Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
lehet apróság meg hülyeség, de nekem fáj, hogy nem voltak képesek betenni a week 4 top performance-ba. igaz nem nyertünk, de ilyen statisztika mellett érdekes, hogy még ilyenbe sem kerülünk be.
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000067915/21st-and-Prime-Week-4-top-performances?module=HP11_content_stream

lássuk csak gyorsan:
- 517 total yard
- 'hill 431 passzolt yardja ami a ligában a második lett a legtöbb passz egy rookie által (2011: cam newton 432 yardal vezeti)
- 8 sack
- wake 4.5 sack egy meccsen (első 3 meccsen nulla)
- 2 INT
- hartline 253 elkapott yardja!
- két elkapó is 120+ elkapott yardal zárt


itt írnak a rekordokról:
 www.sun-sentinel.com/sports/sfl-records-career-bests-milestones-achieved-in-dolphinscardinals-game-20120930,0,7742299.storyVentura
De azért nem maradt szó nélkül, sőőőt, némileg elismerőleg is nyilatkoznak róluk 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jt0kbklui58nak6ticng
Ryan Tannehill, Brian Hartline set records for Dolphins
It didn't take Ryan Tannehill long to make history: The Miami Dolphins' quarterback shattered a team rookie record in just his fourth NFL start. He has Brian Hartline's epic afternoon to thank for the feat.

Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Hát a turnover nem nonszensz 😀 És azokon ment el.. Turnoverből jöttek vissza a meccsbe, és az OT-ban is abból nyertek. Ennyi. Tannehill amennyire állat annyira hibás is a vereségben. Azért szép volt! 😊Csabee13
Oké, hibás, de a comp/int vagy a y/int aránypárban messze a legjobb volt tegnap. Ha nyernénk is, ilyenekkel simán kiegyeznék 😉 Van ebben a srácban potenciál, csak támogatni kéne innen-onnan (pl. Carpenter, hogy nőljön szőr a szemgolyójára...)Paradoxon_MIA
Igen hiányzott Carpenter FG-je de még mindig tartom, hogy ha nincs turnover nyerünk és ez a lényeg túl sokszor adtuk el. Végre a def. kituszkolta a labdát nekünk erre nem vigyáztunk rá. Csabee13
Persze, ha a támadások felhalmoznának sok előnyt, nem a FG kimaradása döntene 😉 (lásd a Bolti Mórokat tavaly).

Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Hát a turnover nem nonszensz 😀 És azokon ment el.. Turnoverből jöttek vissza a meccsbe, és az OT-ban is abból nyertek. Ennyi. Tannehill amennyire állat annyira hibás is a vereségben. Azért szép volt! 😊Csabee13
Oké, hibás, de a comp/int vagy a y/int aránypárban messze a legjobb volt tegnap. Ha nyernénk is, ilyenekkel simán kiegyeznék 😉 Van ebben a srácban potenciál, csak támogatni kéne innen-onnan (pl. Carpenter, hogy nőljön szőr a szemgolyójára...)Paradoxon_MIA
Igen hiányzott Carpenter FG-je de még mindig tartom, hogy ha nincs turnover nyerünk és ez a lényeg túl sokszor adtuk el. Végre a def. kituszkolta a labdát nekünk erre nem vigyáztunk rá.
több mint 13 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Hát a turnover nem nonszensz 😀 És azokon ment el.. Turnoverből jöttek vissza a meccsbe, és az OT-ban is abból nyertek. Ennyi. Tannehill amennyire állat annyira hibás is a vereségben. Azért szép volt! 😊Csabee13
Oké, hibás, de a comp/int vagy a y/int aránypárban messze a legjobb volt tegnap. Ha nyernénk is, ilyenekkel simán kiegyeznék 😉 Van ebben a srácban potenciál, csak támogatni kéne innen-onnan (pl. Carpenter, hogy nőljön szőr a szemgolyójára...)

Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Hát a turnover nem nonszensz 😀 És azokon ment el.. Turnoverből jöttek vissza a meccsbe, és az OT-ban is abból nyertek. Ennyi. Tannehill amennyire állat annyira hibás is a vereségben. Azért szép volt! 😊
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Najó, az utóbbi két meccs tanulsága: a **** életbe már, hogy nem jönnek össze a paraszthajszálon múló meccseink!

