Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Morfil Baltimore Ravens 586
(Kíváncsian várom a lyukasfejūek miképp fognak gyõzködni minket ezen Wild Card forduló után is, hogy a liga mindig elcsalja a meccsekket a "nagycsapatoknak".😁😁)

Komolyra fordítva az AFCben szvsz a Bills a legerõsebb, de lehet mást mondok jövõhéten. 😊 Mi velük játszunk, nem lesz meleg, senkit nem fog zavarni különösebben.

Gondolom a NFC élcsapata 'Niners elveri a Sajtszagúakat.
A Lions sikerének nagyon tudok örülni. De nem hiszek bennük, mint SB kihívó. Aki hisz, az is kötelezõ gyõzelem.
A Ravens dettó szimpatikus csapat, de túlteljesítettek alapszakaszban. Az ritkán tart ki végig.
Lehet az ébredõ erõ Houston magát is meglepve (Panthers drukkereket idegállapotba hozva) végigmegy?

Mindegy, valaki bajnok lesz. Nem hiszem hogy mi. A Dolphins rosszul kezdett, ettõl bepánikoltak az edzök. Kell a PO rutin, akárhogy is. Nem voltunk 20 ponttal jobbak.
Jöjjenek a Bölénykék, ém megnézem. Volt már fantasztikus rájátszás meccsünk. Most lehet visszakapjuk a pofont. Bár idén õk nyertek alapszakaszban, akkor mi adjuk vissza? 😊🏈
ulpianus
Mivel teljesített tul a Ravens?

First seeddel?
Hogy elvertek a 49erst egyszer?
Hogy nem lottek magukat tobbszor ugy labon mint a Colts vagy Steelers ellen?(mert azokat a Ravens baszta el nem pedig az ellenfelek dominaltak)

Ne ertsd felre benne van h a Houston vagy Bill-KC gyoztese kifujja a Ravens orrat , csak erdekel h miert gondolod h tulteljesitett amikor bye week utan kb eleg magabiztosan nyert minden lenyegi meccsen vagy legalabbis nem szarta ossze magat teljesen a csapat amikor necces volt (pl Rams)

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 847 — Víí veeer dö cseempjönsz.
(Kíváncsian várom a lyukasfejūek miképp fognak gyõzködni minket ezen Wild Card forduló után is, hogy a liga mindig elcsalja a meccsekket a "nagycsapatoknak".😁😁)

Komolyra fordítva az AFCben szvsz a Bills a legerõsebb, de lehet mást mondok jövõhéten. 😊 Mi velük játszunk, nem lesz meleg, senkit nem fog zavarni különösebben.

Gondolom a NFC élcsapata 'Niners elveri a Sajtszagúakat.
A Lions sikerének nagyon tudok örülni. De nem hiszek bennük, mint SB kihívó. Aki hisz, az is kötelezõ gyõzelem.
A Ravens dettó szimpatikus csapat, de túlteljesítettek alapszakaszban. Az ritkán tart ki végig.
Lehet az ébredõ erõ Houston magát is meglepve (Panthers drukkereket idegállapotba hozva) végigmegy?

Mindegy, valaki bajnok lesz. Nem hiszem hogy mi. A Dolphins rosszul kezdett, ettõl bepánikoltak az edzök. Kell a PO rutin, akárhogy is. Nem voltunk 20 ponttal jobbak.
Jöjjenek a Bölénykék, ém megnézem. Volt már fantasztikus rájátszás meccsünk. Most lehet visszakapjuk a pofont. Bár idén õk nyertek alapszakaszban, akkor mi adjuk vissza? 😊🏈
ulpianus
Lécci lécci most az egyszer nyerjünk már mi, utána a kövi 5 eskü a tiétek
ThySoul
Minden hatalom az NFL scriptírók kezében van, nekik könyörögj 😀
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
(Kíváncsian várom a lyukasfejūek miképp fognak gyõzködni minket ezen Wild Card forduló után is, hogy a liga mindig elcsalja a meccsekket a "nagycsapatoknak".😁😁)

Komolyra fordítva az AFCben szvsz a Bills a legerõsebb, de lehet mást mondok jövõhéten. 😊 Mi velük játszunk, nem lesz meleg, senkit nem fog zavarni különösebben.

Gondolom a NFC élcsapata 'Niners elveri a Sajtszagúakat.
A Lions sikerének nagyon tudok örülni. De nem hiszek bennük, mint SB kihívó. Aki hisz, az is kötelezõ gyõzelem.
A Ravens dettó szimpatikus csapat, de túlteljesítettek alapszakaszban. Az ritkán tart ki végig.
Lehet az ébredõ erõ Houston magát is meglepve (Panthers drukkereket idegállapotba hozva) végigmegy?

Mindegy, valaki bajnok lesz. Nem hiszem hogy mi. A Dolphins rosszul kezdett, ettõl bepánikoltak az edzök. Kell a PO rutin, akárhogy is. Nem voltunk 20 ponttal jobbak.
Jöjjenek a Bölénykék, ém megnézem. Volt már fantasztikus rájátszás meccsünk. Most lehet visszakapjuk a pofont. Bár idén õk nyertek alapszakaszban, akkor mi adjuk vissza? 😊🏈
ulpianus
Lécci lécci most az egyszer nyerjünk már mi, utána a kövi 5 eskü a tiétek
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
(Kíváncsian várom a lyukasfejūek miképp fognak gyõzködni minket ezen Wild Card forduló után is, hogy a liga mindig elcsalja a meccsekket a "nagycsapatoknak".😁😁)

Komolyra fordítva az AFCben szvsz a Bills a legerõsebb, de lehet mást mondok jövõhéten. 😊 Mi velük játszunk, nem lesz meleg, senkit nem fog zavarni különösebben.

