Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 2 éve
Gratu
több mint 2 éve
Gratulálok!😥Akartam írni a niners topicba. Gratulálni, biztatni, valamit.
garincsa
De nem lehet mit írni.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴Ugyanazt tudom írni, mint anno a Patsnél meg a Bamánál; ha nem bírod a dinasztiákat, fogadj rájuk. Én ezen a Super Bowlon is nyertem
JoeyPorter

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
Gratulálok!😥
több mint 2 éve
Az új nagy dinasztia az NFL-ben! Grat!több mint 2 éve
RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴Tartok tőle hogy ez speciel nem lesz rip de inkább nem foglalkozom vele tovább. Ha jól esik jól esik.
JoeyPorter
Grat Reid grat Chiefs fanok ☺️
több mint 2 éve
Gondoltam hogy nem lesz könnyű. De azért ez durva volt.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Pintér Attila leoktatta az elmúlt egy hétben a tolódást, nyugi!#szagértőSpags sztem előáll olyannal, amit soha nem láttunk még és nem is várnak előre.Ami lehet jó vagy rossz ötlet is. 🏈
Willie Parker
Amennyiben a mester a tolódásban láttya a megoldást, akkor is szurkolok ahogy lehet. Én ezt tudom vállalni. 😊
ulpianus
több mint 2 éve
Spags sztem előáll olyannal, amit soha nem láttunk még és nem is várnak előre.Ami lehet jó vagy rossz ötlet is. 🏈
Willie Parker
Amennyiben a mester a tolódásban láttya a megoldást, akkor is szurkolok ahogy lehet. Én ezt tudom vállalni. 😊

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
A niners az egyértelmű favorit. Még fel is tették a kérdést Big Rednek, hogy underdognak érzi-e magát. Nyilván a hülye kérdéseket nem mindig hallja meg. 😊Spags sztem előáll olyannal, amit soha nem láttunk még és nem is várnak előre.
Mindazonáltal nagy különbség nincs. A Tampa elleni SB előtt írtam, hogy nincs igazi esélyünk. Csúnya lesz. Úgy lett.
Most is lehet persze közte sok. De szvsz ez most kétesélyes meccs. Csak nem 50-50%. Ami rendben.
Jön egy elit csapat, nehéz lesz. Sanyihen tudja pontosan hogy most nem lehet hibázni. Hiába vezetsz, hiába fasza minden, tilos lazítani. Az más, ha vezetsz és fogy az idő, eszed az órát. Ha fütyülnek is, ki kell húzni. Minden amiért dolgoztatok, most elvehető. De csak most. Holnap már nem.
Hajrá Chiefs! De ha a niners él az esélyével, én örülök majd.
Megérdemlik, évek óta (ha nem is minden szezonban) fantasztikus csapatot építenek. Ami persze nekem is jó, szeretem a jó focit nézni. És ők jók.
ulpianus
több mint 2 éve
Te miről beszélsz??A niners az egyértelmű favorit. Még fel is tették a kérdést Big Rednek, hogy underdognak érzi-e magát. Nyilván a hülye kérdéseket nem mindig hallja meg. 😊Tavaly eljátszhattátok volna ezt a "megèrdemlik játèkot," idèn most már ne ha lehet 😏😉
Mindazonáltal nagy különbség nincs. A Tampa elleni SB előtt írtam, hogy nincs igazi esélyünk. Csúnya lesz. Úgy lett.
Most is lehet persze közte sok. De szvsz ez most kétesélyes meccs. Csak nem 50-50%. Ami rendben.
Jön egy elit csapat, nehéz lesz. Sanyihen tudja pontosan hogy most nem lehet hibázni. Hiába vezetsz, hiába fasza minden, tilos lazítani. Az más, ha vezetsz és fogy az idő, eszed az órát. Ha fütyülnek is, ki kell húzni. Minden amiért dolgoztatok, most elvehető. De csak most. Holnap már nem.
Hajrá Chiefs! De ha a niners él az esélyével, én örülök majd.
Megérdemlik, évek óta (ha nem is minden szezonban) fantasztikus csapatot építenek. Ami persze nekem is jó, szeretem a jó focit nézni. És ők jók.
ulpianus
dande2
Senki nem fog engedni semmit. Az egyiknek le kell győzni a másikat.
Az másik kérdés, hogy nekem személy szerint szimpatikus a legtöbb NFL csapat, különböző okból. Így nem gond ha nem mi nyerünk minden évben. Az gond ha soha. De ugye ez nem így van.😊

