Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Én az amcsi közvetítést néztem a barátaimmal, pont a reklámok tetszettek, nem kellett a magyar stúdiót hallgatni... 😁

Swift kisasszonyról meg lassan jobb nem beszélni, a 49ers topikban pár kolléga nagyon eltökélten keresi a magyarázatot, illetve építi az összeesküvés elméletet.

Nem is értem, úgy tesz pár ember, mintha olyan dolgok zajlanának, amik kifejezetten a Chiefs malmára hajtanák a vizet. Persze, elfogult vagyok, de a holdingokat meg false start-okat kifogásolni?

Biztosan én néztem másik ligát eddig....
mirdal
Most ugyanabban vagytok mint mi 20 évig....addig nekünk fújtak most meg nektek.... ennyi
ThundersNFL a Paraszt
Csak és csak is kizárólag a gyözelem miatt számít.
Nekünk egy szezonon belül volt váltás a liga utált csapata (10-1), az elfogyott a szerencse és a szart se érdekli (1-6) átmenettel.
Inkább utáljon minket mindenki. Akkor sikeresek vagyunk.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Állítólag marad Jones és Sneed is jövőre.

Rámegyünk a triplázásra. 😀
mirdal
Persze hogy mindenki maradni akar. Es Veach (GM) is elmondja lassan havonta, hogy de jo lenne, mindketten fontosak. Nem is mondhatja egy GM vagy HC a sztarjatekosairol, hogy majd hozunk mast. Mert az oltozo figyel. Van edzo aki elenged barkit, ha van eggyel olcsobb. De aztan csodalkozik hogy masok lelepnek szo nelkul.

Ellenben Jones nem csak kerte a tobb penzt iden sem. Hanem ugye kihagyott meccseket, bukott egyre tobb penzt, de akkor sem volt megegyezes. Aztan engedett, beallt. Nem hiszem, hogy most kevesebbet akar.
Meglatjuk, de vannak realitasok is, komoly milliokban merik. Emlekszem mikor Jones ujoncszerzodese lejart, azt irtak mindenhol, nem tudjuk megtartani. Eddig valahogy radumaltak.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Állítólag marad Jones és Sneed is jövőre.

Rámegyünk a triplázásra. 😀
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
A 70-es években a Steelerst is utálta mindenki, de én annyira leszartam, hogy még meg sem születtem.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Én az amcsi közvetítést néztem a barátaimmal, pont a reklámok tetszettek, nem kellett a magyar stúdiót hallgatni... 😁

Swift kisasszonyról meg lassan jobb nem beszélni, a 49ers topikban pár kolléga nagyon eltökélten keresi a magyarázatot, illetve építi az összeesküvés elméletet.

Nem is értem, úgy tesz pár ember, mintha olyan dolgok zajlanának, amik kifejezetten a Chiefs malmára hajtanák a vizet. Persze, elfogult vagyok, de a holdingokat meg false start-okat kifogásolni?

Biztosan én néztem másik ligát eddig....
mirdal
Most ugyanabban vagytok mint mi 20 évig....addig nekünk fújtak most meg nektek.... ennyi
ThundersNFL a Paraszt
A kandikamerázás és a pumpálás még visszavan nekik, azt a magasságot még nem érték el.

Mondjuk megint a ligában van Jim Harbaugh, úgyhogy a jelek ellopását ő ellopja valszeg.
Marad a lufizás.
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Én az amcsi közvetítést néztem a barátaimmal, pont a reklámok tetszettek, nem kellett a magyar stúdiót hallgatni... 😁

Swift kisasszonyról meg lassan jobb nem beszélni, a 49ers topikban pár kolléga nagyon eltökélten keresi a magyarázatot, illetve építi az összeesküvés elméletet.

Nem is értem, úgy tesz pár ember, mintha olyan dolgok zajlanának, amik kifejezetten a Chiefs malmára hajtanák a vizet. Persze, elfogult vagyok, de a holdingokat meg false start-okat kifogásolni?

Biztosan én néztem másik ligát eddig....
mirdal
Most ugyanabban vagytok mint mi 20 évig....addig nekünk fújtak most meg nektek.... ennyi
ThundersNFL a Paraszt
Igen, átvettük ezt is a dinasztiával együtt. Édes teher!
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Én az amcsi közvetítést néztem a barátaimmal, pont a reklámok tetszettek, nem kellett a magyar stúdiót hallgatni... 😁

Swift kisasszonyról meg lassan jobb nem beszélni, a 49ers topikban pár kolléga nagyon eltökélten keresi a magyarázatot, illetve építi az összeesküvés elméletet.

Nem is értem, úgy tesz pár ember, mintha olyan dolgok zajlanának, amik kifejezetten a Chiefs malmára hajtanák a vizet. Persze, elfogult vagyok, de a holdingokat meg false start-okat kifogásolni?