Gondolom a NFC élcsapata 'Niners elveri a Sajtszagúakat.
A Lions sikerének nagyon tudok örülni. De nem hiszek bennük, mint SB kihívó. Aki hisz, az is kötelezõ gyõzelem.
A Ravens dettó szimpatikus csapat, de túlteljesítettek alapszakaszban. Az ritkán tart ki végig.
Lehet az ébredõ erõ Houston magát is meglepve (Panthers drukkereket idegállapotba hozva) végigmegy?

Mindegy, valaki bajnok lesz. Nem hiszem hogy mi. A Dolphins rosszul kezdett, ettõl bepánikoltak az edzök. Kell a PO rutin, akárhogy is. Nem voltunk 20 ponttal jobbak.
Jöjjenek a Bölénykék, ém megnézem. Volt már fantasztikus rájátszás meccsünk. Most lehet visszakapjuk a pofont. Bár idén õk nyertek alapszakaszban, akkor mi adjuk vissza? 😊🏈

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
Egyetértek. Jók voltunk, mert nem tudott pariban lenni semmilyen téren a Miami. Lefagytak a floridai srácok a hidegben.
Ennél csak nehezebb lesz. Most megnézhetjük a többi meccset, aztán meglássuk.
ulpianus
hja, végre egy nyugis meccs, kevés ilyen volt az évben
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Jo is igy, nyugodtan nezni a tobbi meccset 😊
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Egyetértek. Jók voltunk, mert nem tudott pariban lenni semmilyen téren a Miami. Lefagytak a floridai srácok a hidegben.
Ennél csak nehezebb lesz. Most megnézhetjük a többi meccset, aztán meglássuk.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147
Hát ennél már csak nehezebb meccsek jönnek az is biztos.
A Miami gyakorlatilag feltett kézzel jött és Jawaan Taylor idióta szabálytalanságai illetve pár csúnya drop miatt nem lett nagyobb a különbség.
Kicsit olyan érzésem volt, mintha a Miami azt hinné hogy ez egy 2.-3. heti alapszakasz meccs.
Rice és Pacheco jó volt, bár utóbbi 2. félidőre eltűnt. Kelce hozott egy olyan 70%-kot.
A védelem rendben volt megint.

Szerkesztette: R4v3N
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Ne legyen serules, ez a lenyeg!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ez az extreme wild card korulmeny. A sracok (foleg akik Miamibol jonnek silecen) nem erzik magukat otthonosan. Ez van. Remeljuk senki nem serul meg a stadionban.

Ha nem lesz jo, legalabb vicces meccs legyen, sok pattogo lasztival.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Lehet hogy egészséges lenne elvinni mondjuk Indianapolisba 🤔 Èrtem, hogy buli, meg fociidő, de nem biztos hogy annyit megèr.
dande2
anyagilag is megérné gondolom, mert így a kutya se megy ki a stadionba. 4 óra a -20-30 fokban életveszély.
gedam
Nem tudom a tv-s pénzekből milyen arányban részesülnek a csapatok, de nyilván sokkal többen fogják nézni, mint alapból nézték volna. Most -17 Celsiust írnak a meccsre. Szél nélkül az még elviselhető, széllel viszont valóban emberfeletti kell, hogy értelmes meccset hozzanak.
több mint 2 éve
gedam 6 508
Lehet hogy egészséges lenne elvinni mondjuk Indianapolisba 🤔 Èrtem, hogy buli, meg fociidő, de nem biztos hogy annyit megèr.
dande2
anyagilag is megérné gondolom, mert így a kutya se megy ki a stadionba. 4 óra a -20-30 fokban életveszély.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet hogy egészséges lenne elvinni mondjuk Indianapolisba 🤔 Èrtem, hogy buli, meg fociidő, de nem biztos hogy annyit megèr.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
-17 fok alá is mehet a hőmérséklet a delfinek ellen.
Fogom nézni, én szeretem a hideg meccseket.
KeyG
jaja írják, hogy esélyesen bekerülhet a valaha volt TOP5 leghidegebb meccs közé
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
-17 fok alá is mehet a hőmérséklet a delfinek ellen.
Fogom nézni, én szeretem a hideg meccseket.
KeyG
fűtött szobából én is szeretem nézni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655
-17 fok alá is mehet a hőmérséklet a delfinek ellen.
Fogom nézni, én szeretem a hideg meccseket.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147
Na akkor Tyreek Hill most már tényleg visszatér.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Nyertnuk. Igazabol teljesen mindegy volt. Nyertunk. Mert Andy Reid a HC, amott meg nem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
iktriad
Igen erre a mémre céloztam.

Szal aki nem értené. 1 védõ van közte, Chris Jones. Akit jövõre nem tartunk meg. Mind kiváló játékos, nem azért. De a Próból szavaztok ennyit érnek.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mivel a védõk vitték be a csapatot a rájátszásba, abból van több. Abból van több??
ulpianus
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Idén a Chiefs 5 tagú fiúbandát küld a Pro Bowl-ra. 😀

iktriad
Mivel a védõk vitték be a csapatot a rájátszásba, abból van több. Abból van több??


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Idén a Chiefs 5 tagú fiúbandát küld a Pro Bowl-ra. 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A kezdők pihiznek.
dande2
Bl-bl-bl-bl-bl-bl Blaine Gabbert time!!!!
 www.youtube.com/watch?v=09oUUhkSxbQ
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
A kezdők pihiznek.