Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 369
nézegettem a 2013-as free agenteket, McClain helyére nem tudnánk túl nagy ászt találni. legjobb közülük talán Will Witherspoon. nem az igazi. van még a korosodó Urlacher, vele nem számolok térdproblémái miatt, az elvileg tehetséges, de gyenge szezont futó Rey Maualuga. Burris nem tudna MLB-t játszani? olvasgattam a draft elemzéseket róla régebben, úgy emlékszem, tudna, univerzális játékos.

a többi posztra viszont nagyon jókat tudnánk szerezni, ha lesz cap space (magyarán ha kivágjuk Kelly-t meg Seymourt is):

cornerback: Brent Grimes (ATL), Sean Smith (MIA), Dominique Rodgers-Cromartie (PHI), Derek Cox (JAC)

free safety: Jairus Byrd (BUF), Dashon Goldson (SF), Louis Delmas (DET)

4-3 defensive tackle: Henry Melton (CHI), Randy Starks (MIA), Glenn Dorsey (KC)

4-3 defensive end: Cliff Avril (DET), Michael Bennett (TB)

OL: Jake Long (MIA) - OT , Ryan Clady (DEN) - OT, Branden Albert (KC) - OT, Andy Levitre (BUF) - OG, Sam Baker (ATL) - OT

de ahogy McKenzie-t ismerem, nagy nevek nem lesznek, viszont olcsó, okos igazolások esetleg. Melton, Starks, Cox talán nem kérnének sokat, és nagy erősítést jelentenének, viszonylag fiatalok is (kivéve Starks). ha Wheeler elmegy, helyére szívesen látnám Daryl Smith-et (Jags), talán ő sem lenne annyira drága, ebben a szezonban sérült végig asszem.

choose life
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Ez a McClain ideális Lions játékos lenne. Minden megvan amit Schwartzék keresnek. Komolyra fordítva a szót hihetetlen, hogy így elbasszák életük lehetőségét.Bazzani
Mármint ezek a játékosok?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a McClain ideális Lions játékos lenne. Minden megvan amit Schwartzék keresnek. Komolyra fordítva a szót hihetetlen, hogy így elbasszák életük lehetőségét.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Hát ezzel a 2 meccses eltiltással úgy tűnik kapott valami ulolsó lehetőséget hogy rendezze a mentális bajait (meglepődnék ha így volna).
Persze örülnék ha kiteljesedne nálunk stb. de amíg agyhalott: lövöldözik, visszapofázik az edzőnek, nem akar edzeni akkor a puszta jelenléte többet árt mint amit a pályán ellensúlyozhatnaBarb
Mondjuk ennek a balfasz Dennis Allen-nek visszaugatnék én is, mert eleddig semmit nem tett le az asztalra, csak a nagy pofája van.
több mint 11 éve
Barb Las Vegas Raiders 459 — Raiders Fan
Hát ezzel a 2 meccses eltiltással úgy tűnik kapott valami ulolsó lehetőséget hogy rendezze a mentális bajait (meglepődnék ha így volna).
Persze örülnék ha kiteljesedne nálunk stb. de amíg agyhalott: lövöldözik, visszapofázik az edzőnek, nem akar edzeni akkor a puszta jelenléte többet árt mint amit a pályán ellensúlyozhatna


több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Amikor draftoltuk, kb én voltam az egyedüli, aki nem örült neki. De ha már itt volt, akkor helyén kezelem. Nem 1/8-as értékű játékos a Raidersbeli játéka alapján ez tény. Nem normális ember, ez is tény.

Az hogy az edzői gárda nem találja meg a helyét, az már inkább edzői hiba és sajnos már helyrehozhatatlan, úgy látszik. Ezek után leszek ideges, ha majd áttérünk 3-4-re. 😊
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Engem is az ami bánt, hogy mindenki azt írja róla hogy szar volt, amikor nem volt szar.

Ahogy TST írja, hülye mint a seggem, paraszt, pöcs és sorolhatnám, de attól nem ő a legnagyobb baj a csapatban. És ezt nem is nagyon akarom itt olvasni többet, mert alapvető hülyeség.Bruce
nem irtam, h a legnagyobb baj o lenne. pass rush, secondary, futojatek sokkal egetobb gond.
ettol meg sztem szar mlb (4-3ban) es iszonyat tul van fizetve.
hagyjuk is amugy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 652
Schefter szerint csak 2 meccsre:
Raiders HC Dennis Allen announced that he has suspended linebacker Rolando McClain two games for conduct detrimental to the team.empty taxi
Nem úgy van, hogy ő nem akar edzeni és punktum? Aztán így most eltiltották, ha már úgyse edz, kinézzen valahogy.ulpianus
valszeg nem akart edzeni, aztán mondták neki, hogy "ne is gyere már akkor"Amadeus91
Én azt mondom, menjen amerre lát.

