Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
tekintve hogy ott még dél 1- óra van. Szerintem éjfél körül várj új árakat inkább. Vagy max holnaptól.

több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Sziasztok!

Emlékeim szerint van itt pár Gamepass user, hozzájuk lenne kérdésem:
- voltam olyan balga, hogy egy felületesen végigolvasott mail alapján leiratkoztam a már meglevő GP megújításomról, amit persze nem lehet visszacsinálni 😕 Azzal $130 lett volna (vagy mennyi) az új szezonra az előfizetés, most pedig $200-ért mérik. A support szerint aug 1-től lesznek új árak, de eddig még semmi.

Van valakinek bármi tapasztalata? Megújítottátok már?

Köszönöm!

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
yoki New England Patriots 9
Sziasztok!
Elajándékoznék egy régi logós dolphins pólót európai M-es méretben. Túl régóta van nálam kihasználatlanul. A színe és az állapota is baromi jó, csak az a fránya csapat felirat. 😛
Eladás céljából szereztem, de már túl régóta van nálam sikertelenül.
Aki Tatabányán hétköznap 4 h-ig vagy Budapesten esti időben vagy hétvégén eljön érte, valamilyen előre egyeztetett időben, akkor az övé.
Ingyen lesz, tehát az átadáskor nem szeretnék még én utazgatni stb.
Az első stipi-stopi hozzászólásos egyén a nyertes.
Többit emailben vagy telefonon. Link a képekhez:
 drive.google.com/open?id=0Bx2TC8QpGWyHc3lFQ1VJRG0tcDA
yoki
Nem tudom ide kell vagy privatba xd
Deakkor :stipi-stopi😀
Adirotor
Akkor meg is van a győztes. 😀
A yoki@freemail.hu címre írd majd meg az elérhetőségeid vagy a +36 70/6025770 -es számon hívhatsz és megbeszéljük, hogy hol és mikor tudnám neked átadni.
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Sziasztok!
Elajándékoznék egy régi logós dolphins pólót európai M-es méretben. Túl régóta van nálam kihasználatlanul. A színe és az állapota is baromi jó, csak az a fránya csapat felirat. 😛
Eladás céljából szereztem, de már túl régóta van nálam sikertelenül.
Aki Tatabányán hétköznap 4 h-ig vagy Budapesten esti időben vagy hétvégén eljön érte, valamilyen előre egyeztetett időben, akkor az övé.
Ingyen lesz, tehát az átadáskor nem szeretnék még én utazgatni stb.
Az első stipi-stopi hozzászólásos egyén a nyertes.
Többit emailben vagy telefonon. Link a képekhez:
 drive.google.com/open?id=0Bx2TC8QpGWyHc3lFQ1VJRG0tcDA
yoki
Nem tudom ide kell vagy privatba xd
Deakkor :stipi-stopi😀
több mint 8 éve
yoki New England Patriots 9
Sziasztok!
Elajándékoznék egy régi logós dolphins pólót európai M-es méretben. Túl régóta van nálam kihasználatlanul. A színe és az állapota is baromi jó, csak az a fránya csapat felirat. 😛
Eladás céljából szereztem, de már túl régóta van nálam sikertelenül.
Aki Tatabányán hétköznap 4 h-ig vagy Budapesten esti időben vagy hétvégén eljön érte, valamilyen előre egyeztetett időben, akkor az övé.
Ingyen lesz, tehát az átadáskor nem szeretnék még én utazgatni stb.
Az első stipi-stopi hozzászólásos egyén a nyertes.
Többit emailben vagy telefonon. Link a képekhez:
 drive.google.com/open?id=0Bx2TC8QpGWyHc3lFQ1VJRG0tcDA
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
az idei második körös CB-nk, xavien howard megnyekkent (térd; PUP-on landolt). visszatérése az alapszakasz kezdetére várható. alapvetően is vékony volt a secondary, kíváncsi leszek.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bocsi az offért, de gondoltam, megosztom, milyen jófej DT-tek van, hogy képes belájkolni a képemet 😀

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ige, picit vicces ez a "csere".
De túl sokat nem veszítünk Foster-el (mármint szerződés ügyileg). 1 évre jön, 1.5 millió $ (400 ezer garantált + 2 millió ösztönző). Az edzők meg elmondták, hogy nagyon meg voltak vele elégedve az edzésen. Inkább a 2014-es formáját mutatja, mint a tavalyit.
Ha nálunk nem ír alá, azonnal lecsapott volna rá a Detroit. Így első blikkre jónak tűnik ez a futó állomány (persze sérülés nélkül).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000675466/article/dion-jordan-reportedly-looks-brand-new-for-dolphins

Nem csak mi vagyunk szkeptikusok...
Paradoxon_MIA
Mondjuk nem cikkezgetni kellene hanem kiadni a papirost. Nevetséges ahogy az NFL az eltiltásokat kezeli, teljesen ad hoc módon választják meg a bejelentés idejét, aztán a játékosok visszaengedese sem egységes.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
ennyi.
egyébként remélem ajayi is megkapja a lehetőséget. aztán a TC alatt berobban drake egy új platina lemezzel.



Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vinfm4stqelndimyfq5e
Dion Jordan reportedly looks 'brand new' for Dolphins
While the Dolphins await word on whether former No. 3 pick Dion Jordan can play this season, reports indicate that he could show up better than ever.


Nem csak mi vagyunk szkeptikusok...

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vajon első számúnak jön, vagy csak második lesz ha Jay nem válna be?
RunRickyRun
Más stílus, szerintem kiegészítik egymást. Majd kiderül ki kap több lehetőséget, szerintem Ajayi fog, Fostertől pedig visszafogott terhelés mellett varjuk majd a kiemelkedő teljesítményt.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Vajon első számúnak jön, vagy csak második lesz ha Jay nem válna be?

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azt pletykálják hogy ma Foster elé pakolunk egy szerződést. Rajtunk kívül a Lions érdeklődik még.
Geeri
Sejtettem, hogy lesz ebből valami. 1 évre jön, és ha nem sérül le az első meccsen, még hasznosítható is lesz az idény további részében.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Jött Foster! 😀 Örülök remélem beválik!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Azt pletykálják hogy ma Foster elé pakolunk egy szerződést. Rajtunk kívül a Lions érdeklődik még.
Geeri
remélem nem
Ventura
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000675362/article/arian-foster-signs-with-miami-dolphins?campaign=fb-nf-sf31211422-sf31211422

de...
ThundersNFL
Wilkommen!
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Azt pletykálják hogy ma Foster elé pakolunk egy szerződést. Rajtunk kívül a Lions érdeklődik még.
Geeri
remélem nem
Ventura
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ibac1mtmrgsarzidnerb
Arian Foster signs one-year deal with Miami Dolphins
The Miami Dolphins weren't kidding about their interest in Arian Foster. Ian Rapoport reports Miami will sign the former Texans star running back to a one-year contract.


de...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Azt pletykálják hogy ma Foster elé pakolunk egy szerződést. Rajtunk kívül a Lions érdeklődik még.
Geeri
remélem nem

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Azt pletykálják hogy ma Foster elé pakolunk egy szerződést. Rajtunk kívül a Lions érdeklődik még.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
 www.qbmecca.com/ryan-tannehill-continues-underappreciated/
Érdekes cikk, jó videókkal. Meglátjuk igaza van-e abban a tekintetben hogy Gase es Hill nagy dolgokra lesznek képesek.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
bizalom, remény

When deciding whether he should accept a paycut this offseason or risk being released, Dolphins TE Jordan Cameron spoke with a number of people, including current Jaguars TE Julius Thomas, as James Walker of ESPN.com writes. Per Cameron, Thomas “called me immediately and said you have to play for [new Dolphins head coach Adam Gase]. I’ve had a lot of conversations about [Gase] and what he can do. It was kind of the things I heard about Coach Gase (that helped make my decision).” Gase was Thomas’ offensive coordinator in Denver, and he is well-known for having success with tight ends. In the end, of course, Cameron agreed to take the paycut.
Ventura
Nem volt kimagasló idénye, de márciusban már történt egy paycut (1.5 millió dolcsi faragás a baseből; bár én egy kicsit kevesellem). Így is sokat keres. De ha pápá, akkor 2 misi a dead money. Szóval sanszos.

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
bizalom, remény

When deciding whether he should accept a paycut this offseason or risk being released, Dolphins TE Jordan Cameron spoke with a number of people, including current Jaguars TE Julius Thomas, as James Walker of ESPN.com writes. Per Cameron, Thomas “called me immediately and said you have to play for [new Dolphins head coach Adam Gase]. I’ve had a lot of conversations about [Gase] and what he can do. It was kind of the things I heard about Coach Gase (that helped make my decision).” Gase was Thomas’ offensive coordinator in Denver, and he is well-known for having success with tight ends. In the end, of course, Cameron agreed to take the paycut.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húú, ez komoly kép. 😊

De most komolyan: lehet vele számolni? Mert amikor játszott is felemás volt a játék identitása (ha lehet így fogalmazni). Kell az LB hozzánk az tény, de kétes a munka morálja. De gondolom rendbe teszi az új stáb (vagy legalábbis remélem).
danyly
Elvileg lefogyott, végigcsinált egy pszichoterápiát, nincsenek negatív minták, keményen edz. De én nem élném bele nagyon magam a dologba. Lehet meg sem éri már a keretszűkítést sem. TC 5. napján válik garantálttá 1,5m$ fizuja, lehet kib...ák.
Csabee13
Az ügyei okán én sosem bíztam benne (eleinte persze igen). Sajnos egy igazi rossz Ireland pick.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Húú, ez komoly kép. 😊

De most komolyan: lehet vele számolni? Mert amikor játszott is felemás volt a játék identitása (ha lehet így fogalmazni). Kell az LB hozzánk az tény, de kétes a munka morálja. De gondolom rendbe teszi az új stáb (vagy legalábbis remélem).
danyly
Elvileg lefogyott, végigcsinált egy pszichoterápiát, nincsenek negatív minták, keményen edz. De én nem élném bele nagyon magam a dologba. Lehet meg sem éri már a keretszűkítést sem. TC 5. napján válik garantálttá 1,5m$ fizuja, lehet kib...ák.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húú, ez komoly kép. 😊

De most komolyan: lehet vele számolni? Mert amikor játszott is felemás volt a játék identitása (ha lehet így fogalmazni). Kell az LB hozzánk az tény, de kétes a munka morálja. De gondolom rendbe teszi az új stáb (vagy legalábbis remélem).

Szerkesztette: danyly

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.