NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy Caldwell (és Pete Prisco) interjó tegnapról.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguarscom-LIVE-Pete-Prisco--Dave-Caldwell/24c8f19a-7e3c-4d4d-844c-026c66cd5a61
Pár érdekesség:
Dave szerint az LB depth jelenleg a csapat legsebezhetőbb pontja, egyben megerősítette, hogy 6 LBt szeretne majd az 53ban látni).
Megkérdezték, van-e Denardhoz hasonló játékos, akinek nagyon örült, hogy végül itt kötött ki, erre Neal Stearlinget emelete ki, akire egyrészt nagyon kíváncsi, másrészt nagyon bizakodó vele kapcsolatban. Emlegette a TE posztot, és ott Sterling neve nem merült fel. tehát lehet mégis WR lesz.
Szerinte a tavalyi ST gyengeségek (főleg a punt és FG pvédelem) az új emberekkel, mint Parnell vagy Cann sokat fog javulni. Sergio Brown és Dan Skuta is aktív szerepet fog kapni STben előbbi mondjuk abban ász). Greene a PR, Denard a KR poszt fő várományosa.
Reméli, hogy a Jags is eléri az egészségesnek mondható "1-2 rookie kezd, a többiek csak akkor, ha kiharcolták a lehetőséget" státust. Mint mondta nagyjából minden az offseasonban meghatározott tervet sikerült teljesíteni.
Úgy érzem a terv az volt, hogy az 5 általunk magasan jegyzett LBből 1et vittünk volna a 3. körben, de mivel mind régen ki letek választva, ezért döntött Caldwell Cann mellett.
Ami a legérdekesebb, azt mondta a következő offseasonra még a mostaninál is komolyabb FA igazolásokat tervezünk!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van egy friss 1010XLes Caldwell interjúm:

Dave azt mondta 10 neeedünk volt az offseason kezdetén, és mind a 10 needre hoztunk embert a drafton vagy FAben.
Elmondta idén először fordult elő a drafton, hogy bár voltak kisebb needjeink, idén volt lehetőség BAPzni (Cann pick).
Pasztort kiemelt helyen említette, szóval szerintem marad. Shatleynek és Wellsnek kell majd beleadnia mindent, hogy maradni tudja.
Sampleről, mint kezdő FSről beszélt, de ő is megjegyezte, hogy őgy ütközik, mint egy SS. Kicsit az lesz a helyzet, mint tavaly, amikor Guy Winston volt a kezdő FS, pedig ő is SS. Picit aggódóm emiatt.
Minden 3. napos picket megindokolt, érdemes meghallgatni ki miért került ide.
Nick Marshallal türelmesek leszünk a posztváltás miatt. lehet safetyt csinálunk belőle!
Caldwell elismerte, hogy idén sajnos majd pár jó játékostól is el kell majd búcsúzni a végső kerethírdetés idején.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yeldon a 24es mezben fog játszani idén.

A Varjú 53as keret tervezete a draft után:

QB: Blake Bortles, Chad Henne
RB: T.J. Yeldon, Denard Robinson, Toby Gerhart, Storm Johnson, Corey Grant
TE: Julius Thomas, Marcedes Lewis, Ben Koyack, Neal Sterling
WR: Allen Robinson, Marqise Lee, Allen Hurns, Rashad Greene, Tandon Doss
OL: Luke Joeckel, Zane Beadles, Stefan Wisniewski, Brandon Linder, Jermey Parnell, Luke Bowanko, A.J. Cann, Austin Pasztor, Josh Wells

DL: Dante Fowler, Jr., Sen'Derrick Marks, Roy Miller, Jared Odrick, Tyson Alualu, Ziggy Hood, Chris Clemons, Ryan Davis, Michael Bennett, Chris Smith
LB: Telvin Smith, Paul Posluszny, Dan Skuta, Jeremiah George, LaRoy Reynolds, Thurston Ambrister
CB: Davon House, Demetrius McCray, Dwayne Gratz, Aaron Colvin, Nick Marshall
S: Jonathan Cyprien, Sergio Brown, Josh Evans, James Sample

K: Josh Scobee
P: Bryan Anger
LS: Carson Tinker

Nagyobb nevek, akik nincsenek a listán: Branch, Abry Jones, Harbor, Ace, Pierce
3 UDFA rookie neve szerepel itt: a 2 auburni (Marshall és Grant) valamint Ambrister. Előbbi 2nek van esélye, utóbbinak nem biztos.
Én Abry Jonesnak találnék helyet valahogy a kereten. Branch vagy Clemons számára kinéz cut, bár mint írtam Chris Smith berakható a practice squadba és akkor felszabadulna egy hely. Szerintem vagy öt LBvel vágunk neki a szezonnak (ez esetben tetszik az első 5 név) vagy hattal, de a 6. szerintem még nincs a kereten.
Egyébként nagyjából tetszene ez az 53as.
A PFF elemzi a draft pickjeinket és az UDFA újoncainkat - 4 "value pick" minősítés van köztük
 www.profootballfocus.com/blog/2015/05/01/2015-draft-in-review-jacksonville-jaguars/

