Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kansas City Chiefs

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 503
Szép volt srácok!
Bár Mahomest és Kelcet nem kedvelem (előbbit csak apróságok miatt, utóbbit a nagy arca miatt), de elismerem azt h nagyon tudnak.
Mahomes nyilatkozata a végén nagyon szimpatikus volt, a srácra amúgy tényleg nem lehet egy rossz szót se mondani.

Az látszik h a KC lett az a csapat akinek nem szabad minimális esélyt se adni, mert különben bedarálnak.
A sok hiba és frusztráció ellenére látszott Mahomeson és a társakon, hogy fejben ott vannak, a félidő jót tett nekik.

A védelem az valami brutál volt, nagyon jó egység lett összetéve.
Azt kell mondjam, hogyha a csapatok nem kapják össze magukat, akkor valóban reális az, hogy triplázzon a KC.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
A niners az egyértelmű favorit.
ulpianus
Istenem, és tényleg képes voltál eljátszani megint, a szezonban huszadjára is ezt. 😀
esanders10
Másodjára. És a Bills is, a niners is az is volt. Azt írtam nem 50-50, de csak ennyivel jobbak. Nem hogy veszítünk. A Ravens, Dolphins esetén nem írtam hogy esélyesebbek. Mert nem is voltak. Sztem.

Azt is mondtam szezon elején, (többen kételkedtek) hogy a rájátszás meglesz. Annyira vagyunk jók. Csak aztán senki számítson a megszokott Chiefs hengerre. Sztem nem tévedtem, vagy mi a gond?

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 1 007
A niners az egyértelmű favorit.
ulpianus
Istenem, és tényleg képes voltál eljátszani megint, a szezonban huszadjára is ezt. 😀
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Most egy évig megint a KC a legjobb csapat. Minden elismerésem. Pár évvel ezelőtt ez a csapat a liga legalja volt. Aztán tudjuk mi történt. Közben tíz éve várom ugyanezt a kambeket a Seahawkstól.
Még egyszer gratula!!!!
garrett27
A Seahawks azért nagyon rég volt olyan mélyen, mint a Chiefs 2011-12 körül.
több mint 2 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 4 755
Gratulálok, egy hajszállal (amit Mahomesnak hívnak) jobb volt a csapatotok, remélem jövőre veletek ugyanitt (tegyük unalmassá az NFL-t) 😉

¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Ehhez a SB győzelemhez csak gratulálni lehet. Mahomes zseni, még akkor is, amikor nem megy neki olyan jól a játék. A PO-ban lehozott 3 meccset idegenben, a liga másik 3 legjobb csapata ellen. Nincs itt kérem semmi látnivaló.
Csak a Swift anyánkból kellene kevesebb. Igaz, semmi közöm a művészetéhez, de ez az én gondom. Reklámnak viszont tökéletes volt (neki). Várom hogy Kelce vokálozzon valamelyik koncertjén.
Most egy évig megint a KC a legjobb csapat. Minden elismerésem. Pár évvel ezelőtt ez a csapat a liga legalja volt. Aztán tudjuk mi történt. Közben tíz éve várom ugyanezt a kambeket a Seahawkstól.
Még egyszer gratula!!!!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
R4v3N Kansas City Chiefs 147
Az első félidő nagyon gyengécskére sikeredett, már-már azt hittem lesz belőle egy Rams-Pats, de szerencsére 2.-ban már voltak szép driveok bőven mindkét oldalon. Azért az látszott végig, hogy Purdyt zavarba lehet hozni blitzekkel bőven, illetve néha számomra teljesen érthetetlen módon hagytak üresen embereket, mint Chris Jonest például. Potenciális TD-k múltak rajtuk. A másik oldalon Mahomesnak sem volt aranyélete, de idén valószínűleg már hozzászokott, a végén pedig emelt egy szintet és elég volt 1.5/2 negyednyi jó játék tőle.
A szezont nézve el lehet mondani, hogy a D kihajtotta a belét, meccsben tartotta a csapatot, de a végén a döcögős offense learatta a babérokat.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 698
Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
ender1112
Reméljük Swift miatt nálatok még a fizetési sapkát is megemelik! 😊
No Offense, Nektek szurkoltam...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Megoldjuk okosba, a pénz beszél 😉
ender1112
Kelce-vel majd kötni fognak olyan arculati jogos szerződést, mint a Pats anno Brady-vel, és akkor spóroltok valamennyi cap-et. Brady-nél persze ez valami életmódfejlesztős, avokádós biznic volt,
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Még mindig élmény nézni Mahomest, és még mindig nem értem h h csak 1/10-en választották!

Gratula!!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, elv Hardman nem tudta hogy nyertek, nézett miért ünnepel mindenki, és Mahomes mondta el neki😀
több mint 2 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 973 — Chiefs fan
Sok kis gyoker😊))
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 845 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
ender1112
Reméljük Swift miatt nálatok még a fizetési sapkát is megemelik! 😊
No Offense, Nektek szurkoltam...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak náluk, de a swiftyk miatti plusz bevétel lehet a 2025-ös capen fog látszódni. Aztán lehet csak én vagyok túl naiv/idealista.
zacknorb
A nézettségi statra én is kíváncsi vagyok.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 642 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
ender1112
Reméljük Swift miatt nálatok még a fizetési sapkát is megemelik! 😊
No Offense, Nektek szurkoltam...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem csak náluk, de a swiftyk miatti plusz bevétel lehet a 2025-ös capen fog látszódni. Aztán lehet csak én vagyok túl naiv/idealista.
több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 845 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
ender1112
Reméljük Swift miatt nálatok még a fizetési sapkát is megemelik! 😊
No Offense, Nektek szurkoltam...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Megoldjuk okosba, a pénz beszél 😉
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 528 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
ender1112
Reméljük Swift miatt nálatok még a fizetési sapkát is megemelik! 😊
No Offense, Nektek szurkoltam...

több mint 2 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 845 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Már lassan eléritek a Pats-es "már megint ezek..." szintet! 😊
Gratulálok!
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Gratulálok!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
mintha Swift lett volna az edző, a playcaller, a GM, vagy a tulaj.
realcamp
Amikor van egy termék a leláton ami értékesebb, népszerűbb mint te egész magad beleértve az összes játékost, edzőt a pályán, akkor nyilván kihasználod ezt a kvázi ingyen jött lehetőséget a bevétel növelésére.

Engem például a tényleg indokolatlan, nem játékosok pihenésére szolgáló reklámszünet jobban zavar, és valszeg elenyésző pénzt hoz egy Swift bevágáshoz képest.
több mint 2 éve
gedam 6 508
RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴
JoeyPorter
ez pont nem rip, mert a héterkedést a vereség élteti. ha niners nyer, az a rip a héterkedésnek, így mehet minden tovább.
gedam
Vicc volt. Sztem úgy érti hogy most kapott szívrohamot mind.
ulpianus
nem, megerősítést kaptak, hogy igazuk volt
több mint 2 éve
realcamp 180
Gratulálok, elképesztő csapatotok van, azon belül is edzőtök és QB-tok. Reid tényleg minden tiszteletet megérdemel, a legnagyobbak egyike. Pont ezért se tudtam hova tenni Kelce vele szemben tanusított viselkedését. Na meg azt, hogy a kis barátnőjét ennyi alkalommal mutogatták. Mármint 1-2 alkalom természetesen oké, de könyörgöm, többet mutatták, mint Reidet, mintha Swift lett volna az edző, a playcaller, a GM, vagy a tulaj. Én ezt nem tudom megérteni, meg szimpatizálni se vele, de ez legyen az én bajom. Mégegyszer grat a dinasztiához!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MVP of the season.
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴
JoeyPorter
ez pont nem rip, mert a héterkedést a vereség élteti. ha niners nyer, az a rip a héterkedésnek, így mehet minden tovább.
gedam
Vicc volt. Sztem úgy érti hogy most kapott szívrohamot mind.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
gedam 6 508
RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴
JoeyPorter
ez pont nem rip, mert a héterkedést a vereség élteti. ha niners nyer, az a rip a héterkedésnek, így mehet minden tovább.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 21 721
Gratulálok!😥
garincsa
Akartam írni a niners topicba. Gratulálni, biztatni, valamit.
De nem lehet mit írni.
ulpianus
Elqrtàk, nem kicsit, de nagyon. Kb ennyit