Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Snead cut
Amadeus
Érdekes. Vékony így a WR egység.
Ki jön a helyére?
Rolni
Maga kérte a release-t, keveselte a játékidőt:  www.cbssports.com/nfl/news/raiders-cut-willie-snead-after-he-reportedly-asked-for-release-four-ideal-landing-spots-for-veteran-receiver/

Való igaz így 4 WR (Ruggs, Edwards, Renfrow, Jones) maradt az aktív keretben, ez kevés. PS-ben 3 elkapó van: az ex-chicagoi Javon Wims vmint 2 UDFA, Dillon Stoner és DJ Turner.

Ha veterán segítségben gondokodik a stáb egy Ateman visszahozatal, ami legink érthető lenne vagy ha komolyan gondolják a PO-runt és Mayocknak van ennyi döntési szabadsága akk vmi trade. Bár én fognám a fejem ha kihajítanának draftpicket egy ilyen cut után.
empty taxi
Szerintem Stoner lesz a megoldás.

Szerkesztette: Amadeus von Dollárbaloldal

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Snead cut
Amadeus
Érdekes. Vékony így a WR egység.
Ki jön a helyére?
Rolni
Maga kérte a release-t, keveselte a játékidőt:  www.cbssports.com/nfl/news/raiders-cut-willie-snead-after-he-reportedly-asked-for-release-four-ideal-landing-spots-for-veteran-receiver/

Való igaz így 4 WR (Ruggs, Edwards, Renfrow, Jones) maradt az aktív keretben, ez kevés. PS-ben 3 elkapó van: az ex-chicagoi Javon Wims vmint 2 UDFA, Dillon Stoner és DJ Turner.

Ha veterán segítségben gondokodik a stáb egy Ateman visszahozatal, ami legink érthető lenne vagy ha komolyan gondolják a PO-runt és Mayocknak van ennyi döntési szabadsága akk vmi trade. Bár én fognám a fejem ha kihajítanának draftpicket egy ilyen cut után.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Snead cut
Amadeus
Érdekes. Vékony így a WR egység.
Ki jön a helyére?
Rolni
Antonio Brown egy 3. körért?
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Snead cut
Amadeus
Érdekes. Vékony így a WR egység.
Ki jön a helyére?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Snead cut

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Morrow kapcsán van valami insider hír?
somoskovig
Semmi.

Incognito visszatérhet a 8-9. hét környékén. Morrow ügyében teljes csend.

Mondjuk Morrow nem is tudom hova férne be. A Wright-Perryman-Littleton hármas az AFC legjobb LB sora jelenleg. (ld. Pff)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Morrow kapcsán van valami insider hír?

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Ingold elit szn

 i.imgur.com/YAvvDJv.jpg

 i.imgur.com/BRs6lGX.jpg
deyell
Andre James break out game? 😀
Rolni
itt a kommentekben volt róla szó, hogy mekkora gondot fog majd okozni Javon Hargrave a támadófalnak. nem túlzás szerintem azt állítani, hogy Andre James megette. 0 nyomást engedett, nem dobtak rá zászlót, ez talán karrierjének első ilyen meccse lehet. de a futásblokkolásban is jobban ment neki, mint eddig bármikor.

Leatherwoodot is meg kell említeni, mert ő meg Fletcher Coxot tartotta kordában, de igaz, ő szokásához híven szabálytalankodott is, és elsősorban a futásblokkolásban ment jól neki. ezért draftoltuk egyébként, de jó lenne ha passzhoz is tudna blokkolni...



a James - Leatherwood párosnak volt egy szép blokkja a Broncos ellen is, amiből Kenyan Drake touchdownt futott.

Bisaccia updates on Raiders injuries:

Jacobs: Chest - should be fine
Waller: Ankle - still day to day
Simpson: hasn't been evaluated yet
deyell
Eagles DL-t Gannon elkezdte átállítani 2 gap-re, egyelőre gyenge hozadékkal.
több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Lehet Carr a legnagyobb nyertese Gruden lelépésének és ezen keresztül nyert nagyot a csapat?

“Derek is the voice of the Raiders right now,” Bisaccia said. “The players always want to listen to him, and they go to him. He is a tremendous leader, both on and off the field.”

Carr nodded when told what Bisaccia said.

“When Coach Gruden would walk a room, all eyes are on him,” Carr said, “When we lost that, someone has to fill that void. It’s not only me, but obviously as the quarterback and leader and I’ve been here a while, I was like, I got to take that part of what I do to another level.

“I’m just trying to do everything I can to encourage, uplift and motivate the guys to keep going in every situation. It’s not only me, but I appreciate him saying that.”


Végre igazi vezére a csapatnak és nem CWood, Tuck vagy Gruden árnyékában lépked?
Rolni
Lehet Gruden kellett neki, hogy fejben felnőjön.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Ingold elit szn

 i.imgur.com/YAvvDJv.jpg

 i.imgur.com/BRs6lGX.jpg
deyell
Andre James break out game? 😀
Rolni
itt a kommentekben volt róla szó, hogy mekkora gondot fog majd okozni Javon Hargrave a támadófalnak. nem túlzás szerintem azt állítani, hogy Andre James megette. 0 nyomást engedett, nem dobtak rá zászlót, ez talán karrierjének első ilyen meccse lehet. de a futásblokkolásban is jobban ment neki, mint eddig bármikor.

Leatherwoodot is meg kell említeni, mert ő meg Fletcher Coxot tartotta kordában, de igaz, ő szokásához híven szabálytalankodott is, és elsősorban a futásblokkolásban ment jól neki. ezért draftoltuk egyébként, de jó lenne ha passzhoz is tudna blokkolni...



a James - Leatherwood párosnak volt egy szép blokkja a Broncos ellen is, amiből Kenyan Drake touchdownt futott.

Bisaccia updates on Raiders injuries:

Jacobs: Chest - should be fine
Waller: Ankle - still day to day
Simpson: hasn't been evaluated yet

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
#Raiders stats w/ and w/out Jon Gruden this season:
Yards per play: 5.53 with Gruden, 7.55 without
Points per game: 22.6 with Gruden, 33.5 without
Points per non-kneel down drive: 1.89 with Gruden, 3.35 without

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Lehet Carr a legnagyobb nyertese Gruden lelépésének és ezen keresztül nyert nagyot a csapat?

“Derek is the voice of the Raiders right now,” Bisaccia said. “The players always want to listen to him, and they go to him. He is a tremendous leader, both on and off the field.”

Carr nodded when told what Bisaccia said.

“When Coach Gruden would walk a room, all eyes are on him,” Carr said, “When we lost that, someone has to fill that void. It’s not only me, but obviously as the quarterback and leader and I’ve been here a while, I was like, I got to take that part of what I do to another level.

“I’m just trying to do everything I can to encourage, uplift and motivate the guys to keep going in every situation. It’s not only me, but I appreciate him saying that.”


Végre igazi vezére a csapatnak és nem CWood, Tuck vagy Gruden árnyékában lépked?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Ingold elit szn

 i.imgur.com/YAvvDJv.jpg

 i.imgur.com/BRs6lGX.jpg
deyell
Andre James break out game? 😀
Rolni
Jah, ezen kamilláztam én is.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Ingold elit szn

 i.imgur.com/YAvvDJv.jpg

 i.imgur.com/BRs6lGX.jpg
deyell
Andre James break out game? 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 463
Just wanna thank the Niners for pretty much swapping Solomon Thomas for Arden key!

Solomon Thomas stats:
▪️12 total tackles
▪️2.5 sacks
▪️2 Forced Fumbles
▪️9 QB Hits
▪️2 pass deflected
▪️10+ pressures

Arden Key stats:
▪️7 total tackles
▪️0 sacks
▪️0 forced fumbles
▪️1 QB hits
▪️1 passed deflected

Mind you Arden key said he was a bad fit for the Raiders lol Solomon Thomas has gotten a lot of pressure on the QB this season and looks like key hasn’t even sniffed the QB. I didn’t mention Mo Hurst because he’s been hurt all season. -Jax



több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
"Statistically speaking, no pass rusher in the league has been more productive than Crosby this season."

 raiderswire.usatoday.com/2021/10/25/raiders-de-maxx-crosby-leads-nfl-in-pressures-hurries-and-qb-hits/

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
Ingold elit szn

 i.imgur.com/YAvvDJv.jpg

 i.imgur.com/BRs6lGX.jpg

choose life
több mint 2 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
Én azt remélem hogy DJ Fluker tud majd RTben javulást hozni. Incognito szerintem már kuka sajnos.
több mint 2 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Nekem az az érzésem, hogy kevésbé van megkötve Carr keze a play-ek során.
Az utolsó két meccsen kevesebb volt az áthívás, nem volt checkdown passz, miközben valaki tök üresen van, nem erőltetnek egy elkapót... egyre inkább az a gyanúm, hogy ezek nem Carr hibái voltak, hanem így volt megírva a play...

A legjobban az tetszik, hogy nem ülünk rá az eredményre pár pontos vezetésnél, hanem a negyedik negyedig nincs megállás és végre Ingoldot is használjuk rendesen, FB-ként.
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Meglátjuk mire megy a gárda majd a nehezebb második felében a szezonnak és utána lehet messzire menő következtetéseket levonni, de egyenlőre úgy fest, hogy felszabadult a csapat a despota távozása után.

Jacobs nyilatkozata nagyon árulkodó volt nekem.

Aztán, hogy mennyire ismerik esetleg ki Olson-t a DC-k idővel meglátjuk, de egyenlőre nekem inkább jobban tetszik a playcall, mint korábban, bár a Denver és a Philly védelem is eléggé széthullóban van idén...

A futójáték, mintha jobban menne, pedig nem gyenge DL-ek voltak ezek azért. Most, hogy Leatherwood RG-be kerülése és/vagy James fejlődése segített vagy esetleg jobban húz a csapat Gruden nélkül?
Jobban megy a Cable-Olson együttműködés, mint előtte a Gruden-Cable vagy csak véletlen az egész?

Ami biztos, hogy jön a bye week az 5-2 elérése után. Tud a csapat fújni egyet, tud remélhetőleg egészségesebb lenni kicsit és utána nekifordulni a vesszőfutásnak.

10 mérkőzés van hátra.
Az ellenfelek közül negatív mérlege a Giants-nak, a Chiefs-nek (2meccs), a Washington-nak, a Colts-nak és a Broncos-nak van. 6 meccsen lesz tehát elvileg gyengébb ellenfelünk, de a Chiefs elleni két meccsen például nagyon észnél kell lenni, mert 2 zakó is lehet még belőle simán. Most papíron gyengébb a schedule, mint vártuk szezon előtt ilyenkorra, de azért sok minden változhat még és sok a kérdőjel nálunk.

Bengals, Chargers, Cowboys, Browns négyes igen kemény menet lesz. Ezek a meccsek abszolút PO helyért mehetnek majd és jó erőfelmérők is lesznek.

De ne szaladjunk előre ennyire. Jöjjön a bye, jöjjön vissza IR-ről Richie meg Mullen mondjuk.
Aztán üssük meg az Óriásokat szépen és egy egészségesebb kerettel igyekezzünk nagyot rúgni a szenvedő Chiefs-be itthon!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Ilyen körülmények után különösen tetszik ez az 5-2!😊 Gruden nekem mindig is felemás volt, én már a botrány előtt is nem sirattam volna meg annyira ha elmegy.
több mint 2 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 272
Olyan, hogy egymás után két sima meccs? Nem is emlékszem mikor volt ilyen utoljára. Jár a keksz a srácoknak! 👏👏👏👏
Nagyon tetszik az egész csapat játéka, a védelemmel még mindig nem tudok betelni. Mármint, hogy van!

Gruden volt a fitymafék? 😬
TST
Azért ezt Gruden & Mayock rakta össze.
Staff és Team ez grudeni.
A játék is.
Szomszédok Carral, lehet a földa alstti bunkerban együtt elemeznek.
több mint 2 éve
TST Las Vegas Raiders 1 436 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Olyan, hogy egymás után két sima meccs? Nem is emlékszem mikor volt ilyen utoljára. Jár a keksz a srácoknak! 👏👏👏👏
Nagyon tetszik az egész csapat játéka, a védelemmel még mindig nem tudok betelni. Mármint, hogy van!

Gruden volt a fitymafék? 😬
több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 630 — Raiders fan
Szép, domináns produkció!
5-2!
2016 óta először rajtolunk ilyen jól

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért rendes volt tőletek, hogy a 7 TDt nem adtátok vissza 😊