Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 702 — 🏈🐬🐂🤘🏽
mi a közös pont ezekben a játékosokban? karlos dansby, dannell ellerbe, vontae davis, wes welker, rob ninkovich, erik walden.
 miamiherald.typepad.com/dolphins_in_depth/2015/01/tony-mcdaniel-success-in-seattle-after-four-years-in-miami.html

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
A lényegen siklanak át mindig... Wallace első évben nem kap lóf@szt sem (3,25M).. 2. éve 17milla ez adja a garantált nagy részét aztán a 3. év elején cutolható 6milla penaltyval ha nem válna be. Szóval számoltak a kockázattal...
Csabee13
ha már wallace, akkor előkerítettem ezt a hozzászólást 2013 márciusából.Ventura
Ha márc 14. előtt kivágják akkor valóban igaz, hogy 6,6 milla a penalty. Ha utána akkor még 3milla megy Wallace zsebébe.

A 30milla garantáltból 23,4 már ki lett neki fizetve. Csak az évi 2,2 milla signing bonus maradt a hátralevő 3 évre.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 702 — 🏈🐬🐂🤘🏽
A lényegen siklanak át mindig... Wallace első évben nem kap lóf@szt sem (3,25M).. 2. éve 17milla ez adja a garantált nagy részét aztán a 3. év elején cutolható 6milla penaltyval ha nem válna be. Szóval számoltak a kockázattal...
Csabee13
ha már wallace, akkor előkerítettem ezt a hozzászólást 2013 márciusából.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 11 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Wallace tuti nem megy bele a paycutba, ugye a garantált pénzét megkapja, a nem garantált részért mert játszva leszerződik oda ahol meglátása szerint kap majd olyan labdát amilyet szeretne. A kérdés hogy ez mégis hol van. Mert hogy 15 elfogadható QB-nál több nincs a ligában, abból vagy öt nem dob jó hosszú passzt, meg van ahová nem illene jobban mint ide. Ha ez csak duma a részéről akkor meg mehet oda ahol kifizetik neki a nagy pénzt erre a teljesítményre.Geeri
Szerintem is ez a valószínűbb verzió. Bár állítólag maradni szeretne, de valószínüleg ez csak duma...

több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
nézzétek meg! 😉
(ha fent az X-re kattintotok akkor a többi csapat is előjön)

How close were the Dolphins to being Super Bowl contenders?
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/12179331/how-many-players-away-super-bowl-was-teamVentura
Azért ez elég tré 😀
Reshad Elite? Grimes átlagos? Pouncey bad? James bad? Oké 😊Csabee13
Hát mondjuk Pouncey idén katasztrófa is volt,Jamest meg az húzza le amit szétesett falban LT poszton játszott.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
nézzétek meg! 😉
(ha fent az X-re kattintotok akkor a többi csapat is előjön)

How close were the Dolphins to being Super Bowl contenders?
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/12179331/how-many-players-away-super-bowl-was-teamVentura
Azért ez elég tré 😀
Reshad Elite? Grimes átlagos? Pouncey bad? James bad? Oké 😊
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 702 — 🏈🐬🐂🤘🏽
nézzétek meg! 😉
(ha fent az X-re kattintotok akkor a többi csapat is előjön)

How close were the Dolphins to being Super Bowl contenders?
 espn.go.com/espn/feature/story/_/id/12179331/how-many-players-away-super-bowl-was-team

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Wallace tuti nem megy bele a paycutba, ugye a garantált pénzét megkapja, a nem garantált részért mert játszva leszerződik oda ahol meglátása szerint kap majd olyan labdát amilyet szeretne. A kérdés hogy ez mégis hol van. Mert hogy 15 elfogadható QB-nál több nincs a ligában, abból vagy öt nem dob jó hosszú passzt, meg van ahová nem illene jobban mint ide. Ha ez csak duma a részéről akkor meg mehet oda ahol kifizetik neki a nagy pénzt erre a teljesítményre.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem Wallace cut.
Ross elegge kikelt ellene.
Hartline... massziv csokkentes kene oda.... Pont Gibson akit esetleg megtartanek, olcso es o kepes nagy dolgokra, igaz egeszseges ritkan marad.
több mint 11 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Lehet csak nekem volt újdonság, de igen aggasztó híreket olvastam (de ki tudja talán még jól is elsülhet).

A WR-ről lenne szó ahol nagy változások lesznek. A Hartline-Gibson duó igen nagy eséllyel, míg Wallace esetében is több mint 50 % az elküldés lehetősége. Marad Landry szinte egyedül, mert Matthews sem hiszem, hogy bármilyen megoldást jelentene.

Bár ezeket a pletykákat módjával kezelném (nem nagyon hiszek ezekben), de érdemes elgondolkozni rajta.

Így az FA-ról is kell egy jó elkapó ill. a drafton is magasan kell húzni egy jó WR-t.danyly
Ilyen teljesítményre sehol se fizetnek majdnem 5 misit Hartlinenak, Gibsont pedig Landry teljesen felülmúlta.
Hartline vagy a fizuját vágja meg vagy őt vágják ki.

Draftról meg hozzunk már valakit aki 6'5 magas, és jó hosszú, finom keze van. Mert ha ez teljesül akkor egyedül fizikalisabb meg használhatóbb lesz Tannehillel mint Wallace Hartline meg Gibson összesen. Idén se volt RZ target, oszt volt is olyan meddő maszatolás a liga rekord RZ túrákból hogy rosz volt nézni.Geeri
Azért az OC problémája is jegyezném meg halkan. Hartline szerintem belemegy a csökkentésbe, ennyit máshol sem adnak neki. Wallace, ha tényleg maradni szeretne akkor szintén belemegy a , ha nem akkor kirakják. Gibson meg Matthews mehet amerre lát.

több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Lehet csak nekem volt újdonság, de igen aggasztó híreket olvastam (de ki tudja talán még jól is elsülhet).

A WR-ről lenne szó ahol nagy változások lesznek. A Hartline-Gibson duó igen nagy eséllyel, míg Wallace esetében is több mint 50 % az elküldés lehetősége. Marad Landry szinte egyedül, mert Matthews sem hiszem, hogy bármilyen megoldást jelentene.

Bár ezeket a pletykákat módjával kezelném (nem nagyon hiszek ezekben), de érdemes elgondolkozni rajta.

Így az FA-ról is kell egy jó elkapó ill. a drafton is magasan kell húzni egy jó WR-t.danyly
Ilyen teljesítményre sehol se fizetnek majdnem 5 misit Hartlinenak, Gibsont pedig Landry teljesen felülmúlta.
Hartline vagy a fizuját vágja meg vagy őt vágják ki.

Draftról meg hozzunk már valakit aki 6'5 magas, és jó hosszú, finom keze van. Mert ha ez teljesül akkor egyedül fizikalisabb meg használhatóbb lesz Tannehillel mint Wallace Hartline meg Gibson összesen. Idén se volt RZ target, oszt volt is olyan meddő maszatolás a liga rekord RZ túrákból hogy rosz volt nézni.

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Lehet csak nekem volt újdonság, de igen aggasztó híreket olvastam (de ki tudja talán még jól is elsülhet).

A WR-ről lenne szó ahol nagy változások lesznek. A Hartline-Gibson duó igen nagy eséllyel, míg Wallace esetében is több mint 50 % az elküldés lehetősége. Marad Landry szinte egyedül, mert Matthews sem hiszem, hogy bármilyen megoldást jelentene.

Bár ezeket a pletykákat módjával kezelném (nem nagyon hiszek ezekben), de érdemes elgondolkozni rajta.