Itt van a Caldwell Serius XM interjú hangan yaga (csak 2 perc nem hosszú):
 soundcloud.com/siriusxmnfl/jaguars-gm-david-caldwell-says-they-arent-waiting-on-david-caldwell
Érdekes, hogy a Fowler pick kapcsán megemlítette a 2016os draftot is, és azt mondta inkább most akartak pass rushert vinni, mint majd akkor (ez egy jel, hogy a jövő évi draft pass rushereit nem tartja túl jónak?). A WRekkel kapcsolatban annyit mondott, hogy mivel van 3 (most már Greenenel 4) fiatal tehetséges elkapónk nem érezte szükségesnek egy újabb elkapót kiválasztásáat 1/3on. Blackmonról továbbra is mondta a mantrát (úgy számolunk, hogy nem jön vissza, de ha vissza jön tárt karokkal várjuk).

Ha már a GMünk szóba került íme Caldwell eddigi 3 draftjának pickjei lebontva különböző kategóriákban:

Pozíciók szerint

Támadók (14)

QB (1): Blake Bortles (2014-Round 1).
RB (3): Denard Robinson (13-5), Storm Johnson (14-7), T.J. Yeldon (15-2).
WR (5): Ace Sanders (13-4), Marqise Lee (14-2a), Allen Robinson (14-2b), Rashad Greene (15-5), Neal Sterling (15-7a).
TE (1): Ben Koyack (15-7b).
OT (1): Luke Joeckel (13-1).
G (2): Brandon Linder (14-3), A.J. Cann (15-3).
C (1): Luke Bowanko (14-6).

Védők (11)

DE (2): Chris Smith (14-5b), Dante Fowler (15-1).
DT (1): Michael Bennett (15-6).
LB (1): Telvin Smith (14-5a).
CB (4): Dwayne Gratz (13-3), Jeremy Harris (13-7a), Demetrius McCray (13-7b), Aaron Colvin (14-4).
S (3): Johnathan Cyprien (13-2), Josh Evans (13-6), James Sample (15-4).


College programok szerint
POWER 5 CONFERENCE (SEC, ACC, Pac 12, Big 12 és Big 10).

18

Florida 2 (Evans/Fowler), Florida State 2 (T. Smith/Greene), South Carolina 2 (Sanders/Cann), Michigan 1 (D. Robinson), Alabama 1 (Yeldon), USC 1 (Lee), Penn State 1 (A. Robinson), Arkansas 1 (C. Smith), Oklahoma 1 (Colvin), Louisville 1 (Sample), Ohio State 1 (Bennett), Virginia 1 (Bowanko), Miami 1 (Linder), Texas A&M 1 (Joeckel), Notre Dame 1 (Koyack).

Más FBS programok:

5

Central Florida 2 (Bortles/S. Johnson), Florida International (Cyprien), New Mexico State (Harris) and Connecticut (Gratz).

FCS

2

Monmouth (N.J.) 1 (Sterling), Appalachian State* 1 (McCray).
* Már FBShez tartozik

Tapasztalat:

Harmadéves juniorok (6): Lee, A. Robinson, Joeckel, Fowler, Yeldon és Sanders.

Negyedéves juniorok (3): Bortles, Johnson, Sample.

Negyedéves seniorok (12): Cyprien, Linder, D. Robinson, McCray, Colvin, T. Smith, Harris, C. Smith, Bennett, Koyack, Greene, Evans.

Ötödéves seniorok (4): Gratz, Bowanko, Cann, Sterling.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem egy nagy "valamivel" erősebb a mostani gárda, mert 2013-as 4 győzelemre volt elég 😉

Amúgy Meester helyén van egyértelmű visszalépés (bár még egalizálódhat), MJD helyén Yeldont, Babin helyén Fowler Jr, Lowery helyén Sample-t még nem lehet megítélni, sajnos az akkori Monroe jobb volt mint a mostani Joeckel, de ez könnyen megváltozhat.
Az összes többi poszt nálam javulás, vagy minimum helyben járás (elhanyagolható különbség), amennyire meg tudom ítélni.Húsrágó
Meester az utolsó évében volt 2013ban. Olyan nagyon-nagyon nem éreztük az ő hiányát, amikor Bowanko átvette a C posztot McClendontól. Most itt van Wiesneiski, akit a liga jobb (fiatal!) centerei között tartanak számon, és ott van mellé Bowanko is.
A 2013as MJD szintén már sajna nem volt egy nagy was ist das, szóval nem biztos, hogy nem lesz ott egál Yeldonnal. Fowler mellé vedd/képzeld oda Clemonst is, szerintem ha marad, akkor még az elején ő kezd. Ez is minimum X nálam.
A Lowery - Sample párharcban igazad van.
Joeckelt meg idén meglátjuk. Neki ez az idei "make or break" szintű szezon lesz.
Igen, nekem is a fallal van meg bajom.
Tudom hogy Jock fiatal, de .... Azert vannak uj jatekszerek, kivancsian varom oket.Delonso_
Nekem nincs olyan nagy gondom a fallal. A G poszt meg van oldva és lesz 1 minőségi cserénk is, Parnell szerintem sanszosan a legjobb FA igazolásunknak fog tűnni RTben, C poszton meg a kezdő helyért óriási csata lesz, ez már garantálja, hogy ott is előrelépés lesz. Ahogy írtam Lukenak lesz ez karriert meghatározó éve. Szerencsére egészséges, felszedett magára némi izmot, és ott lesz neki Marrone is.
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Maurice-Jones-Drew-One-on-One/f0d59cce-49c5-4e72-8744-89d732c23081

