Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Az nem lehet, hogy edzői hiba, az hogy sokkal rosszabbul szerepelnek az LB-ink az előző évhez képest?

Nem ugyanez az edzői gárda dobta ki a jól működő PBS sémát az ablakon és váltotta fel egy olyannal, ami egyelőre csődöt mondott. Valamint egy értékes futót sikerült átlagos értékűvé varázsolni általa.

A védelem tavaly 42 sacket szerzett, idén 15 van ez is elég nagy visszalépés.

Úgy néz ki, hogy ami működött az elbaszták, ami meg nem működött azt meg nem tudták feljavítani (kivétel talán a passzjáték, de az is csak azért, mert nincs más lehetőség). Meg hát jóval kevesebb a büntetés, de amúgy lófasz sincs.Bruce
Az edzőkről lehetne beszélni, valóban aggasztó sok dolog, nekem legjobban a futójáték szétvágása..
A gond az, hogy McClain iq 20,tiszteletlen és nem alázatos amennyiben igazak a hírek róla.
Az ilyeneket ki kell baszni mert hosszú távon belülről rohasztanak..


több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Omar Gaither fog R. McClain helyén kezdeni.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Az nem lehet, hogy edzői hiba, az hogy sokkal rosszabbul szerepelnek az LB-ink az előző évhez képest?

Nem ugyanez az edzői gárda dobta ki a jól működő PBS sémát az ablakon és váltotta fel egy olyannal, ami egyelőre csődöt mondott. Valamint egy értékes futót sikerült átlagos értékűvé varázsolni általa.

A védelem tavaly 42 sacket szerzett, idén 15 van ez is elég nagy visszalépés.

Úgy néz ki, hogy ami működött az elbaszták, ami meg nem működött azt meg nem tudták feljavítani (kivétel talán a passzjáték, de az is csak azért, mert nincs más lehetőség). Meg hát jóval kevesebb a büntetés, de amúgy lófasz sincs.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Úgyhogy csak egy dolgot tudok,kívánom valahol máshol teljesedjen ki,mi meg kapjunk érte egy jó kis cetlit.Cubehead
Sztem ha kirúgják, azért nem jár kompenzáció.ulpianus
Nem rúgják ki,rosteren tartják de nem edz.Szezon végén meg megpróbálják majd tradelni



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Úgyhogy csak egy dolgot tudok,kívánom valahol máshol teljesedjen ki,mi meg kapjunk érte egy jó kis cetlit.Cubehead
Sztem ha kirúgják, azért nem jár kompenzáció.ulpianus
Nem rúgják ki, az az utolsó hír, hogy büntiben van és eltiltást kaphat a csapattól, de megtartjuk, hogy el lehessen cserélni az offseasonban, ha nagyon nem tudnak vele egyezségre jutni
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Úgyhogy csak egy dolgot tudok,kívánom valahol máshol teljesedjen ki,mi meg kapjunk érte egy jó kis cetlit.Cubehead
Sztem ha kirúgják, azért nem jár kompenzáció.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
De mi alapján? Ilyen listát én is tudok mutatni a PFF-en, ami egy rejtélyes szám alapján sorolja be az LB-ket.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Na hát akkor támaszd alá nekem számokkal, hogy miben rosszabb McClain mint más LB-k. Bruce
Ha megnézed itt  wp.advancednflstats.com/defenderstats.php?pos=LB
a 2011es és az idei statjait akkor látható,hogy 11ben 13helyen volt az LB listáján míg idén a 95. Ez azért nem véletlen.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Na hát akkor támaszd alá nekem számokkal, hogy miben rosszabb McClain mint más LB-k.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Fölösleges vitázni, csak akkor miért várunk ellenértéket, ha az egyik legszarabb MLB a ligában? Akkor nem adnak érte semmit.

Ezeket a csúsztatásokat nem szeretem. Jó, nem játszik egy első köröshöz méltóan, de mégis a jobb játékosok közé tartozik a csapatban. Akárki akármit mond.Bruce
momentán el is várható tőle, hogy ebben a védelemben a jobbak közé tartozzon.Amadeus91
de akkor mi értelme van kivenni a jó játékosokat? Ha nem az, hogy szétbasszák a csapatot? Mert ha ez, akkor aláírom, hogy jól csinálják! Bruce
Mert nem ebbe a sémába való.S ezt számokkal is alá tudom neked támasztani ha gondolod.
Nézd meg az előbb belinkelt oldalt.Egész pontosan 2011 és az idei statjait és az annak megfelelő helyezését a listán.
Szerintem ha valami hasonlót tudott volna idén is ebben az új rendszerben akkor most nem beszélgetnénk erről.



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Fölösleges vitázni, csak akkor miért várunk ellenértéket, ha az egyik legszarabb MLB a ligában? Akkor nem adnak érte semmit.

Ezeket a csúsztatásokat nem szeretem. Jó, nem játszik egy első köröshöz méltóan, de mégis a jobb játékosok közé tartozik a csapatban. Akárki akármit mond.Bruce
momentán el is várható tőle, hogy ebben a védelemben a jobbak közé tartozzon.Amadeus91
de akkor mi értelme van kivenni a jó játékosokat? Ha nem az, hogy szétbasszák a csapatot? Mert ha ez, akkor aláírom, hogy jól csinálják!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Fölösleges vitázni, csak akkor miért várunk ellenértéket, ha az egyik legszarabb MLB a ligában? Akkor nem adnak érte semmit.

Ezeket a csúsztatásokat nem szeretem. Jó, nem játszik egy első köröshöz méltóan, de mégis a jobb játékosok közé tartozik a csapatban. Akárki akármit mond.Bruce
momentán el is várható tőle, hogy ebben a védelemben a jobbak közé tartozzon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Fölösleges vitázni, csak akkor miért várunk ellenértéket, ha az egyik legszarabb MLB a ligában? Akkor nem adnak érte semmit.

Ezeket a csúsztatásokat nem szeretem. Jó, nem játszik egy első köröshöz méltóan, de mégis a jobb játékosok közé tartozik a csapatban. Akárki akármit mond.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
BRUCE ROLNI
Amúgy meg fölös vitázni,RM-k így döntöttek.Tudjuk,hogy az átalakításnak lesznek áldozatai és mindig lesz olyan is aki valamelyikőnknek szimpi lesz és nem értünk majd RM-kkel egyet,hogy miért pont őt!
Úgyhogy csak egy dolgot tudok,kívánom valahol máshol teljesedjen ki,mi meg kapjunk érte egy jó kis cetlit.



több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Te'o amúgy iszonyat playa pl asszem a Georgia ellen volt 10+ tackle, sack és a végén egy diving intje valami 2 centire a földtől...
Barb
a Georgia ellen biztos nem 😊Höri
Csak a jövőbe lát. Lesz még idén ND-UGA.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Te'o amúgy iszonyat playa pl asszem a Georgia ellen volt 10+ tackle, sack és a végén egy diving intje valami 2 centire a földtől...
Barb
a Georgia ellen biztos nem 😊Höri
Oklahoma jogos!😊


több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Támaszd alá akkor kérlek valamivel ezt a dolgot. Pl statisztikával, hogy ő volt a leggyengébb középső LB a ligában.
Mert az egy dolog hogy mondunk itt megérzésre dolgokat. Ott van, hogy nélküle még szarabb a futás elleni védekezés mint vele. Ez egy tény. Ilyeneket írjál ide nekem, hogy lássam számokkal alátámasztva, hogy az egyik legszarabb MLB a ligában.Bruce
121 LB-ből 95.-nek azért nem nagy siker:  wp.advancednflstats.com/defenderstats.php?pos=LBempty taxi
Sajnos egy első köröstől,meg pláne.
Minden esetre az ilyen megmozdulásait soha nem feledem 😊!
 www.youtube.com/watch?v=h1HQr1YWkJM



több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Támaszd alá akkor kérlek valamivel ezt a dolgot. Pl statisztikával, hogy ő volt a leggyengébb középső LB a ligában.
Mert az egy dolog hogy mondunk itt megérzésre dolgokat. Ott van, hogy nélküle még szarabb a futás elleni védekezés mint vele. Ez egy tény. Ilyeneket írjál ide nekem, hogy lássam számokkal alátámasztva, hogy az egyik legszarabb MLB a ligában.Bruce
121 LB-ből 95.-nek azért nem nagy siker:  wp.advancednflstats.com/defenderstats.php?pos=LBempty taxi
A PFF-en meg 10. az ILB-k között 52-ből összteljesítményben. Futás ellen meg negyedik. Úgyhogy ez nem elég, mást mondjatok még. Persze lehet mondani hogy a PFF az egy fos, de statisztikákból dolgozik ugyanúgy mint az általad linkelt oldal.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Te'o amúgy iszonyat playa pl asszem a Georgia ellen volt 10+ tackle, sack és a végén egy diving intje valami 2 centire a földtől...
Barb
a Georgia ellen biztos nem 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Támaszd alá akkor kérlek valamivel ezt a dolgot. Pl statisztikával, hogy ő volt a leggyengébb középső LB a ligában.
Mert az egy dolog hogy mondunk itt megérzésre dolgokat. Ott van, hogy nélküle még szarabb a futás elleni védekezés mint vele. Ez egy tény. Ilyeneket írjál ide nekem, hogy lássam számokkal alátámasztva, hogy az egyik legszarabb MLB a ligában.Bruce
121 LB-ből 95.-nek azért nem nagy siker:  wp.advancednflstats.com/defenderstats.php?pos=LB


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Támaszd alá akkor kérlek valamivel ezt a dolgot. Pl statisztikával, hogy ő volt a leggyengébb középső LB a ligában.
Mert az egy dolog hogy mondunk itt megérzésre dolgokat. Ott van, hogy nélküle még szarabb a futás elleni védekezés mint vele. Ez egy tény. Ilyeneket írjál ide nekem, hogy lássam számokkal alátámasztva, hogy az egyik legszarabb MLB a ligában.
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Bruce azert ne csinaljunk ugy mintha McClain johoz kozeli produkciot tett volna le az asztalra. Egesz evben volt vagy 5 jo megmozdulasa foleg goal line szitukban...a liga egyik leggyengebb kezdo MLBje volt. 3-4 jobban kedvezne neki, de draft idejen minden szaki azt mondta kb. h a 4-3 is megy majd neki. Nagy resze van neki is ebben az eddig bust gyanjs karrierben.

En kurvara nem sajnalom. Se mint embert, se mint jatekost. En egyedul azt a draftcetlit sajnalom, de azt nagyon.

2000 ota elso koros pickek kozul Jano, Aso jott csak be igazan, de Aso mar lelepett ugye...
Huff es DMC ugy ahogy, de azok sem igazan jo pickek utolag.
Na ezert vagyunk ilyen szar csapat jelenleg!
2007 ota egy darab 1. korosbol sem lett jo playa...ketto picket meg eltradeltunk foloslegesen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
tradelni offseasonbe.

UI: aggódsz a Raiders mentalitás kihalása végett.Branch és Huff és Houston smafu??Cubehead
Ebből talán Houston lehet olyan, de ő is kismiska a lentebb említettekhez képest. Huff és Branch egyáltalán nem olyanok.
több mint 11 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Te'o amúgy iszonyat playa pl asszem a Georgia ellen volt 10+ tackle, sack és a végén egy diving intje valami 2 centire a földtől...
De ennek ellenére ebben Ulpi álláspontján vagyok, Captain Kirk se volt 1. körös, jó MLB-t lehet kukázni hátul is, juggernaut passrushert meg főleg 1.ben és az lesz remélem a prioritás
Barb
Amúgy érdekes,hogy feljött Kirk Morrison illetve az,hogy ő is és Burris is S.D. Aztec volt



több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Te'o amúgy iszonyat playa pl asszem a Georgia ellen volt 10+ tackle, sack és a végén egy diving intje valami 2 centire a földtől...
De ennek ellenére ebben Ulpi álláspontján vagyok, Captain Kirk se volt 1. körös, jó MLB-t lehet kukázni hátul is, juggernaut passrushert meg főleg 1.ben és az lesz remélem a prioritás