Biztosan én néztem másik ligát eddig....
mirdal
Most ugyanabban vagytok mint mi 20 évig....addig nekünk fújtak most meg nektek.... ennyi

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
ThySoul Buffalo Bills 2 139
Komolyan kezdem azt gondolni, hogy senki nem látta elégszer Mahomest akár 13 sec alatt is pontot szerezni.
KeyG
This. Tényleg sokszor olyan mintha valahogy ezt mindenki elfelejtette volna ligán belül. És egyszerűen nem értem. A Bills utolsó drivejánál konkrétan nem hittem el a végén ami történik az utolsó pár playben, amikor előtte meg egyértelmű volt mire mennek és hogy mire kell menni.
esanders10
Aki meglepődött a Bills balfaszkodásán nem nézett meg egy meccsüket se, max 5 perces összefoglalókat. McD világ életében szarul menedzselte az órát, de idén különösen rossz volt benne mivel ő volt a Dc is.

Alapszakaszban nem egy meccsen előjött mennyire szar ebben az egész csapat, lehetett gondolni hogy ha ezen múlik valami akkor bajban lesznek ( a két csapat egymás elleni alapszakasz meccsén a ringeren pl ki is emelték hogy egészen elképesztő hogy valaki ennyi ideje HC és ennyire rossz ebben).

Azt meg sem említem hogy arról a fasziról beszélünk aki ellen megvalósult a 13 mp és így se tudta mit kéne csinálni lol
több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Én az amcsi közvetítést néztem a barátaimmal, pont a reklámok tetszettek, nem kellett a magyar stúdiót hallgatni... 😁

Swift kisasszonyról meg lassan jobb nem beszélni, a 49ers topikban pár kolléga nagyon eltökélten keresi a magyarázatot, illetve építi az összeesküvés elméletet.

Nem is értem, úgy tesz pár ember, mintha olyan dolgok zajlanának, amik kifejezetten a Chiefs malmára hajtanák a vizet. Persze, elfogult vagyok, de a holdingokat meg false start-okat kifogásolni?

Biztosan én néztem másik ligát eddig....
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Nos, mostanra sikerült kihevernem a győzelmünket 😊

Pár észrevétel, kifejezetten fotelszurkolói szemszögből

1. nekem nagyon tetszett a meccs, az alakulása, a dinamikája, ha kívánhattam volna, hogyan legyen, valami ilyesmit szerettem volna. Az elején a szokásos NAGYON lassú kezdés, tele anyázással, szidalmakkal a részemről, mint a meccset átélő szurkolótól. A második félidőtől a fokozatos feltámadás és a hosszabításos katarzis.... huhhhh

2. valaki írt a követőbe valami ilyesfélét, hogy Mahó jelmondata a PO-ban : ha kicsi a tét, a kedvem sötét... Nagyon találó. Ennek az embernek egyszerűen KELL, hogy a végletekig ki legyen hegyezve a szitu, hogy hírós legyen a győzelem, nem valami unalmas elmegyünk az elején és kontrolláljuk a szitut, szükség van az adrenalin löketre, hogy most vagy soha, DO or DIE, boom or bust... Egyszerűen ilyen a mentalitása ,igaz ezzel megtépázza az idegrendszeremet meccsnézés közben, de annál izgalmasabb, tudod, hogy amíg nincs vége, addig tényleg nincs vége... még akkor sem, ha csak 13 mp van a mindent eldöntő támadásra, akkor sem. Most is 3 mp volt hátra amikor Hardman megcsinálta az elkapást a mindent eldöntő TD-t... Most már tudom, hogy folytatódott volna tovább, ha lejár az idő, de akkor ezt még nem tudtam, lerágtam a körmömet, Reid mentális egészségét is kétségbe vonva...

3. az előző ponthoz kapcsolódik: ha a meccs közben nincs egy ponton legalább - 10 közte, akkor az nem is Chiefs PO meccs. Minta direkt ilyen rekordra hajtana Mahó, nem tudom...

4. Védelmünk, Spag, hihetetlen. Sosem gondoltam volna, hogy a védelem lesz a meghatározóbb a csapatban. Ráadásul úgy néz ki, hogy az edzői csapat egyben is marad a következő szezonra is.

5. Butker előtt le a kalappal, ha jól emlékszem egész szezonban 1 FG!!! maradt csak ki.

6. Hardman visszaigazolása, gondolta ezt akárki, hogy pont az SB-n villan az addig csak droppokat, fumbliket mutató játékos?

7. Nagyon jó kis csapatot győztünk le, az első félidő után nem magunkat éreztem az esélyesnek...

+1 Swift saga: engem egyáltalán nem zavart, igaz élőben nem tudtam megnézni, így a netről lehúzott CBS közvetítést néztem, amiből a jóakaratú emberkék már kivágták a szemetet (reklámokat). Direkt figyeltem, mert tudtam, hogy nagy téma lesz, de az első félidő alatt csak 2 alkalommal mutatták, szóval nem volt zavaró nekem.

