NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
BTW.. a Teebow spammerek fáradjanak már át valami offtopicabb fórum részleg alagsorába ha lehetne kérni.
Szerintem elég kevesen vagyunk kiváncsiak a kretén arc nyűgös életpályájára és esti imáira.
Béke!
több mint 8 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Gus állása nincs veszélyben - egyelőre.
 twitter.com/alexmarvez/status/656791322729181184
iktriad
Figyeljék a számat: Nem lesz gázáremelés!
Arra már Pelikán elvtárs is rájöt, hogy az a gyanús, ami nem gyanús...
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Ezen -szerintem hibás, de valójában irreleváns- okfejtésed mit sem változtat a Jax átkán, melyet akkor vontak magukra, amikor megbontották a tér-idő kontinuum szövetét, és azt gondolták, hogy Tebow nélkül kikászálódhatnak a gödörből, melyben leledzenek.
Vagy úgy látod, hogy kászálódnak?
Sobri Jóska
Ja, várható volt, hogy szerinted én vagyok helikopter, felesleges volt megemlíteni. 😊

Átkokról, tér-idő kontinuumokról, dzsinkszekről és egyéb himi-humi boszorkányságokról kábé ennyit:
A strigákról pedig, mivel ilyenek nincsenek, semmiféle vizsgálat ne tartassék.Könyves Kálmán
Ha érdekel miért van szopóágon a Jags kb 7 éve stabilan, akkor a lowballer pojáca tulajdonostól szép lassan elindulhatunk lefelé, de mivel fejétől bűzlik a hal, minden rothadt és nem most fogok belekezdeni hosszasan vesézni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Amikor olyan rendszerben játszott, ahol nem beugróként, hanem kezdőként számítottak rá, azért elkaristolt valamelyest az egyetemen.
Találd ki, hogy a két rettentően különböző számsor közül melyik Tebowé és Melyik Lucké:

Sobri Jóska
Biztos a jobb stat Timé! Ezért vannak fizetett tehetségkutatók (scout), hogy kitalálják kiből lesz a cserebogár. Vajon eltalálnád-e, hogy melyik Tebow és melyik Luck statisztikája a profi ligában, ha idetábláznám? 😛
Az egyetemen jó volt, de még ha a Jagset olykor viccből egy szintre is teszik velük, az ellenfeleik más szintet képviselnek. Első körös draftpickként Timmynek megvolt minden sansza, hogy kezdőbe játssza magát vagy egyáltalán megragadjon a ligában, az hogy nem kell senkinek az utóbbi 3 évben (tévécsatornán kívül) magáért beszél.
gyeek
Ezen -szerintem hibás, de valójában irreleváns- okfejtésed mit sem változtat a Jax átkán, melyet akkor vontak magukra, amikor megbontották a tér-idő kontinuum szövetét, és azt gondolták, hogy Tebow nélkül kikászálódhatnak a gödörből, melyben leledzenek.
Vagy úgy látod, hogy kászálódnak?

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
Amikor olyan rendszerben játszott, ahol nem beugróként, hanem kezdőként számítottak rá, azért elkaristolt valamelyest az egyetemen.
Találd ki, hogy a két rettentően különböző számsor közül melyik Tebowé és Melyik Lucké:

Sobri Jóska
Biztos a jobb stat Timé! Ezért vannak fizetett tehetségkutatók (scout), hogy kitalálják kiből lesz a cserebogár. Vajon eltalálnád-e, hogy melyik Tebow és melyik Luck statisztikája a profi ligában, ha idetábláznám? 😛
Az egyetemen jó volt, de még ha a Jagset olykor viccből egy szintre is teszik velük, az ellenfeleik más szintet képviselnek. Első körös draftpickként Timmynek megvolt minden sansza, hogy kezdőbe játssza magát vagy egyáltalán megragadjon a ligában, az hogy nem kell senkinek az utóbbi 3 évben (tévécsatornán kívül) magáért beszél.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gus állása nincs veszélyben - egyelőre.
 twitter.com/alexmarvez/status/656791322729181184

