Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Gratu
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Gratulálok!😥
garincsa
Akartam írni a niners topicba. Gratulálni, biztatni, valamit.
De nem lehet mit írni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Ide is:

több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴
JoeyPorter
Ugyanazt tudom írni, mint anno a Patsnél meg a Bamánál; ha nem bírod a dinasztiákat, fogadj rájuk. Én ezen a Super Bowlon is nyertem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
garincsa San Francisco 49ers 465
Gratulálok!😥
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új nagy dinasztia az NFL-ben! Grat!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴
JoeyPorter
Tartok tőle hogy ez speciel nem lesz rip de inkább nem foglalkozom vele tovább. Ha jól esik jól esik.

Grat Reid grat Chiefs fanok ☺️
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Gondoltam hogy nem lesz könnyű. De azért ez durva volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Spags sztem előáll olyannal, amit soha nem láttunk még és nem is várnak előre.
Willie Parker
Ami lehet jó vagy rossz ötlet is. 🏈
Amennyiben a mester a tolódásban láttya a megoldást, akkor is szurkolok ahogy lehet. Én ezt tudom vállalni. 😊
ulpianus
Pintér Attila leoktatta az elmúlt egy hétben a tolódást, nyugi!#szagértő
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Spags sztem előáll olyannal, amit soha nem láttunk még és nem is várnak előre.
Willie Parker
Ami lehet jó vagy rossz ötlet is. 🏈
Amennyiben a mester a tolódásban láttya a megoldást, akkor is szurkolok ahogy lehet. Én ezt tudom vállalni. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
A niners az egyértelmű favorit. Még fel is tették a kérdést Big Rednek, hogy underdognak érzi-e magát. Nyilván a hülye kérdéseket nem mindig hallja meg. 😊
Mindazonáltal nagy különbség nincs. A Tampa elleni SB előtt írtam, hogy nincs igazi esélyünk. Csúnya lesz. Úgy lett.

Most is lehet persze közte sok. De szvsz ez most kétesélyes meccs. Csak nem 50-50%. Ami rendben.
Jön egy elit csapat, nehéz lesz. Sanyihen tudja pontosan hogy most nem lehet hibázni. Hiába vezetsz, hiába fasza minden, tilos lazítani. Az más, ha vezetsz és fogy az idő, eszed az órát. Ha fütyülnek is, ki kell húzni. Minden amiért dolgoztatok, most elvehető. De csak most. Holnap már nem.

Hajrá Chiefs! De ha a niners él az esélyével, én örülök majd.
Megérdemlik, évek óta (ha nem is minden szezonban) fantasztikus csapatot építenek. Ami persze nekem is jó, szeretem a jó focit nézni. És ők jók.
ulpianus
Spags sztem előáll olyannal, amit soha nem láttunk még és nem is várnak előre.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A niners az egyértelmű favorit. Még fel is tették a kérdést Big Rednek, hogy underdognak érzi-e magát. Nyilván a hülye kérdéseket nem mindig hallja meg. 😊
Mindazonáltal nagy különbség nincs. A Tampa elleni SB előtt írtam, hogy nincs igazi esélyünk. Csúnya lesz. Úgy lett.

Most is lehet persze közte sok. De szvsz ez most kétesélyes meccs. Csak nem 50-50%. Ami rendben.
Jön egy elit csapat, nehéz lesz. Sanyihen tudja pontosan hogy most nem lehet hibázni. Hiába vezetsz, hiába fasza minden, tilos lazítani. Az más, ha vezetsz és fogy az idő, eszed az órát. Ha fütyülnek is, ki kell húzni. Minden amiért dolgoztatok, most elvehető. De csak most. Holnap már nem.

Hajrá Chiefs! De ha a niners él az esélyével, én örülök majd.
Megérdemlik, évek óta (ha nem is minden szezonban) fantasztikus csapatot építenek. Ami persze nekem is jó, szeretem a jó focit nézni. És ők jók.
ulpianus
Tavaly eljátszhattátok volna ezt a "megèrdemlik játèkot," idèn most már ne ha lehet 😏😉
dande2
Te miről beszélsz??

Senki nem fog engedni semmit. Az egyiknek le kell győzni a másikat.

Az másik kérdés, hogy nekem személy szerint szimpatikus a legtöbb NFL csapat, különböző okból. Így nem gond ha nem mi nyerünk minden évben. Az gond ha soha. De ugye ez nem így van.😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
A niners az egyértelmű favorit. Még fel is tették a kérdést Big Rednek, hogy underdognak érzi-e magát. Nyilván a hülye kérdéseket nem mindig hallja meg. 😊
Mindazonáltal nagy különbség nincs. A Tampa elleni SB előtt írtam, hogy nincs igazi esélyünk. Csúnya lesz. Úgy lett.

Most is lehet persze közte sok. De szvsz ez most kétesélyes meccs. Csak nem 50-50%. Ami rendben.
Jön egy elit csapat, nehéz lesz. Sanyihen tudja pontosan hogy most nem lehet hibázni. Hiába vezetsz, hiába fasza minden, tilos lazítani. Az más, ha vezetsz és fogy az idő, eszed az órát. Ha fütyülnek is, ki kell húzni. Minden amiért dolgoztatok, most elvehető. De csak most. Holnap már nem.

Hajrá Chiefs! De ha a niners él az esélyével, én örülök majd.
Megérdemlik, évek óta (ha nem is minden szezonban) fantasztikus csapatot építenek. Ami persze nekem is jó, szeretem a jó focit nézni. És ők jók.
ulpianus
Tavaly eljátszhattátok volna ezt a "megèrdemlik játèkot," idèn most már ne ha lehet 😏😉
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A niners az egyértelmű favorit. Még fel is tették a kérdést Big Rednek, hogy underdognak érzi-e magát. Nyilván a hülye kérdéseket nem mindig hallja meg. 😊
Mindazonáltal nagy különbség nincs. A Tampa elleni SB előtt írtam, hogy nincs igazi esélyünk. Csúnya lesz. Úgy lett.

Most is lehet persze közte sok. De szvsz ez most kétesélyes meccs. Csak nem 50-50%. Ami rendben.
Jön egy elit csapat, nehéz lesz. Sanyihen tudja pontosan hogy most nem lehet hibázni. Hiába vezetsz, hiába fasza minden, tilos lazítani. Az más, ha vezetsz és fogy az idő, eszed az órát. Ha fütyülnek is, ki kell húzni. Minden amiért dolgoztatok, most elvehető. De csak most. Holnap már nem.

Hajrá Chiefs! De ha a niners él az esélyével, én örülök majd.
Megérdemlik, évek óta (ha nem is minden szezonban) fantasztikus csapatot építenek. Ami persze nekem is jó, szeretem a jó focit nézni. És ők jók.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Report: Chiefs' Toney not expected to play in Super Bowl LVIII
 www.thescore.com/nfl/news/2834138
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Megnézzük.

A Chiefs egy top támadócsapat. Elvben. Mégis idén a védelmével jutott rájátszásba. Illetve a PO meccseket is a D# hozta. Érdekes lenne ha a D megnyerné a SBt, egy eleddig a passzjáték fényében fürdőző csapatnak. Ilyet nem is hallottam még.
Akkor jövőre szerzünk pár ügyes támadójátékost, és sok sikert mindenkinek! 😄
Ugyanitt: Spangli nálam az év edzője.

Na mindegy mutassák a Swift kisasszonyt, az a fontos. Egyébiránt a SB olyan mint a Monacói F1 futam. Csak még olyanabb. Rengeteg sztár megy ingyen reklámért. Együtt nem lesznek annyit képernyőn mint Suzuki Swift.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajrá Hajrá FTC Chiefs ☺️!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jerick McKinnon aktiválva IR-ről!!!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Peace gyerekek, nem érdemes itt cicaharcot vivni. Nagyon régóta vagyok Chiefs szurkoló, nekem tetszik a Kelce - Swift (vagy hogy irjak) románc emberi oldala, de Swiftet valóban túl sokat mutogatják, ez nekem sem tetszik. Viszont ahogy már írták itt is, ez üzlet, és ha többmilliós követőtáborral rendelkező valaki rendszeresen kimegy a meccsekre, az bizony pénzt hoz. A Chiefsnek, a Ligának, a csapatoknak, mindenkinek. Igen, a játékosoknak is, hisz az üzlet értékének növekedésével a fizetési sapka is növekszik. Ha valamiben jók az amcsik, az a PR és az üzleti lehetőségek kiaknázása.

Szerintem.
ligur
Ahogy emlékszem anno Jessica Simpson is sokat volt mutatva Boys meccseken
Csak hát mivel kevés PO siker így nem lett akkora ugy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 967 — The Mathematician
Miért mindig a Ravensesek hisztiznek itt?
Norbi után most Keyg is.
Ez valami kisebbségi komplexus nálatok vagy csak irigység?
KoporShow
A ravens mindenhol hisztizik es a bírók mindig ellenük csalnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Amúgy a Pats csalt!
FLAME ON🔥

PEACE
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 221 — Forum Reader
Peace gyerekek, nem érdemes itt cicaharcot vivni. Nagyon régóta vagyok Chiefs szurkoló, nekem tetszik a Kelce - Swift (vagy hogy irjak) románc emberi oldala, de Swiftet valóban túl sokat mutogatják, ez nekem sem tetszik. Viszont ahogy már írták itt is, ez üzlet, és ha többmilliós követőtáborral rendelkező valaki rendszeresen kimegy a meccsekre, az bizony pénzt hoz. A Chiefsnek, a Ligának, a csapatoknak, mindenkinek. Igen, a játékosoknak is, hisz az üzlet értékének növekedésével a fizetési sapka is növekszik. Ha valamiben jók az amcsik, az a PR és az üzleti lehetőségek kiaknázása.

Szerintem.
ligur
Igazad van. Nem is a tűzszítás vagy veszekedés volt a célom. Tényleg érdekel a válasz a feltett kérdésre.

A Kelce-Swift szappanopera meg teljesen hidegen hagy minden szempontból.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Emberek, nem kell veszekedni.
Inkább mindannyian örüljünk neki, hogy Taylor Swift rekorder lett a Grammyk történetében:
 telex.hu/after/2024/02/05/grammy-2024-taylor-swift
hiszen negyedjére is megkapta a legjobb albumnak járó Grammyt.
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Peace gyerekek, nem érdemes itt cicaharcot vivni. Nagyon régóta vagyok Chiefs szurkoló, nekem tetszik a Kelce - Swift (vagy hogy irjak) románc emberi oldala, de Swiftet valóban túl sokat mutogatják, ez nekem sem tetszik. Viszont ahogy már írták itt is, ez üzlet, és ha többmilliós követőtáborral rendelkező valaki rendszeresen kimegy a meccsekre, az bizony pénzt hoz. A Chiefsnek, a Ligának, a csapatoknak, mindenkinek. Igen, a játékosoknak is, hisz az üzlet értékének növekedésével a fizetési sapka is növekszik. Ha valamiben jók az amcsik, az a PR és az üzleti lehetőségek kiaknázása.

Szerintem.