NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Szerintem a DL mindenképp erősödött Hall és Hurst érkezésével, valamint a séma miatt nem fog látványosan hiányozni Mack sem, ahogy az előszezonban sem tűnt fel a hiánya, már amikor a kezdők játszottak.
Ha Calhoun értelmes DE-nek nézett ki Guenther sémájában - miután tavaly csak sérülés miatt került vissza PS-ből és mindenki leírta már -, nem hiszem, hogy a pass rush romlani fog, sőt...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Fussunk végig a rosteren, bár még lehet benne változás első meccsig...

QB: Derek Carr, AJ McCarron
Kezdő személyében nincs változás szerencsére, de a back up irányító teljesen új lett. Nem tudom mennyi értelme volt egy 5. körös pickért idehozni McCarron. Ha Carr kiesik ugyanúgy szarban vagyunk, mint ha Manuel lenne a back up. Jövőre 5M-t keresne McCarron, ami sztem sok lesz, így könnyen lehet ez is egy lnyegében kidobott draft pick.

A lényeg, hogy amíg Carr egészséges van remény...ha valóban egyenesbe kerül az offense és Carr akkor azért játszhatunk idén is jó meccseket.


RB: Marshawn Lynch, Doug Martin, Jalen Richard, DeAndre Washington
Megvan a 4 RB, amit "jósoltam", de Washington rosterre kerülése kicsit meglepő. Sérült is volt és úgy tűnt Martin és Richard mellé nem kell még egy törpe. Warren legalább IR-re került, nem veszítjük el, jövőre újra próbálhatja nálunk. Washington szerintem könnyen repülhet, ha máshova hozunk veterán erősítést.

FB: Keith Smith
Nincs meglepetés.

WR: Amari Cooper, Jordy Nelson, Seth Roberts, Johnny Holton, Keon Hatcher, Dwayne Harris
Roberts megint slot WR lehet, bár egy darabig úgy tűnt rosterre sem kerül. Holton lehet a deep threat, Harris az ST ember és Hatcher lehet egy érdekes ember, aki elkapóként gyakran szóhoz juthat majd.

Azt hittük sokkal erősebb lesz a WR sorunk, ehelyett egyedül a Crabtree-Nelson csere történt gyakorlatilag. Ateman waivelése elég meglepő, reméljük PS-re visszahozzuk.

TE: Jared Cook, Lee Smith, Derek Carrier
Nincs meglepi

OT: Kolton Miller, Donald Penn, David Sharpe, Brandon Parker
Nincs itt sem meglepetés. Nagy kérdés mennyire lesz Miller kész a feladatra, illetve mennyire jön bele Penn a jobb oldalba...

OG: Kelechi Osemele, Gabe Jackson, Ian Silberman
Silberman OL státuszt kapott és lehet Sharpe előbb kap lehetőséget, ha ne adj isten lesérül vmelyik kezdő, de most ide raktam. Amíg KO és Gabe dolgoznak, Carr nyugodt lehet .

OC: Rodney Hudson, Jon Feliciano
Nincs kérdés, Jon OG-be is be tud segíteni, ha kell, de reméljük nem jut szóhoz. Hudson elit a posztján és nagyon kelleni fog a belső hármas stabilitás, mert a széleken rázós lehet majd a helyzet.

Támadó oldalon komoly meglepi Bryant elküldése volt csak talán, illetve az is meglepő volt, hogy a back up QB posztra trade keretében hoztunk embert. Washington maradása és Ateman elküldése még meglepett kissé, Warren megtartásának örülök, ha Martin beég, lehet jól jön majd IR-ről behozva...


DT: Justin Ellis, PJ Hall, Mo Hurst, Treyvon Hester
Edwards elküldése nem volt váratlan, nincs meglepő a poszton, várjuk Eddie mikor tud visszatérni.

DE: Bruce Irvin, Tank Carradine Arden Key, Fadol Brown, Shiliqu Calhoun, Frostee Rucker
Bruce a DL új vezére, Tank jó eséllyel kezdő erős oldali DE lesz. Brown és Rucker lehet erős oldalon mélység, ez a hármas akár belülre is beforoghat majd nickel és dime posztra. Key és Calhoun lehet gyenge oldalon Irvin mögött a rotáció. Sok ez a 6 fő első blikkre, de várhatóan a kis meglepetésre rostert fogó Rucker csak Eddie érkezéséig marad szerintem. Hát meg ahogy látom mennyiséggel próbáljuk pótolni Mack hiányát...

