Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Tunsil "nagyon" guardos számot kapott! Persze ez nem jelent semmit, csak apróság.
danyly
Valszeg ott fog játszani. Albertet már felesleges átszoktatni guard posztra, nem sok értelme lenne. Öreg is már és világ életében tackle poszton játszott nem kis sikerrel! Majd ha albert nem lesz már, szerintem akkor fog a helyén játszani, addig meg vagy gárdoskodik vagy első évében albert cseréje lesz?!
RunRickyRun
Albert-nek van G múltja, keress rá. Szerintem az kipróbálnak minden verziót még akár el is tradelhetik Big Al-t, mert 2 ekkora fizetésű játékos, ha egy poszton maradnak, mert egyik sem jó G-nek akkor az luxus nálunk.
DM13
Előbb jön be James Guardnak mint Albert.. Szerintem ha Albert egészséges nem fogják mozgatni.

Wake hosszabbított 2 évet 😊 Már csak Jones-al kell valamit kezdeni mert holdoutol...
Csabee13
Hát persze..

több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Tunsil elvileg lobbizik hogy kapjon lehetőséget elvétve TE-ként is.
Borbinho
Csak ezzel hülyéskedik minden alkalommal mikor faggatják, hogy melyik poszton fog játszani. Játszott TE -t meg azt szeretné stb. A bemutatkozó sajtótájékoztatón is azzal bohóckodott reméli TE lesz.

 www.miamidolphins.com/multimedia/videos/Tunsil-Whereever-They-Put-me-Ill-Give-It-My-All/2f05948e-a8ce-4833-a4cd-3158bf5a0a32
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Tunsil "nagyon" guardos számot kapott! Persze ez nem jelent semmit, csak apróság.
danyly
Valszeg ott fog játszani. Albertet már felesleges átszoktatni guard posztra, nem sok értelme lenne. Öreg is már és világ életében tackle poszton játszott nem kis sikerrel! Majd ha albert nem lesz már, szerintem akkor fog a helyén játszani, addig meg vagy gárdoskodik vagy első évében albert cseréje lesz?!
RunRickyRun
Albert-nek van G múltja, keress rá. Szerintem az kipróbálnak minden verziót még akár el is tradelhetik Big Al-t, mert 2 ekkora fizetésű játékos, ha egy poszton maradnak, mert egyik sem jó G-nek akkor az luxus nálunk.
DM13
Előbb jön be James Guardnak mint Albert.. Szerintem ha Albert egészséges nem fogják mozgatni.

Wake hosszabbított 2 évet 😊 Már csak Jones-al kell valamit kezdeni mert holdoutol...
több mint 8 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Albert started all 37 games during his three-year career at Virginia, mostly at the offensive guard position as D'Brickashaw Ferguson and later five-star recruit Eugene Monroe occupied the left tackle spot.Albert was the first guard taken in the draft, as well as the second Virginia Cavalier (behind No. 2 pick Chris Long). He was the highest selected guard since Chris Naeole went 10th overall to the New Orleans Saints in the 1997 NFL Draft.

több mint 8 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Tunsil "nagyon" guardos számot kapott! Persze ez nem jelent semmit, csak apróság.
danyly
Valszeg ott fog játszani. Albertet már felesleges átszoktatni guard posztra, nem sok értelme lenne. Öreg is már és világ életében tackle poszton játszott nem kis sikerrel! Majd ha albert nem lesz már, szerintem akkor fog a helyén játszani, addig meg vagy gárdoskodik vagy első évében albert cseréje lesz?!
RunRickyRun
Albert-nek van G múltja, keress rá. Szerintem az kipróbálnak minden verziót még akár el is tradelhetik Big Al-t, mert 2 ekkora fizetésű játékos, ha egy poszton maradnak, mert egyik sem jó G-nek akkor az luxus nálunk.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tunsil elvileg lobbizik hogy kapjon lehetőséget elvétve TE-ként is.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Tunsil "nagyon" guardos számot kapott! Persze ez nem jelent semmit, csak apróság.
danyly
Valszeg ott fog játszani. Albertet már felesleges átszoktatni guard posztra, nem sok értelme lenne. Öreg is már és világ életében tackle poszton játszott nem kis sikerrel! Majd ha albert nem lesz már, szerintem akkor fog a helyén játszani, addig meg vagy gárdoskodik vagy első évében albert cseréje lesz?!

Szerkesztette: RunRickyRun

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tunsil "nagyon" guardos számot kapott! Persze ez nem jelent semmit, csak apróság.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
 twitter.com/miamidolphins/status/728653063284772865

Szerkesztette: RunRickyRun

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
 www.youtube.com/watch?v=nZTFD-1lX7M
nemhiába,a legendák a dolphinsnak drukkolnak.
Kenny
A negatív reklám is reklám... 😀
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Dolphins Sign Laremy Tunsil To A Four-Year Deal

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
 www.youtube.com/watch?v=nZTFD-1lX7M
nemhiába,a legendák a dolphinsnak drukkolnak.

