Kansas City Chiefs

28 feliratkozó

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Én úgy tudom cutolt játékkos után nem járhat komp pick, csak a lejáró szerződésű játékosok után...Black_Adder
Az igaz. Köszönöm! Sőt ennél is bonyolultabb. Mert csak akkor jár, ha nem igazolsz mást. Illetve a bizottság úgy dönt, hogy jár. És eleve értéket vesztettél.

Nem mintha kellene még pick. Idén is szenvedtek már a pickekkel. Dee Fordot akarták, egy CBt, egy OLt és a többi próbálkozás volt. Black Mamba is. Alig marad itt hosszútávon bárki újonc, akit nem drágán hoztak posztra, előbbihez is mindig ki kell rúgjanak embereket. Vagyis fordítva, akit elküldenek, annyit kell hozni, de annyi pick és pénz mindig van. Ennyi a terv. Jó, mondjuk erős a roster, de néha nem vagyok biztos benne, hogy jól járunk, csak inkább olcsóbban. Egy rossz szavam se lehet a tavalyi szezon után, ez tény. Meglátjuk, hogy mi lesz.

Mindenesetre Flowerst ki lehetett volna próbálni safetynek, bár ahhoz is drága volt. Minden mást kipróbáltak vele. Tették csak balra mint Crennel. Tették csak kis célpontra, tették slotba, adtak neki időt gyógyulni többet, fokozatosan emeleték vissza játékba, tették X WR helyett a gyengébbre. De nem ment ez a játék. Vagyis ment átlagosan, mint a normálisabb CBknek ,csak ő 8 milliót kapott erre. Ezt pedig hozza más is fele ennyiért. Egy meccsen volt teljesen rossz csak, A Dallasi győzelem alig sikerült, és főleg mert Dez Bryant hülyét csinált Flowersből nem egyszer. Képtelen volt a vonalon harcolni egy ennyire erős és nagy elkapóval, félrelökte, ami rosszabb, mintha nem is jammelte volna, csak fut vele.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Én úgy tudom cutolt játékkos után nem járhat komp pick, csak a lejáró szerződésű játékosok után...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egyre több érdeklődő csapatot írnak Flowers neve mellé. Texans, Falcons, Steelers, Browns. Nem csoda, Flowers lett a top FA amint kirepült innen. Elit játékos a posztján, a Chiefsnél is minden idők egyik legjobb CBjének tartják, pedig volt itt pár jó CB, Pro Bowler is. A mostani DB edző Emmit Thomas konkrétan HOF tag például.
Írtam, hogy sérülékeny, de azért Flowers így is játszott szinte mindig, nem sírós gyerek. Nem ezért küldték el. Évi 1-2 (tavaly 3) meccset hagyott ki, pedig legalább 8 esetben volt sérült, ha nem 10. Az biztos, ha neki megfelelő sémába kerül, és a sérülése nem komolyabb, mint hiszem, akkor nagyon jó vásár lehet még magasabb áron is. A Chiefs pedig kaphatja a kompenzációs picket jövőre. Ezért küldték el. Még így is valakit el fognak engedni jövőre, vagy valamit tenni kell, ha újra akarják igazolni a kulcsembereket.
Nekem volt Brandon Brothers sigem (Carr&Flowers), elit páros voltak a Crennel rendszerben, nem véletlen érdeklődik a Texans. Pedig Flowerst még Herminator draftolta. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
B. Flowers sérült volt az utóbbi pár évben. Játszott mikor tudott, de ez egyre gyakrabban előfordult.Az igazi gond az volt, hogy nem tudja ezt a játékot (press man emberezés), és ehhez képest sokat keresett. Igazából nem volt ő totál rossz (mint Parker), de ennyi pénzért cserejátékost nem fognak tartani. Nickelbe próbálták tolni, ahol a kis mérete talán nem gond, de ott pedig nincs tapasztalata, Welker megmutatta, hogy jó slot WR ellen nem tud mit tenni. Várhattak volna, de megpróbálták elcserélni mert zónázásban elit CB, főleg ha hátul kell zónázni, láthatja a QBt. Nem érkezett komoly ajánlat, tudta Flowers is, hogy repül, ezért nem edzett. Csak a júniusi határidő miatt nem rúgták ki eddig, ezt sztem lehetett tudni. Igazából jó döntés, hiába kedvelem Flowerst.

