Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Dion Jordan elméletileg ma jelzi visszatérési szándékát.
Geeri
A rehabra? 😀

Én már nem bíznék benne, de ki tudja, lehet, a majd' másfél szerzon elég gondolkodási idő volt neki.
Paradoxon_MIA
Folyamatosan negativ teszteket adott elvileg az eltiltása során .
Geeri
 i.imgur.com/lbDJxx7.png

Jah 😊 azóta állítólag felkészült meg rendbe hozta magát, meg kutyusokat simogat rendszeresen 😊

Jöjjön csak TC-re, elrettentő példának.



Szerkesztette: Csabee13
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Dion Jordan elméletileg ma jelzi visszatérési szándékát.
Geeri
A rehabra? 😀

Én már nem bíznék benne, de ki tudja, lehet, a majd' másfél szerzon elég gondolkodási idő volt neki.
Paradoxon_MIA
Folyamatosan negativ teszteket adott elvileg az eltiltása során .

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Dion Jordan elméletileg ma jelzi visszatérési szándékát.
Geeri
Én meg ma jelezném neki, hogy merre van az ajtó kifelé.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Dion Jordan elméletileg ma jelzi visszatérési szándékát.
Geeri
A rehabra? 😀

Én már nem bíznék benne, de ki tudja, lehet, a majd' másfél szerzon elég gondolkodási idő volt neki.

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Dion Jordan elméletileg ma jelzi visszatérési szándékát.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
lesz tripper dögivel
(negyedik legtöbb mérdöldet tesszük meg a ligában)


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tunsil franchise LT-nek lett draftolva. Lehet nem ott fog kezdeni, de ott fog kikötni az tuti.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Tunsil bőven jó LG posztra, ne úgy legyen, de Albert várható sérülése miatt ugy is LT poszton fejezi be a szezont. Addig meg szokja kicsit az eltérő sebességet meg erőviszonyokat.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Zsir, legalabb a fasza feher mezunkben tolhatjuk. Ha mar mas oromunk Floridaban ugysem szokott lenni 😀

több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
 kepfeltoltes.hu/160525/4728712821_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 kepfeltoltes.hu/160525/10241554322_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 kepfeltoltes.hu/160525/1304400873_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Dolphins' Ja'Wuan James starts OTAs at right tackle. Ja'Wuan James is staying at right tackle — for now.
Bár én nem is vártam mást.

That means Laremy Tunsil, this year's first-round pick from Alabama, will likely play guard.
RunRickyRun
Véleményem szerint Tunsil az Ole-Missről jött, nem az Alabamáról. És nagy hiba lenne őt berakni G-posztra.Simán LT-tkéne játszania. Már első évében All-pro lehetne. Eléggé atletikus a csávó, nem kéne ezt a tehetségét G-ban elpazarolni. Inkább Albertet játszatnám G-ként, neki úgyis az volt az eredeti posztja.
kapitnono
én is a preseasont mondom. most a megnevezése lehet G, de játék alatt dől ez el, hol jobb.
a vékonyka CB sorra kíváncsi vagyok, illetve az angol dícsérve van.

no, 2020-as super bowl, már az új miami satidonban lesz. és nem akármilyen lesz. ez a 100-ik super bowl: escobar művek
Ventura
Dolphins' Ja'Wuan James starts OTAs at right tackle. Ja'Wuan James is staying at right tackle — for now.
Bár én nem is vártam mást.

That means Laremy Tunsil, this year's first-round pick from Alabama, will likely play guard.
RunRickyRun
Véleményem szerint Tunsil az Ole-Missről jött, nem az Alabamáról. És nagy hiba lenne őt berakni G-posztra.Simán LT-tkéne játszania. Már első évében All-pro lehetne. Eléggé atletikus a csávó, nem kéne ezt a tehetségét G-ban elpazarolni. Inkább Albertet játszatnám G-ként, neki úgyis az volt az eredeti posztja.
kapitnono
én is a preseasont mondom. most a megnevezése lehet G, de játék alatt dől ez el, hol jobb.
a vékonyka CB sorra kíváncsi vagyok, illetve az angol dícsérve van.

no, 2020-as super bowl, már az új miami satidonban lesz. és nem akármilyen lesz. ez a 100-ik super bowl: escobar művek
Ventura
54. SB lesz 😊 csak az nfl 100. szezonja
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Dolphins' Ja'Wuan James starts OTAs at right tackle. Ja'Wuan James is staying at right tackle — for now.
Bár én nem is vártam mást.

That means Laremy Tunsil, this year's first-round pick from Alabama, will likely play guard.
RunRickyRun
Véleményem szerint Tunsil az Ole-Missről jött, nem az Alabamáról. És nagy hiba lenne őt berakni G-posztra.Simán LT-tkéne játszania. Már első évében All-pro lehetne. Eléggé atletikus a csávó, nem kéne ezt a tehetségét G-ban elpazarolni. Inkább Albertet játszatnám G-ként, neki úgyis az volt az eredeti posztja.
kapitnono
én is a preseasont mondom. most a megnevezése lehet G, de játék alatt dől ez el, hol jobb.
a vékonyka CB sorra kíváncsi vagyok, illetve az angol dícsérve van.

no, 2020-as super bowl, már az új miami satidonban lesz. és nem akármilyen lesz. ez a 100-ik super bowl: escobar művek

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Albert tobbszoros Pro Bowl jatekos a posztjan, ha nem jobb a rookie a pre 3-4. heteig Albert lesz az LT.
6-8 meccsnel ugysem bir tobbet akkor majd jon Tunsil. Ha Tunsil meggyozoen jobb akkor jonnek az erdekessegek, egy csere lehetseges, kivagni nem sok ertelme van iden a fizetese miatt.
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 992 — WHO DAT!!!!
Dolphins' Ja'Wuan James starts OTAs at right tackle. Ja'Wuan James is staying at right tackle — for now.
Bár én nem is vártam mást.