Bradley arca az elején olyan, mint egy rajzfilmfigurának 😀 😀 😀
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Igen, nekem is a fallal van meg bajom.
Tudom hogy Jock fiatal, de .... Azert vannak uj jatekszerek, kivancsian varom oket.
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A BCCn a Varjú írt egy nagyon érdekes cikket arról ,hogy ezzel a drafttal és (free agencyvel) lényegében a Rebuilding rész befejezettnek tekinthető.
 www.bigcatcountry.com/2015/5/4/8542641/jacksonville-jaguars-rebuild-win-loss-2015-prediction
Ezzel természetesen nem azt értette, hogy a Jaguars komoly esélyes a playoffra vagy ilyesmi, hanem azt, hogy végre a a keret hosszú idő után eljutott oda, hogy megüti az NFL átlagot, a legtöbb csapattal fel fogja venni a versenyt és jó lehet 6-8 Wre idén.
Érdemes megnézni ezt a táblázatot - A Jags kezdői 2013ban és a várható kezdők idén:

2 év elteltével 4 helyen van egyezés (bár Marcedes szerintem kezdeni fog idén a 2 TEs felállásnak köszönhetően, és így akkor 5 egyezés lenne), plusz Joeckel már akkor is kezdő volt csak RTben.
Összehasonlítva a két névsort valamivel erősebbnek látom a mostani tervezett 22őt.
Plusz végre sok helyen a depth nem összekukázott játékosokból fog állni, hanem több helyen minőségi cseréink vannak (pl. D-line, O-line, RB, CB).iktriad
Remélem egy nagy "valamivel" erősebb a mostani gárda, mert 2013-as 4 győzelemre volt elég 😉

Amúgy Meester helyén van egyértelmű visszalépés (bár még egalizálódhat), MJD helyén Yeldont, Babin helyén Fowler Jr, Lowery helyén Sample-t még nem lehet megítélni, sajnos az akkori Monroe jobb volt mint a mostani Joeckel, de ez könnyen megváltozhat.
Az összes többi poszt nálam javulás, vagy minimum helyben járás (elhanyagolható különbség), amennyire meg tudom ítélni.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi a sok cheerupot 😀
Passzív-agresszívként már régóta szívom magamban az okosságokat, csak nem vagyok annyira beszédes típus, de azért hálás köszi az üdösségért 😉
Amúgy a draftból nekem a második körnél kicsit másfelé ment volna a kezem... Green-Beckham-et én szívesen láttam volna itt, amilyen szép szál legényke, ráadásul pont a Titans (spit-spit) húzta be magának. AZ RB pick megvárt volna bennünket, vagy mehetett volna a feltrade Yeldonért ASAP, mint Lee-ék esetében. sírás off 😀ppistike
Adam Stites is ilyesmit írt a 2. nap előtt BCCn, hogy egy ilyen balhés arcot elbírna az öltöző. De Giowanak igaza van, a Jags elég komoly árat fizet azért, mert egy magas pick ennyire besült.
Plusz többen mondták, ha a Jags magas picket áldoz megint egy WRre, azzal kicsit azt sugallja, hogy mellélőtt a Lee-Robinson kettőssel.
Mondjuk nem örülök, hogy DGB a divíziónkba került...
Egyébként Sullivan szombaton kvázi elismerte, hogy szerinte túl sokat követelt az elején Marqisetől, és ez visszavette a fejlődését az év első felében.

Ami pedig az RB kérdést illeti, NAGYON akarunk egy futót, ezt jelzi az, hogy Caldwell felment volna Melvin Gordonért, ha a Chargers nem viszi ki olyan korán. Így lett belőle Yeldon Bár megmondom őszintén én elfogadtam volna a Rams ajánlatát és Stacyt és Yeldont is megszerezhettük volna.

Tegnap már volt egy edzésféle a veteránoknak, Caldwell szt mondta, hogy Bortlesen szemmel látható volt már az 1. napon a a fejlődés tavalyhoz képest. Remélem ez igaz, és nem csak PR.