LB: Tahir Whitehead, Marquel Lee, Emmanuel Lamur, Derrick Johnson, Nichlas Morrow, Kyle Wilber
Meglepő, hogy mindkét rookie és Cowser is repült, remélem PS-re visszatérnek. Lee remek offseasonon van túl, jó eséllyel Ő lehet a kezdő MLB poszton majd és DJ nickel, dime csomagokban jön majd helyére. Morrow meglássuk be tudja-e előzni Lamur-t base csomagokban vagy nickel/dime felállásokban. Wilber nagyon kellhet ST-ben, ha a másik három fiatal (akik még LB-ként is szóba jöhettek volna) előtt rosterre került.

CB: Gareon Conley, Rashan Melvin, Dominique Rodgers-Cromartie, Nick Nelson, Leon Hall + az eltiltott Daryl Worley
Az eltiltáson túl nincs meglepetés. Reméljük egészségileg bírják majd a szezont a srácok. Ha így lesz, itt lehet komoly előrelépés.

S: Marcus Gilchrist, Karl Joseph, Erik Harris, Reggie Nelson
Luani trade után nincs kérdés létszám és nevek kapcsán. Érdekes majd az lesz ki kezd. Marcus úgy fest kezdeni fog, de mellette Joseph vagy Harris lehet a befutó. Az még nem lefutott meccs szerintem. Nelson adja a rutint persze majd, sajnos komoly előrelépés nincs itt sem az állományban.

A védelem papíron erősödött a Mack trade előtti pillanatig. Így persze negatív a mérleg, meglátjuk mennyit tud PG sémával és playcallinggal kompenzálni. Még a Mack trade után is talán a DL a legerősebb egység, bár erősen a rookiek gyors alkalmazkodásán múlik majd a sikerünk, illetve azon mennyire működik a CB egység. Ha működik a CB sor és a fiatal DL tud nomást generálni lehet még Mack nélkül is előrelép a védelem, ami azért fura érzés lenne...

K: Mike Nugent
Remek...sikerül visszalépni egyet, amíg Eddy vissza nem tér.

P: Johnny Townsend
Eddig csalódás, amit mutat komoly visszalépés lesz King után.

LS: Andrew DePaloa
Jon Condo után marad várhatóan a megbízható szint.


Várom már, hogy élesben lássam a sémákat, a playcallingot, mert egyre inkább erre vagyunk utalva, a keret ugyanis nem lett erősebb. De végülis ezért kapta a 100M-t Gruden nem?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Egy ET3 traden elgondolkodnék én is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
Beki
Hamarosan...
 thesportsdaily.com/2018/09/02/oakland-raiders-rumors-jon-gruden-forced-khalil-mack-trade-despite-reggie-mckenzies-wishes/
Eszerint RM meg tudta volna oldani Mack itt tartását.
Pari
azt tudom elképzelni, hogy miután Mack nem beszélt Grudennel, hiába hívta az utóbbi folyamatosan, így bekattant az, ami az előző regnálása alatt is azzala cornerrel. Mack, KIng és Crabtree a vezéráldozatok, ha ők nem voltak érintethetetlenek, akkor senki sem az DC-n kívül. Eléggé Patriots feelingem van, viszont leszarom - a fentieket is -, ha lesz eredménye.
Amadeus
Ha lesz, mert jönnek az olyan hírek, hogy Gruden kezdi elveszíteni az öltözőt, nem igen beszél a játékosokkal, stb.
Plusz BB elöbb letett valamit az asztalra, és mikor látta hogy működtetni tudja, akkor lett határozott, plusz a stábja zseniális.
Gruden engem inkább JMD denveri hozzáállásra kezd emlékeztetni.
(És tegyük hozzá, hogy Gruden Dungy csapatával nyert SB-t, lehet azóta is ez fáj neki, ezért akarja saját képére alakítani, nehogy azt mondhassák neki, hogy ez RM, vagy JDR csapata)
Pari
- 10 éves szerződést kapott, szó szerint bármit megtehet, másrészt, ha jönni fognak az eredmények, akkor ott lesz az öltöző is vele.
- letett már egy gyűrűt az asztalra és feltámasztotta ezt a franchiset a 90-es évek hullamerev állapotából
- Gruden stábja is zseniális, de minimum a legjobb 2002 óta ennél a csapatnál. Top védő kordinátor, nagyon jó pozíciós edzők, KONCEPCIÓ.