Dwayne Gratz kezd Davon House helyén Londonban, Bradley döntése alapján
mustaine
Beadles vagy Branch viszont továbbra is kezd. Clemons továbbra is kapja a veterán szabadnapokat. Okos húzások. Ja nem.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Tebowról 32 csapat úgy gondolja, ahogy írod.
Hogy ez mennyire releváns infó, írok pár nevet, akikről szintén úgy gondolták pár évvel a draftolásuk (nemdraftolásuk) után, hogy nincs meg a kellő talentjük:
Joe Kapp, Joe Theismann, Warren Moon, Jeff Garcia, Kurt Warner, Steve Young, Doug Flutie, Mike Vanderjagt, James Harrison, Brandon Browner, stb.
Aztán meg késöbb megjött...
A sort más biztos tovább tudja folytatni.
Sobri Jóska
És ezen nevek felsorolása a bizonyíték rá, hogy Tim barátunk is ilyen elfelejtett gyémánt? Nem értem igazából, miért írtad le ezeket, mert nincs köztük és Tebow között összefüggés.
ervinator
Ezen nevek felsorolása a bizonyíték rá, hogy nem nagyon releváns talent témakörben, hogy valakiről mit gondol pár évvel a draftolása után 32 NFL csapat.


...beugróként, egy nem rá optimalizált csapattal PO-ba meneteltSobri Jóska
Az optimalizálásos dolog tévedés, az edzők a röhögéstől könnyes szemmel összerittyentettek neki egy Vanilla-U read option playbookot, mert addig az eredetivel nem tudott mit kezdeni és Isłen sem akarta megsegíteni. Aztán lecsengett az a pár komikus meccs és kihajózták Timet New Yorkba Sanchise cseréjének. 😊

Meg azért abban a dicső "győzelmi menetelésben" is voltak ilyen gyöngyszemek, meg ilyenek.
gyeek
Amikor olyan rendszerben játszott, ahol nem beugróként, hanem kezdőként számítottak rá, azért elkaristolt valamelyest az egyetemen.
Találd ki, hogy a két rettentően különböző számsor közül melyik Tebowé és Melyik Lucké:


több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Dwayne Gratz kezd Davon House helyén Londonban, Bradley döntése alapján

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma nem edzett: Yeldon, Cyp, Hurns, Lee, Sample és Clemons (utóbbi veterán szabadnapot kapott, megint...).

Jó hír, hogy A-Rob limitáltan ugyan, de edzett, és Julius Thomas is fullosan tréningezett.

Pierce visszatért edzeni(de minek..), Colvin pedig non-contact mezben gyakorolt a többiekkel.
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
...beugróként, egy nem rá optimalizált csapattal PO-ba meneteltSobri Jóska
Az optimalizálásos dolog tévedés, az edzők a röhögéstől könnyes szemmel összerittyentettek neki egy Vanilla-U read option playbookot, mert addig az eredetivel nem tudott mit kezdeni és Isłen sem akarta megsegíteni. Aztán lecsengett az a pár komikus meccs és kihajózták Timet New Yorkba Sanchise cseréjének. 😊

Meg azért abban a dicső "győzelmi menetelésben" is voltak ilyen gyöngyszemek, meg ilyenek.
gyeek
a második egy Orton meccs, mindent tudott az ellenfélről : )
Húsrágó
Az asszem életem egyik legrosszabb meccse volt, amit láttam... 😊

több mint 8 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
...beugróként, egy nem rá optimalizált csapattal PO-ba meneteltSobri Jóska
Az optimalizálásos dolog tévedés, az edzők a röhögéstől könnyes szemmel összerittyentettek neki egy Vanilla-U read option playbookot, mert addig az eredetivel nem tudott mit kezdeni és Isłen sem akarta megsegíteni. Aztán lecsengett az a pár komikus meccs és kihajózták Timet New Yorkba Sanchise cseréjének. 😊

Meg azért abban a dicső "győzelmi menetelésben" is voltak ilyen gyöngyszemek, meg ilyenek.
gyeek
a második egy Orton meccs, mindent tudott az ellenfélről : )
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 156 — Stromfeld Aurél fan
...beugróként, egy nem rá optimalizált csapattal PO-ba meneteltSobri Jóska
Az optimalizálásos dolog tévedés, az edzők a röhögéstől könnyes szemmel összerittyentettek neki egy Vanilla-U read option playbookot, mert addig az eredetivel nem tudott mit kezdeni és Isłen sem akarta megsegíteni. Aztán lecsengett az a pár komikus meccs és kihajózták Timet New Yorkba Sanchise cseréjének. 😊

Meg azért abban a dicső "győzelmi menetelésben" is voltak ilyen gyöngyszemek, meg ilyenek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Tebowról 32 csapat úgy gondolja, ahogy írod.
Hogy ez mennyire releváns infó, írok pár nevet, akikről szintén úgy gondolták pár évvel a draftolásuk (nemdraftolásuk) után, hogy nincs meg a kellő talentjük:
Joe Kapp, Joe Theismann, Warren Moon, Jeff Garcia, Kurt Warner, Steve Young, Doug Flutie, Mike Vanderjagt, James Harrison, Brandon Browner, stb.
Aztán meg késöbb megjött...
A sort más biztos tovább tudja folytatni.
Sobri Jóska
No!, ez nem igaz. Ugyanis az urakkal ellentétben Tebow első körös pick volt, aki nem tudta a kezdő pozíciót megtartani, később pedig kiharcolni.

A felsorolt nevek pedig nem kaptak bizonyítási lehetőséget mikor draftolták őket, viszont mikor megkapták éltek vele, és képesek voltak a teljesítményüket hosszú távon fenntartani és alkalomadtán megújulni. Na ez az amire Tebow nem képes.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Tebowról 32 csapat úgy gondolja, ahogy írod.
Hogy ez mennyire releváns infó, írok pár nevet, akikről szintén úgy gondolták pár évvel a draftolásuk (nemdraftolásuk) után, hogy nincs meg a kellő talentjük:
Joe Kapp, Joe Theismann, Warren Moon, Jeff Garcia, Kurt Warner, Steve Young, Doug Flutie, Mike Vanderjagt, James Harrison, Brandon Browner, stb.
Aztán meg késöbb megjött...
A sort más biztos tovább tudja folytatni.
Sobri Jóska
És ezen nevek felsorolása a bizonyíték rá, hogy Tim barátunk is ilyen elfelejtett gyémánt? Nem értem igazából, miért írtad le ezeket, mert nincs köztük és Tebow között összefüggés.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 506 — Pats fan
OFF: Szegény Maka...! Nem jött rá,hogy ez nem párbeszéd,hanem kelepce... 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Szerin†em a | z ál†alam is kedvel† | Jax-en a †e á†kod ül, amió†a az ősfloridai †ebow ellen fordul†ál, még draf†olása elö††, és marad is, amíg nem lá†od benne a megvál†ó†.
Próbáld meg megszere†ni, és minden jóra fordul.
Ámen †
Sobri Jóska
Ateista vagyok, nem hiszek az ilyesmiben. Ettől függetlenül minden jót kívánok Timnek az életben.
iktriad
De azt elhiszed, hogy isten léte vagy nemléte nem a te hitedtől függ, ugye?


Tebow mit nyert az elmúlt 3 évben? Tapasztalatot? Még egy practice squad helyet se tudott nyerni a szerencsétlen.

Egy egyetemi szinten megragadt QB, akit néhány lucky break meg defensive breakdown pár heroikus győzelemhez vezetett zsinórban. 4 éve. (Arról nem beszélve, hogy mikor igazán fontos volt, akkor előrukkolt egy 9/26-os, 136 yardos stinkerrel.)