Így az FA-ról is kell egy jó elkapó ill. a drafton is magasan kell húzni egy jó WR-t.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 702 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Ez esetben jó nagy ba....ok vagyunk..Csabee13
előre az afc east harmadik/negyedik helyéért :cool:

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Albert felépülése gyorsabb ütemben halad, a dokik is meg vannak lepődve.
Kacy Rogersnek lejárt a szerződése vagy ha nem akkor ilyenkor mi a szokás az NFL-ben?DM13
Ugyanaz, mint coordinátor -> hc esetén.. magasabb beosztás mehet gond nélkül. Poz. edzőből dc lett, szóval mehet nyugodtan.Csabee13
ez pont nem igaz, a Dolphins megtehette volna, hogy útjába áll a váltásnak, mégsem tettékbaggio
Igen megtehette volna, pl. előléptetéssel. Csak Lateral move esetén mondhatja azt a csapat hogy lóf@szt. De ha bővebben kifejtenéd miben tévedek annak örülnék.
Csabee13
Pozíciós edző --> koordinátor váltásnál ez nem igaz, csak ha HC-nak hívnak valakit, akkor köteles elengedni egy csapat bármelyik edzőjét (koordinátor és pozíciós edző egyaránt). Pl. a Bengals ezért tagadhatta meg a DB-edzőjük interjúját a Broncos DC posztra. Ilyen esetben a csapat dönthet, hogy elengedi-e az edzőjét vagy sem, nincs kötelező elengedés.somoskovig
Rájöttem közben hol tévedtem... Nem tesz különbséget a liga DC vagy DL coach között Assistant coach mind a kettő.

Promotions to coordinator level are NOT promotions under this policy; a coach is either an Assistant Coach or a Head Coach, period.

Kösz a felvilágosítást.

Ez esetben jó nagy ba....ok vagyunk..
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 570 — Chiefs GM
Albert felépülése gyorsabb ütemben halad, a dokik is meg vannak lepődve.
Kacy Rogersnek lejárt a szerződése vagy ha nem akkor ilyenkor mi a szokás az NFL-ben?DM13
Ugyanaz, mint coordinátor -> hc esetén.. magasabb beosztás mehet gond nélkül. Poz. edzőből dc lett, szóval mehet nyugodtan.Csabee13
ez pont nem igaz, a Dolphins megtehette volna, hogy útjába áll a váltásnak, mégsem tettékbaggio
Igen megtehette volna, pl. előléptetéssel. Csak Lateral move esetén mondhatja azt a csapat hogy lóf@szt. De ha bővebben kifejtenéd miben tévedek annak örülnék.
Csabee13
Pozíciós edző --> koordinátor váltásnál ez nem igaz, csak ha HC-nak hívnak valakit, akkor köteles elengedni egy csapat bármelyik edzőjét (koordinátor és pozíciós edző egyaránt). Pl. a Bengals ezért tagadhatta meg a DB-edzőjük interjúját a Broncos DC posztra. Ilyen esetben a csapat dönthet, hogy elengedi-e az edzőjét vagy sem, nincs kötelező elengedés.

több mint 11 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Albert felépülése gyorsabb ütemben halad, a dokik is meg vannak lepődve.
Kacy Rogersnek lejárt a szerződése vagy ha nem akkor ilyenkor mi a szokás az NFL-ben?DM13
Ugyanaz, mint coordinátor -> hc esetén.. magasabb beosztás mehet gond nélkül. Poz. edzőből dc lett, szóval mehet nyugodtan.Csabee13
ez pont nem igaz, a Dolphins megtehette volna, hogy útjába áll a váltásnak, mégsem tettékbaggio
Igen megtehette volna, pl. előléptetéssel. Csak Lateral move esetén mondhatja azt a csapat hogy lóf@szt. De ha bővebben kifejtenéd miben tévedek annak örülnék.


Bowles viszont teljesen azt játszatja amit Rogers tud asszisztálni szóval ennél jobban nem is járhatott volna sem a Bills sem Rogers.

Nem tudom ki lesz helyette, gondolom az eddigi asszisztense majd.Geeri
A Jetsbe ment DC-nek. Milyen Bills ? 😊Csabee13
Egykutya, egy divízió, ellenünk tolja majd és árasztja az információt az ellennek 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Albert felépülése gyorsabb ütemben halad, a dokik is meg vannak lepődve.
Kacy Rogersnek lejárt a szerződése vagy ha nem akkor ilyenkor mi a szokás az NFL-ben?DM13
Ugyanaz, mint coordinátor -> hc esetén.. magasabb beosztás mehet gond nélkül. Poz. edzőből dc lett, szóval mehet nyugodtan.Csabee13
ez pont nem igaz, a Dolphins megtehette volna, hogy útjába áll a váltásnak, mégsem tettékbaggio
Igen megtehette volna, pl. előléptetéssel. Csak Lateral move esetén mondhatja azt a csapat hogy lóf@szt. De ha bővebben kifejtenéd miben tévedek annak örülnék.