Csak azt tudom mondani, amit tegnap is: nem kell beszarni, várjunk minimum 1 évet a pánikgomb megnyomásával. Ha idén kilátástalan lesz a csapat, akkor majd lehet mondani, de egyelőre én azt láttam, hogy
1, rendszer mentén haladunk végre, mind a kettő oldalon úgy kezdünk kinézni, mint egy futballcsapat.
2, ha elbasz valamit Gruden, akkor arcvesztéstől nem félve korrigál azonnal a pragmatizmus jegyében, ld. Bryant elzavarása, és nem kell évekig nézegetnünk, mint Wardot például. Ezt nyilván a már fent említett 10 éves szerződés miatt is teheti, mivel hosszútávon kell eredményt hoznia, nincs az, hogy minden puzzledarabnak azonnal fitnek kell lennie.

Szóval nyugalom, ha jók leszünk, akkor Mack nélkül leszünk jók és azt fogjuk mondani, hogy de kurva jó csávó ez a Gruden, hogy ki merte baszni, ha meg besül az egész project, akkor meg tbh, a rekordfizetésű Mackkel együtt sült volna be, és akkor még a cap is szét lenne baszva. Ami pedig a legfontosabb: ezt is együtt fogjuk végignézni az eredménykövetőben!

just win baby srácok
Amadeus
Yess🤙
az organizáció a fontos és a Továbblépésé.
Once a Raider
Always a Raider.
Mindent köszönünk Mack.
de ez A RAIDERS, a mi csapatunk.
Just Win Baby a fenébe is.
Bo Jackson t is túl éltük anno és Alt fikázta miatta mindenki.
Kezdődjön és lássuk h hol állunk.
💪💪💪
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
Beki
Hamarosan...
 thesportsdaily.com/2018/09/02/oakland-raiders-rumors-jon-gruden-forced-khalil-mack-trade-despite-reggie-mckenzies-wishes/
Eszerint RM meg tudta volna oldani Mack itt tartását.
Pari
azt tudom elképzelni, hogy miután Mack nem beszélt Grudennel, hiába hívta az utóbbi folyamatosan, így bekattant az, ami az előző regnálása alatt is azzala cornerrel. Mack, KIng és Crabtree a vezéráldozatok, ha ők nem voltak érintethetetlenek, akkor senki sem az DC-n kívül. Eléggé Patriots feelingem van, viszont leszarom - a fentieket is -, ha lesz eredménye.
Amadeus
Ha lesz, mert jönnek az olyan hírek, hogy Gruden kezdi elveszíteni az öltözőt, nem igen beszél a játékosokkal, stb.
Plusz BB elöbb letett valamit az asztalra, és mikor látta hogy működtetni tudja, akkor lett határozott, plusz a stábja zseniális.
Gruden engem inkább JMD denveri hozzáállásra kezd emlékeztetni.
(És tegyük hozzá, hogy Gruden Dungy csapatával nyert SB-t, lehet azóta is ez fáj neki, ezért akarja saját képére alakítani, nehogy azt mondhassák neki, hogy ez RM, vagy JDR csapata)
Pari
- 10 éves szerződést kapott, szó szerint bármit megtehet, másrészt, ha jönni fognak az eredmények, akkor ott lesz az öltöző is vele.
- letett már egy gyűrűt az asztalra és feltámasztotta ezt a franchiset a 90-es évek hullamerev állapotából
- Gruden stábja is zseniális, de minimum a legjobb 2002 óta ennél a csapatnál. Top védő kordinátor, nagyon jó pozíciós edzők, KONCEPCIÓ.

Csak azt tudom mondani, amit tegnap is: nem kell beszarni, várjunk minimum 1 évet a pánikgomb megnyomásával. Ha idén kilátástalan lesz a csapat, akkor majd lehet mondani, de egyelőre én azt láttam, hogy
1, rendszer mentén haladunk végre, mind a kettő oldalon úgy kezdünk kinézni, mint egy futballcsapat.
2, ha elbasz valamit Gruden, akkor arcvesztéstől nem félve korrigál azonnal a pragmatizmus jegyében, ld. Bryant elzavarása, és nem kell évekig nézegetnünk, mint Wardot például. Ezt nyilván a már fent említett 10 éves szerződés miatt is teheti, mivel hosszútávon kell eredményt hoznia, nincs az, hogy minden puzzledarabnak azonnal fitnek kell lennie.

Szóval nyugalom, ha jók leszünk, akkor Mack nélkül leszünk jók és azt fogjuk mondani, hogy de kurva jó csávó ez a Gruden, hogy ki merte baszni, ha meg besül az egész project, akkor meg tbh, a rekordfizetésű Mackkel együtt sült volna be, és akkor még a cap is szét lenne baszva. Ami pedig a legfontosabb: ezt is együtt fogjuk végignézni az eredménykövetőben!

just win baby srácok
Amadeus
A konnyeimmel kuszkodom. Ez szep volt. Egy igazi Al Pacino lettel! <3
Stez
mindig is itt nyugodott bennem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
Beki
Hamarosan...
 thesportsdaily.com/2018/09/02/oakland-raiders-rumors-jon-gruden-forced-khalil-mack-trade-despite-reggie-mckenzies-wishes/
Eszerint RM meg tudta volna oldani Mack itt tartását.
Pari
azt tudom elképzelni, hogy miután Mack nem beszélt Grudennel, hiába hívta az utóbbi folyamatosan, így bekattant az, ami az előző regnálása alatt is azzala cornerrel. Mack, KIng és Crabtree a vezéráldozatok, ha ők nem voltak érintethetetlenek, akkor senki sem az DC-n kívül. Eléggé Patriots feelingem van, viszont leszarom - a fentieket is -, ha lesz eredménye.
Amadeus
Ha lesz, mert jönnek az olyan hírek, hogy Gruden kezdi elveszíteni az öltözőt, nem igen beszél a játékosokkal, stb.
Plusz BB elöbb letett valamit az asztalra, és mikor látta hogy működtetni tudja, akkor lett határozott, plusz a stábja zseniális.
Gruden engem inkább JMD denveri hozzáállásra kezd emlékeztetni.
(És tegyük hozzá, hogy Gruden Dungy csapatával nyert SB-t, lehet azóta is ez fáj neki, ezért akarja saját képére alakítani, nehogy azt mondhassák neki, hogy ez RM, vagy JDR csapata)
Pari
- 10 éves szerződést kapott, szó szerint bármit megtehet, másrészt, ha jönni fognak az eredmények, akkor ott lesz az öltöző is vele.
- letett már egy gyűrűt az asztalra és feltámasztotta ezt a franchiset a 90-es évek hullamerev állapotából
- Gruden stábja is zseniális, de minimum a legjobb 2002 óta ennél a csapatnál. Top védő kordinátor, nagyon jó pozíciós edzők, KONCEPCIÓ.

Csak azt tudom mondani, amit tegnap is: nem kell beszarni, várjunk minimum 1 évet a pánikgomb megnyomásával. Ha idén kilátástalan lesz a csapat, akkor majd lehet mondani, de egyelőre én azt láttam, hogy
1, rendszer mentén haladunk végre, mind a kettő oldalon úgy kezdünk kinézni, mint egy futballcsapat.
2, ha elbasz valamit Gruden, akkor arcvesztéstől nem félve korrigál azonnal a pragmatizmus jegyében, ld. Bryant elzavarása, és nem kell évekig nézegetnünk, mint Wardot például. Ezt nyilván a már fent említett 10 éves szerződés miatt is teheti, mivel hosszútávon kell eredményt hoznia, nincs az, hogy minden puzzledarabnak azonnal fitnek kell lennie.

Szóval nyugalom, ha jók leszünk, akkor Mack nélkül leszünk jók és azt fogjuk mondani, hogy de kurva jó csávó ez a Gruden, hogy ki merte baszni, ha meg besül az egész project, akkor meg tbh, a rekordfizetésű Mackkel együtt sült volna be, és akkor még a cap is szét lenne baszva. Ami pedig a legfontosabb: ezt is együtt fogjuk végignézni az eredménykövetőben!

just win baby srácok
Amadeus
A konnyeimmel kuszkodom. Ez szep volt. Egy igazi Al Pacino lettel! <3

több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
roster végül:

QB: Carr, McCarron
WR: Nelson, Cooper, Hatcher, Holton, Roberts, Harris
RB: Lynch, Martin, Richard, Washington
FB: Smith
TE: Cook, Smith, Carrier
T: Penn, Miller, Parker, Sharpe
G: Jackson, K.O., Feliciano, Silberman
C: Hudson

DE: Key, Irvin, Brown, Tank
DT: Rucker, Hurst, Hall, Ellis, Hester
LB: D. Johnson, Wilber, Whitehead, Lamur, Calhoun, Morrow, Lee
CB: DRC, N. Nelson, Melvin, Leon Hall, Conley
S: R. Nelson, Gilchrist, Joseph, Harris

P: Townsend
K: Nugent
LS: DePaola

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
Beki
Hamarosan...
 thesportsdaily.com/2018/09/02/oakland-raiders-rumors-jon-gruden-forced-khalil-mack-trade-despite-reggie-mckenzies-wishes/
Eszerint RM meg tudta volna oldani Mack itt tartását.
Pari
azt tudom elképzelni, hogy miután Mack nem beszélt Grudennel, hiába hívta az utóbbi folyamatosan, így bekattant az, ami az előző regnálása alatt is azzala cornerrel. Mack, KIng és Crabtree a vezéráldozatok, ha ők nem voltak érintethetetlenek, akkor senki sem az DC-n kívül. Eléggé Patriots feelingem van, viszont leszarom - a fentieket is -, ha lesz eredménye.
Amadeus
Ha lesz, mert jönnek az olyan hírek, hogy Gruden kezdi elveszíteni az öltözőt, nem igen beszél a játékosokkal, stb.
Plusz BB elöbb letett valamit az asztalra, és mikor látta hogy működtetni tudja, akkor lett határozott, plusz a stábja zseniális.
Gruden engem inkább JMD denveri hozzáállásra kezd emlékeztetni.
(És tegyük hozzá, hogy Gruden Dungy csapatával nyert SB-t, lehet azóta is ez fáj neki, ezért akarja saját képére alakítani, nehogy azt mondhassák neki, hogy ez RM, vagy JDR csapata)
Pari
- 10 éves szerződést kapott, szó szerint bármit megtehet, másrészt, ha jönni fognak az eredmények, akkor ott lesz az öltöző is vele.
- letett már egy gyűrűt az asztalra és feltámasztotta ezt a franchiset a 90-es évek hullamerev állapotából
- Gruden stábja is zseniális, de minimum a legjobb 2002 óta ennél a csapatnál. Top védő kordinátor, nagyon jó pozíciós edzők, KONCEPCIÓ.

Csak azt tudom mondani, amit tegnap is: nem kell beszarni, várjunk minimum 1 évet a pánikgomb megnyomásával. Ha idén kilátástalan lesz a csapat, akkor majd lehet mondani, de egyelőre én azt láttam, hogy
1, rendszer mentén haladunk végre, mind a kettő oldalon úgy kezdünk kinézni, mint egy futballcsapat.
2, ha elbasz valamit Gruden, akkor arcvesztéstől nem félve korrigál azonnal a pragmatizmus jegyében, ld. Bryant elzavarása, és nem kell évekig nézegetnünk, mint Wardot például. Ezt nyilván a már fent említett 10 éves szerződés miatt is teheti, mivel hosszútávon kell eredményt hoznia, nincs az, hogy minden puzzledarabnak azonnal fitnek kell lennie.

Szóval nyugalom, ha jók leszünk, akkor Mack nélkül leszünk jók és azt fogjuk mondani, hogy de kurva jó csávó ez a Gruden, hogy ki merte baszni, ha meg besül az egész project, akkor meg tbh, a rekordfizetésű Mackkel együtt sült volna be, és akkor még a cap is szét lenne baszva. Ami pedig a legfontosabb: ezt is együtt fogjuk végignézni az eredménykövetőben!

just win baby srácok

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
öreg a kerethez: 2002-es Super Bowlig menő csapat is az volt, amit Gruden rakott össze.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
Beki
Hamarosan...
 thesportsdaily.com/2018/09/02/oakland-raiders-rumors-jon-gruden-forced-khalil-mack-trade-despite-reggie-mckenzies-wishes/
Eszerint RM meg tudta volna oldani Mack itt tartását.
Pari
azt tudom elképzelni, hogy miután Mack nem beszélt Grudennel, hiába hívta az utóbbi folyamatosan, így bekattant az, ami az előző regnálása alatt is azzala cornerrel. Mack, KIng és Crabtree a vezéráldozatok, ha ők nem voltak érintethetetlenek, akkor senki sem az DC-n kívül. Eléggé Patriots feelingem van, viszont leszarom - a fentieket is -, ha lesz eredménye.
Amadeus
Ha lesz, mert jönnek az olyan hírek, hogy Gruden kezdi elveszíteni az öltözőt, nem igen beszél a játékosokkal, stb.
Plusz BB elöbb letett valamit az asztalra, és mikor látta hogy működtetni tudja, akkor lett határozott, plusz a stábja zseniális.
Gruden engem inkább JMD denveri hozzáállásra kezd emlékeztetni.
(És tegyük hozzá, hogy Gruden Dungy csapatával nyert SB-t, lehet azóta is ez fáj neki, ezért akarja saját képére alakítani, nehogy azt mondhassák neki, hogy ez RM, vagy JDR csapata)
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
Beki
Hamarosan...
 thesportsdaily.com/2018/09/02/oakland-raiders-rumors-jon-gruden-forced-khalil-mack-trade-despite-reggie-mckenzies-wishes/
Eszerint RM meg tudta volna oldani Mack itt tartását.
Pari
azt tudom elképzelni, hogy miután Mack nem beszélt Grudennel, hiába hívta az utóbbi folyamatosan, így bekattant az, ami az előző regnálása alatt is azzala cornerrel. Mack, KIng és Crabtree a vezéráldozatok, ha ők nem voltak érintethetetlenek, akkor senki sem az DC-n kívül. Eléggé Patriots feelingem van, viszont leszarom - a fentieket is -, ha lesz eredménye.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
Beki
Hamarosan...
 thesportsdaily.com/2018/09/02/oakland-raiders-rumors-jon-gruden-forced-khalil-mack-trade-despite-reggie-mckenzies-wishes/
Eszerint RM meg tudta volna oldani Mack itt tartását.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Reggie vajon mikor mond fel ilyen körülmények között? 😀
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Legalább mindenkinek lesz min csámcsogni a szezonban. Ha jól megy akkor azért, ha rosszul, akkor meg azért. Emiatt unom a fórumozást. Picsog itt mindenki mint a rossz kurvák.
Amikor még nyerünk akkor felkerül a rózsaszín szemüveg...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vegasba kevesebb lesz az adó amúgy...

Szerintem el lett ez baszva, de kár ezen keseregni sokáig.

Ezt még ideteszem, aztán igyekszem a keret elemzésével jelentkezni a következő napokban.

- Gave away Mack
- Traded a 3rd for/then cut Bryant
- Traded a 5th for McCarron
- “Starting CB” Worley suspended
- End of the day, the NFL’s oldest roster
https://media.phillyvoice.com/static/global/images/PhillyVoice_OpenGraph_Logo.jpg
Ranking NFL teams by age after 53-man cutdowns: 2018 edition
By the time you read this, this data will already out of date as teams continue to make tweaks to their rosters, although even with continued roster movement, the average ages of each team shouldn’t change much. Here are the results, with a recent historic look at the average ages of each team on 53-man cut down day:

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Ha mindenki jófej lenne, akkor 7-8 milliókért játszanának az elit játékosok.
De Ti magatok írtátok le, hogy Mack a pályán a belét kirakta, egy mukkot sem szólt, pedig körbe vették szerencsétlenekkel gazdagon, s a Raiders meg buzizott az egyébként megérdemelt top gázsiján, mint liga top5-10 védő. Ezeknek a srácoknak nem kis egója van mellesleg, s ha igaz, hogy Gruden nem feltétlen volt vele nagy haver, akkor már a játékos álláspontja is értendő, nem mellesleg, hogy itt ugye az ügynökök szerepe jelentős, ők végzik a munkát, s azok a csávók meg a lóvéből élnek szintén, s nem vetne jó fényt rájuk, ha 4-5 millióval kisebb szerződést tudnak kicsikarni. A csapat megy Vegasba, ott gondolom nagyobb adók is vannak. Sok tényezős ez.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Reggie McKenzie on perception Raiders won't pay top dollar to keep their best players: `We will pay top dollar. We couldn't get around giving Khalil want he wanted. We will pay top dollar to our top players. We just could not get it worked out with Khalil.'

Ez azért fejvakarós...

Ez a Mack deal arányaiban nem visz el többet a Bears sapijából, mint anno Watt-é a Texans-éból vagy Miller a Denver-éből...ennyi úgy ítélték nem fér bele top D pénz Carr mellé... meglássuk mi lesz Cooper vagy a lejáró szerződésű emberek pénzével...meg persze, hogy kiket hozunk a pickekkel.


Amúgy a keretünk nem lett végül erősebb a tavalyinál, így meglátjuk mennyit is ér az edzőcsere valójában...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én szívesebben látok olyan játékosokat a csapatnál, akik pl. posztot váltanak és szerződést módosítanak, mert a csapatnak úgy jobb lesz, vagy mondjuk visszatérnek a "nyugdíjból", hogy a szülővárosuk csapatában játszanak.

Ha Mack maradni akart volna, akkor aláírja a kapott ajánlatot - lehet, hogy nem lett volna a legjobban fizetett védő, de kiemelkedő pénzt kapott volna, ebben biztos vagyok -, vagy játszik a meglévő szerződésével és végre egy hatékony rendszerben megmutatja, hogy tényleg rekordpénzt érdemel és talán jövőre megkapja.

Egyszer talán majd kiderül, mi zajlott a háttérben, de nekem az jött le, hogy Mack pénzt akar, nem pedig játszani, vagy legalábbis nem itt.
Remélem, hogy megtalálja a számítását Chicago-ban.
bmg
Tökéletesen egyetértek! 😊
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én szívesebben látok olyan játékosokat a csapatnál, akik pl. posztot váltanak és szerződést módosítanak, mert a csapatnak úgy jobb lesz, vagy mondjuk visszatérnek a "nyugdíjból", hogy a szülővárosuk csapatában játszanak.

Ha Mack maradni akart volna, akkor aláírja a kapott ajánlatot - lehet, hogy nem lett volna a legjobban fizetett védő, de kiemelkedő pénzt kapott volna, ebben biztos vagyok -, vagy játszik a meglévő szerződésével és végre egy hatékony rendszerben megmutatja, hogy tényleg rekordpénzt érdemel és talán jövőre megkapja.

Egyszer talán majd kiderül, mi zajlott a háttérben, de nekem az jött le, hogy Mack pénzt akar, nem pedig játszani, vagy legalábbis nem itt.
Remélem, hogy megtalálja a számítását Chicago-ban.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
 fuzovelkifele.com/2018/09/breaking-mack-maris-hosszabbitott-a-bearsszel/
steelwolf
“Nem akart menni” meg “aláírta volna”. Szagértőnket hallották.

90 mio garantál egy non-qb játékosnak. Elképesztő.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Edwards, Cowser, Kirkland, Victor, McDonald is lapát. Pineiro, Warren IR. Vanderdoes PUP.

choose life
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 fuzovelkifele.com/2018/09/breaking-mack-maris-hosszabbitott-a-bearsszel/
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Wyatt, jogos amit irsz. De mi lett volna, ha Hightower helyett egy kozepes LB van ott a Falcons elleni SB-n? FG-t rúgnak és elveszti a Pats? azon felül, hogy jók a statok, itt kellenek a klasszis emberek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jajajaja, Von Miller, persze, persze, persze, hiszen bajnok lett, úgyhogy akkor biztosan ő adott akkorát az amúgy közepes védelemnek, hogy miatta bajnok lett.

Hány klasszis volt abban az évben a denveri védelemben? Csak az igazán klasszisokat nézzük arra az évre

Derek Wolfe, Malik Jackson, DeMarcus Ware, Aqib Talib, Chris Harris Jr., és akkor ott volt még az LB-sorban Brandon Marshall, Danny Trevathan, de a safetyk sem voltak éppen gyengék (T. J. Ward, Darian Stewart). Megjegyzem a nagy Von Millerrel együtt a csapat nyert 14 meccset. Mármint a két év alatt. Óriási impact a csapatnak.

Mack is bármelyik védelmet ugyanígy szépen fel tudja húzni, mint pl az oaklandit, hiszen évek óta elit a Raiders-védelem.

De ne vegyük el, ami az övé, hiszen az tény, hogy vele folyamatosan előrébb lépett a csapat, mind a kapott pontokban, mind a helyezésben, más kérdés, hogy ez négy év alatt is egy nagyon kedvesen nézve átlag alatti védelemhez volt elég.

2017: 373 pont (20., ez végül is kilenccel kevesebb, mint Von Milleréké Denverben)
2016: 385 pont (20.)
2015: 399 pont (22.)
2014: 452 pont (32.)

Nem mondom, hogy nem érdemli meg a pénzét, és hogy nem tartottam volna meg (én simán hosszabbítottam volna vele, ha valóban nem a pénz a gond), de azért azt se feltétlenül állítsuk, hogy akkora hatása lenne egy csapatra, hiszen négy éve alatt egyszer sem volt még csak átlagos sem a védelem. Persze, ebben mindenki hibás, de én simán el tudom azt is fogadni, hogy a csapat úgy érzi, hogy ezt az átlag alatti teljesítményt úgy is tudja hozni, hogy közben kifizet egy valóban elit pass rushernek évi 23 milliót.