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
A niners az egyértelmű favorit. Még fel is tették a kérdést Big Rednek, hogy underdognak érzi-e magát. Nyilván a hülye kérdéseket nem mindig hallja meg. 😊Tavaly eljátszhattátok volna ezt a "megèrdemlik játèkot," idèn most már ne ha lehet 😏😉
Mindazonáltal nagy különbség nincs. A Tampa elleni SB előtt írtam, hogy nincs igazi esélyünk. Csúnya lesz. Úgy lett.
Most is lehet persze közte sok. De szvsz ez most kétesélyes meccs. Csak nem 50-50%. Ami rendben.
Jön egy elit csapat, nehéz lesz. Sanyihen tudja pontosan hogy most nem lehet hibázni. Hiába vezetsz, hiába fasza minden, tilos lazítani. Az más, ha vezetsz és fogy az idő, eszed az órát. Ha fütyülnek is, ki kell húzni. Minden amiért dolgoztatok, most elvehető. De csak most. Holnap már nem.
Hajrá Chiefs! De ha a niners él az esélyével, én örülök majd.
Megérdemlik, évek óta (ha nem is minden szezonban) fantasztikus csapatot építenek. Ami persze nekem is jó, szeretem a jó focit nézni. És ők jók.
ulpianus
több mint 2 éve
A niners az egyértelmű favorit. Még fel is tették a kérdést Big Rednek, hogy underdognak érzi-e magát. Nyilván a hülye kérdéseket nem mindig hallja meg. 😊Mindazonáltal nagy különbség nincs. A Tampa elleni SB előtt írtam, hogy nincs igazi esélyünk. Csúnya lesz. Úgy lett.
Most is lehet persze közte sok. De szvsz ez most kétesélyes meccs. Csak nem 50-50%. Ami rendben.
Jön egy elit csapat, nehéz lesz. Sanyihen tudja pontosan hogy most nem lehet hibázni. Hiába vezetsz, hiába fasza minden, tilos lazítani. Az más, ha vezetsz és fogy az idő, eszed az órát. Ha fütyülnek is, ki kell húzni. Minden amiért dolgoztatok, most elvehető. De csak most. Holnap már nem.
Hajrá Chiefs! De ha a niners él az esélyével, én örülök majd.
Megérdemlik, évek óta (ha nem is minden szezonban) fantasztikus csapatot építenek. Ami persze nekem is jó, szeretem a jó focit nézni. És ők jók.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Report: Chiefs' Toney not expected to play in Super Bowl LVIIIwww.thescore.com/nfl/news/2834138
több mint 2 éve
Megnézzük.A Chiefs egy top támadócsapat. Elvben. Mégis idén a védelmével jutott rájátszásba. Illetve a PO meccseket is a D# hozta. Érdekes lenne ha a D megnyerné a SBt, egy eleddig a passzjáték fényében fürdőző csapatnak. Ilyet nem is hallottam még.
Akkor jövőre szerzünk pár ügyes támadójátékost, és sok sikert mindenkinek! 😄
Ugyanitt: Spangli nálam az év edzője.
Na mindegy mutassák a Swift kisasszonyt, az a fontos. Egyébiránt a SB olyan mint a Monacói F1 futam. Csak még olyanabb. Rengeteg sztár megy ingyen reklámért. Együtt nem lesznek annyit képernyőn mint Suzuki Swift.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Jerick McKinnon aktiválva IR-ről!!!From Super Bowl Live: The #Chiefs could receive a big-time boost, as RB Jerick McKinnon was activated off IR. pic.twitter.com/VtJtsceVjg
— Ian Rapoport (@RapSheet) February 10, 2024
több mint 2 éve
Peace gyerekek, nem érdemes itt cicaharcot vivni. Nagyon régóta vagyok Chiefs szurkoló, nekem tetszik a Kelce - Swift (vagy hogy irjak) románc emberi oldala, de Swiftet valóban túl sokat mutogatják, ez nekem sem tetszik. Viszont ahogy már írták itt is, ez üzlet, és ha többmilliós követőtáborral rendelkező valaki rendszeresen kimegy a meccsekre, az bizony pénzt hoz. A Chiefsnek, a Ligának, a csapatoknak, mindenkinek. Igen, a játékosoknak is, hisz az üzlet értékének növekedésével a fizetési sapka is növekszik. Ha valamiben jók az amcsik, az a PR és az üzleti lehetőségek kiaknázása.Ahogy emlékszem anno Jessica Simpson is sokat volt mutatva Boys meccseken
Szerintem.
ligur
Csak hát mivel kevés PO siker így nem lett akkora ugy
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Miért mindig a Ravensesek hisztiznek itt?A ravens mindenhol hisztizik es a bírók mindig ellenük csalnak
Norbi után most Keyg is.
Ez valami kisebbségi komplexus nálatok vagy csak irigység?
KoporShow
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Peace gyerekek, nem érdemes itt cicaharcot vivni. Nagyon régóta vagyok Chiefs szurkoló, nekem tetszik a Kelce - Swift (vagy hogy irjak) románc emberi oldala, de Swiftet valóban túl sokat mutogatják, ez nekem sem tetszik. Viszont ahogy már írták itt is, ez üzlet, és ha többmilliós követőtáborral rendelkező valaki rendszeresen kimegy a meccsekre, az bizony pénzt hoz. A Chiefsnek, a Ligának, a csapatoknak, mindenkinek. Igen, a játékosoknak is, hisz az üzlet értékének növekedésével a fizetési sapka is növekszik. Ha valamiben jók az amcsik, az a PR és az üzleti lehetőségek kiaknázása.Igazad van. Nem is a tűzszítás vagy veszekedés volt a célom. Tényleg érdekel a válasz a feltett kérdésre.
Szerintem.
ligur
A Kelce-Swift szappanopera meg teljesen hidegen hagy minden szempontból.
több mint 2 éve
Emberek, nem kell veszekedni.Inkább mindannyian örüljünk neki, hogy Taylor Swift rekorder lett a Grammyk történetében:
telex.hu/after/2024/02/05/grammy-2024-taylor-swift
hiszen negyedjére is megkapta a legjobb albumnak járó Grammyt.
több mint 2 éve
Peace gyerekek, nem érdemes itt cicaharcot vivni. Nagyon régóta vagyok Chiefs szurkoló, nekem tetszik a Kelce - Swift (vagy hogy irjak) románc emberi oldala, de Swiftet valóban túl sokat mutogatják, ez nekem sem tetszik. Viszont ahogy már írták itt is, ez üzlet, és ha többmilliós követőtáborral rendelkező valaki rendszeresen kimegy a meccsekre, az bizony pénzt hoz. A Chiefsnek, a Ligának, a csapatoknak, mindenkinek. Igen, a játékosoknak is, hisz az üzlet értékének növekedésével a fizetési sapka is növekszik. Ha valamiben jók az amcsik, az a PR és az üzleti lehetőségek kiaknázása.Szerintem.