++1 ne tudjátok meg, milyen nehéz egy fél napot kibírni, arra vigyázva, nehogy valahonnan a fülembe jusson a végeredmény... Burkot kell magam köré vonni, rádió, TV, net, kollégák nélkül... 😀
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Rodgers is nagy Hail Mary kiraly. Egy dobasunk van micsinajjunk? Rodgers: fogd meg a sorom, azt csinaljuk.

Bradyben konkretan azt szerettem legjobban, ahogy resetelni tuda magat. Nem lattam ilyet, ennyiszer mastol. Nem volt jo, nem ment a jatek. Leullt a padra, volt hogy torolkozo a fejre. Par perc mulva beall Tom. Jol jatszott, a csapat nyert. Ennyi. Sose jottem ra, hogy csinalta.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Komolyan kezdem azt gondolni, hogy senki nem látta elégszer Mahomest akár 13 sec alatt is pontot szerezni.
KeyG
This. Tényleg sokszor olyan mintha valahogy ezt mindenki elfelejtette volna ligán belül. És egyszerűen nem értem. A Bills utolsó drivejánál konkrétan nem hittem el a végén ami történik az utolsó pár playben, amikor előtte meg egyértelmű volt mire mennek és hogy mire kell menni.
esanders10
Ezért tartom okosabbnak őket mint akiket megvertek az újabb Superbowlért.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 1 007
Komolyan kezdem azt gondolni, hogy senki nem látta elégszer Mahomest akár 13 sec alatt is pontot szerezni.
KeyG
This. Tényleg sokszor olyan mintha valahogy ezt mindenki elfelejtette volna ligán belül. És egyszerűen nem értem. A Bills utolsó drivejánál konkrétan nem hittem el a végén ami történik az utolsó pár playben, amikor előtte meg egyértelmű volt mire mennek és hogy mire kell menni.

Szerkesztette: esanders10
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Megkerdeztek Reidet, hogy vissavonul-e? Mivel most (Carroll es Belichick mar nem HCk) o a korelnok.
Eleve fel van dobva nyilvan. (Most mind orulunk egesz nap. 😊) Tavaly mar mondta, hogy par evig meg biztos marad. Most sem mondott semmi konkret idopontot amin elgondolkodott volna.

Beszelhetunk a draftrol lassan. Jones helyere kell DT. Plusz OT vagy WR, ez a prioritas. Bar lehet az OT posztot megoldottnak latjak. Pedig nem az. Mas kezdo nem kell. De csere mindig jon sok, aztan aki bevalik. CB kell, de azt eleg olcson meg szoktak oldani. Kiveve a fonokot hatul, aki Badger utan McDofi lett. Az minosegi, okos jatekos kell legyen, de az megvan. A tobbi lehet veroember.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Mahomes egész meccsen úgy volt h ,ha kicsi a tét a kedvem sötèt' 😅
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elég szolid buli volt lol 😀

 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-players-hit-the-las-vegas-strip-with-taylor-swift-to-celebrate-wild-super-bowl-win-over-49ers/
tenorx
Mondjuk azèrt a Lombardit így cipelni, ezt csak így engedik? 😏 vagy inkább egy replika volt?
dande2
Szerintem ez durvabb

 youtu.be/DfyLLQO8sh8?si=wdhXRL1Osc2-zkVv
Toto21
Akkor jó, ezt nem ismertem 😏
több mint 2 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147
Elég szolid buli volt lol 😀

 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-players-hit-the-las-vegas-strip-with-taylor-swift-to-celebrate-wild-super-bowl-win-over-49ers/
tenorx
"What happens in Vegas stays in Vegas." 😀
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 636
Elég szolid buli volt lol 😀

 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-players-hit-the-las-vegas-strip-with-taylor-swift-to-celebrate-wild-super-bowl-win-over-49ers/
tenorx
Mondjuk azèrt a Lombardit így cipelni, ezt csak így engedik? 😏 vagy inkább egy replika volt?
dande2
Szerintem ez durvabb

 youtu.be/DfyLLQO8sh8?si=wdhXRL1Osc2-zkVv
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 316 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elég szolid buli volt lol 😀

 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-players-hit-the-las-vegas-strip-with-taylor-swift-to-celebrate-wild-super-bowl-win-over-49ers/
tenorx
Mondjuk azèrt a Lombardit így cipelni, ezt csak így engedik? 😏 vagy inkább egy replika volt?
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Elég szolid buli volt lol 😀

 www.cbssports.com/nfl/news/chiefs-players-hit-the-las-vegas-strip-with-taylor-swift-to-celebrate-wild-super-bowl-win-over-49ers/
több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Chris Jones összekapta az első félidőben fegyelmezetlenül játszó Chiefs D-t.
Cruyffista
Na az nekem epic pillanat volt. Nagyon kellett, mert buta, elkerülhetető szabálytalanságok miatt rengeteg yard-ot adtunk oda.

