Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Keretszükítés: waived were wide receivers Matt Hazel and A.J. Cruz, offensive lineman Vinston Painter and cornerback Al Louis-Jean.

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Hat azert egy gyengebb kerettel Philbin ia hozott egy 8-8 at. Talan Gase mas lesz. Talan.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Nem vagyok képben a Dolphinssal, szerintetek idén mire lehet elég a csapat? (ha tegyük fel minden jól megy, és komolyabb sérülések sem lesznek)
Zolee23
Serie B talán meglehet : D
ano92
 s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/1f/cc/d6/1fccd673b845f70546015609d2e109b8.jpg

Nem vagyok képben a Dolphinssal, szerintetek idén mire lehet elég a csapat? (ha tegyük fel minden jól megy, és komolyabb sérülések sem lesznek)
Zolee23
9-7 valszeg; legjobb esetben 10-6 es aztan wild card
De elsosorban azon fog mulni h az edzoi stab milyen playbookot talal ki, meg tud e ujulni ideny kozben es Gase ki tudja e hozni a Tannehillben melyen lakozo allatot
A jatekoskeret adott a playoffhoz
Adirotor
Hát azért LB sor szerintem vékony, főleg ezzel a Wide9 felállással. A secondary nagy kérdőjel. A sack gyárat sem tudjuk még, hogy sikerült e bezárni. Foster kidől szerintem vége a futójátéknak. Wake még nem játszott, a DL-t viszi el a cap harmadát és nem látni nyomást, de legalább szétfutnak minket. Azért van még itt rengeteg dolog. Ha nem leszünk korházcsapat megküzdünk azért a 8-8 ért talán.
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Nem vagyok képben a Dolphinssal, szerintetek idén mire lehet elég a csapat? (ha tegyük fel minden jól megy, és komolyabb sérülések sem lesznek)
Zolee23
9-7 valszeg; legjobb esetben 10-6 es aztan wild card
De elsosorban azon fog mulni h az edzoi stab milyen playbookot talal ki, meg tud e ujulni ideny kozben es Gase ki tudja e hozni a Tannehillben melyen lakozo allatot
A jatekoskeret adott a playoffhoz
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem vagyok képben a Dolphinssal, szerintetek idén mire lehet elég a csapat? (ha tegyük fel minden jól megy, és komolyabb sérülések sem lesznek)
Zolee23
Serie B talán meglehet : D

Szerkesztette: ano92

több mint 8 éve
Hendrix California Golden Bears 1 477
Nem vagyok képben a Dolphinssal, szerintetek idén mire lehet elég a csapat? (ha tegyük fel minden jól megy, és komolyabb sérülések sem lesznek)

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Pouncey -nak pedig reccs a Preseasonre... reméljük első hétre rendben lesz. Kár volt vissza állnia miután úgy kísérték le a pályáról a Dallas ellen.
Csabee13
A helyettese nem volt rossz, igaz ez a Falcons front7 nem egy félelmetes egység.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Na ez egy jó meccs volt az Atlanta ellen!!!

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pouncey -nak pedig reccs a Preseasonre... reméljük első hétre rendben lesz. Kár volt vissza állnia miután úgy kísérték le a pályáról a Dallas ellen.
Csabee13
Ahogy olvastam a week1-ra sem lesz rendben.

több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Pouncey -nak pedig reccs a Preseasonre... reméljük első hétre rendben lesz. Kár volt vissza állnia miután úgy kísérték le a pályáról a Dallas ellen.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
"advanced sablon szövegek kézikönyvből" olvas : D

több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
nagyon jó lett a stadion, és persze a neve is: 'hard rock stadium'.
egyébként ahogy olvasgatom, adam gase azért ki-ki mondja, ha valami nem tetszik neki. tetszik. nem burkol ("fejlődnünk kell, de jó uton haladunk" és hasonló kijelentések amiket eddig másoktól hallhattunk)

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 385 — Jó ötletnek tűnt!
Úgy látszik bejött a csapatnak a Ballers 😀

Adam Schefter ‏@AdamSchefter 10h10 hours ago

Miami Dolphins' home now will be called Hard Rock Stadium. Naming-rights deal with Sun Life recently expired.

Lesz ez még így se!
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Tul az első megmérettetésen. A vége sima lett, de csak a 3. vonal ellen volt esélyünk.

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Chris Culliver CB jött egy évre. Amikor játszik akkor nem rosszn csak többnyire ACL szakadassal döglődik.
Geeri
hátha egy brent grimes sztori lesz :- )

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Chris Culliver CB jött egy évre. Amikor játszik akkor nem rosszn csak többnyire ACL szakadassal döglődik.
Geeri
Ez mar igy nem lenne egy rossz secondary
Culliver-Jones-Abdul-Maxwell

Csak az a franya depth 😀
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Chris Culliver CB jött egy évre. Amikor játszik akkor nem rosszn csak többnyire ACL szakadassal döglődik.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Fogd fel úgy, hogy ilyen betonfal a védelmünk 😀
Paradoxon_MIA
természetesen helyén kezelem a dolgot! mindenesetre tetszik, hogy gase kimondja amit ki kell, és nem takargatja érzelmeit (joe "unemotional" philbin)

"Miami's defense was dominant. All three levels, which included the first, second and third string, shut out the offense, holding it scoreless in eight drives.

