Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb Jaguár nálunk.
Dolphins Sign DE Andre Branch

Branch has played in 51 games and made 12 starts. He has totaled 90 tackles (69 solo), 14 sacks, 11 passes defensed, five forced fumbles and three fumble recoveries.
RunRickyRun
1 évre jó lesz.
danyly
Lemaradt a talán. Windmill önmagában sajnos egy nagy nulla. Abban jó, ha valaki más által előidézett szitukban begyűjtse a sacket.
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Tudom, nem sokat jelent ez, de ismét zseniálisnak lettünk titulálva az NFL.com FA értékelésén: D+ 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
shaq lawson. Ha még bent lesz. De szerintem nem tradeltetek volna ki top 10 -ből ha DE-t akarna hozni a vezetőség mindenáron.

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Újabb Jaguár nálunk.
Dolphins Sign DE Andre Branch

Branch has played in 51 games and made 12 starts. He has totaled 90 tackles (69 solo), 14 sacks, 11 passes defensed, five forced fumbles and three fumble recoveries.
RunRickyRun
1 évre jó lesz. Utána majd kiderül mi lesz vele. Teljesítményfüggő.

Érdemes első körben DE hozni? Most ettől függetlenül.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Újabb Jaguár nálunk.
Dolphins Sign DE Andre Branch

Branch has played in 51 games and made 12 starts. He has totaled 90 tackles (69 solo), 14 sacks, 11 passes defensed, five forced fumbles and three fumble recoveries.

Szerkesztette: RunRickyRun

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez sem rossz:
Michigan State QB Connor Cook has private workouts scheduled with the Cowboys and Dolphins.
Azért őt 2-3. körben lehet várni. Nem hinném, hogy rárepülnék. Bár az alant látható tweet ad némi aggodalmat.

Mike Tannenbaum's last draft with #Jets:

 kepfeltoltes.hu/160316/985193453N_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Spence is járt nálunk, de inkább a Titans ajánlatát fogadta el (1 év, 2.5 millió $).
danyly
Na tippelgess a 2012-es draft classból ki az egyetlen aki még nálunk van... Phillbin éra első draftja 😊 😊 Nem a Jetsnél végzett munkája alapján fogom megítélni hanem, hogy jövőre ilyenkor milyen lesz itt a légkőr. De inkább azután éven. Épít vagy Ireland 2.0.
Csabee13
Az a draft class nekünk nagy hullámvölgy. Voltak benne nagyon jók (akik nincsenek már itt), és vannak benne nagy bust játékosok.

Tanne a Jertsnél szerul végezte a GM munkát, ami nálunk is egyelőre gyengének tűnik. Adhatunk neki pár évet, hogy beérjen amit művelt, de nem biztos hogy pozitív szájízzel tesszük meg ezt a nyilatkozatot. Természetes ne legyen igazam, de én személy szerint ki nem állhatom a csávót.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ez sem rossz:
Michigan State QB Connor Cook has private workouts scheduled with the Cowboys and Dolphins.
Azért őt 2-3. körben lehet várni. Nem hinném, hogy rárepülnék. Bár az alant látható tweet ad némi aggodalmat.

Mike Tannenbaum's last draft with #Jets:

 kepfeltoltes.hu/160316/985193453N_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Spence is járt nálunk, de inkább a Titans ajánlatát fogadta el (1 év, 2.5 millió $).
danyly
Na tippelgess a 2012-es draft classból ki az egyetlen aki még nálunk van... Phillbin éra első draftja 😊 😊 Nem a Jetsnél végzett munkája alapján fogom megítélni hanem, hogy jövőre ilyenkor milyen lesz itt a légkőr. De inkább azután éven. Épít vagy Ireland 2.0.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez sem rossz:
Michigan State QB Connor Cook has private workouts scheduled with the Cowboys and Dolphins.
Azért őt 2-3. körben lehet várni. Nem hinném, hogy rárepülnék. Bár az alant látható tweet ad némi aggodalmat.

Mike Tannenbaum's last draft with #Jets:

 kepfeltoltes.hu/160316/985193453N_vtelen2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Spence is járt nálunk, de inkább a Titans ajánlatát fogadta el (1 év, 2.5 millió $).

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
CJ Anderson marad A Broncosnál.
RunRickyRun
Nem (itteni idő szerint) 10 órára volt a határidő? De persze nem kellett várni addig. Sok helyen meg már beírták, mint Miami játékos. Elkapkodták a dolgot.
FA lesz ebből RB poszton + drafton is hozunk szerintem, de csak középső körben.
danyly
Nem nagyon vannak már értelmes szabadügynökök szerintem. Leginkább Ajayiban kell bízni, meg esetleg a draftban.
Geeri
Van még egy-két RB az FA piacon, de ilyen-olyan okok miatt nem megoldások (főleg nem hosszútávú célból).

Foster is öregecske + hisztis és sokat hiányzott az utóbbi években. Talán egy jó év még lehet benne. Bár vicces lenne, mivel nyilvánvalóan Millert azért vitték el, hogy helyettesítse Fostert. 😊 Morris meg nem tud elkapni, és a teljesítménye fokozatosan romlik rookie éve óta. Blount nem könnyű eset, de ő is inkább kifelé megy (de szerintem Belichicket ismerve olcsó vissza szerzik).

Hillmannel nem tudom mi a helyzet, hányadán áll vele a Denver. Mert most, hogy Anderson maradt, lehet Hillman elmehetne. Fiatal, jó kis futó és azért az előző évben szépen teljesített.

A draft nem túl mély RB téren, de szerintem is simán ki lehet fogni egy jó játékost a középső körök valamelyikében. Bár Ajayi azért lett draftolva, hogy majd ő esetlegesen az első RB lesz, de nem tudom bele kalkulálták-e Miller elvesztését.

De összességében más posztok feltöltése draftról szerintem fontosabb (CB, DE, OG, RB, LB). Kb. ilyen sorrendben is. Bár en egy safetyvel is megpróbálkoznék hátsó körökben.

Dion Jordan eltiltáse is letelik április végén. Róla is dönteni kell. Wake 34 éves (lejár a szerződése), Mario Williams 31 éves és költséges (meg nem is tudni mit lehet tőle várni). Jordan 26 éves, még lehet benne, de teljesen kiszámíthatatlan. Nem nagyon lehet rá alapozni. Április végén szerintem cut lesz ebből. Mehet a Phillybe. 😊
danyly
Dion Jordan akkor lenne sikeres pass rusher, ha az ellenfél irányítójára egy zsák füvet raknak.
Mivel ez lehetetlen ezért kétlem, hogy valaha is impact játékos lehet. Tipikus bust.

Philly helyett mar 49ers ő is Kelly Magic embere
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
After missing out on CJ Anderson, Dolphins moving in on another CJ: former Cards' RB Chris Johnson, who's visiting Miami today, per source.
RunRickyRun
Jajj ezt ne... CJ0,5K

Szerkesztette: Csabee13
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
After missing out on CJ Anderson, Dolphins moving in on another CJ: former Cards' RB Chris Johnson, who's visiting Miami today, per source.

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
CJ Anderson marad A Broncosnál.
RunRickyRun
Nem (itteni idő szerint) 10 órára volt a határidő? De persze nem kellett várni addig. Sok helyen meg már beírták, mint Miami játékos. Elkapkodták a dolgot.
FA lesz ebből RB poszton + drafton is hozunk szerintem, de csak középső körben.
danyly
Nem nagyon vannak már értelmes szabadügynökök szerintem. Leginkább Ajayiban kell bízni, meg esetleg a draftban.
Geeri
Van még egy-két RB az FA piacon, de ilyen-olyan okok miatt nem megoldások (főleg nem hosszútávú célból).

Foster is öregecske + hisztis és sokat hiányzott az utóbbi években. Talán egy jó év még lehet benne. Bár vicces lenne, mivel nyilvánvalóan Millert azért vitték el, hogy helyettesítse Fostert. 😊 Morris meg nem tud elkapni, és a teljesítménye fokozatosan romlik rookie éve óta. Blount nem könnyű eset, de ő is inkább kifelé megy (de szerintem Belichicket ismerve olcsó vissza szerzik).

Hillmannel nem tudom mi a helyzet, hányadán áll vele a Denver. Mert most, hogy Anderson maradt, lehet Hillman elmehetne. Fiatal, jó kis futó és azért az előző évben szépen teljesített.

A draft nem túl mély RB téren, de szerintem is simán ki lehet fogni egy jó játékost a középső körök valamelyikében. Bár Ajayi azért lett draftolva, hogy majd ő esetlegesen az első RB lesz, de nem tudom bele kalkulálták-e Miller elvesztését.

De összességében más posztok feltöltése draftról szerintem fontosabb (CB, DE, OG, RB, LB). Kb. ilyen sorrendben is. Bár en egy safetyvel is megpróbálkoznék hátsó körökben.