Szerkesztette: Kenny

több mint 8 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Tessék:
 www.nfl.com/draft/2016/tracker?icampaign=draft-sub_nav_bar-drafteventpage-tracker#dt-tabs:dt-by-team/dt-by-team-input:mia

több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Valaki leirná a draftolt játékosokat melyik körbe kit!
több mint 8 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Miami Dolphins UDFA

Akil Blount, LB, FAMU
James Burgess, LB, Louisville
Ruben Carter, OL, Florida State
Ryan Di Salvo, LS, San Jose State
Tyler Gray, LB, Boise State
Gabe Hughes, TE, Florida Tech
Farrington Huguenin, DL, Kentucky
Marshall Koehn, K, Iowa
Lafayette Pitts, CB, Pitt
Rashawn Scott, WR, UM
Brandon Shippen, DB, Temple

több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
kettős érzésem van. egyik oldalról nem ily formában vártam a draftot (poszt, támadó oldal erősítése), másik oldalról viszont maguk a játékosok értéküket tekintve nagyszerűek. a draft - igaz a harmadik napi húzások már nem tetszenek (kivéve jakim grant) - lett volna más szükség is.

senki nem gondolta, hogy ekkora CB roham lesz, hogy nem hogy az első körben, de az első 12 hely valamelyikén elviszik a 4 média favorit cornerbacket (összesen 5-öt az első körben!). persze lehet nem is CB volt az no1 a borad-unkon. viszont amennyiben a draft top 5-ös játékosa - és konszenzusan a draft legjobb játékosának van mondva - lehulliik hozzád, aki az elmúlt évekből a legkiforrottabb qb protector, és ráadásul számodra major need is, akkor sok kérdés nem maradhat megragadásával kapcsolatban. üdv a csapatban laremy tunsil! karakter problémák? ugyan már. egyrészt elhagyhatók, másrészt sok másnak nem derül ki, harmadrészt másoknak sokkal rosszabb problémái voltak/vannak. szememben egy nagy A+ -os húzás. úgy vélem, hogy majd a preseason meccseken kiderül kit érdemesebb guardban játszatni: albertet vagy tunsilt.

a második körben jött a CB húzás, xavien howard személyében. olvasgattam pár külföldi kommentet, és dobálgatták, hogy miért nem alexander mackansie (a média hype és a 0 engedett TD meghozza gyümölcsét). ez is olyan, hogy melyiket preferálja jobban a vezetőség. howard nagyobb és fizikálisabb, emelett a támadóközpontú big12 konferenciából érkezett. én személy szerint alexandert választottam volna szerintem. engem nagyon megfog a srácban égő tűz, és az, hogy hozzáállásával a csapatra is hatással lehet. emelett mióta brent grimes-t (sajnos már tampa baybe folytatja) láttam játszani, előszeretettel használom nevét, ha magasság szóba kerül egy cornerbacknél (grimes mindössze 1.78 magas). úgy látom alexander esetében a fizikai hátrányt nehezebb kiküszöbölni, mint howard esetében a technikát fejleszteni.

RB húzás nem szerepelt gondolataim között, de ha a vezetőség erőteljesen ment a támadó oldal fel pimpelésére, akkor első osztályú húzás. ajayi-ban bizalom van, de ugye miller mögött nem kapott nagy szerepet, hogy biztonsággal meg tudjuik állapitani képességét profi szinten. drake személyében egy reggie bush-t kaptam, akit nagyon szerettem. naygszerűen ki fogják egésziteni egymást ajayi-val, és akár el is csenheti idővel az no1 szerepet. nagyon várom játékát.

'hill nem a deep ball-ból kamatoztat, így jobb a possession elkapók. a WR állomány megvan (parker, landry, stills), szóval nem lett volna szükség rááldozni középső körös picket, de megtettük, így mögéjük érkezett egy ígéretes srác carroo személyében, aki elkapásaival tűnik ki, mintsem sebességével. jakim grant pedig robbanékonyságávqal és sebességével fogja széthúzni a játékot. akár a tetétleni fantom. ha nem figyelnek az ellenfél védői, akkor csak hebegnek-habognak, és annyit dörmögnek a szakálluk alatt, hogy "ha ebbe a csukába lettem volna elcsíptem volna [grant-et]".

szóval ha itt nem lesz támadás, illetve akad a játék, akkor ennél feljebb nem tudom hogy lehet kerülni. remélem a fal összeáll annyira, hogy ne mi legyünk a sack királyok (2012 óta mi engedjük a legtöbb sacket a ligában). a mérkőzés nyerés komplexebb,, védelem is szükségeltetik. bizzunk az egészésgben (alsono, maxwell, wake).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Miami Dolphins traded cornerback Jamar Taylor to the Cleveland Browns to move up 27 spots in the seventh.
RunRickyRun
Hát ez a 2 doboz marlboro esete... mondjuk egy cutnál több..
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Miami Dolphins traded cornerback Jamar Taylor to the Cleveland Browns to move up 27 spots in the seventh.

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
kicseréltünk ötből. két 6.kör és egy 7.kör a Patstől.
Csabee13
Valakit nagyon akar a Pats. + 2 meccset is ideadhatna. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
kicseréltünk ötből. két 6.kör és egy 7.kör a Patstől.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Te jó ég, Tannebaum mit megy a drafton? En azt hittem egy retardált fasz lesz, erre behúzta azokat a játékosokat akiket Danylvel szerettünk volna! Bankszamlaszamom fogom legkozelebb bowlon posztolni!

Xavier Howard boom or bust. Ha bíznak benne akkor lelkük rajta. Úgy tűnik a magasság fontos az új vedelmunkben.
Kenyan Drake... Egyszerűen imádom nézni a játékát, kitűnő kiegészítés Ajayi mellé. Landryt se kell returnerkent daraltarni.
És aztán: Jovo evi 3-4.ert meg idei 6.ikert jott Carroo. Akit szintén komálok, harmadik körben gyönyörű választás, és tetszik hogy egy fizikális elkaposort alkottunk, Tannehill ebből ezerszer többet profitál mint rossz kezű speedsterekbol. Ja es a legjobb: A jovo evi Pick ugyis visszajön kompenzációs cetlikent.

Én annyiszor megfogadom hogy ha Dolphins akkor semmi optimizmus. De bekaphatjak, mert eddig nem lehet nem lelkesedni. Szeptember végére majd elmúlik.
Geeri
Igen, jók voltak a megérzéseink. 😊 Nem követtem most a 2. napot, de amikor felkeltem egy "yeees" hagyta el a számat. Jóknak tűnnek a választások, de majd kiderül.

Howard-ra nem nagyon számítottam, nálam ő kicsit kimaradt a DB nézegetésekben. Prototípus méret, a pályán meg majd meglátjuk, hogy lát.
Caroo tökéletes, hála az égnek rárepült a franchise. Nagyon szeretem nézni a játékát.
Drake-et is szerettem volna itt látni, és láss csodát ő is megérkezett. Szép húzások.

Eddig 4 húzásból 3 az offense érkezett + 1 defense is fontos hiányposztra.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Te jó ég, Tannebaum mit megy a drafton? En azt hittem egy retardált fasz lesz, erre behúzta azokat a játékosokat akiket Danylvel szerettünk volna! Bankszamlaszamom fogom legkozelebb bowlon posztolni!

Xavier Howard boom or bust. Ha bíznak benne akkor lelkük rajta. Úgy tűnik a magasság fontos az új vedelmunkben.
Kenyan Drake... Egyszerűen imádom nézni a játékát, kitűnő kiegészítés Ajayi mellé. Landryt se kell returnerkent daraltarni.
És aztán: Jovo evi 3-4.ert meg idei 6.ikert jott Carroo. Akit szintén komálok, harmadik körben gyönyörű választás, és tetszik hogy egy fizikális elkaposort alkottunk, Tannehill ebből ezerszer többet profitál mint rossz kezű speedsterekbol. Ja es a legjobb: A jovo evi Pick ugyis visszajön kompenzációs cetlikent.

Én annyiszor megfogadom hogy ha Dolphins akkor semmi optimizmus. De bekaphatjak, mert eddig nem lehet nem lelkesedni. Szeptember végére majd elmúlik.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Úgy látom többet dob a latban a bulvár és az élvhajhászás, mint a srác maga.
Bár elég kamu szagú ez az újabb bizarr Tunsil epizód. Állítólagos allergiás reakció miatt a mai sajtótájékoztatón nem vett részt az 1. körös választottunk.

Gase pedig arról beszél, hogy még nincs eldöntve, hogy milyen poszton fog játszani (G v. T). Tannenbaum pedig elvárja, hogy jövő héten megjelenjen a rookie minicampon.

Mi lesz még itt...

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Az elmúlt 5 évben belenyomtunk az OL-be:

3 első kört
1 második kört
2 harmadik kört
1 negyedik kört

És ezek tetejébe megfizettük még Albertet is. 😊 az idei draftnak pedig még nincs vége... Tényleg jó lenne már ha nem top bottom OL-ünk lenne... Ezzel 5-ből 4 első körös várható a kezdőnkbe... pfff azt nem mondhatja senki, hogy nem fektetünk be a f.s falunkba.
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Remélhetőleg sikerül megzabolázni az idei 1st rounderünket és nem még egy gyepmestert húztunk, mint három évvel ezelőtt 😊

Believe In Your 'Fins!