Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Jött az LT Bushrod is 1 évre. Ha a februári vállműtétéből felépül backupnak elmegy. Bár elég pocsék szezonokon van túl.
danyly
Beprobalhatjuk G poszton hátha újjá születik, ha más nem egy korrekt backup T.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
2 nao alatt a 2. ex-jaguár O-linemant igazoltátok Jaques McClendon személyében. Ő valamivel rosszabb mint Sam Young.
iktriad
McClendon nem innen ment oda az 53-ra vágás után?

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Maxwell és Kiko szerződése is át lett dolgozva.

Maxwell 2év $17 million in salary, but $13.5 million guaranteed. 2017-ben 1,5millióval kevesebbet kap mint eredetileg cserébe több a garantált.
Alonso 2év 2,5millió évente. Hosszabbított egy évet cserébe emeltük a fizut.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Andersonnal remélem nem járunk úgy mint Morenoval ( persze ha sikerül elhozni CJ-ét).

Én speciel nagyon sajnálom Millert, de én is úgy tartom hogy egy jó fal mögött bárki jó fut. Csak az a bibi, hogy nincs jó falunk. Az hogy hoztunk megint 3 töltelék játékost, még nem vagyunk kisegítve.

Mindig a DL-ben variálgatunk, pedig az a részleg még stabilnak is mondható a többihez képest.

Normális corner nincs a csapatnál. Maxwell nálam fekete ló. Bár inkább váljon be.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jött az LT Bushrod is 1 évre. Ha a februári vállműtétéből felépül backupnak elmegy. Bár elég pocsék szezonokon van túl.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
2 nao alatt a 2. ex-jaguár O-linemant igazoltátok Jaques McClendon személyében. Ő valamivel rosszabb mint Sam Young.
iktriad
Kiváncsi vagyok, ki éli meg ebből a sok igazolásból az első meccsnapot.

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 nao alatt a 2. ex-jaguár O-linemant igazoltátok Jaques McClendon személyében. Ő valamivel rosszabb mint Sam Young.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
CJ Anderson elé toltunk egy 4 évest.. Broncosnak 5 napja van matchelni. Félek, hogy fogják, pedig ő nagyon stimmelne. Ismerik egymást Gase-el.. kemény srác. 😊 Ha nem matchelik akkor sincs draft kompenzáció.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Grimest állítólag a neje gázos viselkedése miatt néhány GM nem hajlandó leigazolni. Vajon erre gondolnak?

 twitter.com/iHeartMiko/status/707965379579138048

Ő is rájött mire jó a twitter: oszd meg a világgal milyen sokat fingasz!
gyeek
Az a nagyjából 20twitter üzenet amiben ecseteli Miko, hogy a Dolphinsnál bekaphatja mindenki, meg hogy ha ő nem lett volna Grimes senki nem lenne, és hogy senki nem hajlandó az ő szemszögéből nézni az egészet.. meg mennyire igaza van.. Tannehill akkor is gyökér... Meg az hogy milliókat bukik Grimes nem miatta van, hanem mert a Phins hálátlan sz.r.

Imádom Grimes játékát.. ezután is szurkolok neki akárhova kerül.. de a nejét cutolnunk kellett és pont. 😊 Férje kihagyott egy kötelező megjelenést a pro bowlon ezért nem volt eligible az MVP címre, azért mert ő félt a fogorvosnál egyedül.. az egész nfl kapja be mert ellopták Grimes-tól a címet.. Aztán lecsukatja magát egy meccs előtt, 3 rendőr teperi le, ő meg vísit káromkodik mint aki keménydrogon van... Olyanokat ír, tudta előre, hogy kikapunk mert Tannehill 2minute drill-en egy komplett passzt nem csinált. Mikor ideigazolt Grimes tudta, hogy a QB bűzlik, de magában tartotta, hogy Grimes tudjon lelkesedni a csapatért. 😊 Omar Kelly-vel csinált valami retard rádió showt, állandóan celebkedik. Csoda, hogy ez a baggage nem kell egyes csapatoknak? 😊
Csabee13
Gyönyörű lajstrom! Ami még szemetszúrt, hogy azért sajnáltatja magát és a kölkét, mert a gyereknek rossz napja volt a suliban miután rájött többé nem Delfin. Tragikus sorsú nő. 😕

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Grimest állítólag a neje gázos viselkedése miatt néhány GM nem hajlandó leigazolni. Vajon erre gondolnak?

 twitter.com/iHeartMiko/status/707965379579138048

Ő is rájött mire jó a twitter: oszd meg a világgal milyen sokat fingasz!
gyeek
Az a nagyjából 20twitter üzenet amiben ecseteli Miko, hogy a Dolphinsnál bekaphatja mindenki, meg hogy ha ő nem lett volna Grimes senki nem lenne, és hogy senki nem hajlandó az ő szemszögéből nézni az egészet.. meg mennyire igaza van.. Tannehill akkor is gyökér... Meg az hogy milliókat bukik Grimes nem miatta van, hanem mert a Phins hálátlan sz.r.

Imádom Grimes játékát.. ezután is szurkolok neki akárhova kerül.. de a nejét cutolnunk kellett és pont. 😊 Férje kihagyott egy kötelező megjelenést a pro bowlon ezért nem volt eligible az MVP címre, azért mert ő félt a fogorvosnál egyedül.. az egész nfl kapja be mert ellopták Grimes-tól a címet.. Aztán lecsukatja magát egy meccs előtt, 3 rendőr teperi le, ő meg vísit káromkodik mint aki keménydrogon van... Olyanokat ír, tudta előre, hogy kikapunk mert Tannehill 2minute drill-en egy komplett passzt nem csinált. Mikor ideigazolt Grimes tudta, hogy a QB bűzlik, de magában tartotta, hogy Grimes tudjon lelkesedni a csapatért. 😊 Omar Kelly-vel csinált valami retard rádió showt, állandóan celebkedik. Csoda, hogy ez a baggage nem kell egyes csapatoknak? 😊
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
ha Modern Talkingot kell hallgatnia egész edzésen és rózsaszín tütüben ugráltatják
Paradoxon_MIA
Érzi, hogy nincs veszély, Incognito már lelépett.
Vito
Hát, Suh meg is érdemelné, ha Incognitó őt is beültetné a bullying hintába. Az elmúlt idény alapján amúgy is megvan a véleményem róla, de ha hagyná magát ugráltatni, akkor aztán... elküldeném egy női soccer csapatba 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Grimest állítólag a neje gázos viselkedése miatt néhány GM nem hajlandó leigazolni. Vajon erre gondolnak?

 twitter.com/iHeartMiko/status/707965379579138048

Ő is rájött mire jó a twitter: oszd meg a világgal milyen sokat fingasz!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
ha Modern Talkingot kell hallgatnia egész edzésen és rózsaszín tütüben ugráltatják
Paradoxon_MIA
Érzi, hogy nincs veszély, Incognito már lelépett.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/707946711650533377
empty taxi
Ayers idevaló, a kérdés mennyit szeretne. Semmivel nem rosszabb mint Vernon, fegyelmezetteb, és valószínűleg olcsóbb is. A helyet megcsináltuk egy drágább FA-nak, de nem jott senki a pletykáltak közül. Nagyon örülnék ha itt kötne ki.

Más: Vagy Stills lesz jobban bevonva jövőre, vagy azon sem lepődnék meg ha második körben jönne egy elkapó. Jennings cut. Matthews nem várta meg, hogy idén lehetőséget kapjon. Nem nagyon maradt depth, es Parker is inkább ígéret eddig mint igazi No.1 WR.
Geeri
Hát azért Parker a szezon végére mikor is felküldtük végre a pályára megmutatta, hogy miért is lett ő első körös.. 12. héten kezdett el játszani.. közel 500yd 3td. Tannehill legszebb TD passzát ő kapta el. Harcol a lasztiért, nem egy drop machine, iszonyat potenciál van a srácban.


