Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 8 éve
13.Rulez 25
Az új Dolphins logo
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na, most mar olyan de olyan OL legyen itt!!

Danyly, Caroo nekem is szimpatikus, ha harmadik körre jönne azt nem bánnám.

Lehet reménykedni hogy Jack lecsúszik. Gyakorlatilag Ajayi 2.0 a srác. Ragland is megfelelne itt már, bár Matekevich ugyanaz szinte negyedik körben.

Mackansie Alexander is jöhetne simán. Fullert is elnézném.


Igazság szerint sok posztra lehetne húzni, de mindegyiken van háznál is olyan játékos aki jónak tűnt limitált szerepkörben:
CB: Lippet, McCain, (Taylor?)
LB: Hewitt,Vigil
DT: Philips
DE: Fede,McCain,Branch
OG: Mar sorolni se győzöm Tunsil húzása után.
RB: Ajayi - én ide 3.napon hoznék egy Drake, vagy Lasco nevű srácot.
WR: No én ide tuti húznék, kezdő 3 meg van, de mögöttük csak Hazel...
QB: Lehet nem lenne hülyeség Cookot behúzni.

Nem mondom hogy álom csapatunk van, de sok irányba lehet indulni a drafton, a többit meg akar házon belül megoldani.
Geeri
2. körben tényleg jöhetne CB (Alexander?), de én már ezek után semmin nem lepődök meg. 3. körben meg Caroo. Jack-el nem tudom nyernénk-e. Túl negatív franchise vagyunk (lehet hülyén hangzik) mi ahhoz, hogy valami kijöjjön a srácból. De ez csak megérzés. Ragland annyira nem tetszik, meg amúgy is szerintem külső oldalra kellene valaki. 4. kör egy OLB mondjuk.

De az én gondolataim szerint megint meglepetés húzás lesz. Tavaly is ki számított Phillips-re a 2. körben?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Na, most mar olyan de olyan OL legyen itt!!

Danyly, Caroo nekem is szimpatikus, ha harmadik körre jönne azt nem bánnám.

Lehet reménykedni hogy Jack lecsúszik. Gyakorlatilag Ajayi 2.0 a srác. Ragland is megfelelne itt már, bár Matekevich ugyanaz szinte negyedik körben.

Mackansie Alexander is jöhetne simán. Fullert is elnézném.


Igazság szerint sok posztra lehetne húzni, de mindegyiken van háznál is olyan játékos aki jónak tűnt limitált szerepkörben:
CB: Lippet, McCain, (Taylor?)
LB: Hewitt,Vigil
DT: Philips
DE: Fede,McCain,Branch
OG: Mar sorolni se győzöm Tunsil húzása után.
RB: Ajayi - én ide 3.napon hoznék egy Drake, vagy Lasco nevű srácot.
WR: No én ide tuti húznék, kezdő 3 meg van, de mögöttük csak Hazel...
QB: Lehet nem lenne hülyeség Cookot behúzni.

Nem mondom hogy álom csapatunk van, de sok irányba lehet indulni a drafton, a többit meg akar házon belül megoldani.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tunsil meglepett, de erre ment ki a játék. Úgy tűnik nem bíznak Albertben (sokat sérült) + sok a fizu. Még kell min. egy jó guard és jól is néz ki a fal.
danyly
Albert egyetemen guard volt, simán lehet h újra betolják.
empty taxi
Egyébként ez teljesen igaz. LG poszton akár még jó is lehet. De én akkor is húznék egy OG-ét.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Tunsil meglepett, de erre ment ki a játék. Úgy tűnik nem bíznak Albertben (sokat sérült) + sok a fizu. Még kell min. egy jó guard és jól is néz ki a fal.
danyly
Albert egyetemen guard volt, simán lehet h újra betolják.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Befocskolok. Nem számítottam ra, hogy a három CB-t kiviszik az első 12 helyen. Volt gondolatomban OL húzás, bár inkább mint harmadik/negyedik prioritásként, amennyiben a számunkra megfelelő embereket elviszik az orrunk elől (cb, lb). Természetesen ez is abszolút logikus és helyes húzás. Brandenburg Albert benne van a korban és sérülékeny is.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Tunsil meglepett, de erre ment ki a játék. Úgy tűnik nem bíznak Albertben (sokat sérült) + sok a fizu. Még kell min. egy jó guard és jól is néz ki a fal.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Grat, így utólag nem örülök annak a bongmaszkos videónak 😀
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Offensive mentalitású az új HC 😊 ezt kalkuláljátok bele.
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Mivel nagy beszélgetések nem folynak itt, felteszem a bűvös kérdést: kit választunk 1 körben?
Az én tippem Eli Apple (CB). A legégetőbb poszt, meg kell oldani minnél előbb. Van még mit tanulnia, de jó alapanyag. Rögtön bevethető. Nem szeretem a korai DB húzásokat de most muszály kockáztatni. Persze a floridai srác jobb lenne, de nem hinném, hogy benn marad.
danyly
CB vagy LB-t várnék legszívesebben. akár két korai cornerback húzást is el tudok képzelni, mint 2009-ben (vonate davis 1 kör, sean smith 2. kör).

