Miami Dolphins
29 feliratkozó
több mint 13 éve
Egnewval max Gabbert tudna jó párost alkotni, de ő (még) nálunk van és IRen.14 sacketek van már? akkor ti is fejlődtök, rosszul emlékszem h pár éve vmi 9 volt egész szezonban? Húztatok is egy vadállat pass rushert aránylag korán
Wakenek meg annyi sackje van, mint az egész Dnknek idén összesen....
Már alig várom a Chad Henne Bowlt. 😀iktriad
több mint 13 éve
Egyébként összefoglalva azt bírom, hogy agyon dicsérnek mindenkit (az edzők), hogy milyen jó és milyen keményen küzdött, de sajnos elég sokszor vereség lesz a vége. Ha ennyire jól küzdő, agresszív (jó értelemben) játékosokkal vagyunk tele, akkor miért nem nyerjük meg ezeket, a meccseket?ezt hívják úgy, hogy a tehetség hiánya. Tudom, hogy sokan itt a topikban nem hajlandóak ezt beismerni, de a csapatunk szintje alacsony. Ki tényleg jó játékos az offenseből?:
danyly
Pouncey, Long (ha egészséges) Bess, Bush, ha megfelelő a bolygók állása. És ennyi. a fal nagy része átlagos kvalitású játékosokból áll, akik elismerem hogy hajtanak mint az állat,de ez csak egy bizonyos szintig elég. A Backfield? Átlag /átlag alatti. Elkapók? TE-k?
Hartline, Moore, Fasano, a többinek a neve sem jut eszembe hirtelen (nyilván túlzok) Vannak villanások, de tény, hogy középszerűek. Egy komolyan PO álmokat dédelgető csapatban, nem Brian Hartline a kezdő WR, vagy Fasano az elkapó TE.
A védelemben kicsit jobb a helyzet, Starks, Soliai, Dansby, Wake, ők azok akik tényleg jók. utána megint átlagos playerek, akik hajtanak hajtanak becsületesen, de ez ennyire elég.
Hajt a csapat becsületesen, és nyilván elismerést kapnak az edzőtől ezért, meg is érdemlik! Csak fogadjuk el azt a tényt, hogy hiába adok én 120 %-ot a 100 méteres olimpiai döntőn, nem fogom lenyomni Boltot.
És szerintem pont ezért is esett szét a csapat az idény második felére, mindenki 110%-ot ad, mentálisan elfáradtak. Egy csapat nem tud 16+ meccsen keresztül erőn felül teljesíteni.
Viszont ha minden jól megy, akkor kb 2 év múlva lesz csapatunk. Nem olyan csapat amelyik egy trükkös felállás sikerét meglovagolva bemákolja a PO-t, és ott első körben kizúg, hanem olyan amelyik jó formaidőzítéssel, bejut a rájátszásba, és ott ne adj isten meccset is nyer. évről évre.
több mint 13 éve
Egnewval max Gabbert tudna jó párost alkotni, de ő (még) nálunk van és IRen.Wakenek meg annyi sackje van, mint az egész Dnknek idén összesen....
Már alig várom a Chad Henne Bowlt. 😀
több mint 13 éve
A meccs utáni sajtótájékoztatón Egnew várható játékáról faggatóztak a riporterek az edzőknél, de egyértelmű választ sem ők, sem mi szurkolók nem kaptunk. Sherman szerint jól játszik az edzéseken, de nem egyenletes a teljesítménye. Meg látszik a játékán a tudása, de keveset mutat belőle. De elmondta, hogy a végső szót (hogy játszik e Egnew), Philbin és Ireland mondja ki. Martin-al kapcsolatban Philbin annyit mondott: jól végezte a dolgát, futás blokkolásban jó volt. Martin és Incognito engedte a két sacket, ez még belefért. De ezt a falat még tökéletesíteni kell. Ezt Philbin is elismerte. Csak az a baj, már 2008 óta tökéletesítsük és az óta egyre rosszabb, bár idén azért stagnálós a dolog, de semmiképpen sem előre lépés. Az én szememben persze. Hogy Philbin, hogyan látja a dolgot, nem tudom. Mindenesetre ő bizakodó, de azért látja természetesen a problémákat.
Tanny az első félidőben elfogadhatóan játszott, de nem lehet mindent az ő nyakába varrni. A zsebet sokszor összenyomta a 49ers védelme, így Tannehill-t is sokszor siettetésre kényszeríttették. A futók útvonalát sem tudtuk jó néhány esetben elszeparálni. Nem tudtuk elég szélesre nyitni az utat.
Miller-el is meg voltak elégedve, de azt nem tudom, hogy mi okból? Volt három futása (1 y) és 1 elkapása (8 y). Erre azért nem lennék büszke. Jó nem volt fenn nagyon sokk snap-nél, de ez akkor is édeskevés, ha jövőre ő sokkal többet akar játszani. Főleg annak fényében, hogy Sherman inkább annak a híve, hogy jövőre a Thomas-Miller tandem nyomul RB poszton (+ még szerintem FA-n v. drafton tuti hozunk még RB-t).
Kapernick futásánal Trusnik nagyot hibázott és részben Odrick is. Arra számítottak, hogy futtatják a labdát és ölik az órát. Egyáltalán nem számoltak Kapernick ezen fajta futására. Bár ezt nem értem, hogy miért nem számítottak rá, amikor a 49ers QB ilyeneket már nem egyszer megcsinált más csapatok ellen is.
Az utolsó hat meccsen egyetlen egy szerzett turnover-ünk volt (Jones INT-je vs. Brady). Turnover ratio-nk -11. Egyszerűen nem megy az ellen támadói által eladott labdák megszerzése. Jó-jó van 9 INT-ünk amit mi szedtünk le, de Tanny is dobott 12 INT-et. Pedig pont a múltkor mondta el Philbin, hogy gyakorolják ezerrel a fiúk a fumble és egyéb megszerezhető labdák megkaparintását. Úgy látszik nem sikerültek túl jól azok az edzések.
Akit mindenképpen ki kell emelni a tegnapelőtti meccs kapcsán az: Wake. Brutál 3 sack (még Aldon Smith is lepipálta a meccsen, sack számok tekintetében). Előtte le a kalappal. Idén már 14.0 sack-nél jár, talán meg lehet a 20 is. Utoljára Porter nyomott ilyen magas sack számot (2008-ban 17.5 sack). Na ezt valszeg Wake megdönti.
Egyébként összefoglalva azt bírom, hogy agyon dicsérnek mindenkit (az edzők), hogy milyen jó és milyen keményen küzdött, de sajnos elég sokszor vereség lesz a vége. Ha ennyire jól küzdő, agresszív (jó értelemben) játékosokkal vagyunk tele, akkor miért nem nyerjük meg ezeket, a meccseket?
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Magunkat vertük az impotens secondaryvel (megint) . Aztán visszaléptünk jobban, erre szopjuk a futásokat, 1v1be meguntam számolni mennyire megvertek minket, rossz volt nézni.Azért van az, hogy minden héten a kiismert dolgokat látod, mert nincs mivel újítani. Bess, Hartline, Bush.. aztán kuss néha egy villantás Fasanotól. A többiek sehol.
Az o-line nem volt annyira rossz mint amennyire hittem. De azért Martin seggreülése, meg a két büntetés amivel kihoztuk magunkat a TD lehetőséggel kecsegtető szituból szánalmas volt.
Tanny nem volt rossz, több passza volt amit el kellett volna kapni. Bush hozta mit kell, Miller is tetszett, főleg az elején. Fasano elkapása priceless, csak egyszer nyerni is kellene már egy hasonlóval+kéne még TD...
A special team úgy hullámzik, hogy aki hétről hétre követi lassan tengeribeteg lesz.
Nagyon pesszimista vagyok, nem a mérleg miatt, és nem is a mutatott játék miatt, hanem (oké hülyén hangzik)a nem mutatott játék miatt. Nem tetszik, hogy egyszer már működő dolgok vesznek el.
A O-cordinator csere még nem érett meg, de azért vannak dolgok amiket nem értek. Pl mi miért nem csinálunk olyat, mint amit a végén beszoptunk? Tanny tud futni, a labdára is vigyáz, akkor miért nem használjuk ki? Miért nincs ugyancsak több screen? Moore miért csak egyszer villanhat meccsenként? Biztos meg van mindennek az oka, de nem látom azt hogy a már kiismert dolgaink helyett valami új lenne hétről hétre, inkább kevesebb van. Az első meccseken sokkal bevállalósabb volt a playcalling, erre elhittük, hogy playoffért megyünk, és megijedtünk a téttől, vagy mi van a 7. hét óta a csapattal?
Geeri
Így is csoda, hogy néha valamelyikük szabadon van. Most a Niners ellen próbálkoztak, Bush-nak passzolást többször láttunk. Ilyeneket tudunk csak trükközni.
Tanny-val meg jó amit csinálnak. Egyrészt ne töressék össze, másrészt tanulja a zsebből irányítást, ne azt lesse első kézből merre lehetne futni. Nem egy Vicket akarunk a csapatba hanem egy Marinot nem de?
Idén már ne trükközzenek, próbálgassák ki mire jó a játékosállomány, lehetne PS-ből kipróbálni egy két arcot. Vagy a rendszeresen inaktívak pl. Egnew is megnézhetnének egy-két snapet. A win innentől csak másodlagos.
több mint 13 éve
Magunkat vertük az impotens secondaryvel (megint) . Aztán visszaléptünk jobban, erre szopjuk a futásokat, 1v1be meguntam számolni mennyire megvertek minket, rossz volt nézni. Az o-line nem volt annyira rossz mint amennyire hittem. De azért Martin seggreülése, meg a két büntetés amivel kihoztuk magunkat a TD lehetőséggel kecsegtető szituból szánalmas volt.
Tanny nem volt rossz, több passza volt amit el kellett volna kapni. Bush hozta mit kell, Miller is tetszett, főleg az elején. Fasano elkapása priceless, csak egyszer nyerni is kellene már egy hasonlóval+kéne még TD...
A special team úgy hullámzik, hogy aki hétről hétre követi lassan tengeribeteg lesz.
Nagyon pesszimista vagyok, nem a mérleg miatt, és nem is a mutatott játék miatt, hanem (oké hülyén hangzik)a nem mutatott játék miatt. Nem tetszik, hogy egyszer már működő dolgok vesznek el.
A O-cordinator csere még nem érett meg, de azért vannak dolgok amiket nem értek. Pl mi miért nem csinálunk olyat, mint amit a végén beszoptunk? Tanny tud futni, a labdára is vigyáz, akkor miért nem használjuk ki? Miért nincs ugyancsak több screen? Moore miért csak egyszer villanhat meccsenként? Biztos meg van mindennek az oka, de nem látom azt hogy a már kiismert dolgaink helyett valami új lenne hétről hétre, inkább kevesebb van. Az első meccseken sokkal bevállalósabb volt a playcalling, erre elhittük, hogy playoffért megyünk, és megijedtünk a téttől, vagy mi van a 7. hét óta a csapattal?
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
legalább 2 WR kell. Egnew pickért nagyon kár. 3. körös és pályára sem lép idén.Nagyon sok needünk lesz. És az is kérdés az FA-k közül kit tudunk megtartani.
több mint 13 éve
Tiszta buzi ez a biró, ellenünk van minden labdavesztéssel nem lehet mecset nyerni, az a rohadt életbe és ilyen loser csapatnak néz minket a fél liga és rá is szolgálunk,új off koordinátor meg egy elit elkapo ez kellene jövök,azért hajrá dolphins!!!!!!!!!!!!!!Miamishermannak időnként vannak jó playhívásai. a drafton meg lehetőleg nem nagyon szabad hibáznunk az elkapóval (de jó lenne ha semmivel se).
felgyorsultak a ligában a dolgok. nem várnak 4-5 éveket nagyon. idén még elmegy az az 5-6, talán 7 győzelem (sőt, még kevesebbre is számítottunk), de jövőre több kell egy fokkal.
ez a több szeritnem akkor lesz elérhető, ha brady végre elhúzza a csíkot, addig meg csak wild cardozhatunk.
nem tudom. tavaly sem volt egetrengetű falunk, bush mégis elfutkározott a 6.-7. héttől, amikor elvileg változtattak valamit a dolgokon.
kevin coyle jóféle, tetszik, de shermannal nem igazán vagyok kibékülve. azért még meglesném egy elit elkapóval és egy összetettebb fallal. "dalton - green connection" - csak amit mondtam, hogy nem hibázhatunk.
RB sor rendben, QB van.
WR, OL, CB/S + FA igazolások
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Tiszta buzi ez a biró, ellenünk van minden labdavesztéssel nem lehet mecset nyerni, az a rohadt életbe és ilyen loser csapatnak néz minket a fél liga és rá is szolgálunk,új off koordinátor meg egy elit elkapo ez kellene jövök,azért hajrá dolphins!!!!!!!!!!!!!!
több mint 13 éve
nekem fáj a szívem, hogy a 49ers topikban le 'delfinraguzták' a mérkőzést. ha véletlen ynerünk nagyon ki fogom őket nevetni.remélem azért okozunk meglepetést és nem hagyjuk őket elhúzni.
a patriots elleni mérkőzést is pozitivan láttam. egyszerűen alázásra számítottam, erre azt kaptam, hogy végig játékban voltunk és győzhettünk is volna!
gyönyörű volt, mikor nem engedtünk TD-t és csak FG-re jutottak! a futásukat is megfogtuk. amit végül engedtünk futott yardokat, az a végén volt, mikor kifáradt a brigád. pozitiv volt az egész, csak a legelejeén az a nagyon nagyon csúnya special team botlás ne lett volna!
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Nem voltam itthon és csak most nézegettem mi a helyzet a csapat háza táján. Van egy "tonna" OT, de kell még egy FA: Patrick Brown. Nem sok sót evett meg sehol, anno nálunk is volt 45 napig. Kb. az lesz a sorsa mint Durand-nak. PS-ben ott van kettő T is, de minek. Ők sem sok vizet zavarnak sajnos. Én már idény kezdett előtt mondtam, hogy vékony lesz ez az OL, de nem hallgatott rám Ireland. 😊Most jó megszívtuk mert ugye Long IR + Garner nem sokat ér, Martin még rookie, rookie hibákkal. Az egy dolog, hogy ő játszott a Stanford-ban LT-t, de ez már nem a college. Ez a meccs pont frankó értékmérő lesz neki, mert azért csak egy ligaelit, brutalizátor, sackgyáros Aldon Smith-el kell szembe néznie. + még ott lesz a falunknak csipetnyi könnyedség kedvéért Brooks, Bowman, a másik Smith v. Willis.
De ha azt nézzük, hogy Tanny jól dobál nyomás alatt neki is jó kis meccse lehet. Csak azok a fránya INT-ek nem kellenének.
Wilson is sérüléssel bajlódott,de elutazott a csapattal. Szerintem bevethető lesz. Amúgy aki számít hadra fogható lesz (persze aki IR-n van az értelemszerűen nem; csak azért írtam, hogy egyértelmű legyen).
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Vélemények az esti meccsről? Nagy a csend!RunRickyRunKaepernick kezd náluk, ha meg bírjuk zavarni, akkor talán meghülyül ma is. Ha viszont hozza amit tud, és mi elfáradunk futás ellen a második félidőre mint a Pats ellen, akkor nagy pofont fogunk kapni.
Sok sikerre nem számítok, meg már tétje sincs az egésznek. Reménykedek a minél több pozitívumban, és próbálom tolerálni az o-line mai teljesítményét. Ez utóbbi se lesz egyszerű vélhetően 😀
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
pl a tavalyi probowl?Delonso_idén is bekerült volna nagy valószínűséggel, de nyilván a "neve" miatt csak.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
esetleg ol coach csere? bár tény, hogy jerryt és martint alaposan rendbe tették a preseasonhoz képest!longal kapcsoltban a fizetés a lényeg. irelandet meg el kéne lőni a lekvárba. azokat a jó húzásokat amit csinált egy normális GM is megcsinálta volna.
szerk.:
walterfootball-on, frissítve is van a mock ha long távozna:
első kör taylor lewan, OT, michigan
második kör cordarelle patterson, WR, tennessee (ez tetszene, ha bennmaradna)
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
pl a tavalyi probowl?
több mint 13 éve
Én úgy gondolom az O legnagyobb értékét jobban meg kéne becsülni. Nem tudjuk milyen állapotban van igazából és sok betekintés nincs abba mi vezetett ehhez az állapothoz, de... Íme pár adat ami azt mondatja velem, há.. tényleg őt akarjuk elengedni ?Egy baj van ezzel a listával, hogy túl régiek az évszámok! Ettől függetlenül nagyon jó lenne ha maradna, de mindenáron irreális fizuval nem biztos!
Records:
4× Pro Bowl (2008, 2009, 2010, 2011)
First-team All-Pro (2010)
Second-team All-Pro (2009)
Ed Block Courage Award (2011)
PFW All-Rookie Team (2008)
Jim Parker Trophy (2007)
Consensus All-American (2006, 2007)
Big Ten Offensive Lineman of the Year (2006, 2007)
First-team All-Big Ten (2006, 2007)
Big Ten Conference Championship (2004)
Delonso_
Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
Ugyanazt tudom mondani, mint Bush kapcsán.. Rohadtul nincs itt az ideje erről diskurálni. És kicsit kampány szaga van a média részéről, hogy árkot ássanak a két fél közé már most, mert mekkora sztori lenne, hogy Long nem kapta meg Ireland-tól ami járna, vagy Long nem nézi a csapat érdekét. Stb.. stb.. Egyik fél sem mondott még semmit a dologról, mert nincs itt az ideje, de a média már arról fröcsög, hogy 15 millás franchise tag, meg Long utolsó meccse Miami mezben, meg az ilyen és ehhez hasonló képek mintha annyira Ijury prone lenne.. Falember összetörik benne van. De nem arról van szó, hogy 2meccset fekszik 1et játszik. Nem az idei a legjobb szezonja ez vitathatatlan.. De ez a srác hall of fame lesz és pont. Ha nem tartjuk meg mi leszünk a "falu bolondja". Long szerződése témáról 2 mondatnál többet off-seasonig nem fogok ezután ejteni, mert nagyon felesleges.
több mint 13 éve
Ilyet kb minden játékosról lehetne csinálni, csak pl Sidney Ricenál ugyanezt térhálósítani kéne annyi van...Delonso_Jappp, valóban voltak sérülései Longnak, de ez a mennyiség azért még belefér az NFL-átlagba, 5 szezonnal a háta mögött.
Lightnak pl saját bevallása szerint 14 műtétje volt a Patsben töltött 10 év alatt... összesen 20 meccset hagyott ki és kétlem, hogy sérülékenynek számított volna.
Kiváncsi vagyok, hogy marad-e nálatok Long, ha valaki megkínálja valami keményebb (teszem azt, top3) fizuval, akkor szerintem jobban jártok egy korai OT drafttal.
több mint 13 éve
Én úgy gondolom az O legnagyobb értékét jobban meg kéne becsülni. Nem tudjuk milyen állapotban van igazából és sok betekintés nincs abba mi vezetett ehhez az állapothoz, de... Íme pár adat ami azt mondatja velem, há.. tényleg őt akarjuk elengedni ?Fixen nem szabadna annyit kapnia mint most, mert nem nyújt annyit. Valami olyan kellene, ami teljesítményéhez kötné a mostani, vagy annál nagyobb összeg kifizetését. Mindenesetre ez a nyár zenéje. Szeretném hogy maradjon, csak attól félek, hogy Ireland töketlen ahhoz hogy rávegye egy olyan szerződésre, ami a csapatnak jó. És akkor vagy elé tol egy nevetségeset, és akkor könnyes búcsú, vagy megad neki olyat ami ha nem tér vissza a "régi" Long, akkor hosszú évekre kerékkötője a fejlődésnek.
Records:
4× Pro Bowl (2008, 2009, 2010, 2011)
First-team All-Pro (2010)
Second-team All-Pro (2009)
Ed Block Courage Award (2011)
PFW All-Rookie Team (2008)
Jim Parker Trophy (2007)
Consensus All-American (2006, 2007)
Big Ten Offensive Lineman of the Year (2006, 2007)
First-team All-Big Ten (2006, 2007)
Big Ten Conference Championship (2004)
Delonso_
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Én úgy gondolom az O legnagyobb értékét jobban meg kéne becsülni. Nem tudjuk milyen állapotban van igazából és sok betekintés nincs abba mi vezetett ehhez az állapothoz, de... Íme pár adat ami azt mondatja velem, há.. tényleg őt akarjuk elengedni ?Records:
4× Pro Bowl (2008, 2009, 2010, 2011)
First-team All-Pro (2010)
Second-team All-Pro (2009)
Ed Block Courage Award (2011)
PFW All-Rookie Team (2008)
Jim Parker Trophy (2007)
Consensus All-American (2006, 2007)
Big Ten Offensive Lineman of the Year (2006, 2007)
First-team All-Big Ten (2006, 2007)
Big Ten Conference Championship (2004)
több mint 13 éve
amikor délelőtt néztem nem adta be a képet, csak írta, hogy nem található semmi az adott url-n.???Geerimit nem tetszik érteni, uram?
Ventura
Az oké, hogy mindenki roncs a ligában, csak van akit ez nem tart vissza és van akit igen. Longot pedig nagyon. És idén is IR-en fejezi be, ami azután, hogy tavaly is hamarabb mehetett pihenni, vagyis volt extra idő regenerálódni nem biztató a jövőre nézve.
Lehet mondani, hogy Long még így is jobb mint egy átlagos játékos, ez igaz is, de akkor kapjon egy olyan fizut mint egy jobb mint átlagos, és ne egy olyat, mint top5 kollégája.
Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Ilyet kb minden játékosról lehetne csinálni, csak pl Sidney Ricenál ugyanezt térhálósítani kéne annyi van...
több mint 13 éve
???Geerimit nem tetszik érteni, uram?
“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------
több mint 13 éve
???Plusz évről évre jönnek a sérülések, a háta akkor sem volt oké, amikor játszott, és ez látszott is a teljesítményén. Geeri
Ventura
Mindig jövőre!
