NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 9 éve
rva 4 096 — Me for President!
tavaly OTA első napon Sean Lee Dallasban ugyanez. egész szezon kuka...
sajnálom!
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 111 — Deion Sanders for president!
#justjaxthings fuck 😊Giowa
nektek se kell lottózni

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
15 kib@szott perc Jaguars mezben és már csak szurkoló.
Nem károgni akarok, de Kampmannek is ez a sérülése volt? Mert amikor meggyógyult, akkor elkezdte kicsit kímélni a sérült lábát, ami miatt jobban terhelte az egészségeset, ami miatt megsérült az is és így 1 szezon alatt kinyírta a karrierjét. Csak neki volt előtte karrierje.

Smith és Davis talán meg tudja oldani a dolgot Clemons mögött. Davis összekapart 6,5 sacket elég kevéske játékidőből, szóval ő azért könnyen odaérhet, meg talán neki ez már contract year, ami mindig jó hatással van.
Jó lenne jövőre azzal a problémával küzdeni, hogy daliás Davisnek a 10 sack után kell egy jobb szerződést adni és vajon érdemes-e a koros Clemonst megtartani a felépülő Fowler mellé... 😊Húsrágó
Fowler még fiatal, és számos jó példa van előtte: Colvin pl. tavaly januárban elszakította az ACLjét, és úgy tűnik szépen visszajött belőle. Vagy ott van Adrian Peterson példája (idén Gurley ezt másolhatja le). Majd Sen'Derrick a szárnya alá veszi a rehab során.

És ne felejtsük ki a képletből Andre Brancht, aki mégiscsak contract yearben van. Ha Windmill akar egy zsíros szerződést, most kell villantania, és most hirtelen kapott is egy új, nagy esélyt.
Remélem Clemonsnak idén még lesz elég benya a tankjában. A Ryan Davis - Chris Smith duó pedig tovább fejlődhet.
Ez az öröm az ürömben. hogy ez a poszt egész korrekt depthtel rendelkezett, szóval meg tudjuk oldani Dante pótlását. Csak elég nagy szívás, hogy az 1/3as pick az első edzésen kidől. 😕iktriad
Nálunk Chad Greenway is így kezdte. Újonc évében az első előszezon meccsen (vs Oakland) ACL szakadást szenvedett egy kick off return során és kihagyta az egész szezont. Azóta azért jó játékos lett.
több mint 9 éve
kolok1972 New England Patriots 2 504 — Pats fan
Részvétem srácok,ez vmi tényleg kib@szott nagy pech. Olyan mintha franchise meg lenne átkozva. Eddig is nagyon bírtam a Jagset,de most úgy döntöttem,hogy csakazertis szurkolok Nektek!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
15 kib@szott perc Jaguars mezben és már csak szurkoló.
Nem károgni akarok, de Kampmannek is ez a sérülése volt? Mert amikor meggyógyult, akkor elkezdte kicsit kímélni a sérült lábát, ami miatt jobban terhelte az egészségeset, ami miatt megsérült az is és így 1 szezon alatt kinyírta a karrierjét. Csak neki volt előtte karrierje.

Smith és Davis talán meg tudja oldani a dolgot Clemons mögött. Davis összekapart 6,5 sacket elég kevéske játékidőből, szóval ő azért könnyen odaérhet, meg talán neki ez már contract year, ami mindig jó hatással van.
Jó lenne jövőre azzal a problémával küzdeni, hogy daliás Davisnek a 10 sack után kell egy jobb szerződést adni és vajon érdemes-e a koros Clemonst megtartani a felépülő Fowler mellé... 😊Húsrágó
Fowler még fiatal, és számos jó példa van előtte: Colvin pl. tavaly januárban elszakította az ACLjét, és úgy tűnik szépen visszajött belőle. Vagy ott van Adrian Peterson példája (idén Gurley ezt másolhatja le). Majd Sen'Derrick a szárnya alá veszi a rehab során.

És ne felejtsük ki a képletből Andre Brancht, aki mégiscsak contract yearben van. Ha Windmill akar egy zsíros szerződést, most kell villantania, és most hirtelen kapott is egy új, nagy esélyt.
Remélem Clemonsnak idén még lesz elég benya a tankjában. A Ryan Davis - Chris Smith duó pedig tovább fejlődhet.
Ez az öröm az ürömben, hogy ez a poszt egész korrekt depthtel rendelkezett, szóval meg tudjuk oldani Dante pótlását. Csak elég nagy szívás, hogy az 1/3as pick az első edzésen kidől. 😕
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Ezt nem hiszem el....baszkiii.
Sajnalom.... 😀
több mint 9 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
15 kib@szott perc Jaguars mezben és már csak szurkoló.
Nem károgni akarok, de Kampmannek is ez a sérülése volt? Mert amikor meggyógyult, akkor elkezdte kicsit kímélni a sérült lábát, ami miatt jobban terhelte az egészségeset, ami miatt megsérült az is és így 1 szezon alatt kinyírta a karrierjét. Csak neki volt előtte karrierje.