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
húzzátok ki william jacksont 😀 legjobb cb!!!!

Amúgy én nem érzem, hogy 1. kör közepe fel olyan nagy reach lenne Apple.

több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mivel nagy beszélgetések nem folynak itt, felteszem a bűvös kérdést: kit választunk 1 körben?

Az én tippem Eli Apple (CB). A legégetőbb poszt, meg kell oldani minnél előbb. Van még mit tanulnia, de jó alapanyag. Rögtön bevethető. Nem szeretem a korai DB húzásokat de most muszály kockáztatni. Persze a floridai srác jobb lenne, de nem hinném, hogy benn marad.

De Geeri te sem reagáltál a draft elképzeléseimre?!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
13: R1P13
WR LAQUON TREADWELL
OLE MISS

Mivel VHIII kiment, de az őt követő kategóriából (Apple,Alexander,Fuller, WJII) csak Apple került kiválasztásra, ezért úgy gondoltam rizikózom. Jöhetett volna Stanley, de úgy gondolom Bushrod megfelelő depth T poszton. Treadwell simán lehetne Tannehill szeretett játszópajtása, hiszen fizikális, 50-50 labdákat szinte mindig elhozó játékos. Talán egy kicsivel kevésbé kiforrott játékos mint Parker, de szerintem jobban használható mint Stills. Gase állítólag egy zseni, adjunk a kezébe eszközöket.

42: R2P11
CB KENDALL FULLER
VIRGINIA TECH

Fullert sokan túlértékeltnek tartják, ráadásul sérülésből jön vissza. Szerintem a Joseph féle press-zone sémába pont beleillik, jól lát a pályán és agresszív. Második körben jó húzásnak tartom.

73: R3P10
G JOSHUA GARNETT
STANFORD

Elképesztően erős játékos, és mivel az ígéret az hogy idén keményedik az O-line, így maximálisan beleillik. Ennyi névből meg már csak lesz valami G poszton.

107: R4P9
ILB TYLER MATAKEVICH
TEMPLE

Nem a számai miatt került ide, hanem a játéka miatt. Elképesztő érzékkel mozog a pályán, megéri megnézni mi lesz belőle a nagyoknál. Ha más nem akkor egy jó ST játékos.

147: R5P8
RB DANIEL LASCO
CALIFORNIA

Hihetetlenül atletikus, jó kezű futó. Igazi 3rd round back. Ideális kiegészítője lehet Ajayinak.

186: R6P11
DT D.J. READER
CLEMSON

Óriás DT, rotációba mehet.

227: R7P6
S JORDAN LUCAS
PENN STATE

S depth nem árt, próba szerencse.

231: R7P10
WR DE'RUNNYA WILSON
MISSISSIPPI STATE

WR depth sem acélos, Wilson 3-UDFA besorolás között ingadozik a draftboardokon. Sebessége semmi nincs, cserébe 6-5, hosszú karokkal, ügyes kezekkel. Szerencsére a robbanékonyság fejleszthető tulajdonság. (IRL tuti nem csúszik idáig. )


Mi a vélemény?
Geeri
Treadwell nem rossz, de szerintem ki fog menni előbb. Bár ez a WR class nem olyan mint az előző két évben, de nem számítanék elkapóra ezen a ponton. Legelső feladat a secondary megerősítése. Én személy szerint utálom az első körös CB v. S húzásokat, de lehet ez most belefér. Hargreaves nem lenne rossz (bár a magasságával nem vagyok kibékülve), de szerintem ő is kimegy előbb. Apple nem tűnik rossznak, de engem zavar, hogy nincs túl sok tapasztalata.

