Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 1 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 827 — Bengalista
... a két QB morcos egymásra nézését a buta sportmédia szereti.
ulpianus
Ami ebben az esetben nem is lehetne távolabb a valóságtól, Mahomes és Burrow sem az az igazi trashtalker, haragszomrád játékos.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Egyébként most megnéztem ezt a híres outcoachingot, Ami miatt Reid és Mahomes bosszúért kiált. Tavaly mindkét meccs egy gyõztes FGal ért véget. Egyik OTban, másik 0 másodpercnél.

Ez (is) egy kiváló párosítás. Az AFC szerencsére tud pár ilyet, jött pár jó QB, jó csapat. Tehát ez fontos mérkõzés. De a bosszút, a két QB morcos egymásra nézését a buta sportmédia szereti.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Értem a bosszú szó jelentését.
Csak nem igaz erre az esetre. Nem igazán van semmi jelentõsége tavaly ki nyert ki nem. Mert semmi olyan nem történt. Nyerhetett volna a Chiefs is. Nem voltak rosszabbak. Most már mindegy. Most ez a szezon van.

Ennyi erõvel mindenkin bosszút kell állni akik ellen nem csak örökké nyertél. Mert akkor mindig minden meccs bosszúmeccs legalább egyik félnek. Vagyis egyik sem az.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 249
Azt olvasom a FK cikkben, (cica topicban, neten is) a Chiefs bosszut akar allni a Bengalson. Ennyi erovel a fel ligan akarhatna. A Bucs ellen ahogy a SB-ban kikaptak az igen. Az ciki volt.
De ugyi tavaly (AFC donton) hosszabbitas lett a meccs vege, nem agyonvert barki barkit, meg outcouchingolt, satobbi. A Bengals jott ki jol egy drivebol (FG lett), ezert van igy kitalalva az OT, vki tenyleg nyerjen mar. Mi is voltunk igy a Bills ellen peldaul. Ebben az esetben nem. Jobb volt a Bengals. Ezert senki nem szomjazik bosszura. Vagyis persze biztos van olyan szurkolo vagy jatekos is. Ellenben a Chiefs mint csapat, kizart.

Fontos meccs, az AFC erosorrendjeben, a jovore tekintve is.
Visoznt a PO meglesz. 3 meccs elony van itten az AFC Nyugiban (5 meccs van hatra, igy harommal tobbet kellene nyernie a Boltsnak. pl ha a KC nyer meg kettot, akkor mind az otot, stb.)
A kiemeles fontos. Viszont nem biztos az jatszik SBt aki pihizhet. Es nem garantalja a kiemelest ez a gyozelem.

A meccs fontos a Bengalsnak legalabb ennyire, ha mar itt tartunk. Mar amennyiben rajatszasban gondolkoznak.
A Chiefst megverni mindenkinek komoly erdem, mentalis lokest adhat. Latjuk, hogy sokan PO meccskent jatszanak, mindent bevetnek a Chiefs ellen, fake punt, fake minden, meccskezdo onside kick, amit ki birsz talalni. Dobnak melyre azok is akik soha. logikus, az kockaztat, aki ha nem teszi, keves igazi eselye marad. Ha igy is veszit, akkor sincs semmi.

A Bengals ha nyer, 8-4-es a merlege. Ha nem 7-5.
Merugyi a Chiefs 9-2, Bills 9-3. A Phins 8-3 (csoportmasodik). Titans (csoportelsokent), Jets, Ravens (csoportelso) Bengals 7-4. Ez het csapat.
Van ket uldozo: Pats (6-6), Chargers (6-5), utobbi az igazan veszelyes. Vagyis nem sok meccset lehet bukni, csak bizjni a Boltsban, hogy ugyis elbasszak. De mi van ha nem? Nem a csoportelesoseg a lenyeg. Az is lehet meglesz, de ha nem, hamar kieshetnek a PObol is.

Akikkel jatszanak meg: Chiefs, Browns, Bucs, Pats, Bills, Ravens. Ebbol a Browns ami kotelezo W. A Bucs lutri, hozhato, a Pats szinten. De nem biztos, kozel vannak eroben. A Ravens elleni utolso csoportmeccs, lehet eletre-halalra megy, nem kellene kivarni ha nem muszaj. De akkor a Chiefs + Bills duobol egyiket legalabb utni kellene. Ami viszont nem konnyu, bar lehetseges, azt is lattuk.
ulpianus
Szerintem sokan (köztük én is) úgy gondolja a “bosszút”, hogy a tavalyi 2L (mindkettő nagy előnyről) biztos bosszantja a főnökséget. Engem biztos bosszantana 😃
Játszunk egy jó szoros meccset és meglátjuk ki győz!