A CB sort meglátjuk milyen lesz. Sean Smith kezd, igazából elég amit tud, mikor fegyelmezett. Illetve párja már tavaly is inkább volt a csodaújonc Marcus Cooper, mint Flowers. Cooper elképesztően kezdte a szezont, nagyon ígéretes. Aztán hibázott, de egy noname rookie, mikor hirtelen minden QB rá dobál és rájön, ő tényleg kezdőjátékos lett, és nagyon is van tétje amit csinál (és Manning, Rivers kezd rá dobálni egész negyedeket), érthető ha hibázik. És akkor sem volt rossz, csak már nem volt csoda.
Hozták Philip Gainest, aki tökéletesen illik a sémába, fizikálisan kiváló, de mégis képzett játékos. Nem elit ellenfelek ellen játszott, de kiválóan. Lehet slotba kerül, most van egy kisebb sérülése, nem edz.

Tavaly Cooper és Smith mögött nem volt senki. most ez minimum adott, és ezzel a duóval értük el a 9-0át is, mega mindenféle jó statokat. Ráadásul Kendrick Lewis is igen rossz volt az új sémában, ő sem véletlen repült. Minap mondta erről a DC Sutton, hogy addig ment a védelem jól, míg Hali és Houston le nem sérült. ÉN egyetértek, pont ezt láttam. Ezért hozták Dee Fordot. Nem a secondary a lényeg itt. Ne legyen szar és kész. Berry is a boxban játszik inkább, ott van a lényeg. Ha az működik, elég Smith, Coooper, és remélem Gaines is, meg a többi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Eh
Kár érte !
Sokat nem lesz csapat nélkül.
De ugy is erős volt a cb állomány nem számit Flowers.
Ja de.

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
B. Flowerst kirúgták, várható volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
D. Sorenson strong safety poszton játszik szinte kizárólag, ő lehet Berry cseréje, bár ott sokat nem kell.
Míg Sanders Commings CB mellett sokkal többet látható FSként, ahogy vártuk. Ő egyértelműen Abdullah cseréje lesz.
Még úgy is, hogy Flowers nem edz, Sean Smith második csapatba itta magát, és a kipróbált (tavalyi ST player) Ron Parkert szopassák ahogy csak lehet. Ő biztos nem megoldás. De legalább az elkapók jól érzik magukat, például Bowe és Alex közt kiváló az összhang Parkernek köszönhetően.

W. Dressler a Kanadából importált visszahordó jó volt napokig, de lesérült.

Támadófal érdekes még. Linkenbach Guard után most ROT poszton is bizonyít. J'Marcus Webb a kihívója, D. Stephenson mögé keresnek embert.
RG pozira Rishaw Johnson idén is indul. Linkenbach után most épp Zach Fulton (hatodikos draftolt) próbálkozik ellene.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mike DeVito is dicséri Catapano tömegnövelését és annak hatását, egyéb infók:
 www.chiefsspin.com/de-mike-devito-takes-on-mentor-role/


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Amúgy Smith hogyan muzsikált tavaly? Én amennyire hittem a draft utáni hypenak vele és Davisel kapcsolatban annyira lett elegem belőlük a pályán mutatott játékuk miatt. Látszott hogy ügyes játékosok de nagyon megbízhatatlanok, plussz egyik se volt túl okos.Geeri
Hullámzó Sean teljesítménye, ahogy pont ez volt a gond vele Miamiban is. Leveszi egy negyedre célszemélyt a pályáról, aztán aláfut egy labdának amatőr módon, mert agresszív, hős akar lenni okos helyett, és TDt kapunk belőle.
Mikor elbasz valamit, semmi reakció. Ellenben mikor megint sikerül valami jó dolog, akkor ő a szudáni korner, ordít mutogat, ugrál, hogy aztán mekkora Isten, mindenki láthassa. Mint egy rossz gyerek.
____________________________________________________________


Más. Mike Catapano DE tömeget növelt. Muszáj volt, a tavalyi ~270 font ezen a poszton nem elég, hiába voltak jó megmozdulásai, sackje. Fiatal még, meglátjuk miként játszik, további izomnövekedésre lesz szüksége:




Még jobb hír, én évek óta várom, hogy Allen Bailey (DE) is felszedett tömeget. Ő jelenleg a leginkább alulértékelt Chiefs játékos. Tavaly DLben Poe tolt legtöbb snapet (majdnem 90% NTként 😊), mögötte DeVito és Bailey jönnek közel 50% aktív snap aránnyal. Főleg s ok sub felállás miatt,
Bailey szokatlan módon szinte teljesen zsírmentes védőfalember. Ami jól mutat poszteren, de a pályán szükségtelen, és a súlypontja ilyen játékosnak nem ideális. Viszont Bailey borzalom erős. Ő tényleg zsírmentesen volt 288 font (!!!), az nagyon kemény adat. Erős gyerök, jó is a runstop mutatója (konkrétan 3-4 DE poszton hárman voltak nála jobbak a ligában, Watt Houstonból, Winn Clevelandből, Thornton Philyből). Passz szitukban játszott, mert gyors, ez kissé segít neki a számokban ,de nem sokat, és nem ettől lesz valaki ennyire hatékony. Mégis én alig vártam, hogy végre súlyánál legyen, mire képes úgy.

Január óta, azt mondja Bailey, csirkét eszik fehérjével (turmix), dupla adag fehérjét tol, steakkel kombinálja. Dupla mennyiséget eszik mint eddig. Pedig nem fogyózott, nem attól nézett ki félistennek. Vagy mert nem járt gyúrni. Hihetetlen mennyiséget összeeszik. Maga is meglepődött mégis, mert nem mérte magát, mikor edzőtáborba érvén már most átlépte a 300 fontot. Halleluja! :A:

Edzéseken (ex Raider DT) Vance Walkerrel felváltva játszanak kezdő RDE poszton, de Bailey már többet van a kezdősorral. Pedig Walker nem rossz játékos, eddig úgy volt, ő fog kezdeni. Ettől még ez lehet, de Baileynek lehet ez hiányzott a sikerhez. Nem lesz ettől elit, de nem is kell. Van elég elit védőnk, sehol nincs ennyi. Csak találjunk melléjük elegendő jó játékost. Azzal már lehet mit kezdeni.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Közben dübörög a holtszezon. Letartóztatták az idióta Sean Smith:
 www.kctv5.com/story/25742635/chiefs-player-cited-for-driving-drunk-and-carelesslyulpianus
Sőt, olyat is olvasni hogy ennek örömére a heti edzésmunkát a második csapatnál töltötte italos úr.

Amúgy Smith hogyan muzsikált tavaly? Én amennyire hittem a draft utáni hypenak vele és Davisel kapcsolatban annyira lett elegem belőlük a pályán mutatott játékuk miatt. Látszott hogy ügyes játékosok de nagyon megbízhatatlanok, plussz egyik se volt túl okos.

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Közben dübörög a holtszezon. Letartóztatták az idióta Sean Smith:
 www.kctv5.com/story/25742635/chiefs-player-cited-for-driving-drunk-and-carelessly


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Aaron Murray az újonc QB nyilatkozott pár kérdésben.
A város neki is tetszik nagyon, mindenhol zöld növényzet. Nagyváros, de kertvárosi hangulat. Ezt minden ideérkező ki szokta emelni, a szokásos jópofizáson túl. Vannak valóban szép és élhető helyek.

Legnagyobb különbségnek azt találta egyetemhez képest, hogy ott focizni jó volt, mindenki élvezte, emellett tanultak és buliztak. Itt pedig dolgozni járnak a csapattársak. Ez nem hobbi vagy sztárság kérdése, ez megélhetés.
(Külön tetszett, hogy Alex Smitht kérdezte mit csinál hétvégén. Aki így: "Golfozni megyek haverokkal. Másnap állatkertbe a fiúkkal." Murray: "A támadófallal mész állatkertbe?" "Nem, a fiaimmal." válaszolta Alex. 😊)

Saját magát a Maddenben 70 körüli átlagra tenné.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie kártya Thomasról és Murrayről, a múlt hét végi Rookie Premierről.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Big Red mondta, Alex mögött lehet végül Bray+Murray duó marad. A három játékos (C. Daniel a harmadik) teljesítményétől függ. Ez érdekes volna. Én már írtam, nekem ezt tetszene legjobban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Husi Abdullahról jó hírek érkeznek megint edésről. Nagy playmaker, ilyesmik. Oké, egyelőre én azt tudom mondani ,hogy utolsó két meccsen ő volt a kezdő FS, és akkor már elég jó volt, de előtte nem mindig. Kihagyott ő egy keveset, mióta a Vikings hasomló szerepkörben kezdette. És ott sem volt sztár, csak jobb híján tette a dolgát.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Mondjuk Bowe sem rosszabb mint sherman..

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az edzőszám továbbra is élmezőnybe tartozik:
 www.bleedinggreennation.com/2014/6/1/5770030/philadelphia-eagles-coaching-staff-nfl-largest-2014


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Alex Smith azt mondta, Andy Reid továbbra is cheeseburgerrel díjazza őket, ez a "fenyegetés" a fejük felett lóg állandóan, bármikor képes elővarázsolni egyet. Ezt a szokását úgy látszik Reid áthozta az Eaglestől.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a 78.6 százalékkal a 28. legpontosabb volt a ligában tavaly, ami azért nem éppen elit 😊Wyatt
Nyilván, attól még meglepett. De ha stat oldal, akkor az XP statja 100%. Azért az jelzi, hogy nem rugdos összevissza, illetve POban is 100%volt 8 kísérletből, pedig volt rajta nyomás. Bár lehet ezek alapszakasz értékelők. Mindegy, nekem jó Succop, nem rajta múlt siker. Volt itt olyan Kicker akit utáltam.ulpianus
Jó, hát azért még önmagában a hibátlan xp nem egy elvárhatatlan teljesítmény, tavaly a legtöbb kihagyott jutalompont egy játékos részéről egy darab volt, ilyen játékos is csak öt volt. Az összes többi játékos hibátlanul lőtte ezeket (nem véletlenül akartak erre azért új szabályozást hozni 😊 )
Mondjuk hat mezőnygól kihagyása önmagában még nem olyan nagyon vészes, pláne, hogy ebből három is +50-es kísérlet volt, de ha csak a százalékokat lessük, akkor lehet, hogy ez volt az, ami miatt a liga végébe tartozó értékelést kapott

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Mondjuk a 78.6 százalékkal a 28. legpontosabb volt a ligában tavaly, ami azért nem éppen elit 😊Wyatt
Nyilván, attól még meglepett. De ha stat oldal, akkor az XP statja 100%. Azért az jelzi, hogy nem rugdos összevissza, illetve POban is 100%volt 8 kísérletből, pedig volt rajta nyomás. Bár lehet ezek alapszakasz értékelők. Mindegy, nekem jó Succop, nem rajta múlt siker. Volt itt olyan Kicker akit utáltam.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a 78.6 százalékkal a 28. legpontosabb volt a ligában tavaly, ami azért nem éppen elit 😊

több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Succop is meglepett, hogy piros lett. Közel 80%ban pontos, az extra pontokat pedig mind bevágta (52x alapszakaszban és 5x PO (ott mindhárom FGt is)).ulpianus
Succop-ot én is furcsálltam. Valószínűleg a vezetékneve befolyásolta a helyes értékítéletüket. 😊peterk2005
Vagy Steelers szurkolók. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Succop is meglepett, hogy piros lett. Közel 80%ban pontos, az extra pontokat pedig mind bevágta (52x alapszakaszban és 5x PO (ott mindhárom FGt is)).ulpianus
Succop-ot én is furcsálltam. Valószínűleg a vezetékneve befolyásolta a helyes értékítéletüket. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jó ez az értékelés. Csak megfelelően kell nézni.
A támadófalban Fisher és Allen tényleg nem volt jó. Lehetne szépíteni, mert Stephenson sztem jobb, de ez az oldal a számokat mondja meg, nem azt ki milyen jó játékos.
Avery sem szuper playa, bár hozza amit neki kell. Volt majdnem 600 (596) yardja 14 fölötti átlaggal. Őt ezért fizetik, nem a lánchordozásért és 1000 yardért.
A depth a védelemben valóban kérdéses, de inkább nincs adatuk róluk. 5 emberről nyilatkoztak, ebből 3 átlagos kezdő, kettő egyel rosszabb. Ez (60% kezdőszint) azért annyira nem tragikus back up szinten. Illetve Commings lehet safety lesz, nem CB.
Succop is meglepett, hogy piros lett. Közel 80%ban pontos, az extra pontokat pedig mind bevágta (52x alapszakaszban és 5x PO (ott mindhárom FGt is)).


Állat vagyok, ami enni kér...