That means Laremy Tunsil, this year's first-round pick from Alabama, will likely play guard.
RunRickyRun
Véleményem szerint Tunsil az Ole-Missről jött, nem az Alabamáról. És nagy hiba lenne őt berakni G-posztra.Simán LT-tkéne játszania. Már első évében All-pro lehetne. Eléggé atletikus a csávó, nem kéne ezt a tehetségét G-ban elpazarolni. Inkább Albertet játszatnám G-ként, neki úgyis az volt az eredeti posztja.

Szerkesztette: kapitnono


több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Dolphins' Ja'Wuan James starts OTAs at right tackle. Ja'Wuan James is staying at right tackle — for now.
Bár én nem is vártam mást.

That means Laremy Tunsil, this year's first-round pick from Alabama, will likely play guard.

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Azért még annyira nincs kiégve valamint simán jobb, mint Whalen, Hazel, Murphy, Cruz, Shippen és Scott együttvéve.

több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Hartline ?
DM13
Csíptem meg minden.. de beférne még ide anélkül, hogy egy fiatal fejlődésére menjen? Vagy ő lesz a Jennings 2.0 idén?
több mint 8 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 370 — Dolphins fan
Hartline ?

több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
DE jason jones érkezik a detroit lionsból 1 évre. május 23-án lesz 30 éves. alakul az oldtimer DL.
az elmúlt két évben 32 meccsből 31-en vbolt kezdő és ezen idő alatt 9,5 sack-et szerzett. egy térd sérülésből tér vissza, amit az offseason-ban szerzett.
Ventura
Futás ellen jó, esetleg lehet visszajön a speed package es akkor meg mehetne be DT-nek. Én csak azért nem örülök ennek mert eszerint McCainnel vagy Fedevével nem nagyon számolnak.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
DE jason jones érkezik a detroit lionsból 1 évre. május 23-án lesz 30 éves. alakul az oldtimer DL.
az elmúlt két évben 32 meccsből 31-en vbolt kezdő és ezen idő alatt 9,5 sack-et szerzett. egy térd sérülésből tér vissza, amit az offseason-ban szerzett.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Olvastam egy olyat hogy Manning lehet tanny oktatja? Ebből mi igaz?
Miami
Még tavasszal járt Miamiban és meginvitálták egy közös ebédre ahol Tannehill is ott volt. Beszéltek kicsit a fociról, kb. ennyi.
Csabee13
Meg ugye Tanny Gase-el akkor tajt nem beszélhetett még a playbookról, Manning azért az alapokat felvázolhatta. Az azért adná ha Gase szerződést adna Manningnekbaz edzői stábban valamikor.
Geeri
Nem hiszem hogy egy vagy két óra alatt rettentő sokat tanult volna 😊
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Olvastam egy olyat hogy Manning lehet tanny oktatja? Ebből mi igaz?
Miami
Még tavasszal járt Miamiban és meginvitálták egy közös ebédre ahol Tannehill is ott volt. Beszéltek kicsit a fociról, kb. ennyi.
Csabee13
Meg ugye Tanny Gase-el akkor tajt nem beszélhetett még a playbookról, Manning azért az alapokat felvázolhatta. Az azért adná ha Gase szerződést adna Manningnekbaz edzői stábban valamikor.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Olvastam egy olyat hogy Manning lehet tanny oktatja? Ebből mi igaz?
Miami
Még tavasszal járt Miamiban és meginvitálták egy közös ebédre ahol Tannehill is ott volt. Beszéltek kicsit a fociról, kb. ennyi.
több mint 8 éve
Miami Miami Dolphins 964
Olvastam egy olyat hogy Manning lehet tanny oktatja? Ebből mi igaz?
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Tunsil "nagyon" guardos számot kapott! Persze ez nem jelent semmit, csak apróság.
danyly
Valszeg ott fog játszani. Albertet már felesleges átszoktatni guard posztra, nem sok értelme lenne. Öreg is már és világ életében tackle poszton játszott nem kis sikerrel! Majd ha albert nem lesz már, szerintem akkor fog a helyén játszani, addig meg vagy gárdoskodik vagy első évében albert cseréje lesz?!
RunRickyRun
Albert-nek van G múltja, keress rá. Szerintem az kipróbálnak minden verziót még akár el is tradelhetik Big Al-t, mert 2 ekkora fizetésű játékos, ha egy poszton maradnak, mert egyik sem jó G-nek akkor az luxus nálunk.
DM13
Előbb jön be James Guardnak mint Albert.. Szerintem ha Albert egészséges nem fogják mozgatni.

Wake hosszabbított 2 évet 😊 Már csak Jones-al kell valamit kezdeni mert holdoutol...
Csabee13
Hát persze..
DM13
Hát persze... ... ?