Nem volt annyira szar, de amit csinált, azt Morrison is simán hozta - akinek a helyére upgrade címen jött -, pedig előtte még elég ócska DL volt.
Nyilván nem ő volt a legnagyobb baj, de valami miatt nem illik a képbe.
Ilyenkor kéne az öltözőben lenni, látni, hogy mi is történt - valószínűleg sosem tudjuk meg.

A régiek mentalitását szerintem Mitchell képviseli a legjobban, úgyis Tatum volt a példaképe. 😊
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Engem is az ami bánt, hogy mindenki azt írja róla hogy szar volt, amikor nem volt szar.

Ahogy TST írja, hülye mint a seggem, paraszt, pöcs és sorolhatnám, de attól nem ő a legnagyobb baj a csapatban. És ezt nem is nagyon akarom itt olvasni többet, mert alapvető hülyeség.Bruce
Én is írtam, hogy felőlem mehet nem nagyon érdekel és így is van, de viszont ez olyan dolog, hogy szezon előtt döntöm el, hogy kivel vágok neki a szezonnak és kivel nem nem? Akkor a cap hit miatt mondták itt emberek, hogy ha egyszerre ki basznánk mindenkit akkor nem lehetne feltölteni a rostert. De fel lehet! Noname kisgyerekekkel és lesz egy 0-16 -> közben lehet találunk aranyat is... Nem így lett. ha most kivágnánk valaki biztos beállna a helyére... Akkor ez egy alapvető eldöntendő kérdés kellett volna, hogy legyen az offszezonban...
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Engem is az ami bánt, hogy mindenki azt írja róla hogy szar volt, amikor nem volt szar.

Ahogy TST írja, hülye mint a seggem, paraszt, pöcs és sorolhatnám, de attól nem ő a legnagyobb baj a csapatban. És ezt nem is nagyon akarom itt olvasni többet, mert alapvető hülyeség.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Schefter szerint csak 2 meccsre:
Raiders HC Dennis Allen announced that he has suspended linebacker Rolando McClain two games for conduct detrimental to the team.empty taxi
Nem úgy van, hogy ő nem akar edzeni és punktum? Aztán így most eltiltották, ha már úgyse edz, kinézzen valahogy.ulpianus
valszeg nem akart edzeni, aztán mondták neki, hogy "ne is gyere már akkor"

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 785 — SuperLOL
Schefter szerint csak 2 meccsre:
Raiders HC Dennis Allen announced that he has suspended linebacker Rolando McClain two games for conduct detrimental to the team.empty taxi
Nem úgy van, hogy ő nem akar edzeni és punktum? Aztán így most eltiltották, ha már úgyse edz, kinézzen valahogy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Konkrétan a 3 LB közül a legjobb a passz ellen. Ami nem nagy szó, mert a másik kettő kurva szar.
Burris 36/34, Wheeler 50/41, McClain 27/20, igaz ő kevesebbet is van fenn passz szituációknál.

Olyan play amiben ő állította meg a playt 35 volt.
Burrisnak 30, Wheelernek 32 és mindezt úgy, hogy McClain 498 snap-et volt fenn. Burris 569-et, Wheeler 719-et.

Misstackle-k: Burris 11, Wheeler 6, McClain 3
Tackle: Burris 64, Wheeler 84, McClain 60
Bruce
Szálljatok le Mclainről fiúk! 😀 Brucenak igaza van! 😀 Hülye mint a segg, és az a legnagyobb baj, hogy eltűnik a pályán. Néha 1-2 body slammel feltűnik azt heló! Amúgy hozza azt az ebben a csapatban azt az elvárható híg fos szintet ami nálunk elfogadott! Amm ha nem is küldjük el és lusta disznó aki röfög az óljában akkor sincs jobb MLB-nk perpillanat.
TST
ennyi pénzért?Amadeus91
Ennyi pénzért. Seymouron rágódjatok inkább! Ő még nem is játszik és mégtöbbet keres!TST
 www.profootballmagazin.hu/cikk/9780/mcclainnel_betelt_a_pohar

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/11/30/raiders-suspend-rolando-mcclain-for-conduct-detrimental-to-team/

határozatlan időre eltiltva.

hivatalosról HC interjú:
On an update on Rolando McClain: “Really nothing more than we asked him not to come to practice today. There’s going to be consequences for his actions. It’s a team related-issue, and I don’t really want to get into the details of it. But we asked him not to come to practice today.
On if McClain is still on the roster: “He’s still on the roster right now.”
On if McClain will be on the roster in the foreseeable future: “We’ve got to make a decision, and I really don’t want to get into the details of what we have to do.”
On if McClain is suspended at this point: “We have not done anything other than ask him not to come to practice.”
On if a suspension is under consideration: “We haven’t done anything other than ask him not to come to practice.”
On if he spoke to McClain today: “Yes.”
On if McClain was in the building today: “No.”
On if he expects McClain in the building tomorrow: “I don’t know.”Amadeus91
Félre ne érts! szerintem is b@ssza meg magát csak az hogy atom szar volt nem igaz. Az igaz, hogy lehetett volna sokkalta jobb is. Az meg, hogy egy gyökér mindig is tudtuk! ezért is hozta az öreg! 😛 Csapat majd eldönti mi lesz vele, csak az a lényeg, hogy a legkevésbé szívjunk...
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Schefter szerint csak 2 meccsre:
Raiders HC Dennis Allen announced that he has suspended linebacker Rolando McClain two games for conduct detrimental to the team.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Konkrétan a 3 LB közül a legjobb a passz ellen. Ami nem nagy szó, mert a másik kettő kurva szar.
Burris 36/34, Wheeler 50/41, McClain 27/20, igaz ő kevesebbet is van fenn passz szituációknál.

Olyan play amiben ő állította meg a playt 35 volt.
Burrisnak 30, Wheelernek 32 és mindezt úgy, hogy McClain 498 snap-et volt fenn. Burris 569-et, Wheeler 719-et.

Misstackle-k: Burris 11, Wheeler 6, McClain 3
Tackle: Burris 64, Wheeler 84, McClain 60
Bruce
Szálljatok le Mclainről fiúk! 😀 Brucenak igaza van! 😀 Hülye mint a segg, és az a legnagyobb baj, hogy eltűnik a pályán. Néha 1-2 body slammel feltűnik azt heló! Amúgy hozza azt az ebben a csapatban azt az elvárható híg fos szintet ami nálunk elfogadott! Amm ha nem is küldjük el és lusta disznó aki röfög az óljában akkor sincs jobb MLB-nk perpillanat.
TST
ennyi pénzért?Amadeus91
Ennyi pénzért. Seymouron rágódjatok inkább! Ő még nem is játszik és mégtöbbet keres!TST
 www.profootballmagazin.hu/cikk/9780/mcclainnel_betelt_a_pohar

 profootballtalk.nbcsports.com/2012/11/30/raiders-suspend-rolando-mcclain-for-conduct-detrimental-to-team/

határozatlan időre eltiltva.

hivatalosról HC interjú:
On an update on Rolando McClain: “Really nothing more than we asked him not to come to practice today. There’s going to be consequences for his actions. It’s a team related-issue, and I don’t really want to get into the details of it. But we asked him not to come to practice today.
On if McClain is still on the roster: “He’s still on the roster right now.”
On if McClain will be on the roster in the foreseeable future: “We’ve got to make a decision, and I really don’t want to get into the details of what we have to do.”
On if McClain is suspended at this point: “We have not done anything other than ask him not to come to practice.”
On if a suspension is under consideration: “We haven’t done anything other than ask him not to come to practice.”
On if he spoke to McClain today: “Yes.”
On if McClain was in the building today: “No.”
On if he expects McClain in the building tomorrow: “I don’t know.”

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Konkrétan a 3 LB közül a legjobb a passz ellen. Ami nem nagy szó, mert a másik kettő kurva szar.
Burris 36/34, Wheeler 50/41, McClain 27/20, igaz ő kevesebbet is van fenn passz szituációknál.

Olyan play amiben ő állította meg a playt 35 volt.
Burrisnak 30, Wheelernek 32 és mindezt úgy, hogy McClain 498 snap-et volt fenn. Burris 569-et, Wheeler 719-et.

Misstackle-k: Burris 11, Wheeler 6, McClain 3
Tackle: Burris 64, Wheeler 84, McClain 60
Bruce
Szálljatok le Mclainről fiúk! 😀 Brucenak igaza van! 😀 Hülye mint a segg, és az a legnagyobb baj, hogy eltűnik a pályán. Néha 1-2 body slammel feltűnik azt heló! Amúgy hozza azt az ebben a csapatban azt az elvárható híg fos szintet ami nálunk elfogadott! Amm ha nem is küldjük el és lusta disznó aki röfög az óljában akkor sincs jobb MLB-nk perpillanat.
TST
ennyi pénzért?Amadeus91
Ennyi pénzért. Seymouron rágódjatok inkább! Ő még nem is játszik és mégtöbbet keres!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Konkrétan a 3 LB közül a legjobb a passz ellen. Ami nem nagy szó, mert a másik kettő kurva szar.
Burris 36/34, Wheeler 50/41, McClain 27/20, igaz ő kevesebbet is van fenn passz szituációknál.

Olyan play amiben ő állította meg a playt 35 volt.
Burrisnak 30, Wheelernek 32 és mindezt úgy, hogy McClain 498 snap-et volt fenn. Burris 569-et, Wheeler 719-et.

Misstackle-k: Burris 11, Wheeler 6, McClain 3
Tackle: Burris 64, Wheeler 84, McClain 60
Bruce
Szálljatok le Mclainről fiúk! 😀 Brucenak igaza van! 😀 Hülye mint a segg, és az a legnagyobb baj, hogy eltűnik a pályán. Néha 1-2 body slammel feltűnik azt heló! Amúgy hozza azt az ebben a csapatban azt az elvárható híg fos szintet ami nálunk elfogadott! Amm ha nem is küldjük el és lusta disznó aki röfög az óljában akkor sincs jobb MLB-nk perpillanat.
TST
ennyi pénzért?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Konkrétan a 3 LB közül a legjobb a passz ellen. Ami nem nagy szó, mert a másik kettő kurva szar.
Burris 36/34, Wheeler 50/41, McClain 27/20, igaz ő kevesebbet is van fenn passz szituációknál.

Olyan play amiben ő állította meg a playt 35 volt.
Burrisnak 30, Wheelernek 32 és mindezt úgy, hogy McClain 498 snap-et volt fenn. Burris 569-et, Wheeler 719-et.

Misstackle-k: Burris 11, Wheeler 6, McClain 3
Tackle: Burris 64, Wheeler 84, McClain 60
Bruce
Szálljatok le Mclainről fiúk! 😀 Brucenak igaza van! 😀 Hülye mint a segg, és az a legnagyobb baj, hogy eltűnik a pályán. Néha 1-2 body slammel feltűnik azt heló! Amúgy hozza azt az ebben a csapatban azt az elvárható híg fos szintet ami nálunk elfogadott! Amm ha nem is küldjük el és lusta disznó aki röfög az óljában akkor sincs jobb MLB-nk perpillanat.

Passzjáték tavaly is volt Palmernél, csak sok volt az INT. Idén nincs ennyi és ennyi (és az az ennyi meglátszik a red zon offenseünkön, a futójátékunkról már szót sem ejtek mert lerágott csont- Greg szerintem azt sem tudja melyik bolygón él ami viszont még nagyobb baj, hogy szerintem fing hülye a focihoz! 😕 😀 ). Knapp fénymásolt neki párat a playbookjából azt heló. Erre még közülünk is bárki képes lett volna szerintem... Továbbá idáig minden szar amihez hozzányúltak az edzők... 😕
Ha ezeket akarják konzisztensen alkalmazni akkor konzisztensen fogunk hétről hétre lebőgni! Pats topicba megy a tököm már érted (akkor is csak titeket akartalak piszkálni meg egy kis mosolyt csalni ebbe az amúgy komor kis topicba 😊 )...

Inkább szarok a csapatra azt játszanak úgy ahogy akarnak! Amíg a logó meg a név marad addig én szurkoló voltam/vagyok/leszek. A történelmünket meg nem lehet elvenni és belekötni sem!
McLain szar de most nincs jobb! Szerintem maradjon azt ha lesz jobb akkor trade undrafted cetliért ( 😀 ) vagy ilyen gitt alapú fogtömésnek jó lesz amíg nem jön a messiás. Az meg a huszonnyolcadik dolog, hogy egyenlőre semmi sem hivatalos!!!!!!!!
több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 451 — Sic semper tyrannis!
Konkrétan a 3 LB közül a legjobb a passz ellen. Ami nem nagy szó, mert a másik kettő kurva szar.
Burris 36/34, Wheeler 50/41, McClain 27/20, igaz ő kevesebbet is van fenn passz szituációknál.

Olyan play amiben ő állította meg a playt 35 volt.
Burrisnak 30, Wheelernek 32 és mindezt úgy, hogy McClain 498 snap-et volt fenn. Burris 569-et, Wheeler 719-et.

Misstackle-k: Burris 11, Wheeler 6, McClain 3
Tackle: Burris 64, Wheeler 84, McClain 60
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Na itt a nagy McClain debate után egy érdekes hír...
CP nem biztos, h tud játszani vasárnap, Leinart készül játékra és lehet Pryor is beszállhat...
Érdekes nekem hét közepén vmi DA nyilatkozatból még az rémlik, h CP játszik...Rolni
én az ujj sérüléses hír óta sejtem, hogy itt Pryor előbb-utóbb pályára kerül. Majd CP kap egy kamu IR-t, aztán had szóljon.Amadeus91
Hát azt azért nem hinném...de lehet, h pl. ezt a meccset kihagyatják vele, meg mondjuk az utolsót vagy a Chiefs ellenit...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Na itt a nagy McClain debate után egy érdekes hír...
CP nem biztos, h tud játszani vasárnap, Leinart készül játékra és lehet Pryor is beszállhat...
Érdekes nekem hét közepén vmi DA nyilatkozatból még az rémlik, h CP játszik...Rolni
én az ujj sérüléses hír óta sejtem, hogy itt Pryor előbb-utóbb pályára kerül. Majd CP kap egy kamu IR-t, aztán had szóljon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Na itt a nagy McClain debate után egy érdekes hír...
CP nem biztos, h tud játszani vasárnap, Leinart készül játékra és lehet Pryor is beszállhat...
Érdekes nekem hét közepén vmi DA nyilatkozatból még az rémlik, h CP játszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Nincsenek statjaim. Néztem minden meccsünket és McClain gyengén játszik. Sok nagy futás róla jött...passz ellen is súlytalan. Nagyon lassú, 40 yard ideje nem rossz, de pályán lassan játszik, irányváltásai lassúak, szerelése sem üzembiztos...
Nem hiszem, h a jobb D playák közé tartozik...
Nem véletlen, h több 2 LB-s felállással operálunk és McClain az aki lemegy nem a rookie Burris...

Rolni
Green-Ellis múltheti első nagy futásánál a meccs elején, konkrétan rossz lyukra ment McClain.Amadeus91
Konkrétan...és ilyenből minden meccsre jut...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 860
Nincsenek statjaim. Néztem minden meccsünket és McClain gyengén játszik. Sok nagy futás róla jött...passz ellen is súlytalan. Nagyon lassú, 40 yard ideje nem rossz, de pályán lassan játszik, irányváltásai lassúak, szerelése sem üzembiztos...
Nem hiszem, h a jobb D playák közé tartozik...
Nem véletlen, h több 2 LB-s felállással operálunk és McClain az aki lemegy nem a rookie Burris...

Rolni
Green-Ellis múltheti első nagy futásánál a meccs elején, konkrétan rossz lyukra ment McClain.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 610 — Raiders fan
Nincsenek statjaim. Néztem minden meccsünket és McClain gyengén játszik. Sok nagy futás róla jött...passz ellen is súlytalan. Nagyon lassú, 40 yard ideje nem rossz, de pályán lassan játszik, irányváltásai lassúak, szerelése sem üzembiztos...
Nem hiszem, h a jobb D playák közé tartozik...
Nem véletlen, h több 2 LB-s felállással operálunk és McClain az aki lemegy nem a rookie Burris...

Nem tudom mire várnak, trade necces, bár lehet, h 3-4es csapatba el lehet pattintani...de ha leültetjük ilyen cirkusz után minden csapat tudni fogja, h cut lesz előbb utóbb...ergo nem lesz trade ügyben tolongás...

Az meg, hogy pontosan mi folyik nem tudjuk, a neten is csak pletykák vannak...várjuk meg mi történik, ha jól olvastam RM pénteken sajtótájékoztatót tart...lehet akkor lerántja a leplet...


McClain témához, jó értékelés:
 www.raiders1.ninjagoro.com/blog/
Max átlagos playa aki inkonzisztens...jó csapatban lehet szolid kiegészítő playa, de nálunk a D vezére alapköve kellett volna, h legyen...ez így kuka!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!