Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 315 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem megdolgozott èrte, más vèlemèny ?🤷😁😁😁🥳

Report: Chiefs' Reid expected to become top-paid NFL coach
 www.thescore.com/nfl/news/2853588
több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Biemy az elért sikereinek elismeréseként mehet az NCAA-be.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Úgyis olyan gyengèk vagytok főleg pánter poszton így behúztátok Ariazat tuti ami tuti 😁😁😁
dande2
Mondtam mar ezt nemreg. Itten profi edzo trio van, HC-OC, DC, STC. Meg lehet nezni, barki van itt, valahogy a ST edzonk alatt minden punter, kicker jo jatekos lesz. Volt persze tavalyelott a Buttkickernek egy gyenge szezonja, de az a ritkasag, aztan tavaly megint kiraly volt. Szal ezen en mar reg nem izgulok hogy ki jon a STbe. Hardman visszahordonak nem valt be (pedig a kepessegei megvannak csak fejben nem eros), azonnal hoztak mast, az bevalt.
ulpianus
meg ha vki contender, akkor ez van. mindenki nyerni szeretne. senki se hülye, vszeg arajzát le akarta igazolni másik 6 csapat, csak nyilván nem a panthers mellett fog dönteni. kell egy goat qb és mindenki egyből zseni lesz. ez a recept.
gedam
Mármint a punter és a kikcker jobban rúg ha zseni a QB?
Mert a támadófalat vagy elkapókat is tudnám cáfolni, de az okés. Abban van részigazság. De sztem ez így olyan minimális ráhatással van, mintha nem lenne.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Úgyis olyan gyengèk vagytok főleg pánter poszton így behúztátok Ariazat tuti ami tuti 😁😁😁
dande2
Mondtam mar ezt nemreg. Itten profi edzo trio van, HC-OC, DC, STC. Meg lehet nezni, barki van itt, valahogy a ST edzonk alatt minden punter, kicker jo jatekos lesz. Volt persze tavalyelott a Buttkickernek egy gyenge szezonja, de az a ritkasag, aztan tavaly megint kiraly volt. Szal ezen en mar reg nem izgulok hogy ki jon a STbe. Hardman visszahordonak nem valt be (pedig a kepessegei megvannak csak fejben nem eros), azonnal hoztak mast, az bevalt.
ulpianus
meg ha vki contender, akkor ez van. mindenki nyerni szeretne. senki se hülye, vszeg arajzát le akarta igazolni másik 6 csapat, csak nyilván nem a panthers mellett fog dönteni. kell egy goat qb és mindenki egyből zseni lesz. ez a recept.
gedam
Én meg úgy gondolom h lusta. A Panthersbe 3-szor több munkája lenne 😄
több mint 2 éve
gedam 6 508
Úgyis olyan gyengèk vagytok főleg pánter poszton így behúztátok Ariazat tuti ami tuti 😁😁😁
dande2
Mondtam mar ezt nemreg. Itten profi edzo trio van, HC-OC, DC, STC. Meg lehet nezni, barki van itt, valahogy a ST edzonk alatt minden punter, kicker jo jatekos lesz. Volt persze tavalyelott a Buttkickernek egy gyenge szezonja, de az a ritkasag, aztan tavaly megint kiraly volt. Szal ezen en mar reg nem izgulok hogy ki jon a STbe. Hardman visszahordonak nem valt be (pedig a kepessegei megvannak csak fejben nem eros), azonnal hoztak mast, az bevalt.
ulpianus
meg ha vki contender, akkor ez van. mindenki nyerni szeretne. senki se hülye, vszeg arajzát le akarta igazolni másik 6 csapat, csak nyilván nem a panthers mellett fog dönteni. kell egy goat qb és mindenki egyből zseni lesz. ez a recept.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Ez egyebkent olyan mint a Chiefs draftjai. Majd minden evben lehuzzak. Persze nem varom el, hogy a 25-32ik picksorral majd megnyerjuk a nagynev listaertekeloket. De aztan valahogy a csapatban jo jatekosok lesznek legtobben, a csapat nem gyengul. Aztan utolag mar mindenhol megmondja a megmondoember, hogy nem is volt rossz a Chiefs draftja, na de majd most az lesz! Es nem lesz.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Úgyis olyan gyengèk vagytok főleg pánter poszton így behúztátok Ariazat tuti ami tuti 😁😁😁
dande2
Mondtam mar ezt nemreg. Itten profi edzo trio van, HC-OC, DC, STC. Meg lehet nezni, barki van itt, valahogy a ST edzonk alatt minden punter, kicker jo jatekos lesz. Volt persze tavalyelott a Buttkickernek egy gyenge szezonja, de az a ritkasag, aztan tavaly megint kiraly volt. Szal ezen en mar reg nem izgulok hogy ki jon a STbe. Hardman visszahordonak nem valt be (pedig a kepessegei megvannak csak fejben nem eros), azonnal hoztak mast, az bevalt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 315 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgyis olyan gyengèk vagytok főleg pánter poszton így behúztátok Ariazat tuti ami tuti 😁😁😁
több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Na, sokat nem kellett várni az első szakítást előrejelző cikkre.

Hát, ez inkább tűnik szenzációt hajhászásnak, nem pedig az eddig történtek...

Azért valami alapja van is annak az ezt boncolgató cikknek, de mindenki tudja, hogy Kelce sosem volt az önuralom bajnoka, sem egy gáncs nélküli lovag, a parádén is rendesen beszittyózott, az utána történt sajnálatos eseményekre is késve - és nem is a társadalom által elvárt módon - reagált.

De hát Travis ilyen, kutyából csak kolbász lesz maximum a sarki burgeresnél, de szalonna sosem.

Egy csöppet sem vagyok meglepődve, megdöbbenve vagy megbotránkozva rajta, ő ilyen, kész.

Nem is tudom, hogy az emberek tényleg elhitték, majd megváltozik Swift miatt...?

Omg...

Szerkesztette: mirdal
több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
mielőtt más berakná, lássák a haterek, hogy minket nem tudnak bántani vele... 😉


ligur
Kansas City Swifties?
zacknorb
Akkor már inkább Kansas Swiftie's Chiefs
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
mielőtt más berakná, lássák a haterek, hogy minket nem tudnak bántani vele... 😉


ligur
Kansas City Swifties?

Poloska vagyok.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.facebook.com/share/r/wPnbi6KsCbWqGDG5/

Poloska vagyok.
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Hosszabbítottunk Dave Toubbal is.

több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
mielőtt más berakná, lássák a haterek, hogy minket nem tudnak bántani vele... 😉


ligur
xD
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
mielőtt más berakná, lássák a haterek, hogy minket nem tudnak bántani vele... 😉

több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Most azt mondta - igaz, nem kicsit kapatosan, társai óvó kezeitől támogatva - a parádé színpadán, hogy nem megy innen sehova.

Ahha, Ligur, majd emlékezzünk erre, amikor majd elmegy egy kazal pénzért valami feltörekvő csapatba!

😁
mirdal
Felirom, habár a FA végéig még talán emlékeznék is rá 😀
több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
'Murica:

 abcnews.go.com/US/shooting-reported-kansas-city-after-chiefs-super-bowl/story?id=107238682

Lövöldözés volt a parade után.

1 person has died, and at least 9 people hurt in shooting in Downtown KC. KCPD have 3 people in custody.
tenorx
30 ember sérült meg a lövöldözésben, egy helyi rádiós DJ hölgy nem élte túl sajnos.

A többi sérült - sajnos sok közöttük a gyerek - nagy része is súlyos sérüléseket szenvedett.

A három letartóztatott közül egyet civilek szereltek le.

A leadott lövések számáról és az indítékról egyelőre nincs semmi infó, a rendőrség és az FBI videókat kért mindenkitől, hogy elemezzék a történeteket.
több mint 2 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
'Murica:

 abcnews.go.com/US/shooting-reported-kansas-city-after-chiefs-super-bowl/story?id=107238682

Lövöldözés volt a parade után.

1 person has died, and at least 9 people hurt in shooting in Downtown KC. KCPD have 3 people in custody.

Szerkesztette: tenorx
több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Most azt mondta - igaz, nem kicsit kapatosan, társai óvó kezeitől támogatva - a parádé színpadán, hogy nem megy innen sehova.

Ahha, Ligur, majd emlékezzünk erre, amikor majd elmegy egy kazal pénzért valami feltörekvő csapatba!

😁
több mint 2 éve
ligur Kansas City Chiefs 456
Ne legyünk naívak, a játékosok érdeke, hogy minél több pénzt kapjanak a munkájukért. Ezért meg is tesznek mindent, akár kiülnek meccseket is, ha ez segít elérni a céljukat.

De szerintem sokkal fontosabb nekik a siker és a bajnoki gyűrű, mert az sokkal nagyobb respect, mint a kiharcolt nagy fizu.

Ha Jones lát még esélyt egy újabb bajnoki gyűrűre, akkor szerintem maradni fog. HA a gyűrű a cél. Okos gyerek ő, mérlegelni fog és meghozza a neki legjobb döntést.

Most mindenki rózsaszínben lát mindent, mindenki maradni akar, meg megtartunk mindenkit, de ha felszáll a köd, minden megváltozik.

Na akkor kell majd mindenkinek okosnakeg ügyesnek lenni.
mirdal
Nos, én úgy érzem Jonesnak már nem a gyűrű az igazi motiváció. Őt elviszi valami kisebb franchise egy kazal pénzért.
több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Chiefs guard Nick Allegretti, who started in place of Joe Thuney, played all 79 snaps despite suffering a torn UCL in his elbow in the second quarter, per Tom Pelissero. An MRI today revealed the full tear.
ehh
Es megis jo a kedve! 😊
ulpianus
Vajon mitől? 😁
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 653
Fresh off another Super Bowl win, the Chiefs now have signed their defensive coordinator Steve Spagnuolo to a contract extension.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Chiefs guard Nick Allegretti, who started in place of Joe Thuney, played all 79 snaps despite suffering a torn UCL in his elbow in the second quarter, per Tom Pelissero. An MRI today revealed the full tear.
ehh
Es megis jo a kedve! 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
Chiefs guard Nick Allegretti, who started in place of Joe Thuney, played all 79 snaps despite suffering a torn UCL in his elbow in the second quarter, per Tom Pelissero. An MRI today revealed the full tear.
több mint 2 éve
mirdal Kansas City Chiefs 654 — Chiefs fan
Ne legyünk naívak, a játékosok érdeke, hogy minél több pénzt kapjanak a munkájukért. Ezért meg is tesznek mindent, akár kiülnek meccseket is, ha ez segít elérni a céljukat.

De szerintem sokkal fontosabb nekik a siker és a bajnoki gyűrű, mert az sokkal nagyobb respect, mint a kiharcolt nagy fizu.

Ha Jones lát még esélyt egy újabb bajnoki gyűrűre, akkor szerintem maradni fog. HA a gyűrű a cél. Okos gyerek ő, mérlegelni fog és meghozza a neki legjobb döntést.

Most mindenki rózsaszínben lát mindent, mindenki maradni akar, meg megtartunk mindenkit, de ha felszáll a köd, minden megváltozik.

Na akkor kell majd mindenkinek okosnakeg ügyesnek lenni.