A BCCn a Varjú írt egy nagyon érdekes cikket arról ,hogy ezzel a drafttal és (free agencyvel) lényegében a Rebuilding rész befejezettnek tekinthető.
 www.bigcatcountry.com/2015/5/4/8542641/jacksonville-jaguars-rebuild-win-loss-2015-prediction
Ezzel természetesen nem azt értette, hogy a Jaguars komoly esélyes a playoffra vagy ilyesmi, hanem azt, hogy végre a a keret hosszú idő után eljutott oda, hogy megüti az NFL átlagot, a legtöbb csapattal fel fogja venni a versenyt és jó lehet 6-8 Wre idén.

Érdemes megnézni ezt a táblázatot - A Jags kezdői 2013ban és a várható kezdők idén:

2 év elteltével 4 helyen van egyezés (bár Marcedes szerintem kezdeni fog idén a 2 TEs felállásnak köszönhetően, és így akkor 5 egyezés lenne), plusz Joeckel már akkor is kezdő volt csak RTben.
Összehasonlítva a két névsort valamivel erősebbnek látom a mostani tervezett 22őt.
Plusz végre sok helyen a depth nem összekukázott játékosokból fog állni, hanem több helyen minőségi cseréink vannak (pl. D-line, O-line, RB, CB).
több mint 9 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Köszi a sok cheerupot 😀
Passzív-agresszívként már régóta szívom magamban az okosságokat, csak nem vagyok annyira beszédes típus, de azért hálás köszi az üdösségért 😉
Amúgy a draftból nekem a második körnél kicsit másfelé ment volna a kezem... Green-Beckham-et én szívesen láttam volna itt, amilyen szép szál legényke, ráadásul pont a Titans (spit-spit) húzta be magának. AZ RB pick megvárt volna bennünket, vagy mehetett volna a feltrade Yeldonért ASAP, mint Lee-ék esetében. sírás off 😀ppistike
A jó Justin után joggal fázott a GM egy karakterproblémás WR-től, persze, amilyen mázlink lesz, pont DGB fog beválni...

több mint 9 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Köszi a sok cheerupot 😀
Passzív-agresszívként már régóta szívom magamban az okosságokat, csak nem vagyok annyira beszédes típus, de azért hálás köszi az üdösségért 😉
Amúgy a draftból nekem a második körnél kicsit másfelé ment volna a kezem... Green-Beckham-et én szívesen láttam volna itt, amilyen szép szál legényke, ráadásul pont a Titans (spit-spit) húzta be magának. AZ RB pick megvárt volna bennünket, vagy mehetett volna a feltrade Yeldonért ASAP, mint Lee-ék esetében. sírás off 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baromi jó anyag az FTUtól és Hallorentől - Caldwell draft naplója!

Inside look at the Jaguars' draft process

Caldwell’s insight was under the agreement his comments wouldn’t be used until after the draft. Here is Dave’s Draft Diary:

Wednesday, 8 p.m.

At home 24 hours before the draft begins, Caldwell won’t reveal whom the Jaguars will take at No. 3, but does make one prediction: There won’t be a trade.

“But if I’m offered a future first, that’s a different story,” he said.

As of tonight, Caldwell had received “just some feelers,” about the pick’s availability.

“It was more, ‘We want to keep the communication open and would be willing to move up,’ ” he said. “But it hasn’t been anything like, ‘What will it take for [the Jaguars] to move down?’ ”

Caldwell won’t shop the pick.

“That’s hard because once you pick up the phone, you’ve lost,” he said. “People think you want to bail and you lose a lot of leverage.”

The Jaguars’ preferred scenario is Jameis Winston and Marcus Mariota going 1-2, allowing them to pick the best non-quarterback.

Caldwell’s strategy is dividing the draft into two parts: Need (top three rounds) and best player available (last four rounds).

“We’re just looking for guys that will make teams say, ‘[Shoot], how are we going to handle that guy?’ and it can be on offense or defense,” he said.

What about two difference-makers in the first round? Once the Jaguars pick at 3, Caldwell will wait until around No. 20 and survey the board.

“There are a couple of guys that we would say, ‘Hey, if this guy starts to fall, let’s go up and get him,’ ” he said.

Two of those players are running backs Todd Gurley and Melvin Gordon. A trip into the high 20s would force Caldwell to dip into his 2016 draft (third or fourth round). But under no circumstances will he deal next year’s first-rounder.

“Maybe next year’s third or next year’s fourth or this year’s third — it depends how far you want to move up,” he said.

Asked who was the player who was discussed the longest, Caldwell said USC defensive back Josh Shaw, infamous for fabricating a story about injuring his ankle while rescuing his nephew when he was actually running from police.

“Some of our scouts didn’t like him at corner and some didn’t like him at safety,” Caldwell said. “A difference of opinions, and rightfully so. He’s fourth or fifth round but could sneak into the third.”

