Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 2 éve
(Kíváncsian várom a lyukasfejūek miképp fognak gyõzködni minket ezen Wild Card forduló után is, hogy a liga mindig elcsalja a meccsekket a "nagycsapatoknak".😁😁)Mivel teljesített tul a Ravens?
Komolyra fordítva az AFCben szvsz a Bills a legerõsebb, de lehet mást mondok jövõhéten. 😊 Mi velük játszunk, nem lesz meleg, senkit nem fog zavarni különösebben.
Gondolom a NFC élcsapata 'Niners elveri a Sajtszagúakat.
A Lions sikerének nagyon tudok örülni. De nem hiszek bennük, mint SB kihívó. Aki hisz, az is kötelezõ gyõzelem.
A Ravens dettó szimpatikus csapat, de túlteljesítettek alapszakaszban. Az ritkán tart ki végig.
Lehet az ébredõ erõ Houston magát is meglepve (Panthers drukkereket idegállapotba hozva) végigmegy?
Mindegy, valaki bajnok lesz. Nem hiszem hogy mi. A Dolphins rosszul kezdett, ettõl bepánikoltak az edzök. Kell a PO rutin, akárhogy is. Nem voltunk 20 ponttal jobbak.
Jöjjenek a Bölénykék, ém megnézem. Volt már fantasztikus rájátszás meccsünk. Most lehet visszakapjuk a pofont. Bár idén õk nyertek alapszakaszban, akkor mi adjuk vissza? 😊🏈
ulpianus
First seeddel?
Hogy elvertek a 49erst egyszer?
Hogy nem lottek magukat tobbszor ugy labon mint a Colts vagy Steelers ellen?(mert azokat a Ravens baszta el nem pedig az ellenfelek dominaltak)
Ne ertsd felre benne van h a Houston vagy Bill-KC gyoztese kifujja a Ravens orrat , csak erdekel h miert gondolod h tulteljesitett amikor bye week utan kb eleg magabiztosan nyert minden lenyegi meccsen vagy legalabbis nem szarta ossze magat teljesen a csapat amikor necces volt (pl Rams)
NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100
It's a tough race here folks, they both make good cases
Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year
Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 2 éve
Minden hatalom az NFL scriptírók kezében van, nekik könyörögj 😀(Kíváncsian várom a lyukasfejūek miképp fognak gyõzködni minket ezen Wild Card forduló után is, hogy a liga mindig elcsalja a meccsekket a "nagycsapatoknak".😁😁)Lécci lécci most az egyszer nyerjünk már mi, utána a kövi 5 eskü a tiétek
Komolyra fordítva az AFCben szvsz a Bills a legerõsebb, de lehet mást mondok jövõhéten. 😊 Mi velük játszunk, nem lesz meleg, senkit nem fog zavarni különösebben.
Gondolom a NFC élcsapata 'Niners elveri a Sajtszagúakat.
A Lions sikerének nagyon tudok örülni. De nem hiszek bennük, mint SB kihívó. Aki hisz, az is kötelezõ gyõzelem.
A Ravens dettó szimpatikus csapat, de túlteljesítettek alapszakaszban. Az ritkán tart ki végig.
Lehet az ébredõ erõ Houston magát is meglepve (Panthers drukkereket idegállapotba hozva) végigmegy?
Mindegy, valaki bajnok lesz. Nem hiszem hogy mi. A Dolphins rosszul kezdett, ettõl bepánikoltak az edzök. Kell a PO rutin, akárhogy is. Nem voltunk 20 ponttal jobbak.
Jöjjenek a Bölénykék, ém megnézem. Volt már fantasztikus rájátszás meccsünk. Most lehet visszakapjuk a pofont. Bár idén õk nyertek alapszakaszban, akkor mi adjuk vissza? 😊🏈
ulpianus
ThySoul
több mint 2 éve
(Kíváncsian várom a lyukasfejūek miképp fognak gyõzködni minket ezen Wild Card forduló után is, hogy a liga mindig elcsalja a meccsekket a "nagycsapatoknak".😁😁)Lécci lécci most az egyszer nyerjünk már mi, utána a kövi 5 eskü a tiétek
Komolyra fordítva az AFCben szvsz a Bills a legerõsebb, de lehet mást mondok jövõhéten. 😊 Mi velük játszunk, nem lesz meleg, senkit nem fog zavarni különösebben.
Gondolom a NFC élcsapata 'Niners elveri a Sajtszagúakat.
A Lions sikerének nagyon tudok örülni. De nem hiszek bennük, mint SB kihívó. Aki hisz, az is kötelezõ gyõzelem.
A Ravens dettó szimpatikus csapat, de túlteljesítettek alapszakaszban. Az ritkán tart ki végig.
Lehet az ébredõ erõ Houston magát is meglepve (Panthers drukkereket idegállapotba hozva) végigmegy?
Mindegy, valaki bajnok lesz. Nem hiszem hogy mi. A Dolphins rosszul kezdett, ettõl bepánikoltak az edzök. Kell a PO rutin, akárhogy is. Nem voltunk 20 ponttal jobbak.
Jöjjenek a Bölénykék, ém megnézem. Volt már fantasztikus rájátszás meccsünk. Most lehet visszakapjuk a pofont. Bár idén õk nyertek alapszakaszban, akkor mi adjuk vissza? 😊🏈
ulpianus
több mint 2 éve
(Kíváncsian várom a lyukasfejūek miképp fognak gyõzködni minket ezen Wild Card forduló után is, hogy a liga mindig elcsalja a meccsekket a "nagycsapatoknak".😁😁)Komolyra fordítva az AFCben szvsz a Bills a legerõsebb, de lehet mást mondok jövõhéten. 😊 Mi velük játszunk, nem lesz meleg, senkit nem fog zavarni különösebben.