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azt olvasom a FK cikkben, (cica topicban, neten is) a Chiefs bosszut akar allni a Bengalson. Ennyi erovel a fel ligan akarhatna. A Bucs ellen ahogy a SB-ban kikaptak az igen. Az ciki volt.
De ugyi tavaly (AFC donton) hosszabbitas lett a meccs vege, nem agyonvert barki barkit, meg outcouchingolt, satobbi. A Bengals jott ki jol egy drivebol (FG lett), ezert van igy kitalalva az OT, vki tenyleg nyerjen mar. Mi is voltunk igy a Bills ellen peldaul. Ebben az esetben nem. Jobb volt a Bengals. Ezert senki nem szomjazik bosszura. Vagyis persze biztos van olyan szurkolo vagy jatekos is. Ellenben a Chiefs mint csapat, kizart.

Fontos meccs, az AFC erosorrendjeben, a jovore tekintve is.
Visoznt a PO meglesz. 3 meccs elony van itten az AFC Nyugiban (5 meccs van hatra, igy harommal tobbet kellene nyernie a Boltsnak. pl ha a KC nyer meg kettot, akkor mind az otot, stb.)
A kiemeles fontos. Viszont nem biztos az jatszik SBt aki pihizhet. Es nem garantalja a kiemelest ez a gyozelem.

A meccs fontos a Bengalsnak legalabb ennyire, ha mar itt tartunk. Mar amennyiben rajatszasban gondolkoznak.
A Chiefst megverni mindenkinek komoly erdem, mentalis lokest adhat. Latjuk, hogy sokan PO meccskent jatszanak, mindent bevetnek a Chiefs ellen, fake punt, fake minden, meccskezdo onside kick, amit ki birsz talalni. Dobnak melyre azok is akik soha. logikus, az kockaztat, aki ha nem teszi, keves igazi eselye marad. Ha igy is veszit, akkor sincs semmi.

A Bengals ha nyer, 8-4-es a merlege. Ha nem 7-5.
Merugyi a Chiefs 9-2, Bills 9-3. A Phins 8-3 (csoportmasodik). Titans (csoportelsokent), Jets, Ravens (csoportelso) Bengals 7-4. Ez het csapat.
Van ket uldozo: Pats (6-6), Chargers (6-5), utobbi az igazan veszelyes. Vagyis nem sok meccset lehet bukni, csak bizjni a Boltsban, hogy ugyis elbasszak. De mi van ha nem? Nem a csoportelesoseg a lenyeg. Az is lehet meglesz, de ha nem, hamar kieshetnek a PObol is.

Akikkel jatszanak meg: Chiefs, Browns, Bucs, Pats, Bills, Ravens. Ebbol a Browns ami kotelezo W. A Bucs lutri, hozhato, a Pats szinten. De nem biztos, kozel vannak eroben. A Ravens elleni utolso csoportmeccs, lehet eletre-halalra megy, nem kellene kivarni ha nem muszaj. De akkor a Chiefs + Bills duobol egyiket legalabb utni kellene. Ami viszont nem konnyu, bar lehetseges, azt is lattuk.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Grat Maho!

Chiefs quarterback Patrick Mahomes named AFC Offensive Player of the Month for November 2022
“Mr. November” does it again.

 www.arrowheadpride.com/2022/12/1/23487921/chiefs-patrick-mahomes-named-afc-offensive-player-month-november-2022
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Longtime former Ravens’ DT Brandon Williams, who had been waiting for the right opportunity like Linval Joseph and Ndamukong Suh, is signing with the Chiefs practice squad with the idea of going to the active roster, per sources. Williams reunites with Chiefs DL coach Joe Cullen. Williams is expected in Kansas City on Wednesday to sign. Williams is 33 years old, spent nine seasons in Baltimore, went to his lone Pro Bowl in 2018 and now becomes the latest late-season addition in Kansas City.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gordon egyvalamiért jöhetett Elloptuk a Denver hírös 10 pontos offense playbookját!
ulpianus
14.27, jó?! Ne kisebbítsük az érdemeinket!

Amúgy ha játszik ellenünk, tuti carrierday lesz belőle, nem mintha szükségetek lenne rá
Black_Adder
Nem mindenhol erdem a 14.27, csak mondom. 😛
Azert priceless lenne nektek, ha Gordon fumblijaval nyerne a Broncos ellenunk. 😀

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Gordon egyvalamiért jöhetett Elloptuk a Denver hírös 10 pontos offense playbookját!
ulpianus
14.27, jó?! Ne kisebbítsük az érdemeinket!

Amúgy ha játszik ellenünk, tuti carrierday lesz belőle, nem mintha szükségetek lenne rá

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Melvin Gordon? Nagyon keresünk egy futót.
ender1112
 www.nfl.com/news/chiefs-signing-veteran-rb-melvin-gordon-to-practice-squad
😀
R4v3N
Jajj ne.... ha mindenkepp fumblizni akarunk, allitsuk be Skyy-t visszahordonak.

szerk.: most latom csak, hogy a PS-be. Ott elfer, mig CEH meggyogyul, aztan, gondolom, repul ugy is. Azota olvastam viszont, hogy talan McKinnon backupjanak szanhatjak a 3. downos szituknal, mivelhogy elkapni (meg egyenlore) tud. Meglatjuk. Mindenesetre lehet, hogy a Broncos ellen felszivja magat es megmutatjuk, hogy kell hasznalni ot.