De komolyan, olyan vagy Sobri, mint a 15 éves kisgyerek, aki még mindig hisz a télapóban. It's time to fuckin move on.
Maka
Kérdésedre talán az lenne a legkompaktabb válasz, hogy Tebow pont azt nyerte az elmúlt 3 évben, mint Marino, Montana, Manning, Brees vagy Rodgers.
Ha viszont ki lehet tolni pár évvel visszafele a győzelmi intervallumot, akkor bizony beugróként, egy nem rá optimalizált csapattal PO-ba menetelt (szerinted lucky break meg defensive breakdown, szerintem meg mondjuk isteni csoda folytán - valójában mindkettő pont ugyanannyira támasztható alá tényekkel és egzakt adatokkal, bizonyosságokkal), és ha valaha kapott volna egy saját csapatot elsőszámú irányítóként, teljes TC-vel, balkezességét figyelembe vevő felállásokal, rá optimalizált playbookkal, akkor bármit elérhetett volna - szerintem. Szintén nem az a terep, ahol egzaktumok csapnak össze.
De ami biztos: iktriad átka sajnos működik. Az egész Jaguars nem nyert annyi meccset az NFL leggyengébb csoportjában Tebow nemdraftolása óta összesen, mint Tebow úgy, hogy egy szezot se kezdett első számú irányítóként, és évek óta nincs is a ligában. Ejnye ik.
Sobri Jóska
Nevezd isteni csodának felőlem, örülök hogy legalább nem a tehetségét méltattad.

Szerintem ha 32 NFL csapat gondolja úgy, hogy nincs meg a kellő talentje (az isteni győzelmek után se), hogy csapatot/playbookot/stadiont építsenek köré, akkor feltételezem az azért van, mert tényleg nincs meg neki. Az a játékstílus, amit képvisel (futásorientált QB, aki hébe-hóba passzol, azt is gyalázatos pontossággal), az az egyetemi fociban tényleg egy hasznos fegyver, de az NFL védelmeit maximum meglepni tudja vele (sikerült), aztán felkészülnek rá, és lemossák a pályáról.

Nekem is volt sok kedvenc egyetemi kosarasom, akikre nem találtam magyarázatot, hogy az NBA-ből miért koptak ki végül, úgyhogy elfogadtam, hogy kinn ezt jobban látják. Ideje neked is beletörődni ebbe, ha emberünket évek óta csak training camp body-nak tudják használni.
Maka
Én beletörődtem.
Csak mondtam a magyarázatot a Jax-átokra.

Tebowról 32 csapat úgy gondolja, ahogy írod.
Hogy ez mennyire releváns infó, írok pár nevet, akikről szintén úgy gondolták pár évvel a draftolásuk (nemdraftolásuk) után, hogy nincs meg a kellő talentjük:
Joe Kapp, Joe Theismann, Warren Moon, Jeff Garcia, Kurt Warner, Steve Young, Doug Flutie, Mike Vanderjagt, James Harrison, Brandon Browner, stb.
Aztán meg késöbb megjött...
A sort más biztos tovább tudja folytatni.

több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
 bleacherreport.com/articles/1699076-ranking-the-best-sophomore-qb-seasons-in-nfl-history

Csak, hogy legyen némi perspektívánk Bortles esetleges teljesítményéhez.
Nem mai cikk, így illik megfelelő elővigyázatossággal kezelni.
Ha az eddigi 6 meccs alapján interpolálunk, akkor 4300 yard és 35 TD várható. Ez a korábbi (jó két hónapos) predikcióinkat rendesen felülmúlja.

Szerkesztette: phylos

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Névsorolvasás jön. Volt pár roster move tegnap:
Corey Grant és Tony Washington - > IR
Neal Streling aktiválva a practice squadból!
Ziggy Hood már nincs a csapatnál! Ahogy Jeff Tuel sem.
Craig Loston visszajött a practice squadba és mellé jött még Rasheed Bailey, egy UDFA rookie WR a Delaware Valley Universityről. Az Eaglesnél volt az offseasonban.
Jelenleg még van 1 üres hely az 53ban .

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 927 — no es importante
rég nevettem cikken ennyit, mint ezen ("... with an expanding fan base comes heightened expectations")
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ao66zdkakakmdgep41ri
Shad Khan committed to big things for Jags in London
In his fourth season as owner of the Jaguars, Shad Khan has seen his franchise grow internationally, despite its shortcomings on the field. The question now: Where does he go from here?


az írás optimizmusa a holtszezoni iktriad formájára emlékeztet, főleg az első *** alatti rész


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Szerin†em a | z ál†alam is kedvel† | Jax-en a †e á†kod ül, amió†a az ősfloridai †ebow ellen fordul†ál, még draf†olása elö††, és marad is, amíg nem lá†od benne a megvál†ó†.
Próbáld meg megszere†ni, és minden jóra fordul.
Ámen †
Sobri Jóska
Ateista vagyok, nem hiszek az ilyesmiben. Ettől függetlenül minden jót kívánok Timnek az életben.
iktriad
De azt elhiszed, hogy isten léte vagy nemléte nem a te hitedtől függ, ugye?


Tebow mit nyert az elmúlt 3 évben? Tapasztalatot? Még egy practice squad helyet se tudott nyerni a szerencsétlen.

Egy egyetemi szinten megragadt QB, akit néhány lucky break meg defensive breakdown pár heroikus győzelemhez vezetett zsinórban. 4 éve. (Arról nem beszélve, hogy mikor igazán fontos volt, akkor előrukkolt egy 9/26-os, 136 yardos stinkerrel.)

De komolyan, olyan vagy Sobri, mint a 15 éves kisgyerek, aki még mindig hisz a télapóban. It's time to fuckin move on.
Maka
Kérdésedre talán az lenne a legkompaktabb válasz, hogy Tebow pont azt nyerte az elmúlt 3 évben, mint Marino, Montana, Manning, Brees vagy Rodgers.
Ha viszont ki lehet tolni pár évvel visszafele a győzelmi intervallumot, akkor bizony beugróként, egy nem rá optimalizált csapattal PO-ba menetelt (szerinted lucky break meg defensive breakdown, szerintem meg mondjuk isteni csoda folytán - valójában mindkettő pont ugyanannyira támasztható alá tényekkel és egzakt adatokkal, bizonyosságokkal), és ha valaha kapott volna egy saját csapatot elsőszámú irányítóként, teljes TC-vel, balkezességét figyelembe vevő felállásokal, rá optimalizált playbookkal, akkor bármit elérhetett volna - szerintem. Szintén nem az a terep, ahol egzaktumok csapnak össze.
De ami biztos: iktriad átka sajnos működik. Az egész Jaguars nem nyert annyi meccset az NFL leggyengébb csoportjában Tebow nemdraftolása óta összesen, mint Tebow úgy, hogy egy szezot se kezdett első számú irányítóként, és évek óta nincs is a ligában. Ejnye ik.
Sobri Jóska
Nevezd isteni csodának felőlem, örülök hogy legalább nem a tehetségét méltattad.

Szerintem ha 32 NFL csapat gondolja úgy, hogy nincs meg a kellő talentje (az isteni győzelmek után se), hogy csapatot/playbookot/stadiont építsenek köré, akkor feltételezem az azért van, mert tényleg nincs meg neki. Az a játékstílus, amit képvisel (futásorientált QB, aki hébe-hóba passzol, azt is gyalázatos pontossággal), az az egyetemi fociban tényleg egy hasznos fegyver, de az NFL védelmeit maximum meglepni tudja vele (sikerült), aztán felkészülnek rá, és lemossák a pályáról.