There were no touchdowns, no field goals and no energy. On top of that, Miami's first-team offense couldn't move the ball against its second-team defense. All three levels got only one first down total, when quarterback Ryan Tannehill completed a pass to receiver Griff Whalen."

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
tegnap esti scrimmage eredmény:
- 1 first down
- 10 kísérletből 15 futott yard
- tannehill 6 kísérletből 4 sikeres átadás 22 yardért

emlékeztet engem mikor a madden nfl 08-ban all-madden szinten próbálkoztam.
Ventura
Fogd fel úgy, hogy ilyen betonfal a védelmünk 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
tegnap esti scrimmage eredmény:
- 1 first down
- 10 kísérletből 15 futott yard
- tannehill 6 kísérletből 4 sikeres átadás 22 yardért

emlékeztet engem mikor a madden nfl 08-ban all-madden szinten próbálkoztam.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
: -)

 twitter.com/TomGarfinkel/status/760574159428718592

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 462 — Chrysler.vf@gmail.com
Sziasztok!

Emlékeim szerint van itt pár Gamepass user, hozzájuk lenne kérdésem:
- voltam olyan balga, hogy egy felületesen végigolvasott mail alapján leiratkoztam a már meglevő GP megújításomról, amit persze nem lehet visszacsinálni 😕 Azzal $130 lett volna (vagy mennyi) az új szezonra az előfizetés, most pedig $200-ért mérik. A support szerint aug 1-től lesznek új árak, de eddig még semmi.

Van valakinek bármi tapasztalata? Megújítottátok már?

Köszönöm!
Paradoxon_MIA
Úgy rémlik 5. -én van az auto renewal. Nekem történetesen 160-ért ajánlották a 200-as csomagot. A leiratkozós mail alapján nem tudok leiratkozni 😊 nekem egyszerűen nincs ilyen opció. Csak ha levelet írok a Supportnak (ami értelemszerűen ottani idő szerint dolgozik) akkor kapcsolják ki... 😊 (sehol nem jelzi, hogy auto renewal aktív vagy sem..). Én a helyedben nem lepődnék meg, ha egyszerűen megterhelnék 5.-én a kártyád. 5 vagy talán 6. éve van GP-m és minden éven rácsodálkozok, hogy egy ekkora cég, mint az nfl ilyen sunyi módon ügyeskedik azon, hogy minél nehezebb legyen lemondani az "automatikusan" megújuló szolgáltatását. Egyetlen év amikor nem tudtak vonni kérdezés nélkül az volt amikor lejárt a kártyám, és frissítenem kellett az adataim. A mostani mail is amiben felajánlották a lemondást a spam mappából került elő.

És ugyebár az idei évtől már a playoffot is megvetetik veled fixen. Nincs csapat követős csomag sem.
Csabee13
Az auto renewal cancel period már lejárt, ha nem mondtad le addig, akkor nagyon irigyellek 😀 és már nem is tudod, aug elején levonják a pénzt. ez tiszta. Mivel még nem döntöttem el, mi is legyen, én lemondtam az autot, mert láttam a $200-as árat - és utána olvastam, hogy ha hagytam volna, akkor csak $130 lett volna még erre az évre 😕. azaz, $70-el simán átvágtam magam, ami nem egy barátságos gesztus magamtól :d

Believe In Your 'Fins!
több mint 8 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
laremy tunsil is üdvözölve lett. némi dulakodás alakult ki chris mccain-el
 twitter.com/thewiwitos/status/760101872397066240
Ventura
Azért elég massivnak néz ki a Tunsil gyerek!!

Miami Dolphins Fan
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Sziasztok!

Emlékeim szerint van itt pár Gamepass user, hozzájuk lenne kérdésem:
- voltam olyan balga, hogy egy felületesen végigolvasott mail alapján leiratkoztam a már meglevő GP megújításomról, amit persze nem lehet visszacsinálni 😕 Azzal $130 lett volna (vagy mennyi) az új szezonra az előfizetés, most pedig $200-ért mérik. A support szerint aug 1-től lesznek új árak, de eddig még semmi.

Van valakinek bármi tapasztalata? Megújítottátok már?

Köszönöm!
Paradoxon_MIA
Úgy rémlik 5. -én van az auto renewal. Nekem történetesen 160-ért ajánlották a 200-as csomagot. A leiratkozós mail alapján nem tudok leiratkozni 😊 nekem egyszerűen nincs ilyen opció. Csak ha levelet írok a Supportnak (ami értelemszerűen ottani idő szerint dolgozik) akkor kapcsolják ki... 😊 (sehol nem jelzi, hogy auto renewal aktív vagy sem..). Én a helyedben nem lepődnék meg, ha egyszerűen megterhelnék 5.-én a kártyád. 5 vagy talán 6. éve van GP-m és minden éven rácsodálkozok, hogy egy ekkora cég, mint az nfl ilyen sunyi módon ügyeskedik azon, hogy minél nehezebb legyen lemondani az "automatikusan" megújuló szolgáltatását. Egyetlen év amikor nem tudtak vonni kérdezés nélkül az volt amikor lejárt a kártyám, és frissítenem kellett az adataim. A mostani mail is amiben felajánlották a lemondást a spam mappából került elő.

És ugyebár az idei évtől már a playoffot is megvetetik veled fixen. Nincs csapat követős csomag sem.
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
laremy tunsil is üdvözölve lett. némi dulakodás alakult ki chris mccain-el
 twitter.com/thewiwitos/status/760101872397066240

Szerkesztette: Ventura

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------