Jogos a kérdés, hogy ha őt sem fizeted meg, akkor viszont kit, és tény, hogy Amarinak kevésbé jó szívvel adnék jövőre nagy dellát, mint Macknek ezt a pénzt, de ez most más kérdés.

A csapat számára nem biztos, hogy az a célravezető, ha azt látják a játékosok, hogy oké, bár a csapatnál kellett volna lennem igazából, az egész holt szezont kihagytam, holdoutolok, úgyis meg leszek fizetve a végén, ha itt nem, akkor máshol. Én tuti nem jövök ki rosszul, mert legfeljebb az edzőtábor helyetti faszverés után a nagy lóvéval jövök vissza kezdőnek, vagy elmegyek valahova. Ettől még nem kell rossz hangulatnak lenni az öltözőben akkor sem, ha hosszabbít és marad, nálunk is volt holdout, Mankins a fél szezont kihagyta, megkapta a nagy pénzét, a játékosok örültek neki meg minden. Mondjuk kibasztunk egy LG-re ennyi pénzt, az nekem már más kérdés, de nem követték olyan túl sokan (aki meg igen, az el lett cserélve Clevelandbe vagy máshova 😀)

De ezt is el tudom fogadni, itt szerintem nincs fekete vagy fehér (jó helyre írom), ha nem volt realitása a maradásnak, akkor nem rossz azért ez az ellenérték.

Az meg nálam nem feltétlenül baj, ha egy coach/GM kicsit keményebb kezű, és nem az van az öltözőn belül, amit a játékosok akarnak. Ha tényleg kezelhetetlenné vált a helyzet, és Gruden tekintélye és jövője is veszélybe került volna a maradásnál, akkor el tudom fogadni, hogy nem volt maradás. Lehet azt nézni, hogy majd a játékosok úgy reagálnak, hogy hát itt még Macket sem fizették meg, akkor megyek a faszba. Vagy lehet úgy is nézni, hogy itt még Mack sem csinálhatott meg mindent, és nem lesz Seattle a sztori vége 😉

(ja amúgy meg felvetették többen több helyre, az 5. éves opciónak minden bizonnyal annyi lesz az új tárgyalásoknál, mert már most sem veszik figyelembe a csapatokon kívül ezeket a klasszisok. Az, hogy a csapatnak lehetősége van rá, hogy hosszabbítson korábban, nem egyenlő azzal, hogy kötelezettsége lenne, viszont az ötödik éves opciót egyoldalúan lehívhatná a csapat az újoncszerződésbe foglaltak szerint, ehhez képest most már ott tartunk, ha erre sor kerül, akkor kész, cseréljetek el a picsába)

És akkor azt tényleg hagyjuk, hogy Watt, aki tényleg kb liga MVP teljesítményt tolt, lemaradt a rájátszásról a Houstonnal 2014-ben. Pedig annál tényleg nem tehet többet egy védő, mint ő akkor
Te nem leszel boldog Philly fan-ként sem. 😉
FinoDaLungovillagio
Főleg, hogy Colts fan. De sebaj, úgy látom fiatal vagy még itt 😉 😛
dande
Úgy van, nem vagyok itt régóta, de attól még a neve mellett az Eagles logója virít 😏
FinoDaLungovillagio
Mert egy bandwagoner köcsög. Amúgy patses a homi, csak nem meri bevallani


Lol

Bills get back a fifth-round pick from the Oakland Raiders for A.J. McCarron, per source.  t.co/bKlNE8viQx
Rolni
Ezen meg tényleg nem értem, mi a probléma. Hetek óta mást sem látok itt, minthogy még véletlenül sincs tartaléknak sem nevezhető második irányító Carr mögött, most szereztetek egyet, az 5. kör lókuki érte, és McCarron azért erre a szerepkörre teljesen vállalható opció. Én Raiders-szurkolóként egyáltalán nem bánnám

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/39887420_259367988042857_4646654181862539264_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=105&cb=51254e2e-4fc41369&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=OpZDwbg91B4Q7kNvgHJy9ie&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYCfdDMmHO60g1utdEjUQ08Gzy_NPlBb_bsLpyCedYVYfQ&oe=671226EE
Sports Blog Nation on Instagram: "Today the Raiders have: - traded away Khalil Mack - traded for AJ McCarron"
3,897 likes, 88 comments - sbnation on September 1, 2018: "Today the Raiders have: - traded away Khalil Mack - traded for AJ McCarron".