Thursday, 6:45 p.m.

Caldwell arrived at his EverBank Field office around 1 p.m.

“Hung out and worked out,” he said.

At 5 p.m., the Jaguars’ Draft Room is served dinner, main courses of filet mignon, chicken parmesan and salmon. The snack? French fries.

There is also a seating chart. In the middle of the room is a table for Caldwell, coach Gus Bradley, owner Shad Khan, analytics chief Tony Khan and, for the first pick, president Mark Lamping. There are also numerous team sponsors in the room.

Caldwell has received no offers for the third pick and said moving back into the late first round remains an option if “two of our guys” — Gurley and Gordon — “are still there.”



Thursday, 10:10 p.m.

At 8:23 p.m., the Jaguars’ pick — Florida defensive end Dante Fowler — was turned into the league.

The final five players under consideration were Fowler, defensive lineman Leonard Williams (who went No. 6 to the Jets), pass rusher Vic Beasley (No. 8 to Atlanta) and receivers Amari Cooper (No. 4 to Oakland) and Kevin White (No. 7 to Chicago).

The Jaguars settled on Fowler six days ago.

“We waited for a minute, said, ‘Nobody’s calling,’ and made the pick,” Caldwell said.

As Caldwell predicted, there were no trades until the first-round’s midway point, when San Diego moved up one spot to No. 15 to draft Gordon.

“You’re more likely to see a deal when you don’t expect it,” he said. “Everybody around us was saying they were getting calls but nobody was calling me? Were they really getting calls?”

Once the Fowler pick was made, Caldwell, Khan and Bradley all talked to Fowler on the phone.

During a news conference, Caldwell said one reason for taking Fowler was the anticipated dearth of edge rushers in the 2016 draft.

Caldwell elaborated afterward. Last spring and especially in December, the Jaguars’ scouting staff graded next year’s prospects by tier: A – first round; B – rounds 2-4; C – rounds 5-7 and D – free agent. Only one player currently as an A grade.



Friday, 7:45 p.m.

The nighttime start meant another early-afternoon arrival at work for Caldwell, following breakfast with his wife and a stop at Starbucks.

Around 6 p.m., Caldwell welcomed Fowler — who flew with Khan on one of his planes — at the stadium.

The Jaguars didn’t trade up late Thursday night and didn’t trade down tonight, selecting running back T.J. Yeldon with the 36th pick. They turned the selection in at 7:22 p.m.

Caldwell said Atlanta’s Thomas Dimitroff (his former boss) called at 11:30 p.m. Thursday and again at 11:30 a.m. Friday to discuss the Falcons moving up five picks. Three other teams — including the Giants (who moved from No. 40 to No. 33 to take safety Landon Collins) — called the Jaguars.

On their preliminary 2015 draft list, the Jaguars gave a first-round grade to Yeldon.



Saturday, 10:30 a.m.

Open to moving up Friday night from No. 67 into the second round, the Jaguars stayed put and drafted South Carolina guard A.J. Cann.

On Wednesday night, Caldwell projected the Jaguars’ first three picks as need-based. But Cann was too highly regarded to pass up and he’ll push, or overtake, Zane Beadles.

“We thought he’d be [taken in round 2],” Caldwell said of Cann. “We were fortunate. We didn’t feel like it was a glaring need for us. We may have had needs at other positions but the value was good.”

Caldwell predicts the Jaguars won’t move up during the final four rounds.

Shaw, the ex-USC defensive back, remains available after three rounds and Caldwell said, “he’ll be under our consideration at some point today.”



Saturday, 8 p.m.

The Jaguars make a trade down — one spot in the fourth round — with the Jets and pick up New York’s seventh-rounder. They end the draft with eight additions: Fowler, Yeldon, Cann, safety James Sample, receiver Rashad Greene, defensive tackle Michael Bennett, receiver Neal Sterling and tight end Ben Koyack.

“The overall mood is good,” Caldwell said at his wrap-up news conference. “We’re really happy. I know our scouts are happy and our coaching staff is happy. We got some players in the later rounds we didn’t think would be there.”

Chiefly, Greene (fifth round) and Bennett (sixth round) were excellent value picks — both players visited the Jaguars last month so there was an interest.

The Jaguars took Sample at No. 104 instead of a slot receiver. But the wait paid off for Greene; only four receivers went in No. 105-138 range. Shaw went No. 120 to Cincinnati.

Once the draft ended, every NFL team kicked into another gear to agree to terms with undrafted free agents. The Jaguars have 10 open spots and by 7:45 p.m., Caldwell was again meeting with Khan and Bradley. The scouting staff contacted potential free agents last week before the draft started.

“You make sure they’re healthy and willing and able leading into the draft,” Caldwell said. “You tell them we have an interest and we would contact them after the draft. Whoever’s left on our draft-able board, we’ll go after those guys.”

The draft complete, Caldwell and the Jaguars now move onto the next phase of the off-season — seeing players on the field, starting Friday during rookie mini-camp.


És ha már Caldwell - volt egy interjúja ma az NFL Networkön is:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Dave-Caldwell-on-NFL-Network/dc97f84d-1fab-44a4-8f29-e7df75333da5
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Silver írása szerint a 2 ember akiért a Jags esetleg feltradelt volna az 1. körbe az Gurley és Gordon volt. Úgy készültünk, hogy ha kell beáldozzuk a jövő évi 3. körös pickünket meg némi aprót idén is értük, de mindketten korán kimentek. A Rams felajánlotta nekünk is Zac Stacyt a 2. körben (és a 2 csapat picket cserélt volna), de mivel bent volt Yeldon, inkább őt vittük.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/msjhngwwtfuogwc5haaz
My 2015 NFL Draft war room adventures: Different yet the same
Michael Silver spent the draft embedded with the Jaguars and Rams. How did Jacksonville settle on Dante Fowler Jr.? Why was St. Louis in the driver's seat in Round 2? Take a look behind the scenes.


Caldwell most adott rádióinterjút a Serius NFL Radionak. Pár részlet:
Reméli ez volt az utolsó alkalom egy jó darabig, hogy a Top 5ben draftolunk
Yeldon egy kicsit Joseph Addaira emlékezteti, és nagyon szereti a futball ösztöneit.
Az AJ Cann pick a jövőnek szólt, Caldwell szerint nem volt nagy needünk az O-lineban, de nem akarta bent hagyni őt a GMünk,
Caldwell szerint Bortles 12 fonttal könnyebb, mint tavaly, remek formában van. Joeckel 315-320 font körüli súlyban van most.
Greenenek remek slot WR tulajdonságai vannak, és a jelenléte lehetővé teszi, hogy a többiek kint maradjanak a a periméteren. Megerősítette, hogy sanszosan ő lesz az új PR,
Sterlinget Harborhoz hasonlította, csak WR tulajdonságokkal. Caldwell szerint lehetséges lesz, hogy egyszerre 4 WR vagy több TE is fent lesz majd.
Szerinte minimum a 90%a az idei keretnek megvan.
Blackmonról semmi hír, és a tény 2 WRt draftoltunk megint mutatja, hogy továbbléptünk, és nem számítunk arra, hogy valaha is visszatér.
Elmondások szerint úgy érződött, hogy Ace és Harbor napjai meg vannak számlálva nálunk.

Vegasnál 100/1 lett Jags Superbowl Wjének esélyének aránya. Ez a legnagyobb ugrás előre egy csapattól a draft után!

Úgy tűnik Fowler nagyon sokanál nagyon elől volt a boardokon!
Redskins GM McCloughan: We wanted to trade back. But all the interest was for Fowler. Once he was gone, no one wanted to trade up.
És Jude Adjei-Barimahegy UDFA rookie FS a Bowling Greenről ott lesz a rookie minicampen, nem tudni, hogy ő a 90. ember, vagy csak tryoutos lesz.
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
A futóinknál még mindig kulcskérdés lenne, hogy értelmesen részt tudjanak venni a blokkolásban is, ami eddig kb. minősíthetelen volt. Yeldon-ról is felemásak az infók, de ha oda tudja tenni magát ezen az oldalon, akkor kaphat bőven lehetőséget a villogásra. Robinsont sajnos bárki kettétöri, bár nekem még mindig az ő mozgása volt a legtetszetősebb a tavalyi idényben, de nem hiába RB/WR a pozíció megjelölése. Tóbiás meg olyan nekem kicsit, mint a torghellesanyi a magyar focinak, mindenhez "is" ért egy kicsit 😀ppistike
WELCOME IN JAGSTOWN 😀 Duvááááááááááááál
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Reynoldsot el ne küldjék, imádom!Húsrágó
Ahhoz teljesítenie kell, legalább STben. Igaz abban jó. Ebben a tekinteteben ő az új Prosinski.
RB helyzet elég kacifántos lett: Stormot még nem is láttunk igazán, Robinson mutatott életjeleket, Toby nem lesz FB mert ilyen poszton nem lesz senki, Pierce számára ez lehet az utolsó TC, ha nem hoz kirobbanó formát. És akkor még ott az új üdvöske Yeldon. Elég fura mix ez.
Mindenkibe lehet hinni (+) , meg el is lehet küldeni jó indokkal (-):
Storm + még nem került bevetésre, akár jó is lehet - jó okkal nem került bevetésre eddig
Robinson + egészen jól muzsikált mint Nr1 RB - sérülés miatt nem volt végig hadra fogható, kérdéses, hogy bírja-e majd a gyűrődést
Toby + "árnyékban" szép számai voltak (yard/carry; mert amúgy nem sok), azóta sérülés hátráltatta, ami némi magyarázattal lehet arra, hogy - gyalázatosan játszott eddig mint kezdő RB és még fizut is kap
Pierce + neki is voltak momentumai, de kb annyira volt eredményes mint Toby (3 szezon alatt 1000 y) és gyanítható, hogy számára a Jags az utolsó szalmaszál, ami motiválhatja rendesen, - karakter probléma
Yeldon + új ember, tuti marad
és még jött egy UDFA is
Húsrágó
Storm berakható a practice squadba, ha minden kötél szakad. plusz mivel nem lesz FB, megtartható mind az 5 RB, igaz szerintem csak 4et fogunk meghagyni. Pierce vagy Storm az esélyes a távozásra.