Gondolom a NFC élcsapata 'Niners elveri a Sajtszagúakat.
A Lions sikerének nagyon tudok örülni. De nem hiszek bennük, mint SB kihívó. Aki hisz, az is kötelezõ gyõzelem.
A Ravens dettó szimpatikus csapat, de túlteljesítettek alapszakaszban. Az ritkán tart ki végig.
Lehet az ébredõ erõ Houston magát is meglepve (Panthers drukkereket idegállapotba hozva) végigmegy?
Mindegy, valaki bajnok lesz. Nem hiszem hogy mi. A Dolphins rosszul kezdett, ettõl bepánikoltak az edzök. Kell a PO rutin, akárhogy is. Nem voltunk 20 ponttal jobbak.
Jöjjenek a Bölénykék, ém megnézem. Volt már fantasztikus rájátszás meccsünk. Most lehet visszakapjuk a pofont. Bár idén õk nyertek alapszakaszban, akkor mi adjuk vissza? 😊🏈
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Egyetértek. Jók voltunk, mert nem tudott pariban lenni semmilyen téren a Miami. Lefagytak a floridai srácok a hidegben.hja, végre egy nyugis meccs, kevés ilyen volt az évben
Ennél csak nehezebb lesz. Most megnézhetjük a többi meccset, aztán meglássuk.
ulpianus
több mint 2 éve
Jo is igy, nyugodtan nezni a tobbi meccset 😊
több mint 2 éve
Egyetértek. Jók voltunk, mert nem tudott pariban lenni semmilyen téren a Miami. Lefagytak a floridai srácok a hidegben.Ennél csak nehezebb lesz. Most megnézhetjük a többi meccset, aztán meglássuk.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Hát ennél már csak nehezebb meccsek jönnek az is biztos.A Miami gyakorlatilag feltett kézzel jött és Jawaan Taylor idióta szabálytalanságai illetve pár csúnya drop miatt nem lett nagyobb a különbség.
Kicsit olyan érzésem volt, mintha a Miami azt hinné hogy ez egy 2.-3. heti alapszakasz meccs.
Rice és Pacheco jó volt, bár utóbbi 2. félidőre eltűnt. Kelce hozott egy olyan 70%-kot.
A védelem rendben volt megint.
Szerkesztette: R4v3N
több mint 2 éve
Ne legyen serules, ez a lenyeg!
több mint 2 éve
Ez az extreme wild card korulmeny. A sracok (foleg akik Miamibol jonnek silecen) nem erzik magukat otthonosan. Ez van. Remeljuk senki nem serul meg a stadionban. Ha nem lesz jo, legalabb vicces meccs legyen, sok pattogo lasztival.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Nem tudom a tv-s pénzekből milyen arányban részesülnek a csapatok, de nyilván sokkal többen fogják nézni, mint alapból nézték volna. Most -17 Celsiust írnak a meccsre. Szél nélkül az még elviselhető, széllel viszont valóban emberfeletti kell, hogy értelmes meccset hozzanak.Lehet hogy egészséges lenne elvinni mondjuk Indianapolisba 🤔 Èrtem, hogy buli, meg fociidő, de nem biztos hogy annyit megèr.anyagilag is megérné gondolom, mert így a kutya se megy ki a stadionba. 4 óra a -20-30 fokban életveszély.
dande2
gedam
több mint 2 éve
gedam
6 508
Lehet hogy egészséges lenne elvinni mondjuk Indianapolisba 🤔 Èrtem, hogy buli, meg fociidő, de nem biztos hogy annyit megèr.anyagilag is megérné gondolom, mert így a kutya se megy ki a stadionba. 4 óra a -20-30 fokban életveszély.
dande2
több mint 2 éve
Lehet hogy egészséges lenne elvinni mondjuk Indianapolisba 🤔 Èrtem, hogy buli, meg fociidő, de nem biztos hogy annyit megèr.
több mint 2 éve
BREAKING: The wind chill in KC Saturday night will be “dangerously cold,” per the National Weather Service.
— MLFootball (@_MLFootball) January 11, 2024
It is expected to be a wind chill of NEGATIVE 30 DEGREES.
One of the coldest games ever 😳😳😳#Dolphins, #Chiefs is about to be wild. pic.twitter.com/vMZM25HeNU

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
-17 fok alá is mehet a hőmérséklet a delfinek ellen.jaja írják, hogy esélyesen bekerülhet a valaha volt TOP5 leghidegebb meccs közé
Fogom nézni, én szeretem a hideg meccseket.
KeyG
több mint 2 éve
-17 fok alá is mehet a hőmérséklet a delfinek ellen.fűtött szobából én is szeretem nézni
Fogom nézni, én szeretem a hideg meccseket.
KeyG
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 2 éve
-17 fok alá is mehet a hőmérséklet a delfinek ellen. Fogom nézni, én szeretem a hideg meccseket.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Na akkor Tyreek Hill most már tényleg visszatér.
több mint 2 éve
Nyertnuk. Igazabol teljesen mindegy volt. Nyertunk. Mert Andy Reid a HC, amott meg nem.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Mivel a védõk vitték be a csapatot a rájátszásba, abból van több. Abból van több??
ulpianus
több mint 2 éve
Idén a Chiefs 5 tagú fiúbandát küld a Pro Bowl-ra. 😀Mivel a védõk vitték be a csapatot a rájátszásba, abból van több. Abból van több??
iktriad

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Idén a Chiefs 5 tagú fiúbandát küld a Pro Bowl-ra. 😀 több mint 2 éve
A kezdők pihiznek.Bl-bl-bl-bl-bl-bl Blaine Gabbert time!!!!
dande2
www.youtube.com/watch?v=09oUUhkSxbQ
több mint 2 éve
A kezdők pihiznek.