Nekem is volt sok kedvenc egyetemi kosarasom, akikre nem találtam magyarázatot, hogy az NBA-ből miért koptak ki végül, úgyhogy elfogadtam, hogy kinn ezt jobban látják. Ideje neked is beletörődni ebbe, ha emberünket évek óta csak training camp body-nak tudják használni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
S én még azt hittem Bradford "szárnyalása" miatt nálunk kerül majd elő újra Tebow..... A héten már másodszor írom: tévédni emberi dolog 😀
több mint 8 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Bradley-ék kitalálták, hogy nagyobb nyomást kell helyezni az irányítókra, ezért lehetséges, hogy gyakrabban fogunk bliztelni. Hmm, érdekes gondolat.
#captainobvious

Made... Laid... Paid
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Szerin†em a | z ál†alam is kedvel† | Jax-en a †e á†kod ül, amió†a az ősfloridai †ebow ellen fordul†ál, még draf†olása elö††, és marad is, amíg nem lá†od benne a megvál†ó†.
Próbáld meg megszere†ni, és minden jóra fordul.
Ámen †
Sobri Jóska
Ateista vagyok, nem hiszek az ilyesmiben. Ettől függetlenül minden jót kívánok Timnek az életben.
iktriad
De azt elhiszed, hogy isten léte vagy nemléte nem a te hitedtől függ, ugye?


Tebow mit nyert az elmúlt 3 évben? Tapasztalatot? Még egy practice squad helyet se tudott nyerni a szerencsétlen.

Egy egyetemi szinten megragadt QB, akit néhány lucky break meg defensive breakdown pár heroikus győzelemhez vezetett zsinórban. 4 éve. (Arról nem beszélve, hogy mikor igazán fontos volt, akkor előrukkolt egy 9/26-os, 136 yardos stinkerrel.)

De komolyan, olyan vagy Sobri, mint a 15 éves kisgyerek, aki még mindig hisz a télapóban. It's time to fuckin move on.
Maka
Kérdésedre talán az lenne a legkompaktabb válasz, hogy Tebow pont azt nyerte az elmúlt 3 évben, mint Marino, Montana, Manning, Brees vagy Rodgers.
Ha viszont ki lehet tolni pár évvel visszafele a győzelmi intervallumot, akkor bizony beugróként, egy nem rá optimalizált csapattal PO-ba menetelt (szerinted lucky break meg defensive breakdown, szerintem meg mondjuk isteni csoda folytán - valójában mindkettő pont ugyanannyira támasztható alá tényekkel és egzakt adatokkal, bizonyosságokkal), és ha valaha kapott volna egy saját csapatot elsőszámú irányítóként, teljes TC-vel, balkezességét figyelembe vevő felállásokal, rá optimalizált playbookkal, akkor bármit elérhetett volna - szerintem. Szintén nem az a terep, ahol egzaktumok csapnak össze.
De ami biztos: iktriad átka sajnos működik. Az egész Jaguars nem nyert annyi meccset az NFL leggyengébb csoportjában Tebow nemdraftolása óta összesen, mint Tebow úgy, hogy egy szezot se kezdett első számú irányítóként, és évek óta nincs is a ligában. Ejnye ik.

több mint 8 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Tebow mit nyert az elmúlt 3 évben? Tapasztalatot? Még egy practice squad helyet se tudott nyerni a szerencsétlen.

Egy egyetemi szinten megragadt QB, akit néhány lucky break meg defensive breakdown pár heroikus győzelemhez vezetett zsinórban. 4 éve. (Arról nem beszélve, hogy mikor igazán fontos volt, akkor előrukkolt egy 9/26-os, 136 yardos stinkerrel.)

De komolyan, olyan vagy Sobri, mint a 15 éves kisgyerek, aki még mindig hisz a télapóban. It's time to fuckin move on.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerin†em a | z ál†alam is kedvel† | Jax-en a †e á†kod ül, amió†a az ősfloridai †ebow ellen fordul†ál, még draf†olása elö††, és marad is, amíg nem lá†od benne a megvál†ó†.
Próbáld meg megszere†ni, és minden jóra fordul.
Ámen †
Sobri Jóska
Ateista vagyok, nem hiszek az ilyesmiben. Ettől függetlenül minden jót kívánok Timnek az életben.