Érdekes, hogy nekem a meccs végéig pont PM tűnt dekoncentráltnak néha, mintha többször is rajta ment volna el a 1st down. Nem emlékszem pontosan, mikor, meg kell néznem a meccset most már nyugodtan is.

Az is kemény volt, amikor Rice kérte számon a meccs végén, miért nem ő kapta a passzt Kelce helyett.

Ha őt választja Mahomes, nincs hosszabbítás egyébként, tök üresen volt RR, ha neki megy a labda, ott a vége. Sokkal egyszerűbb elkapás lett volna, mint Kelce-é az endzone-ban és biztosabban meg is lett volna ráadásul...

Aztán ott van Jóvan barátunk, aki egyetlen zászlót sem szedett be. Cheers! Épp időben...

Hardman meg olyan elkapást mutatott be, rögtön a mecvs elején, amire kénytelen voltan azt mondani, hogy véletlenül sikerült, mert ennél sokkal simább passzokat bacott el sorozatban eddig...

Amikor meg Mahomes neki dobta a labdát a hosszabbításban, a zabszem nem fért volna be, amíg a bírók nem mutatták a TD-t. Eddig jutottam a WR-eink miatt...

Az meg mekkora már, hogy van nem egy olyan playánk, akik két éve vannak a ligában és már 2 gyűrűjük van... Durva.
Sokan meg egész pályafutásuk alatt kiemelkedő játékosok, mégsem nyernek egyet sem.

Nagyon boldog vagyok, Ulpival ellentétben én egy lyukas petákot nem adtam volna a PO előtt arra, hogy SB-t játszunk. És lám! 🤘
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Kiderült e mi volt aKelce Reid affér?
Miért nem állította meg az órát Reid? Ennyire tuti volt a td passz?
Janek
Minek állította volna meg? A következő negyedben is Chiefs jött volna, mert az volt az első támadás, annyi mindenképpen jár.
ender1112
Így már értem. Nem 1 részből áll az OT

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Ezt egyedül egy embernek kell megítélni, és az Reid. Azért ez a két ember elég régóta együtt dolgozik. Nekem csak az időzítés fura, mert nagyon az elején történt, ha kicsit később van az incidens azt mondom jobban értem, mert Reidet tényleg fel kellett ébreszteni jó pár döntése alapján. De nem tudhatjuk hogyan szokták egymást spanolni, tűzbe hozni. Simán el tudom képzelni, hogy öltözőn belül egymás pofájába üvöltöznek félkomolyan ilyen célból.

Összességében komoly mentális felkészültségről tettek tanúbizonyságot, mert Kelce is összekapta magát, és Chris Jones is összekapta az első félidőben fegyelmezetlenül játszó Chiefs D-t.
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Kiderült e mi volt aKelce Reid affér?
Miért nem állította meg az órát Reid? Ennyire tuti volt a td passz?
Janek
Minek állította volna meg? A következő negyedben is Chiefs jött volna, mert az volt az első támadás, annyi mindenképpen jár.
ender1112
itt nálam is volt zavar. vmiért arra gondoltam, hogy az újabb hosszabbítás olyan, mint a félidő. tehát ha egyenlít a chiefs és lepereg az óra, akkor kickoff jön.
gedam
Én kifejezetten azt hittem, ha lejár az óra, akkor vége a meccsnek, azt hittem bele kell férni. Nyilván nem néztem meg tüzetesen a szabályokat, de ott akkor full érthetetlen volt, hogy miért hagyják lepörögni, mikor 3-szor mehetnek TD-re FG előtt.

A Kelce - Reid affér pedig: annyit mondott Andy, hogy tiszta csicska próbálkozás volt fellökni, mikor nem is figyel épp oda az egyensúlyára éppenséggel. Azt ordította neki, hogy állítsd be, majd én kibaszottul pontot szerzek, vagy valami ilyesmi az amerikásan változatos fák szóval.
Nem túnt különösen érdekesnek Andy számára, mindig így tüzelik egymást.
"He keeps me young!"
Eazzy
ez nekem elég izzadtságszagú magyarázat. ilyen nincs, hogy egy játékos leordítja 1 centiről a HC-t. illetve itt ezek szerint van. gondolom nem merte ültetni.
petey
Itten 3:48-4:05-ig van kb amikor válaszol a kérdésre, nem látszik túlzottan izgatottnak miatta. "I love him"
 youtu.be/m_t5dj7gNgs?si=tNOGqKCHIJpcvw5x&t=225

Don't talk the walk, Walk the talk!