Smith és Davis talán meg tudja oldani a dolgot Clemons mögött. Davis összekapart 6,5 sacket elég kevéske játékidőből, szóval ő azért könnyen odaérhet, meg talán neki ez már contract year, ami mindig jó hatással van.
Jó lenne jövőre azzal a problémával küzdeni, hogy daliás Davisnek a 10 sack után kell egy jobb szerződést adni és vajon érdemes-e a koros Clemonst megtartani a felépülő Fowler mellé... 😊
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként Fowler a Georgia OTje, Watts Dantzler ellen sérült le. Utóbbi talán azt hitte a Florida-Georgián van(azt a meccset mindig nálunk játsszák)? Rohadt college rivarlyk. 😀
Offensive tackle , who was engaged with Fowler when the DE went down, said he didn't know what happened to cause the injury.
"I really honestly have no idea," Dantzler said. "I was just kicking, got a punch on his shoulder, and he just went down. I don't really know exactly what happened. I feel terrible about it."
Dantzler tök ki volt borulva az eset után (rá meg a Jags fanbase twitteren...), de Fowler azt mondta neki, hogy az ilyen benne van a futballban, és ne rágódjon emiatt.


Ha már SEC játékosok, az auburni UDFA rookie futó, Corey Grant annyira biztatóan mozgott ST drillekben, hogy sokak szerint ő lehet az új kick returner a szezonban. Nem volna rossz, mert így legalább Denardnak elég lenne csak az RB feladatokra (= pl. pass protectionben) fókuszálnia.

aztakurva, elsőnek azt hittem hogy valami draft elemzést linkeltél, és azon B+nak írták a jax draftját ,és annak örülsz ennyire.
újra megnézve a linket viszont teljesen érthető :\ RIP jaguarsBorbinho
A B!+ volt a legrosszabb értékelés, amit kaptunk rá a múlt héten.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fowler twitteren megköszönte a jókívánságokat, és még erősebben akar majd visszatérni 2016ban.
Hey everybody I'll be fine thank you for your prayers and encouragement, I really appreciate that! This gives me time to get my body bigger and stronger and I'll be back better than ever!
Egy pozitívum, hogy tavaly is megvoltunk ezen a poszton, szóval inkább csak nagyon bosszantó a dolog, mint hogy bármilyen komolyabb hatással lenne a szezonunkra. Legalább kiderül, hogy pl. Windmillt érdemes-e megtartani 2016 után is | (nem) | .

Valószínű annyi lesz majd a hatása a keretre idén, hogy esetleg probálunk majd szerezni/kukázni egy pass rusher tulajdonságokkal rendelkező LBt.

Egyebkent sokan irjak, hogy a Jax edzopalyain nagyon rossz a gyep, ez kapcsolatban allhat a serulessel.Stez
egy többmilliós biznisz-ben, hogy a halálba fordulat(na) elő ilyen?nfl_lover
Sajnos minden évben előfordul. Mondjuk nem mindig a rookie minimcamp első nap első edzésén.
több mint 9 éve
nfl_lover 912
Egyebkent sokan irjak, hogy a Jax edzopalyain nagyon rossz a gyep, ez kapcsolatban allhat a serulessel.Stez
egy többmilliós biznisz-ben, hogy a halálba fordulat(na) elő ilyen?
több mint 9 éve
nfl_lover 912
nagyon sajnálom csórit... 😕
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Az idei nem volt egy borzasztóan erős class a jövő évi sokkal jobb lesz és jöhet Joey Bosa OSU-ról 1/1-be vagy valaki fel tradel Cardell Jonesért és az egész Franchise kivirágzik a 4 első körből, amit kapunk érte!The_Nack
Ne reménykedj, nem Oregon prospect.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 397 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hat ACL, sima IR, de komolyan durva, hogy ennyire nincs szerencseje a csapatnak. Valaki elatkozta a franchiset.Stez
Bakker úgy csuklott össze a térde mintha ott sem lenne...

Van ott valahol egy fekete macska vagy valami hasonló ami vuduzza a Jaguarst...ThundersNFL
Derrick Harvey még most is voodoozik. Vagy ez még Marino átka a 62-7ért.
Fowler természeesene megkapja majd a pénzét és a Jags reménykedik a teljes felépülésben.

Meg is van a 2016os "comeback player of the Year" cím győztese. 😀
több mint 9 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
sajnos ez az ACL nagyon nagyon rossz, de ha mindig a pozitiv oldalát nézük a dolgoknak, akkor nem hatalmas baj, mivel kijelenthető, hogy itt a vége a szezonnak, hiába az egyik legjobb a draft az NFL-ben ez sajnos mindig benne van a fociban... Az idei nem volt egy borzasztóan erős class a jövő évi sokkal jobb lesz és jöhet Joey Bosa OSU-ról 1/1-be vagy valaki fel tradel Cardell Jonesért és az egész Franchise kivirágzik a 4 első körből, amit kapunk érte!The_Nack
Szerintem ez nem igaz. Bár iszonyatosan nagy kár érte, ettől függetlenül még nem kéne, hogy a draft előtt várt kb 7-8 W nagyon megváltozzon. A D tavaly se volt rossz, és Fowlers nélkül is sztem jobb lesz idén, mint tavaly volt, míg az offense-ről egyértelműen kijelenthető, hogy jobb lesz. Fowlers ide vagy oda, ha jövőre megint top5-ben draftol a csapat, akkor nagy bajok vannak.
több mint 9 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Bakker úgy csuklott össze a térde mintha ott sem lenne...

Van ott valahol egy fekete macska vagy valami hasonló ami vuduzza a Jaguarst...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 9 éve
The_Nack Jacksonville Jaguars 6
sajnos ez az ACL nagyon nagyon rossz, de ha mindig a pozitiv oldalát nézük a dolgoknak, akkor nem hatalmas baj, mivel kijelenthető, hogy itt a vége a szezonnak, hiába az egyik legjobb a draft az NFL-ben ez sajnos mindig benne van a fociban... Az idei nem volt egy borzasztóan erős class a jövő évi sokkal jobb lesz és jöhet Joey Bosa OSU-ról 1/1-be vagy valaki fel tradel Cardell Jonesért és az egész Franchise kivirágzik a 4 első körből, amit kapunk érte!
több mint 9 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hat ezt nem hiszem el. Alig vartam hogy lassam meccsen jatszni az NFL-ben, raadasul egy szimpatikus csapatban.

Nem baj, iden SuperBlake eleg lesz.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent sokan irjak, hogy a Jax edzopalyain nagyon rossz a gyep, ez kapcsolatban allhat a serulessel.

több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
elég acl/mcl gyanús, remélem megússza egy sprain-el...Pari
az haverom most elmondom, hogy elszakadt akülső legalább.Láttad a térdét?Elég hajlékonynak kéne lennie ahhoz hogy így elhajoljon.
Tavaly ugyanígy hajlott el nekünk is patrob térde, 9 hónap kihagyás várt rá.kapitnono
sajna láttam ilyet nagyon is közelről - nekem egyszerre volt ACL-em és MCL-em, úgy hogy a térdkalácsom majdnem a térdhajlatból ütöttem vissza a helyére - de reméltem, hogy ő megússza kevesebbel...Pari
és fájt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 091 — Chalk Dawk fan
Még egy ilyen balfasz csapatot 😕

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat ACL, sima IR, de komolyan durva, hogy ennyire nincs szerencseje a csapatnak. Valaki elatkozta a franchiset.

több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 825 — Apu ökölbeszorított keze
Részvétem.
Out f season

több mint 9 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 633 — Rise My Nation!
elég acl/mcl gyanús, remélem megússza egy sprain-el...Pari
az haverom most elmondom, hogy elszakadt akülső legalább.Láttad a térdét?Elég hajlékonynak kéne lennie ahhoz hogy így elhajoljon.
Tavaly ugyanígy hajlott el nekünk is patrob térde, 9 hónap kihagyás várt rá.kapitnono
sajna láttam ilyet nagyon is közelről - nekem egyszerre volt ACL-em és MCL-em, úgy hogy a térdkalácsom majdnem a térdhajlatból ütöttem vissza a helyére - de reméltem, hogy ő megússza kevesebbel...
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azt hiszem marad a tavalyi 4es LEO poszton.
NFL Media columnist Michael Silver, who was embedded with the Jaguars during the draft's first round, said that Jacksonville general manager David Caldwell texted him "brutal" in regard to Fowler's injury. Silver added that "early indications are it doesn't look good.".
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000491863/article/dante-fowler-carted-off-field-at-jaguars-practice
B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+ B+iktriad
aztakurva, elsőnek azt hittem hogy valami draft elemzést linkeltél, és azon B+nak írták a jax draftját ,és annak örülsz ennyire.
újra megnézve a linket viszont teljesen érthető :\ RIP jaguars

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Nyugodtan írd ki teljesen Ik, szerintem mindenki meg fogja érteni.............dande
A B+ rövidebb, és elegánsabb. 😀 .iktriad
Ez az eddig A+-osnak tartott draft új értékelése Fowler kidőlésével?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal