Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
PFF Depth chart: 2014 Depth Chart: Kansas City Chiefs

Nem tudom akad-e még egy csapat, amelyiknek a kezdőjében 4 blue chip is van...

Az oline-t viszont nem értékelték valami sokra. Ennél azért jobbnak kell lennie. Vagy Jamaalnak szárnyai vannak. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
 www.thefalcoholic.com/2014/5/31/5759334/the-falcons-should-be-interested-in-trading-for-olb-justin-houston

Érdekes lesz meddig lesz pletyka...
Mondjuk nem életszerű most picket adni érte főleg nem egy első kört..
Meg miért is engednénk el?
Egy oka lehet ha azt gondolják Alex fontosabb mint JH..mert kettejüket nehéz lesz megtartani...
és lassan közeleg Hali,Poe,DJ szerződésének vége is igaz Hali soakt kapott eddig is ....
uborkaszezon ez nem vitás

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Laurent Duvernay-Tardif OT azt mondta, erősségei hogy gyors és ésszel játszik. A technikája még nem elég jó, tanul ahogy bír. Nem Guardot játszott, de elfogadja hozzáértők véleményét (Dorsey célzott a sokoldalúságára: elég gyors OTnek és elég erős Guardnak). Kanadában nem sokan álmodnak az NFLről, ott játszik, ahol szükség van rá.
Hatodik körösökről nem írtam ismertetőt, nfl.com elemzés:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/efgdfvizp6xgkfia5ciw
Laurent Duvernay-Tardif Stats, News and Video - G | NFL.com
Latest on G Laurent Duvernay-Tardif including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

+ videó:
 www.hudl.com/athlete/1279374/highlights/97081375


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Pedig Reid szereti a TE játékot(is).
Hátha faszanyó kibirja 😊

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Kansasben hirtelen mindenki olcsójánosnak érzi magát, vagy mi van?peterk2005
Hudson esetében csak Janek célzott rá, hogy lejár a szerződése 2015re. De mivel második körös pénzen van, és elég jó, többet kell kapjon. Biztos fognak vele tárgyalni idén.

Más. Megint sérült Eric Fisher, ahogy sajnos vártam. Illetve a tavaly végig sérült Kelce is. Remek, hogy az üveg Moeaki helyére jött egy másik üveg TE.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kansasben hirtelen mindenki olcsójánosnak érzi magát, vagy mi van?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Hudson is magasabb fizetést szeretne majd...

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Témába vág, hogy Reid szerint "Flowers nem mondta, hogy maradni szeretne." Nem is tudtam, hogy mindenkinek nyilatkozni kell erről rendszeresen. Van szerződése. Ők akarják hogy menjen, mit mondjon? Kérdezzék meg.
Mindenesetre ha kirúgják, akkor az is lejön a capből. Illetve Berryvel egyeztettek eddig kétszer, hogy átalakítják a szerződését, abból nem lett semmi egyelőre.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az overthecap-et nézegetve úgy tűnik cap ügyben egész jól álltok. Houstonon és Smith-en kívül nincs és a közelgő években nem is jön más, aki alul van fizetve és nagy pénzt vár. Kis átrendezgetéssel akár mindkettőt meg lehetne tartani, ha Smith nem a 18 millió környékén gondolkodna, hanem az inkább reális 13-15 millió körül. Ha viszont 18 lesz belőle, akkor Houstonra nem látom honnan lesz pénz. Lehet, hogy emiatt is aggódik most. Maradni szeretne, de nem aprópénzért, és most úgy érzi jövőre már nem lesz rá esélye.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Másrészt, az alapelképzelés szerintem inkább az, hogy 3 passrusher is van a front6-ban. Tavaly úgy emlékszem használtatok elég meredek blitz csomagokat is, ebbe a képbe illene Ford. (nem is értem miért húzták annyira le ezt a picket)
Black_Adder
A picket azért húzták le a draftguruk, mert ha egy csapatnak van egy elit pass rusher párosa (nem egy elit pass rushere mint legtöbb helyen, vagy ugye az sincs pár helyen), akkor értelmetlen első kört ellőni. Főleg mikor nincs második köröd sem. Ellenben van need. A tévedés ott van, hogy needre (FS és Guard) megközelítőleg megfelelő értékű játékos sem volt elérhető. Ha azt választották volna, akkor pedig azért húzzák le a picket. A WR pedig nem volt need, egész más okból kell oda elit játékos. Azért mert egy közepes szintűt hozni értelmetlen, és csereszint is van épp elég. Egyedül egy típusú speedy kezdő WR kell stratégiai okból, de neednek nem need igazából. Nem rossz a WR sor, és nem is elsődleges prioritás a WR sor.
Csakhogy Dorsey szereti a BPAt, így ezt választotta. Tavaly óriásit szoptunk az általad írt blitz heavy csomaggal, mikor mindkét OLB kidőlt és nem volt emberünk hozzá.

