak összejön 10 ember 😛
phylos
beszéltem velük, sajnos csak a vasárnapi meccsnézéseket tudják biztosítani 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Szólni kell a Titans (pthüjj) rajongóknak is és akkor már 11...
Amúgy meg biztos van mindenkinek pár barátja, aki utálja a TT-t és szívesen csatlakozna 😊
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
én benne vagyok ebbe a közös nézelődésbe, bár 10 ember aligha csinálja meg a forgalmat hajnalig...
Húsrágó
van az a parti 😀

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
én benne vagyok ebbe a közös nézelődésbe, bár 10 ember aligha csinálja meg a forgalmat hajnalig...
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
@Löfli Úgy látom, hogy lennénk 4-5-en minimum. Megkérdem a Titans fórumot is csak összejön 10 ember 😛

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Arra gondoltam, hogy már régóta szeretném, ha lenne pár ember, akivel összeülhetnénk meccset nézni. Ha lenne erre igény, akkor mondjuk az ide TNF alkalmából megnézhetnénk közösen a Titans elleni meccset az Endzone-ban. Ott/akkor egy jelképes sörért lehet vinni a zászlókat.
Ha nincs rá igény, akkor meg kitaláljuk.

ps: bocs a nem bp-ieknek
phylos
Abszolút jó az ötlet, még van egy nap szabim, azt akkor november 20-ra ki is "pattintanám"! 😊
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Craig Loston visszajöt a practice squadba, a WR Jordan Leslie ment el onn an.

Beadlesnek zúzódása van, Julius Thomasnak enyhe ágyékhuzódása van. Harbor is maródi. Lee és Sample még mindig gyógyul.

Greene jövő héten visszatérhet edzeni!

Gus szerint Denardot igyekszünk a jövőben sokkal jobban bevonni a játékba. Short yardage szituációkban pedig Yeldon is kap mostantól lehetőséget. Gus nagyon, nagyon dicsérte Yeldont, hogy mennyire éretten játszik már most.

Gus nem mondta, hogy hozzunk-e valakit tryoutosnak K posztra a bye alatt.

Gusnak nagyon tetszett, hogy ahogy House reagált a padoztatása. Gratz szerint nem játszott rosszul (de.)
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 847 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Arra gondoltam, hogy már régóta szeretném, ha lenne pár ember, akivel összeülhetnénk meccset nézni. Ha lenne erre igény, akkor mondjuk az ide TNF alkalmából megnézhetnénk közösen a Titans elleni meccset az Endzone-ban. Ott/akkor egy jelképes sörért lehet vinni a zászlókat.
Ha nincs rá igény, akkor meg kitaláljuk.

ps: bocs a nem bp-ieknek
phylos
ha lesztek páran, szerintem össze tudjuk hozni a rácskerttel, hogy adják a tnf-et


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Az endzone sajnos bezárt, csütörtökönként szerintem nem nagyon van közvetítés Pesten. (Ha mégis, szóljatok 😊) Vasárnaponként a racskertben szokott lenni meccsnézés én amúgy szívesen mennék 😀

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Arra gondoltam, hogy már régóta szeretném, ha lenne pár ember, akivel összeülhetnénk meccset nézni. Ha lenne erre igény, akkor mondjuk az ide TNF alkalmából megnézhetnénk közösen a Titans elleni meccset az Endzone-ban. Ott/akkor egy jelképes sörért lehet vinni a zászlókat.
Ha nincs rá igény, akkor meg kitaláljuk.

ps: bocs a nem bp-ieknek

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Írtam én is üzenetet. 😉

több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hajhó! Fantasztikus volt a meccs a Wembleyben, aki teheti, ne hagyja ki! Nagyon örülök, hogy nyert a csapat, bár amikor 30-27-re ment a Bills, akkor volt némi agyfasz azért :S.
A belépőhöz adtak mindenkinek zászlót, sokan otthagyták, úgyhogy hoztam pluszba is. Akit érdekel, jelezze 😊
phylos
Valami hosszabb beszámolót szívesen olvasnánk 😊