Dion Jordan eltiltáse is letelik április végén. Róla is dönteni kell. Wake 34 éves (lejár a szerződése), Mario Williams 31 éves és költséges (meg nem is tudni mit lehet tőle várni). Jordan 26 éves, még lehet benne, de teljesen kiszámíthatatlan. Nem nagyon lehet rá alapozni. Április végén szerintem cut lesz ebből. Mehet a Phillybe. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
CJ Anderson marad A Broncosnál.
RunRickyRun
Nem (itteni idő szerint) 10 órára volt a határidő? De persze nem kellett várni addig. Sok helyen meg már beírták, mint Miami játékos. Elkapkodták a dolgot.
FA lesz ebből RB poszton + drafton is hozunk szerintem, de csak középső körben.
danyly
Nem nagyon vannak már értelmes szabadügynökök szerintem. Leginkább Ajayiban kell bízni, meg esetleg a draftban.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Moore resign. 2év 3,5millió.
Csabee13
Pedig volt olyan sejtésem, hogy most elmegy. De jó itt neki. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Moore resign. 2év 3,5millió.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
CJ Anderson marad A Broncosnál.
RunRickyRun
Nem (itteni idő szerint) 10 órára volt a határidő? De persze nem kellett várni addig. Sok helyen meg már beírták, mint Miami játékos. Elkapkodták a dolgot.
FA lesz ebből RB poszton + drafton is hozunk szerintem, de csak középső körben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
CJ Anderson marad A Broncosnál.

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Az ilyen jellegű kinyilatkoztatások bejöttek már valaha? 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/b6xgobqueiefoj7ooin5
Tannenbaum: '16 'Fins would beat crap out of '15 'Fins
Mike Tannenbaum likes the new additions he's made to the Miami Dolphins roster. The team's football czar said he believes this year's team would beat the crap out of last year's squad.


Ha a duma (is) számítana, de sok gyűrűnk lenne már...

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Clemons úgy gondolta, itt minden jött-ment ex-jaguárnak adnak szerződést. Tévedett, nem kapott.
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Hát azért Vernonra az mondani, hogy húzóember túlzás.. Reshad Jones, Wake húzóemberek.. Clay az volt, de azt a szerepkört Landryvel pótolták (nem posztra gondolok), és azért rengeteg fiatal van a csapatnál akikben látni fantáziát. Miller -hez közelebb áll ez a jelző.
Csabee13
mattehwa-t sajnálom. nagyon sokat dolgozott, azért, hogy elérje ezt a szintet. miller-t nem bánom, az angolra nagyon kíváncsi vagyok. landry-t remélem megpumpáljuk szerződéssel. számomra ő a franchise arc, és nem tannehill)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 nao alatt a 2. ex-jaguár O-linemant igazoltátok Jaques McClendon személyében. Ő valamivel rosszabb mint Sam Young.
iktriad
McClendon nem innen ment oda az 53-ra vágás után?
Geeri
De azt hiszem igen. 😊
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 157 — Stromfeld Aurél fan
Grimest állítólag a neje gázos viselkedése miatt néhány GM nem hajlandó leigazolni. Vajon erre gondolnak?

 twitter.com/iHeartMiko/status/707965379579138048

Ő is rájött mire jó a twitter: oszd meg a világgal milyen sokat fingasz!
gyeek
Az a nagyjából 20twitter üzenet amiben ecseteli Miko, hogy a Dolphinsnál bekaphatja mindenki, meg hogy ha ő nem lett volna Grimes senki nem lenne, és hogy senki nem hajlandó az ő szemszögéből nézni az egészet.. meg mennyire igaza van.. Tannehill akkor is gyökér... Meg az hogy milliókat bukik Grimes nem miatta van, hanem mert a Phins hálátlan sz.r.

Imádom Grimes játékát.. ezután is szurkolok neki akárhova kerül.. de a nejét cutolnunk kellett és pont. 😊 Férje kihagyott egy kötelező megjelenést a pro bowlon ezért nem volt eligible az MVP címre, azért mert ő félt a fogorvosnál egyedül.. az egész nfl kapja be mert ellopták Grimes-tól a címet.. Aztán lecsukatja magát egy meccs előtt, 3 rendőr teperi le, ő meg vísit káromkodik mint aki keménydrogon van... Olyanokat ír, tudta előre, hogy kikapunk mert Tannehill 2minute drill-en egy komplett passzt nem csinált. Mikor ideigazolt Grimes tudta, hogy a QB bűzlik, de magában tartotta, hogy Grimes tudjon lelkesedni a csapatért. 😊 Omar Kelly-vel csinált valami retard rádió showt, állandóan celebkedik. Csoda, hogy ez a baggage nem kell egyes csapatoknak? 😊
Csabee13
Grimes megcsörgethette volna Ray Rice-t, ő az ilyen ügyek Mr Wolf-ja.
mukijoe
Csak hogy tovább pörögjön a történet.. Grimes a Tampához igazolt... Miko Twitter accountja ezzel egy időben megszűnt. Trololol
Csabee13
Én is jöttem élcelődni. A tegnapi fingós tvítje az utolsók között volt. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Grimest állítólag a neje gázos viselkedése miatt néhány GM nem hajlandó leigazolni. Vajon erre gondolnak?

 twitter.com/iHeartMiko/status/707965379579138048

Ő is rájött mire jó a twitter: oszd meg a világgal milyen sokat fingasz!
gyeek
Az a nagyjából 20twitter üzenet amiben ecseteli Miko, hogy a Dolphinsnál bekaphatja mindenki, meg hogy ha ő nem lett volna Grimes senki nem lenne, és hogy senki nem hajlandó az ő szemszögéből nézni az egészet.. meg mennyire igaza van.. Tannehill akkor is gyökér... Meg az hogy milliókat bukik Grimes nem miatta van, hanem mert a Phins hálátlan sz.r.

Imádom Grimes játékát.. ezután is szurkolok neki akárhova kerül.. de a nejét cutolnunk kellett és pont. 😊 Férje kihagyott egy kötelező megjelenést a pro bowlon ezért nem volt eligible az MVP címre, azért mert ő félt a fogorvosnál egyedül.. az egész nfl kapja be mert ellopták Grimes-tól a címet.. Aztán lecsukatja magát egy meccs előtt, 3 rendőr teperi le, ő meg vísit káromkodik mint aki keménydrogon van... Olyanokat ír, tudta előre, hogy kikapunk mert Tannehill 2minute drill-en egy komplett passzt nem csinált. Mikor ideigazolt Grimes tudta, hogy a QB bűzlik, de magában tartotta, hogy Grimes tudjon lelkesedni a csapatért. 😊 Omar Kelly-vel csinált valami retard rádió showt, állandóan celebkedik. Csoda, hogy ez a baggage nem kell egyes csapatoknak? 😊
Csabee13
Grimes megcsörgethette volna Ray Rice-t, ő az ilyen ügyek Mr Wolf-ja.
mukijoe
Csak hogy tovább pörögjön a történet.. Grimes a Tampához igazolt... Miko Twitter accountja ezzel egy időben megszűnt. Trololol
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Grimest állítólag a neje gázos viselkedése miatt néhány GM nem hajlandó leigazolni. Vajon erre gondolnak?

 twitter.com/iHeartMiko/status/707965379579138048

Ő is rájött mire jó a twitter: oszd meg a világgal milyen sokat fingasz!
gyeek
Az a nagyjából 20twitter üzenet amiben ecseteli Miko, hogy a Dolphinsnál bekaphatja mindenki, meg hogy ha ő nem lett volna Grimes senki nem lenne, és hogy senki nem hajlandó az ő szemszögéből nézni az egészet.. meg mennyire igaza van.. Tannehill akkor is gyökér... Meg az hogy milliókat bukik Grimes nem miatta van, hanem mert a Phins hálátlan sz.r.

Imádom Grimes játékát.. ezután is szurkolok neki akárhova kerül.. de a nejét cutolnunk kellett és pont. 😊 Férje kihagyott egy kötelező megjelenést a pro bowlon ezért nem volt eligible az MVP címre, azért mert ő félt a fogorvosnál egyedül.. az egész nfl kapja be mert ellopták Grimes-tól a címet.. Aztán lecsukatja magát egy meccs előtt, 3 rendőr teperi le, ő meg vísit káromkodik mint aki keménydrogon van... Olyanokat ír, tudta előre, hogy kikapunk mert Tannehill 2minute drill-en egy komplett passzt nem csinált. Mikor ideigazolt Grimes tudta, hogy a QB bűzlik, de magában tartotta, hogy Grimes tudjon lelkesedni a csapatért. 😊 Omar Kelly-vel csinált valami retard rádió showt, állandóan celebkedik. Csoda, hogy ez a baggage nem kell egyes csapatoknak? 😊
Csabee13
Grimes megcsörgethette volna Ray Rice-t, ő az ilyen ügyek Mr Wolf-ja.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Közben Alonso ügynöke cáfolta, hogy hosszabbítottak volna.