Szerkesztette: ligur
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gordon egyvalamiért jöhetett Elloptuk a Denver hírös 10 pontos offense playbookját!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 143
Melvin Gordon? Nagyon keresünk egy futót.
ender1112
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xfbhm5ilgzsspwuvljsb
Chiefs signing veteran RB Melvin Gordon, WR Bryan Edwards to practice squad
The Kansas City Chiefs are expected to sign running back Melvin Gordon to the practice squad, NFL Network Insider Tom Pelissero reports.

😀
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Melvin Gordon? Nagyon keresünk egy futót.
ender1112
Keresgéljünk még egy kicsit inkább


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 033 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
Melvin Gordon? Nagyon keresünk egy futót.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Azért itt bőven voltak olyan jelenetek, amik az év végi bakiparádéban simán helyet kapnának.
...
A másik oldalon az utolsó 2 támadás volt gyenge azzal a Mahomes INT-tel az élen.
R4v3N
Volt az a hiros nevos "No look pass" Majomsznak. Tegnap garbage timeban a meccs legvegen megprobalta ujra, mert mekkora meno volt az, most is kene. Es persze nem velelten nez oda az emberfia ahova dob. Na mindegy, ennyi nagykepuskodes belefer, de csak ha mar tenyleg nyertunk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 143
Azért itt bőven voltak olyan jelenetek, amik az év végi bakiparádéban simán helyet kapnának.
Kezdve azzal, hogy a Rams játékosa kis híján kiütötte saját edzőtjét, ha még nem lenne elég sérült ott.
A legvicesebb talán az volt, amikor Perkins lerázott vagy 3-4 szerelést, a Ramsnél meg örültek, dícsérték...
Az egy másik kérdés, hogy maga a játék kb. egy -6/-7 yardos játék volt, 3.-ra... 😀
A másik oldalon az utolsó 2 támadás volt gyenge azzal a Mahomes INT-tel az élen.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nem kell túni meg tóni. Eleinte még tūnt úgy is, hogy lehet vmi meccs, ha a végén nyerünk is. De nem nagyon lett. Nem baj, kell ilyen is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 1 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 143
Ami nagyobb probléma, ahogy látom a sérülésjelentést Toney mellett Thuney sem edzett eddig a héten bokasérülés miatt. Szóval valószínűleg nem fog játszani. Remélem nem annyira komoly.
több mint 1 éve
ligur Kansas City Chiefs 438
Chiefs placed RB Clyde Edwards-Helaire on injured reserve due to his high ankle sprain. He’s now out a minimum of four weeks.
KeyG
Megmondom őszintén nagyon nem sokkol a dolog.
Lassan kijelenthető, hogy óriási luxuspick volt, aki nem vált be.
R4v3N
Nekem is ez a velemenyem, Pacheco es McKinnon mellett nekem nem tunik fel a hianya. Most raadasul Ronald Jonest is kiprobalhatjuk, en legalabbis adnek neki par snapet, ha mar a rosteren tartjuk.
több mint 1 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 143
Chiefs placed RB Clyde Edwards-Helaire on injured reserve due to his high ankle sprain. He’s now out a minimum of four weeks.
KeyG
Megmondom őszintén nagyon nem sokkol a dolog.
Lassan kijelenthető, hogy óriási luxuspick volt, aki nem vált be.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 095
Chiefs placed RB Clyde Edwards-Helaire on injured reserve due to his high ankle sprain. He’s now out a minimum of four weeks.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 143
Nekem még az tūnt fel a meccsen, miszerint Skyy Mooret többet használták. Eddig visszahordó volt. Illetve Hardman cseréje a gadget utakon. Most pedig Edelman utánérzés stílusban vetették be. Ment neki, eleve ez az amit tud. Kíváncsi leszek, mennyire lesz ez standard, és úgy mûxik-e?
ulpianus
Hát Toney sérülése után valakinek muszáj volt fellépnie és ő ezt nagyon szépen hozta. Eddig nagyon kevés lehetőséget kapott.
több mint 1 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Nekem még az tūnt fel a meccsen, miszerint Skyy Mooret többet használták. Eddig visszahordó volt. Illetve Hardman cseréje a gadget utakon. Most pedig Edelman utánérzés stílusban vetették be. Ment neki, eleve ez az amit tud. Kíváncsi leszek, mennyire lesz ez standard, és úgy mûxik-e?


Állat vagyok, ami enni kér...