Nyugodtság van, James-Michael Johnson is marad még 1 évet.
empty taxi
Hát hogy őszinte legyek, kb úgy vagyok vele, hogy "ammeg ki?"
Csabee13
Ironizáltam, ezek szerint nem jött át.
empty taxi
Igazából átjött. Csak azt nem értettem min ironizálsz? 😊 Azért nincs ekkora exodus nálunk.
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/707946711650533377
empty taxi
Ayers idevaló, a kérdés mennyit szeretne. Semmivel nem rosszabb mint Vernon, fegyelmezetteb, és valószínűleg olcsóbb is. A helyet megcsináltuk egy drágább FA-nak, de nem jott senki a pletykáltak közül. Nagyon örülnék ha itt kötne ki.

Más: Vagy Stills lesz jobban bevonva jövőre, vagy azon sem lepődnék meg ha második körben jönne egy elkapó. Jennings cut. Matthews nem várta meg, hogy idén lehetőséget kapjon. Nem nagyon maradt depth, es Parker is inkább ígéret eddig mint igazi No.1 WR.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/707946711650533377


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nyugodtság van, James-Michael Johnson is marad még 1 évet.
empty taxi
Hát hogy őszinte legyek, kb úgy vagyok vele, hogy "ammeg ki?"
Csabee13
Ironizáltam, ezek szerint nem jött át.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nyugodtság van, James-Michael Johnson is marad még 1 évet.
empty taxi
Hát hogy őszinte legyek, kb úgy vagyok vele, hogy "ammeg ki?"
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nyugodtság van, James-Michael Johnson is marad még 1 évet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Vernon-ért is k sok az a pénz, ennyiért persze, hogy nem kell, ahogy Suh-ért is soknak érzem. De hogy az alábbi felvetésedre reagáljak, akkor igen, inkább Vernon, mint Suh - utóbbi nekem k nagy csalódás az első évében.

És persze, Suh teljesítményét meg alulmotiváltságát rá lehet fogni a volt vezetésre, de ennyi pénzért ha Modern Talkingot kell hallgatnia egész edzésen és rózsaszín tütüben ugráltatják, akkor is úgy menjen fel a pályára meccsnapon, hogy ő ma QB vért iszik és kész 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Vernon meg is pattant - de legalább most nem egy divizióbeli csapathoz igazolt. Amúgy ezt a döntést pontosan nem értem, mert a Giants mondhatni manapság nem sokkal acélosabb nálunk.

Még egy értetlenkedő kérdés a hozzáértőkhöz címezve:
az, hogy ennyi elég kellemes kvalitású játékost elengedünk szerintetek jogos/értelmes lépés? Mert eddig sem voltunk PO kontenderek, de pont azok a nevek lettek lehúzva a stáblisátról, akik nagyban hozzátettek a tavalyi szerepléshez valamit. Vagy a "nekünk már úgyis mindegy, rosszabb nem sokkal lesz, de legalább nem drága" elv alapján hozzák ezeket a döntéseket?
Paradoxon_MIA
Hát nem gyűrűért ment New Yorkba, hanem pénzt keresni...85 millió dollár? Szerintem nem ér annyit, de ők tudják.

Másik kérdésedre válaszolva, persze hogy nem jogos ilyen játékosokat elengedni, de vagy egy ilyet megtart a csapat nagy pénzért és lesz 3-4 lyuk a keretben, vagy ezeket elengedi és hoz olyat, akit ki tud fizetni. Egyébként sem volt sok helyünk a cap alatt, és amíg Suh itt van ez nem is fog megváltozni.
Gondnok
Persze, ez megint egy irreális összeg Vernonért - most én elsősorban összegtől függően kérdeztem. Hogy mi a stratégia abban, hogy azokat mindig elengedjük/elcseréljük ropiért, akik húzzák a csapatot. Tudom, hogy mindig jön más, sok a lelkes újonc, stb. De valahol ez nem szolgálja a csapategységet, a csapat érdekeit. Senki nem jön ide, mert ha jól teljesít, akkor nem akarjuk megfizetni.
Suh-ról ne beszéljünk 😀, ennyi énzért ekkora fűcsomót beszerezni... Amikor tervezték, hogy jön, örültem némileg, mert reménykedtem a QB terrorban (amúgy nem bírom a fejét, btw). Erre semmit nem csinál, csak felmarkolja a raklap pénzt.
Paradoxon_MIA
Hát azért Vernonra az mondani, hogy húzóember túlzás.. Reshad Jones, Wake húzóemberek.. Clay az volt, de azt a szerepkört Landryvel pótolták (nem posztra gondolok), és azért rengeteg fiatal van a csapatnál akikben látni fantáziát. Miller -hez közelebb áll ez a jelző.

Vernon esetében sokkal inkább a potenciál volt ami meglökte az árat. De JJ Watt magasságokba az életben nem fog felnőni. Most ahogy olvasom a hsz-ed, úgy gondolod inkább Vernon 17/évért, mint Suh 19/évért?
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
a potolhatatlan huzoitok nincsenek elengedve. Bar nem sok van teny. 😀 Az ilyen vernont siman lehet potolni olcsobban. Foleg, hogy neki is jobban ment ha Wake volt a masik oldalon.

Clay sem potolhatatlan, bar eleg hulyen lett potolva.

több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Vernon meg is pattant - de legalább most nem egy divizióbeli csapathoz igazolt. Amúgy ezt a döntést pontosan nem értem, mert a Giants mondhatni manapság nem sokkal acélosabb nálunk.

Még egy értetlenkedő kérdés a hozzáértőkhöz címezve:
az, hogy ennyi elég kellemes kvalitású játékost elengedünk szerintetek jogos/értelmes lépés? Mert eddig sem voltunk PO kontenderek, de pont azok a nevek lettek lehúzva a stáblisátról, akik nagyban hozzátettek a tavalyi szerepléshez valamit. Vagy a "nekünk már úgyis mindegy, rosszabb nem sokkal lesz, de legalább nem drága" elv alapján hozzák ezeket a döntéseket?
Paradoxon_MIA
Hát nem gyűrűért ment New Yorkba, hanem pénzt keresni...85 millió dollár? Szerintem nem ér annyit, de ők tudják.

Másik kérdésedre válaszolva, persze hogy nem jogos ilyen játékosokat elengedni, de vagy egy ilyet megtart a csapat nagy pénzért és lesz 3-4 lyuk a keretben, vagy ezeket elengedi és hoz olyat, akit ki tud fizetni. Egyébként sem volt sok helyünk a cap alatt, és amíg Suh itt van ez nem is fog megváltozni.
Gondnok
Persze, ez megint egy irreális összeg Vernonért - most én elsősorban összegtől függően kérdeztem. Hogy mi a stratégia abban, hogy azokat mindig elengedjük/elcseréljük ropiért, akik húzzák a csapatot. Tudom, hogy mindig jön más, sok a lelkes újonc, stb. De valahol ez nem szolgálja a csapategységet, a csapat érdekeit. Senki nem jön ide, mert ha jól teljesít, akkor nem akarjuk megfizetni.
Suh-ról ne beszéljünk 😀, ennyi énzért ekkora fűcsomót beszerezni... Amikor tervezték, hogy jön, örültem némileg, mert reménykedtem a QB terrorban (amúgy nem bírom a fejét, btw). Erre semmit nem csinál, csak felmarkolja a raklap pénzt.

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Azért az az évi 17 millió karcol b+. Többet keres évente, mint JJ Watt.. Suh után a legjobban kereső védő falember. Hát nézem pár éve amit nyújt, számítottam komoly pénzre de ez csúnya. Ha az éves fizut nézzük konkrétan a második legjobban fizetett védő lett.. Ha minket ekéztek Suh-ért.. akkor ez mi?

Miller várható volt sajnos.. De JTrain-ben reménykedem, vagy egy Moreno szerű igazolásban sérülés nélkül. 😊

Matthews Titans.. Mariota kapott egy megbízható No.2-3 wr-t. Kár, hogy nálunk nem volt neki hely.

Shelby -ért nagy kár.. megbízható iparos, megérdemelte azt a pénzt.
több mint 8 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Vernon 85 milliója vicc ha ennyiért megtartjuk fel is idegesítettem volna magam. Ügyes srác de nem ennyire. Nyilván megpróbáltuk megtartani de ilyen fizetési igénnyel nem volt realitása h marad.

Miller meg. Én bírtam de sose használtuk ki. Futó poszton elboldogul bárki ha a fal normális