Bowles viszont teljesen azt játszatja amit Rogers tud asszisztálni szóval ennél jobban nem is járhatott volna sem a Bills sem Rogers.

Nem tudom ki lesz helyette, gondolom az eddigi asszisztense majd.Geeri
A Jetsbe ment DC-nek. Milyen Bills ? 😊
több mint 11 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Albert felépülése gyorsabb ütemben halad, a dokik is meg vannak lepődve.
Kacy Rogersnek lejárt a szerződése vagy ha nem akkor ilyenkor mi a szokás az NFL-ben?DM13
Ugyanaz, mint coordinátor -> hc esetén.. magasabb beosztás mehet gond nélkül. Poz. edzőből dc lett, szóval mehet nyugodtan.Csabee13
ez pont nem igaz, a Dolphins megtehette volna, hogy útjába áll a váltásnak, mégsem tettékbaggio
Azt pletykálják azért engedték mert Coyle-al egyre kevésbé találták a közös hangot. Bowles viszont teljesen azt játszatja amit Rogers tud asszisztálni szóval ennél jobban nem is járhatott volna sem a Jets sem Rogers.

Nem tudom ki lesz helyette, gondolom az eddigi asszisztense majd.

Albertnél már látom a 4 meccses eltiltást.. 😀

Mindig jövőre!
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 143 — no es importante
Albert felépülése gyorsabb ütemben halad, a dokik is meg vannak lepődve.
Kacy Rogersnek lejárt a szerződése vagy ha nem akkor ilyenkor mi a szokás az NFL-ben?DM13
Ugyanaz, mint coordinátor -> hc esetén.. magasabb beosztás mehet gond nélkül. Poz. edzőből dc lett, szóval mehet nyugodtan.Csabee13
ez pont nem igaz, a Dolphins megtehette volna, hogy útjába áll a váltásnak, mégsem tették


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Albert felépülése gyorsabb ütemben halad, a dokik is meg vannak lepődve.
Kacy Rogersnek lejárt a szerződése vagy ha nem akkor ilyenkor mi a szokás az NFL-ben?DM13
Ugyanaz, mint coordinátor -> hc esetén.. magasabb beosztás mehet gond nélkül. Poz. edzőből dc lett, szóval mehet nyugodtan.
több mint 11 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Albert felépülése gyorsabb ütemben halad, a dokik is meg vannak lepődve.
Kacy Rogersnek lejárt a szerződése vagy ha nem akkor ilyenkor mi a szokás az NFL-ben?

több mint 11 éve
DM13 Miami Dolphins Florida Gators 1 442 — Dolphins fan
Nyithatna már a FA... lenne pár nap izgi.

több mint 11 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 283
Ez most komoly, hogy nem lehet már jegyet kapni... Sold out.. baszki.. Most szerezhetek aranyárban valami zugárustól vagy mi? 😀Csabee13
Én a nyitáskor kezdtem, de csak a kapu mögött sikerült jegyet venni, ráadásul gyerekjegyet nem is engedett...

Elvileg még lesz egy netes jegyvásárlás, ha jók az emlékeim...Paradoxon_MIA
Nyugi tavaly 2 héttel a meccs előtt vettem a jegyeket....

több mint 11 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Ez most komoly, hogy nem lehet már jegyet kapni... Sold out.. baszki.. Most szerezhetek aranyárban valami zugárustól vagy mi? 😀Csabee13
Én a nyitáskor kezdtem, de csak a kapu mögött sikerült jegyet venni, ráadásul gyerekjegyet nem is engedett...

Elvileg még lesz egy netes jegyvásárlás, ha jók az emlékeim...

Believe In Your 'Fins!
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kb,,,

Mas, ismet Belicheat ugy.
Miert nem vagyok meglepve.