Engem érdekel amúgy a zászló, nem tudom mennyi van 😊
mustaine
Beszámoló lesz majd, ha időm is engedi, de egyelőre 8-20-ig melózom a héten, utána 😊
Négy zászlót hoztam, kettőnek már van helye, úgyhogy kettő várja gazdáját.
phylos
Jaj-jaj, engem érdekelne,mibe kerül? 😊 de tényleg!
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Hajhó! Fantasztikus volt a meccs a Wembleyben, aki teheti, ne hagyja ki! Nagyon örülök, hogy nyert a csapat, bár amikor 30-27-re ment a Bills, akkor volt némi agyfasz azért :S.
A belépőhöz adtak mindenkinek zászlót, sokan otthagyták, úgyhogy hoztam pluszba is. Akit érdekel, jelezze 😊
phylos
Valami hosszabb beszámolót szívesen olvasnánk 😊

Engem érdekel amúgy a zászló, nem tudom mennyi van 😊
mustaine
Beszámoló lesz majd, ha időm is engedi, de egyelőre 8-20-ig melózom a héten, utána 😊
Négy zászlót hoztam, kettőnek már van helye, úgyhogy kettő várja gazdáját.

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Hajhó! Fantasztikus volt a meccs a Wembleyben, aki teheti, ne hagyja ki! Nagyon örülök, hogy nyert a csapat, bár amikor 30-27-re ment a Bills, akkor volt némi agyfasz azért :S.
A belépőhöz adtak mindenkinek zászlót, sokan otthagyták, úgyhogy hoztam pluszba is. Akit érdekel, jelezze 😊
phylos
Valami hosszabb beszámolót szívesen olvasnánk 😊

Engem érdekel amúgy a zászló, nem tudom mennyi van 😊

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Hajhó! Fantasztikus volt a meccs a Wembleyben, aki teheti, ne hagyja ki! Nagyon örülök, hogy nyert a csapat, bár amikor 30-27-re ment a Bills, akkor volt némi agyfasz azért :S.
A belépőhöz adtak mindenkinek zászlót, sokan otthagyták, úgyhogy hoztam pluszba is. Akit érdekel, jelezze 😊

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/12120219_1479766095687116_443738859_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Ws9gQED5wW0Q7kNvgGK--nN&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYDNv7T7HqikBm8EoNjom3-h1bjlGACp4xfexc-LHwz4IQ&oe=670244ED
Jacksonville Jaguars on Instagram: "Jumpman, jumpman, jumpman, them boys up to something."
2,754 likes, 146 comments - jaguars on October 27, 2015: "Jumpman, jumpman, jumpman, them boys up to something.".

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintetek jókor jön a bye?
Nem: dobhat(ott) volna valamit a csapaton a győzelem!
Igen: a sérültek egy héttel tovább "nyalogathatják a sebeik"... kérdés, hogy számít-e ez egy Jets ellen...
Stoki
Igen, mert így Marks és Julius (akinek volt valami sérülése a meccs végén Londonban) jobb erőre kaphat, és Sample, valamint az albínó tigris is talán meggyógyul végre.


Halloran:15 megfigyelése az első 7 meccs alapján az idei Jaguaról. Érdeks látni, mennyire függünk Yeldontól(!) és az ő teljesítményétől.

Comparing themselves to the rest of the AFC South, maybe things aren’t so bad for the 2-5 Jaguars.

The 2-5 Texans have trailed 42-0 and 41-0 in two of their October road games … in the first half.

The 1-5 Titans haven’t won since Opening Day, can’t score (14, 13, 10 and seven points in four of their losses) and were without rookie quarterback Marcus Mariota in Sunday’s loss to Atlanta because of a sprained medial collateral ligament.

And the 3-4 Colts are 0-4 in non-division games with a minus-39 point differential and owner Jim Irsay is fuming.

But don’t ignore the Jaguars’ myriad problems – goal-line offense, penalties, revolving doors in the secondary, pass rush, injuries. They vow not to during the bye week, particularly after blowing a 24-point lead in their 34-31 win over Buffalo.

“We have to go back and look at some things, to have a lead like we did and not complete it like we wanted to,” Jaguars coach Gus Bradley said. “That being said, there are a lot of good things about our team.”

Seven games down, nine games to go, here are the good and bad things we’ve learned about this Jaguars team.

1. The Jaguars are interesting. Finally. They’ve lost a 38-31 game to Tampa Bay and won the high-scoring game against Buffalo.

2. The Jaguars need to change their pre-game routine. They’ve been outscored 32-16 in the first quarter this year. The offense has one opening-drive score (touchdown against Miami) and the defense has allowed four opening-drive scores (three field goals and a touchdown).

3. This offense goes as running back T.J. Yeldon goes. His best rushing game (115 yards), win at Buffalo. His game with the most carries (25), win over Miami. People thought No. 1 tailback should be a training camp competition, but it wasn’t.

4. Blake Bortles is capable of making the big pass downfield – his 14 completions of 25 or more yards are tied for eighth in the NFL. But Bortles’ completion percentage should be higher. It’s at 55.7 percent, second-to-last among the 32 quarterbacks with at least 100 attempts. Houston’s Ryan Mallett is last at 53.1 percent and he’s now a back-up. If Bortles irons out those inconsistencies, his play will really take off.

5. Receivers Allen Robinson and Allen Hurns are becoming an elite tandem. Their 11 combined touchdown catches (six for Robinson, five for Hurns) are most in the NFL by a pair of teammates.

6. Robinson and Hurns have improved their concentration and fundamentals. Robinson has two dropped passes and Hurns only one.

7. The Jaguars will find playing time for Marqise Lee. But to what extent? They shouldn’t take away touches from Robinson and Hurns and tight end Julius Thomas is still working his way into the offense.

8. The Jaguars offensive line can’t afford any more injuries. Their tackle depth was depleted with Josh Wells’ preseason injury and their guard depth is small since starting right guard Brandon Linder was lost for the season.

9. The coaches have a reason for not giving Ryan Davis (one game over 20 snaps) or Chris Smith (inactive four consecutive games) more time at defensive end. We just don’t know what it is.

10. The Jaguars’ four-man pass rush produced two coverage sacks against Buffalo, further showing reinforcements are required.

11. Linebacker Telvin Smith will use Sunday’s game – interception returned for a touchdown, all over the football – to springboard himself to a big second-half of the season.

12. The defense must improve their discipline. They’ve been called for four roughing the passer and unnecessary roughness penalties apiece.

13. Free safety is an issue for the third consecutive year (Dwight Lowery was followed by, in order, Josh Evans, Winston Guy, Evans, Sergio Brown, James Sample and currently Evans). Sample has a shot to solve this problem over the final nine games. If he returns from his shoulder injury and plays well, the Jaguars won’t have to prioritize that position high in the draft.

14. The Jaguars are uncertain at cornerback, too, besides Aaron Colvin. They spent money on Davon House because they didn’t feel Dwayne Gratz and Demetrius McCray were starter-caliber. But now House started on the bench Sunday. Do they target a free agent again?

15. The special teams are a mess. Kicker Jason Myers has missed three extra-point attempts, punter Bryan Anger’s net average is 37.8 yards (the goal is 40), punt returner Rashad Greene is out until at least Week 10 because of thumb surgery and kick returner Corey Grant is out for the year with a hip injury.

Bár a PFF osztályzatai szerint a legrosszabb OL volt (és Darues, akinek nem is hallottam szinte a névét náluk a legjobb), visszanézve a felvételeket mind Boselli, mind Lageman szerint A. J. Cann egyre jobban játszik RGben, Inkább egy Hall Of Fames szintű LT és egy remek elemezőegykori DEnek a véleményére adok, mint a PFFesekére ez ügyben. Jó jel ez a jövőre nézve. Rossz hír viszont Beadlesnek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Szerintetek jókor jön a bye?
Nem: dobhat(ott) volna valamit a csapaton a győzelem!
Igen: a sérültek egy héttel tovább "nyalogathatják a sebeik"... kérdés, hogy számít-e ez egy Jets ellen...
Stoki
jókor..kiélvezhetik kicsit a srácok a kínkeserves win-t és nem kell egyből visszakoppanni egy esetleges zakóval + jobban esik kiosztani a méretes pofonokat egy vigyorgó arcra, az erre érdemes embereknél (vagy inkább jó nagy s*ggberúgásokat)...
Amúgy meg az utóbbi években tendencia volt a bye után megindulni felfelé, úgyhogy akár kabalából is megéri elmenni pihenni.
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Szerintetek jókor jön a bye?
Nem: dobhat(ott) volna valamit a csapaton a győzelem!
Igen: a sérültek egy héttel tovább "nyalogathatják a sebeik"... kérdés, hogy számít-e ez egy Jets ellen...
több mint 8 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Érdekes elgondolkodni azon, hogy egy berúgott field goalra vagyunk, hogy egyedül vezessük a divíziót.
Maka
Érdemes rajta elgondolkodni, és - személy szerint - érdemes rajta kicsit bosszankodni is, bár tudom az a lényegen már nem változtat...