Más: Fowler Jr kapcsán valahogy az az érzésem, hogy neki majd a második szezonja lesz igazán jó. Elsőre ezt a 4,5-6 sack környékét jósolnám neki, de a második évre jöhet a két számjegy 😊Húsrágó
Jó lenne, ha Fowler 6 sack körül kezdene, az már egy biztató rookie szezon lenne. Idén még nem hhiszem, hogy ő kezdene, de jövőre már neki kéne.

A futóinknál még mindig kulcskérdés lenne, hogy értelmesen részt tudjanak venni a blokkolásban is, ami eddig kb. minősíthetelen volt. Yeldon-ról is felemásak az infók, de ha oda tudja tenni magát ezen az oldalon, akkor kaphat bőven lehetőséget a villogásra. Robinsont sajnos bárki kettétöri, bár nekem még mindig az ő mozgása volt a legtetszetősebb a tavalyi idényben, de nem hiába RB/WR a pozíció megjelölése. Tóbiás meg olyan nekem kicsit, mint a torghellesanyi a magyar focinak, mindenhez "is" ért egy kicsit 😀ppistike
Először is üdvözlet közöttünk, mindig jó új Jags fanokat látni a fórumon! Jelen állás szerint az a terv, hogy Yeldon kezd és Toby és Denard támogatja. Előbbinek ez a szerep már bevállt egyszer. Denardra meg remélem ösztönző hatású lesz a dolog..
több mint 9 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
A futóinknál még mindig kulcskérdés lenne, hogy értelmesen részt tudjanak venni a blokkolásban is, ami eddig kb. minősíthetelen volt. Yeldon-ról is felemásak az infók, de ha oda tudja tenni magát ezen az oldalon, akkor kaphat bőven lehetőséget a villogásra. Robinsont sajnos bárki kettétöri, bár nekem még mindig az ő mozgása volt a legtetszetősebb a tavalyi idényben, de nem hiába RB/WR a pozíció megjelölése. Tóbiás meg olyan nekem kicsit, mint a torghellesanyi a magyar focinak, mindenhez "is" ért egy kicsit 😀
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
RB helyzet elég kacifántos lett: Stormot még nem is láttunk igazán, Robinson mutatott életjeleket, Toby nem lesz FB mert ilyen poszton nem lesz senki, Pierce számára ez lehet az utolsó TC, ha nem hoz kirobbanó formát. És akkor még ott az új üdvöske Yeldon. Elég fura mix ez.
Mindenkibe lehet hinni (+) , meg el is lehet küldeni jó indokkal (-):
Storm + még nem került bevetésre, akár jó is lehet - jó okkal nem került bevetésre eddig
Robinson + egészen jól muzsikált mint Nr1 RB - sérülés miatt nem volt végig hadra fogható, kérdéses, hogy bírja-e majd a gyűrődést
Toby + "árnyékban" szép számai voltak (yard/carry; mert amúgy nem sok), azóta sérülés hátráltatta, ami némi magyarázattal lehet arra, hogy - gyalázatosan játszott eddig mint kezdő RB és még fizut is kap
Pierce + neki is voltak momentumai, de kb annyira volt eredményes mint Toby (3 szezon alatt 1000 y) és gyanítható, hogy számára a Jags az utolsó szalmaszál, ami motiválhatja rendesen, - karakter probléma
Yeldon + új ember, tuti marad
és még jött egy UDFA is

Yeldon kezdene, de Robinson is, meg persze Toby... van egy csomó félmegoldás, nekem nagy kérdés, hogy ebből ki tudnak-e keverni az edzők egy működő elegyet. A Falnak elvileg működni kell előttük, mert az kapott upgrade-et rendesen.

Más: Fowler Jr kapcsán valahogy az az érzésem, hogy neki majd a második szezonja lesz igazán jó. Elsőre ezt a 4,5-6 sack környékét jósolnám neki, de a második évre jöhet a két számjegy 😊
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Reynoldsot el ne küldjék, imádom!
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags bejelentette hivatalosan is az UDFA igazolásokat. A 8 már jelzett játékos mellett jött még 1 UDFA rookie, Christopher Reed egy OT, aki a Minnesota State-Mankatora járt.

Tehát még egyszer a 9 új UDFA rookienk:
Christopher Reed OT Minnesota State-Mankato
Matt Robinson LB Maryland
Nick Marshall CB/QB Auburn
Todd Thomas LB Pittsburgh
Jake Waters QB Kansas State
Eric Crume DT Syracuse
Connor Hamlett TE Oregon State
Corey Grant RB Auburn
Thurston Armbrister LB Miami (Fl.)
A 3 LB közül valaki talán foghat egy helyet az 53ban, rajtuk kívül egyedül Nick Marshallból nézem ki, hogy keretre kerüljön.

Ezzel 89en vannak jelenleg a rosteren.

Ha minden igaz, megint jön pár tryoutos majd a rookie minicampre a héten. 1-2 gondolom kap majd szerződést is közülük.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az adat a lényeg 😊phylos
nyilván. úgy látszik nem csak a bowl.hu-s közvetítésben lehetnek amatőr hibák 😛

és, hogy ne csak ennyit böfögjek ide, kérdésem is volna, bár gondolom elsősorban iktriad küldd rá majd egy kis regényt 😊 ha most csak így draft után kéne tippelni, kik lehetnek azok a veterán játékosok akik rosszul jönnek ki a poszton belüli versenyekből? ki lehet az aki a nagyobb tapasztalata ellenére nem lesz kezdő, netán a rosterre se fog odaférni?kristof
Akik szerintem nem lesznek itt legkésőbb kerethirdetéskor a veteránok közül:
Ace Sanders(akár napokon belül) Doss és Arrelious Benn később
Pierce vagy Storm vagy Gerhart - én Piercere fogadok, Storm mondjuk mehet a practice squadba. Toby nem volt rossz az év második felében, mikor nem volt sérült.
Clay Harbor(akár napokon belül)
Clemons vagy Branch(Clemons még mindig a legjobb DEnk, de öreg és drága, viszont Windmillnek is csak 1 éve van hátra a szerződéséből, és rosszabb játékos, mint Clemons - esetleg Chris Smith mehet a practice squadba és akkor Fowler, Clemons, Branch és Ryan Davis marad, mint a 4 LEO a kereten)
Hood vagy Abry Jones(tippre Hood, a fizuja miatt, Abry kb ugyanazt tudja, csak jóval olcsóbban)
Pasztor(Beadles szerintem idén még túl sokba kerülne kivágni -jövőre azt hiszem már nem- plusz jobb, ha Cann idén még a padon kezd) Josh Wells lesz majd a csere OTnk szerintem.
LaRoy Reynolds (hacsak nem mutat olyan formát, mint a 2013as előszezonban)
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
az adat a lényeg 😊phylos
nyilván. úgy látszik nem csak a bowl.hu-s közvetítésben lehetnek amatőr hibák 😛

és, hogy ne csak ennyit böfögjek ide, kérdésem is volna, bár gondolom elsősorban iktriad küldd rá majd egy kis regényt 😊 ha most csak így draft után kéne tippelni, kik lehetnek azok a veterán játékosok akik rosszul jönnek ki a poszton belüli versenyekből? ki lehet az aki a nagyobb tapasztalata ellenére nem lesz kezdő, netán a rosterre se fog odaférni?kristof
Az AJ Cann pick után Beadlest mondanám, mint potenciális cserét. Windmill kb ugyanez, egy sorral hátrébb került. Cutolni talan Ziggy-t fogjuk + Sanderst, barvutobbit leginkabb csak augusztus végén. Nagyobb nevre én nem számítok, akikre gondoltam volna azok mar hosszabbították\ átalakították a szerződésüket.

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
az adat a lényeg 😊phylos
nyilván. úgy látszik nem csak a bowl.hu-s közvetítésben lehetnek amatőr hibák 😛

és, hogy ne csak ennyit böfögjek ide, kérdésem is volna, bár gondolom elsősorban iktriad küldd rá majd egy kis regényt 😊 ha most csak így draft után kéne tippelni, kik lehetnek azok a veterán játékosok akik rosszul jönnek ki a poszton belüli versenyekből? ki lehet az aki a nagyobb tapasztalata ellenére nem lesz kezdő, netán a rosterre se fog odaférni?
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
ő is két n-el írja 😊kristof
az adat a lényeg 😊

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
ő is két n-el írja 😊
több mint 9 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Azt vágjátok, hogy a hivatalos draft-összefoglalóban ( www.jaguars.com/media-gallery/videos/On-the-Clock-Draft-Recap/7cefdded-6616-4e0a-83f9-eece362e9612) összekeverték a Seahawks Michael "egyennel" Benett méreteit (6-4, 274 lbs) az új DT-nkével (Michael Bennett, 6-2, 293 lbs).
8:41-nél látható 😊

Made... Laid... Paid
több mint 9 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mi azon fura ha a Fowlerben többet látnak mint Williamsban? Jobban passzol a sémába....csak tudják hogy miért. Szerintem korrekt.