A lényeg úgyis az, hogy Ford jó játékos lesz vagy nem. A Houston kérdés, és minden más összerakható. Von Miller király, hiába 1/2, és hiába csodálkoztak ezen, megoldják a többit. Akkor is ha van két másik jó emberük a posztra, akkor is ha 3-4 lesz, vagy bármi. Ha szar lett volna, akkor meg azért mindegy utólag, hogy mekkora need volt. Ettől még reálisan kell válogatni egy csapatba, de a lényeg az hogy megtaláld a tehetséget. Ha ez így lenne, nagyon kényelmes helyzetbe kerülne Forddal a KC vezérkar. nyilván hisznek ebben, ezért nem fognak engedni könnyen Houstonnak.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Vipera!

Egyetértek részben. Nagy pénzt fog kérni, három éve tudja mindenki. Houstonnal tárgyaltak már a holdout előtt is. Ha csak tárgyalni akart volna, akkor ez megtörtént, ezért szükségtelen harcolni. Tárgyalhatnak egy évig, nem kell erőlködnie, ez okból van a szabály így megalkotva.

Azért maradt ki, mert Fordot egyértelműen a helyére hozták. Döntésre akarja kényszeríteni a vezetőséget, nem megvárni, hogy Ford megfelel a célnak avagy nem. Houston ezzel jelzi, hogy nem tetszik neki a KC taktikája, de lehet így is játszani a játékot.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Houston nem "elkezdett hirtelen félni a sérüléstől". Egyszerűen az új CBA szerint kötött szerződést, ami szerint hivatalos SI mértékegység szerint 2 tábla csokit keres, és - ha jól tudom - ez az első offseason amikor ezt felül lehet bírálni. Ennek megfelelően most az első alkalmat kihasználja a holdoutra. Ez az első lehetősége, hogy jelentősen többet keressen, és nem akarja kivárni azt az egy évet, míg szinte biztos, hogy megkapja. (carrier ending injury / börtön büntetés / hasonlók akadályozhatják meg benne). Azért nekik kb 10-12 év áll rendelkezésre, hogy megalapozzák a jövőjüket, utána kvázi nyugdíjba mennek /*edzői és szakértői állásból kevesebb van mint exjátékosokból*/, neki 3 máris eltelt belőle...

A KC szemszögéből pedig, hozták Fordot, aki, ha Houton duzzog, játszhat akár helyette is. Hosszabbítani ha nem is sikerül, akkor is ott a franchise tag (posztján top 5 játékos átlag fizetése), me mégegyszer franchise tag + 20%ért. Vagy ha Ford beválik akár el is engedhetik.
Ugyanakkor egyrészt Hali szerződése is lejár 2015-ben, és ő öregebb, mint Houston, már kevesebb Pro Bowl szezon van benne.
Másrészt, az alapelképzelés szerintem inkább az, hogy 3 passrusher is van a front6-ban. Tavaly úgy emlékszem használtatok elég meredek blitz csomagokat is, ebbe a képbe illene Ford. (nem is értem miért húzták annyira le ezt a picket)

Én nem engedném el Houstont. bonyolultabb kérdés persze, ha vagy csak Smith vagy csak Houston fér be a cap alá. egyrést Houston posztján sokkal jobb játékos mint Smith, aki kb annyit kér most, mint Peyton Manning (igaz egy leheletnyivel kevesebbet és azóta az árak is magasabbak), másrész viszont olyan csapatról beszélünk, ami Green/Huard óta vár egy Smith képességű irányítóra, a QB egyébként is fontosabb poszt, és Houston utódlása egyelőre jobban megoldottnak tűnik, mint ugyanez Smithre... Kíváncsi vagyok hogy jöttök ki belőle...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Peterk2005!

Nem Cassel szintjére tettem Smitht, nyilán sokkal jobb. viszont Cassel arra kapott giga pénzt, hogy volt egy fél sikeres szezonja a Patsben. Ott is ki kellett volna várni legalább egy teljes szezont, mikor a csapat már azt játssza amit tud. Itt is pont ez a helyzet. Annyiban jobb, hogy van szerződése Alexnek. Itt volt tavaly is, ismerik az edzők. Illetve a rendszer sem fog teljesen átalakulni, hiába nem tudtuk tavaly maradéktalanul játszani.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szeretem Smith-t és a Chiefst, de ez tényleg rengeteg. S szerintem Smith még bele is menne kevesebbe, csak hát ugye az emberek körül vannak mások is akik..........
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Más. Ahogy azt már írtam régebben pletyka szinten, most hivatalos. Alex Smith 18 millió$ éves átlagú szerződés körül szeretne kapni. A csapat ennél kevesebben gondolkodott. Jövőre jár le a szerződése, de akartak vele hosszabbítani már idén. most olyan 8 millió körül van a cap hitje.ulpianus
Egyetértek, én is sokallom. Igaz, én nem tenném Cassell szintjére, azért Alex már évek óta mutatja, hog tud jó lenni. A Ninersben is tolt egy remek évet, majd a következő évben amikor lesérült akkor is nagyszerűen kezdett. És Kansasben is végig jól játszott. Ez már azért 2 csapat, 3 idény, ami alapot jelenthet a bizalomra. De ő még akkor sem Flacco, aki ugyan szerintem nem jobb QB, de SB gyűrűhöz vezette a csapatot, így van mire hivatkoznia az elit fizuért. És nem is Brees, Manning, Rodgers, aki a hátán vinné a csapatát. Nagyon jó QB - többre tartom, mint a szurkolók 90%-a -, de nem 18 millió dolláros bébi - egyelőre. Toljon egy olyan évet, hogy Reid megnyalja a szája szélét, mutassa meg, hogy nem kell neki Jamaal a hátvédsorban ahhoz, hogy nyerni tudjon a csapattal, és járulhat a pénztárhoz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
persze van akkora név, de ugye ez egy kontakt sport, bármikor előjöhet egy szalagszakadás vagy egyéb súlyos sérülés, ezek után nem hiszem, hogy valaki odatol elé egy nagyobb hosszútávú szerződést, ilyenkor lehet jönne kb. az egy éves aránylag magasabb nézzük meg mit tudsz öreg szerződés és ki tudja mit tudna lerakni akkor az asztalra, most nagyon sokat kaphatna, de bármikor beüthet az a bizonyos ménkű ugye😊ehh
Idézz fel pár Oakland igazolást. Vagy P. Manning szerződését. A Chiefsben Roaf és Turley esetére gondolom emlékszel, akikről azt írták, vége a karrierjüknek, olyan sérülésük volt. Mégis komoly pénzt kaptak.
Houston fiatal, jövőre jár le a rookie szerződése, és posztja egyik legjobbja. Beleírják a sérülést a szerződésbe, megoldható. Azonban hacsak nem valami extrém durva, akkor ilyen korban egy ligaelit játékos biztos kap komoly pénzt. Az összege kisebb lesz, de még így is magas.

ACL-MCL. Jamaal vagy Peterson vagy nemtom kit mondjak, akik szalagszakadás után már következő évben ugyanott folytatták. És ők csapatuk igáslovai, nem alibiposzton tolják.

Houston sem akar megsérülni, ahogy én sem, senki. Kihat a karrierjére, de ezen nem fogja elbukni "big dealt". Az ő gondja az, ami Albertnek (aki szintén sérült volt tavaly is, és láss csodát kapott majdnem 50 milliót). Azt akarja, hogy egyértelmű sztárként kezeljék, ne gondolkozzanak alternatívákban. A lelkét kiteszi a pályára, kiválóan játszik, mindenhol sztárolják, tele van vele a média. Akkor a fizetése ezt tükrözze, a bánásmód is. A játékosok mindig többre tartják magukat, mint ahogy mások látják őket. Ahogy minden ember. Jung mondta "vélt és valós életünk (értsd most :értékünk) közt szakadék van". Mindenki azt hiszi, hogy jó fej, vicces, intelligens, van számos barátja (nem haverok), felnéz rá a családja, a munkatársai közt népszerű, anyagi helyzete stabil, stb. Ezek egy része mindenkinél hazugság, tényszerűen vagy arányaiban. Ez van.

Houston kérni fog Hali szintű pénzt. Vagyis 10 millió felett. Ez még elfogadható is, de ha túlzásba esik akkor távozni fog. Ez is bonyolultabb ám. Mondok egy érvet. De mondhatnék többet is.
Kansas City az összes NFL város közül az egyik legélhetőbb, legjobb közeg. Az edzők, játékosok ezt ki szokták emelni, mikor megérkeznek. Kansas Cityben jó élni Az asszony nem dumál, hogy a szomszéd gettóból kik járnak át. A gyerekek ilyen környezetben nőnek fel. Illetve vannak hétköznapok is, holtszezon. Nem csak edzés van meg meccs. Persze ha megfizetnek én is elmegyek Szibériába, de ha máshol is megkapom a pénzem, akkor nem. Sok mindent kell figyelembe venni, és nem tudjuk melyik játékos mögött ki áll, mi alapján hozza meg a döntését. Albert például előre mondta, hogy Miamiban vannak rokonai, így oda szívesebben ír alá és az időjárás is jó.
_____________________________________________________________


Más. Ahogy azt már írtam régebben pletyka szinten, most hivatalos. Alex Smith 18 millió$ éves átlagú szerződés körül szeretne kapni. A csapat ennél kevesebben gondolkodott. Jövőre jár le a szerződése, de akartak vele hosszabbítani már idén. most olyan 8 millió körül van a cap hitje.
Mikor egyik riporter megkérdőjelezte, hogy Alex tényleg elit QB-e, felesége kikelt magából kissé, és megvédte férjét. Én a riporterrel értek egyet, ez óriási pénz. Jó irányító Smith, és fontos a megfelelő QB. Ha megvan meg kell fizetni. És nem hiszem, hogy Murray (akármilyen jókat írnak most edzésen) vagy Bray jövőre betehető kezdőposztra. Lehet soha nem lesznek erre alkalmasak. Elfogadom, nem sok Smith szintű QB elérhető évente a szabadpiacon. Lehet álmodozni ,hogy X vagy Y hirtelen feljavul, mutatott biztató jeleket, de nem fog.
Én remélem nem fizetnek neki ennyit. Ezt mondtam Cassel esetén is. Akit biankó megfizettek és évekig nem tudunk megszabadulni tőle, hiába volt rossz. Ha Alex letolt volna 2-3 szezont, ahol végig olyan jó, mint az utolsó 5-6 meccsen, akkor oké. Így ez nagyon magas ár. Egyébként pedig ha ennyit megadunk neki, akkor nyugodtan kivárhatjuk szezon végét, ezt aláírja akkor is. Ha mégsem írja, akkor még mindig lehet tagelni. És ha így 2015ben is király, akkor lehet megfizetni 20m fölött is, amit tuti aláír. De most kiadni 18 milliót évente, az őrültség.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Pont ezért jön most gondolom a morcizás és a nem kötelező megmozdulások skippelése, amíg nincs deal...Rolni
Nem is kell megjósolni. Ez megtörtént, illetve történik most is.

ehh!
Houston van akkora név, hogy ha lesérül, de nem leszakad a lába, akkor is kapna komoly szerződést. Kisebbet, de mondjuk 40 milliót akkor is. Nem ezen aggódik önmagában, bár nyilván ez is fontos része.ulpianus
persze van akkora név, de ugye ez egy kontakt sport, bármikor előjöhet egy szalagszakadás vagy egyéb súlyos sérülés, ezek után nem hiszem, hogy valaki odatol elé egy nagyobb hosszútávú szerződést, ilyenkor lehet jönne kb. az egy éves aránylag magasabb nézzük meg mit tudsz öreg szerződés és ki tudja mit tudna lerakni akkor az asztalra, most nagyon sokat kaphatna, de bármikor beüthet az a bizonyos ménkű ugye😊
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Pont ezért jön most gondolom a morcizás és a nem kötelező megmozdulások skippelése, amíg nincs deal...Rolni
Nem is kell megjósolni. Ez megtörtént, illetve történik most is.

ehh!
Houston van akkora név, hogy ha lesérül, de nem leszakad a lába, akkor is kapna komoly szerződést. Kisebbet, de mondjuk 40 milliót akkor is. Nem ezen aggódik önmagában, bár nyilván ez is fontos része.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Justin Houston azért nem ment edzésre, mert kevesli a pénzt. Őt a liga egyik legjobb pass rushernének választották az elmúlt két évben, de főleg mostanság mindenhol. Ehhez képest jövőre lejár a szerződése, és 1.5 milliót keres. Gondolom ehhez képest nem örült, hogy a nagy szerződés helyett draftolták Dee Fordot. Aki nagyban ronthatja az esélyeit, ha beválik.

Más. Big Red továbbra is bízik Alex Smith hosszabbtávú szerződtetésében. Meglátjuk melyikre lesz pénz, Flowers napjai lehet meg vannak számlálva.ulpianus
Houston akkor is megkapja a nagy lóvét ha ford bevállik (az a kérdés mennyi játéklehetőséget kap ugye a két kezdő mögött), hiszen ha mi nem adunk neki nagy pénzt, akkor ad más. A rizikója annyi, hogy most kevés pénzért tolja a szezont és bejön valami nagyobb sérülés + IR, akkor aztán már rizikós a big deal.ehh
Pont ezért jön most gondolom a morcizás és a nem kötelező megmozdulások skippelése, amíg nincs deal...Rolni
nah igen, de kérdés lesz-e, na meg miből😊
több mint 9 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Justin Houston azért nem ment edzésre, mert kevesli a pénzt. Őt a liga egyik legjobb pass rushernének választották az elmúlt két évben, de főleg mostanság mindenhol. Ehhez képest jövőre lejár a szerződése, és 1.5 milliót keres. Gondolom ehhez képest nem örült, hogy a nagy szerződés helyett draftolták Dee Fordot. Aki nagyban ronthatja az esélyeit, ha beválik.

Más. Big Red továbbra is bízik Alex Smith hosszabbtávú szerződtetésében. Meglátjuk melyikre lesz pénz, Flowers napjai lehet meg vannak számlálva.ulpianus
Houston akkor is megkapja a nagy lóvét ha ford bevállik (az a kérdés mennyi játéklehetőséget kap ugye a két kezdő mögött), hiszen ha mi nem adunk neki nagy pénzt, akkor ad más. A rizikója annyi, hogy most kevés pénzért tolja a szezont és bejön valami nagyobb sérülés + IR, akkor aztán már rizikós a big deal.ehh
Pont ezért jön most gondolom a morcizás és a nem kötelező megmozdulások skippelése, amíg nincs deal...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 9 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 943 — Chiefs fan
Justin Houston azért nem ment edzésre, mert kevesli a pénzt. Őt a liga egyik legjobb pass rushernének választották az elmúlt két évben, de főleg mostanság mindenhol. Ehhez képest jövőre lejár a szerződése, és 1.5 milliót keres. Gondolom ehhez képest nem örült, hogy a nagy szerződés helyett draftolták Dee Fordot. Aki nagyban ronthatja az esélyeit, ha beválik.

Más. Big Red továbbra is bízik Alex Smith hosszabbtávú szerződtetésében. Meglátjuk melyikre lesz pénz, Flowers napjai lehet meg vannak számlálva.ulpianus
Houston akkor is megkapja a nagy lóvét ha ford bevállik (az a kérdés mennyi játéklehetőséget kap ugye a két kezdő mögött), hiszen ha mi nem adunk neki nagy pénzt, akkor ad más. A rizikója annyi, hogy most kevés pénzért tolja a szezont és bejön valami nagyobb sérülés + IR, akkor aztán már rizikós a big deal.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Justin Houston azért nem ment edzésre, mert kevesli a pénzt. Őt a liga egyik legjobb pass rushernének választották az elmúlt két évben, de főleg mostanság mindenhol. Ehhez képest jövőre lejár a szerződése, és 1.5 milliót keres. Gondolom ehhez képest nem örült, hogy a nagy szerződés helyett draftolták Dee Fordot. Aki nagyban ronthatja az esélyeit, ha beválik.

Más. Big Red továbbra is bízik Alex Smith hosszabbtávú szerződtetésében. Meglátjuk melyikre lesz pénz, Flowers napjai lehet meg vannak számlálva.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az edzésen Justin Houston és B. Flowers nem jelentek meg. Flowers elcserélését már a draft előtt meghirdette a csapatvezetés. Ha Jun 1. előtt elcserélik, akkor 3.5 milliót spórolnak vele idén. Ha utána rúgják ki, akkor 7.5 milliót.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Dee Ford is aláírta a szerződését, vagyis mindenki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 932 — No es importante
Még játszik az se gond?Janek
jogos, aktív profi az ncaa HoF-ba se kerülhet be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal