Kansas City Chiefs
29 feliratkozó
több mint 2 éve
Szép volt srácok!Bár Mahomest és Kelcet nem kedvelem (előbbit csak apróságok miatt, utóbbit a nagy arca miatt), de elismerem azt h nagyon tudnak.
Mahomes nyilatkozata a végén nagyon szimpatikus volt, a srácra amúgy tényleg nem lehet egy rossz szót se mondani.
Az látszik h a KC lett az a csapat akinek nem szabad minimális esélyt se adni, mert különben bedarálnak.
A sok hiba és frusztráció ellenére látszott Mahomeson és a társakon, hogy fejben ott vannak, a félidő jót tett nekik.
A védelem az valami brutál volt, nagyon jó egység lett összetéve.
Azt kell mondjam, hogyha a csapatok nem kapják össze magukat, akkor valóban reális az, hogy triplázzon a KC.
több mint 2 éve
Másodjára. És a Bills is, a niners is az is volt. Azt írtam nem 50-50, de csak ennyivel jobbak. Nem hogy veszítünk. A Ravens, Dolphins esetén nem írtam hogy esélyesebbek. Mert nem is voltak. Sztem.A niners az egyértelmű favorit.Istenem, és tényleg képes voltál eljátszani megint, a szezonban huszadjára is ezt. 😀
ulpianus
esanders10
Azt is mondtam szezon elején, (többen kételkedtek) hogy a rájátszás meglesz. Annyira vagyunk jók. Csak aztán senki számítson a megszokott Chiefs hengerre. Sztem nem tévedtem, vagy mi a gond?
Szerkesztette: ulpianus

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
A niners az egyértelmű favorit.Istenem, és tényleg képes voltál eljátszani megint, a szezonban huszadjára is ezt. 😀
ulpianus
több mint 2 éve
Most egy évig megint a KC a legjobb csapat. Minden elismerésem. Pár évvel ezelőtt ez a csapat a liga legalja volt. Aztán tudjuk mi történt. Közben tíz éve várom ugyanezt a kambeket a Seahawkstól.A Seahawks azért nagyon rég volt olyan mélyen, mint a Chiefs 2011-12 körül.
Még egyszer gratula!!!!
garrett27
több mint 2 éve
Gratulálok, egy hajszállal (amit Mahomesnak hívnak) jobb volt a csapatotok, remélem jövőre veletek ugyanitt (tegyük unalmassá az NFL-t) 😉
¯\_(ツ)_/¯ Csak egészség legyen, meg kerozin a repcsibe!
több mint 2 éve
Ehhez a SB győzelemhez csak gratulálni lehet. Mahomes zseni, még akkor is, amikor nem megy neki olyan jól a játék. A PO-ban lehozott 3 meccset idegenben, a liga másik 3 legjobb csapata ellen. Nincs itt kérem semmi látnivaló.Csak a Swift anyánkból kellene kevesebb. Igaz, semmi közöm a művészetéhez, de ez az én gondom. Reklámnak viszont tökéletes volt (neki). Várom hogy Kelce vokálozzon valamelyik koncertjén.
Most egy évig megint a KC a legjobb csapat. Minden elismerésem. Pár évvel ezelőtt ez a csapat a liga legalja volt. Aztán tudjuk mi történt. Közben tíz éve várom ugyanezt a kambeket a Seahawkstól.
Még egyszer gratula!!!!
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
Az első félidő nagyon gyengécskére sikeredett, már-már azt hittem lesz belőle egy Rams-Pats, de szerencsére 2.-ban már voltak szép driveok bőven mindkét oldalon. Azért az látszott végig, hogy Purdyt zavarba lehet hozni blitzekkel bőven, illetve néha számomra teljesen érthetetlen módon hagytak üresen embereket, mint Chris Jonest például. Potenciális TD-k múltak rajtuk. A másik oldalon Mahomesnak sem volt aranyélete, de idén valószínűleg már hozzászokott, a végén pedig emelt egy szintet és elég volt 1.5/2 negyednyi jó játék tőle.A szezont nézve el lehet mondani, hogy a D kihajtotta a belét, meccsben tartotta a csapatot, de a végén a döcögős offense learatta a babérokat.
több mint 2 éve
Kelce-vel majd kötni fognak olyan arculati jogos szerződést, mint a Pats anno Brady-vel, és akkor spóroltok valamennyi cap-et. Brady-nél persze ez valami életmódfejlesztős, avokádós biznic volt,Megoldjuk okosba, a pénz beszél 😉Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...Reméljük Swift miatt nálatok még a fizetési sapkát is megemelik! 😊
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
ender1112
No Offense, Nektek szurkoltam...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
ender1112
több mint 2 éve
Még mindig élmény nézni Mahomest, és még mindig nem értem h h csak 1/10-en választották!Gratula!!
több mint 2 éve
Na, elv Hardman nem tudta hogy nyertek, nézett miért ünnepel mindenki, és Mahomes mondta el neki😀
több mint 2 éve
Sok kis gyoker😊))
több mint 2 éve
A nézettségi statra én is kíváncsi vagyok.Nem csak náluk, de a swiftyk miatti plusz bevétel lehet a 2025-ös capen fog látszódni. Aztán lehet csak én vagyok túl naiv/idealista.Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...Reméljük Swift miatt nálatok még a fizetési sapkát is megemelik! 😊
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
ender1112
No Offense, Nektek szurkoltam...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
zacknorb
több mint 2 éve
Nem csak náluk, de a swiftyk miatti plusz bevétel lehet a 2025-ös capen fog látszódni. Aztán lehet csak én vagyok túl naiv/idealista.Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...Reméljük Swift miatt nálatok még a fizetési sapkát is megemelik! 😊
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
ender1112
No Offense, Nektek szurkoltam...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
több mint 2 éve
Megoldjuk okosba, a pénz beszél 😉Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...Reméljük Swift miatt nálatok még a fizetési sapkát is megemelik! 😊
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
ender1112
No Offense, Nektek szurkoltam...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
több mint 2 éve
Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...Reméljük Swift miatt nálatok még a fizetési sapkát is megemelik! 😊
Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
ender1112
No Offense, Nektek szurkoltam...
több mint 2 éve
Asszem kénytelen vagyok elhinni, hogy mégis mi voltunk a legjobbak ebben a szezonban, mert lenyomtunk mindenki erőset, aki szembejött a rájátszásban. Ennyi szerencse nincs, a script meg nem jött be...Remélhetőleg a swiftik összedobják a pénzt, hogy mindenkit megtartsunk és hozzunk két sztárelkapót. Oszt akkor jöhet jövőre a tripla, veretlen szezonnal 😀
több mint 2 éve
Már lassan eléritek a Pats-es "már megint ezek..." szintet! 😊Gratulálok!
több mint 2 éve
Gratulálok!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
mintha Swift lett volna az edző, a playcaller, a GM, vagy a tulaj.Amikor van egy termék a leláton ami értékesebb, népszerűbb mint te egész magad beleértve az összes játékost, edzőt a pályán, akkor nyilván kihasználod ezt a kvázi ingyen jött lehetőséget a bevétel növelésére.
realcamp
Engem például a tényleg indokolatlan, nem játékosok pihenésére szolgáló reklámszünet jobban zavar, és valszeg elenyésző pénzt hoz egy Swift bevágáshoz képest.
több mint 2 éve
gedam
6 508
nem, megerősítést kaptak, hogy igazuk voltVicc volt. Sztem úgy érti hogy most kapott szívrohamot mind.RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴ez pont nem rip, mert a héterkedést a vereség élteti. ha niners nyer, az a rip a héterkedésnek, így mehet minden tovább.
JoeyPorter
gedam
ulpianus
több mint 2 éve
realcamp
180
Gratulálok, elképesztő csapatotok van, azon belül is edzőtök és QB-tok. Reid tényleg minden tiszteletet megérdemel, a legnagyobbak egyike. Pont ezért se tudtam hova tenni Kelce vele szemben tanusított viselkedését. Na meg azt, hogy a kis barátnőjét ennyi alkalommal mutogatták. Mármint 1-2 alkalom természetesen oké, de könyörgöm, többet mutatták, mint Reidet, mintha Swift lett volna az edző, a playcaller, a GM, vagy a tulaj. Én ezt nem tudom megérteni, meg szimpatizálni se vele, de ez legyen az én bajom. Mégegyszer grat a dinasztiához!
több mint 2 éve
MVP of the season.Four-time Super Bowl-winning defensive coordinator Steve Spagnuolo adds another ring to the collection. pic.twitter.com/9Q0GO1bewU
— Mike Garafolo (@MikeGarafolo) February 12, 2024
több mint 2 éve
Vicc volt. Sztem úgy érti hogy most kapott szívrohamot mind.RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴ez pont nem rip, mert a héterkedést a vereség élteti. ha niners nyer, az a rip a héterkedésnek, így mehet minden tovább.
JoeyPorter
gedam

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
gedam
6 508
RIP Swift haters. RIP dinasty haters 🥴ez pont nem rip, mert a héterkedést a vereség élteti. ha niners nyer, az a rip a héterkedésnek, így mehet minden tovább.
JoeyPorter
több mint 2 éve
Elqrtàk, nem kicsit, de nagyon. Kb ennyitGratulálok!😥Akartam írni a niners topicba. Gratulálni, biztatni, valamit.
garincsa
De nem lehet mit írni.
ulpianus