Más olvasatban pedig egy szintén Ohio State játékost Darron Lee írják (aki szintén redshirt sophomore). Nem túl acélos az LB poszt sem, de ott azért akad egy-kettő fiatal tehetség. Erre még várnék egy évet (mármint magas körben húzni LB).

Az RB draftolást nem értem 1. körben (max. középső körben), mert jövőre brutál lesz a draft RB terén (akár 4 db 1. körös is lehet).

Ami kell még: OL. Ezt meg lehet húzni 2. körben. Akár OT, akár OG posztra. Ifedi akár megfelelő választás is lehet. Tackle és guard pozícióban is jó lehet.

Személyes kedvencem az elkapók közül Carroo, ő jöhetne 3. körben.
4. körben esetlegesen egy RB, mondjuk Kenyan Drake (vagy Prosise). De ha lecsúszna Fackrell, akár jól jönne az LB állományba.

Az FS is javítandó egy kicsit, itt meg lehet próbálni Sean Davis-t (5.kör).

6. körben jöhet egy backup tackle, Brandon Shell.

A 7. körben meg jöhet egy DL depht Zettel (DE) személyében.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
az eagles-browns trade urán pörög az elliot draft. hát nem tudom.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
13: R1P13
WR LAQUON TREADWELL
OLE MISS

Mi a vélemény?
Geeri
Nagyon nem 😊 Eret vágok, ha első körben elkapó lesz. 3. számú elkapónak nem 1/13 -ra kell húzni. Ha első körben offense akkor a futójáték megteremtése a cél.. falember vagy RB.
Csabee13
Elliott nem volt bent. Plussz jövőre az RB class állitólag minden idők legjobbja.( majd meglátjuk par ACL meg MCL szakadás után is így lesz-e..)
Ha Fuller nem esik le akkor én is eret vágtam volna 😀. De benne van ez a pakliban, hogy második körre csúszik használható corner. Akkor meg reacheljek egy tacklet? Albert, James minőségben megvannak. Hoztunk pár rutinos rókát, ott van a Douglas,Thomas, Turner hármas. Vége a Philbin féle finesszes buziskodasnak, egy fizikalisabb rendszerben szerintem ki fog jönni Turner ereje, Douglasnak lett egy év rutinja, Thomas meg.. Nagy túlélő, de G poszton ha egyszerű feladata van akkor meg tudja csinalni. Amíg nem jöttek a sérülések addig nem játszott rosszul.


Amúgy persze, kérdés hogy Treadwell mit tudna segíteni. Azert kell egy speedster a pályára aki széthúzza vertikálisan a védelmet, így Stills sem csak az elkapasaival tesz hozzá.
De RZ target meg kevés van, és nem tudtam kihagyni Treadwellt, ha szerepet tudnánk neki adni, akkor sokat hozzátehetne a tamadojatekhoz.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
13: R1P13
WR LAQUON TREADWELL
OLE MISS

Mi a vélemény?
Geeri
Nagyon nem 😊 Eret vágok, ha első körben elkapó lesz. 3. számú elkapónak nem 1/13 -ra kell húzni. Ha első körben offense akkor a futójáték megteremtése a cél.. falember vagy RB.
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
13: R1P13
WR LAQUON TREADWELL
OLE MISS

Mivel VHIII kiment, de az őt követő kategóriából (Apple,Alexander,Fuller, WJII) csak Apple került kiválasztásra, ezért úgy gondoltam rizikózom. Jöhetett volna Stanley, de úgy gondolom Bushrod megfelelő depth T poszton. Treadwell simán lehetne Tannehill szeretett játszópajtása, hiszen fizikális, 50-50 labdákat szinte mindig elhozó játékos. Talán egy kicsivel kevésbé kiforrott játékos mint Parker, de szerintem jobban használható mint Stills. Gase állítólag egy zseni, adjunk a kezébe eszközöket.

42: R2P11
CB KENDALL FULLER
VIRGINIA TECH

Fullert sokan túlértékeltnek tartják, ráadásul sérülésből jön vissza. Szerintem a Joseph féle press-zone sémába pont beleillik, jól lát a pályán és agresszív. Második körben jó húzásnak tartom.

73: R3P10
G JOSHUA GARNETT
STANFORD

Elképesztően erős játékos, és mivel az ígéret az hogy idén keményedik az O-line, így maximálisan beleillik. Ennyi névből meg már csak lesz valami G poszton.

107: R4P9
ILB TYLER MATAKEVICH
TEMPLE

Nem a számai miatt került ide, hanem a játéka miatt. Elképesztő érzékkel mozog a pályán, megéri megnézni mi lesz belőle a nagyoknál. Ha más nem akkor egy jó ST játékos.

147: R5P8
RB DANIEL LASCO
CALIFORNIA

Hihetetlenül atletikus, jó kezű futó. Igazi 3rd round back. Ideális kiegészítője lehet Ajayinak.

186: R6P11
DT D.J. READER
CLEMSON

Óriás DT, rotációba mehet.

227: R7P6
S JORDAN LUCAS
PENN STATE

S depth nem árt, próba szerencse.

231: R7P10
WR DE'RUNNYA WILSON
MISSISSIPPI STATE

WR depth sem acélos, Wilson 3-UDFA besorolás között ingadozik a draftboardokon. Sebessége semmi nincs, cserébe 6-5, hosszú karokkal, ügyes kezekkel. Szerencsére a robbanékonyság fejleszthető tulajdonság. (IRL tuti nem csúszik idáig. )


Mi a vélemény?

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
A bye week-ig (8. hét) jó kemény a menetrend. Azért a Seahawks-Pats páros kezdésnek nem rossz.
danyly
egy hetet meg lehet kaliforniában töltünk : -)
san diego (nov 13) - los angeles (nov 20)
Ventura
Ez csak jó lenne, korrekt.
Cserébe pedig zsinórban 5 hét itthon ha jól emlékszem.

Mindig jövőre!
több mint 8 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
A bye week-ig (8. hét) jó kemény a menetrend. Azért a Seahawks-Pats páros kezdésnek nem rossz.
danyly
egy hetet meg lehet kaliforniában töltünk : -)
san diego (nov 13) - los angeles (nov 20)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A bye week-ig (8. hét) jó kemény a menetrend. Azért a Seahawks-Pats páros kezdésnek nem rossz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Lezajlott a bowl mock. Szerencsetlensegre en huztam miaminak. 😀

1/13 Jack Conklin, OT (Michigan State)
Voltak meg bent, ilyen Ragland, meg Apple, de a fal katasztrofa. Bal oldalt kb megvagytok. Jobbra Conklin tokeletes.

2/42 Vadal Alexander, OG (LSU)
Konkretan nincs guardotok, ugyhogy lehet orulni. A legjobb guardot huztam nektek 2. korben. 😀

3/73 Kentrell Brothers, ILB (Missouri)
Senki sem tudja Kiko mire lesz kepes, ugyhogy huztam meg egy serult ilb-t.

4/107 Maurice Canady, CB (Virginia)

Minden cb tek egy nagy szar(foleg maxwell). Hal istennek Canady a legnagyobb kiraly lesz nflben. Hatalmas steal.

5/147 Kolby Listenbee, WR (TCU)
Kiraly elkapo, jobb lesz mint Landry.

6/186 Tom Hackett, P (Utah)
Az elerheto legjobb punter. Az ugysincsen.

7/227 LeShaun Sims, CB (Southern Utah)
Utah utan Southern Utahrol is kellett valaki, hogy ne unatkozzanak a sracok.

7/231 Joel Stave, QB (Wisconsin)
Iszonyat nagy kiraly lesz. Ha Miamiba kerul jovore el lehet cserelni a fenebe Tannehillt. Egy FHoF QB rol beszelunk.

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Dolphins claim Ifo Expre-Olomu off waivers
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez komoly erősítés. Gratulálok.
danyly
RB Isaiah Pead has agreed to terms with the Miami Dolphins.

Pead was drafted in the second round in 2012 but has only 19 career carries for 78 yards, all with the Rams. In Miami he'll compete with second-year pro Jay Ajayi. The Dolphins might add another running back in free agency or the draft.
RunRickyRun
Sőt 😀 Daniel Thomas is visszatért. Igen az a Thomas...
Csabee13
Mondom én hogy komoly futójáték lesz idén. Leszerepelt játékosok. Sőt kettő is. Szomorú.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 561 — Dolphins Fan
Ez komoly erősítés. Gratulálok.
danyly
RB Isaiah Pead has agreed to terms with the Miami Dolphins.

Pead was drafted in the second round in 2012 but has only 19 career carries for 78 yards, all with the Rams. In Miami he'll compete with second-year pro Jay Ajayi. The Dolphins might add another running back in free agency or the draft.
RunRickyRun
Sőt 😀 Daniel Thomas is visszatért. Igen az a Thomas...
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez komoly erősítés. Gratulálok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.