Tannenhill állati volt, de ez elmondható Hartline-ra, a playcalling-ra, mindenre, élvezet volt nézni a meccset, erre ilyen nonszensz hülyeségeken ez is elmegy.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Szerintem semmi okotok az aggodalomra... ha idén nem is de jövőre igencsak komoly csapat válik belőlük.
silent7939
Az a baj h szegény delfin fanok már évek óta ezt hallgatják...bár Ventura miatt van minden. Jött tegnap károgni a mi meccsünkre aztán megbüntették 😛
Joco
Nocsak? Bünti jár a Pets ellen drukkolásért? Megérett a világ a pusztulásra 😀
😉

Amúgy tény, hogy Marino óta (vagy inkább '72-'72 óta 😊) ezzel vigasztalódunk 😊 De ehhez Ventura kartársnak nem sok köze van 😀Paradoxon_MIA
múlt héten nyilvánosan szorítottam értetek azt elcsesztétek erre meg ez a """hála"""? 😛 De érti ő h miről van szó 😊

több mint 13 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Öröm az ürömben amúgy tegnapról: statokban jobbak voltunk, a teljesítmény is ígéretes volt, 17 és 82 rajtszámmal nagyon nagyot alakítottak, de azon a nyomorult banánhéjon megint elcsúsztunk; a küszöbön estünk pofára, ugyanúgy, mint a Jets ellen. ez sokkal demotiválóbb, mint ha elkennek csúfosan - akkor legalább az edzőt szidhatjuk, h szar csapatot hozott össze 😀😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
Paradoxon_MIA Miami Dolphins Florida Gators 3 471 — Chrysler.vf@gmail.com
Szerintem semmi okotok az aggodalomra... ha idén nem is de jövőre igencsak komoly csapat válik belőlük.
silent7939
Az a baj h szegény delfin fanok már évek óta ezt hallgatják...bár Ventura miatt van minden. Jött tegnap károgni a mi meccsünkre aztán megbüntették 😛
Joco
Nocsak? Bünti jár a Pets ellen drukkolásért? Megérett a világ a pusztulásra 😀
😉

Amúgy tény, hogy Marino óta (vagy inkább '72-'73 óta 😊) ezzel vigasztalódunk 😊 De ehhez Ventura kartársnak nem sok köze van 😀

Believe In Your 'Fins!
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Szerintem semmi okotok az aggodalomra... ha idén nem is de jövőre igencsak komoly csapat válik belőlük.
silent7939
Az a baj h szegény delfin fanok már évek óta ezt hallgatják...bár Ventura miatt van minden. Jött tegnap károgni a mi meccsünkre aztán megbüntették 😛

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
lehet apróság meg hülyeség, de nekem fáj, hogy nem voltak képesek betenni a week 4 top performance-ba. igaz nem nyertünk, de ilyen statisztika mellett érdekes, hogy még ilyenbe sem kerülünk be.
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


lássuk csak gyorsan:
- 517 total yard
- 'hill 431 passzolt yardja ami a ligában a második lett a legtöbb passz egy rookie által (2011: cam newton 432 yardal vezeti)
- 8 sack
- wake 4.5 sack egy meccsen (első 3 meccsen nulla)
- 2 INT
- hartline 253 elkapott yardja!
- két elkapó is 120+ elkapott yardal zárt


itt írnak a rekordokról:
 www.sun-sentinel.com/sports/sfl-records-career-bests-milestones-achieved-in-dolphinscardinals-game-20120930,0,7742299.story

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
durva meccs volt srácok!
sosem fogom megszokni ezeket, bár mi elég sok ilyet játszunk.
Jó kis csapat ez a Phins... kicsit a pár évvel ezelőtti Texans-ra hasonlít akik mindig ott voltak de nem tudtak nyerni.
Nézzétek meg hol tart most Schaub és csapata.
Szerintem semmi okotok az aggodalomra... ha idén nem is de jövőre igencsak komoly csapat válik belőlük.
Ja és Tanny meglepően jól fejlődik.

Még egyszer gratulálok.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Ki a másik rúgó?Miami
milyen másik?
az arizona kickerére gondolsz? ő feeley.
(amúgy játszott nálunk 2007-ben)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Miami Miami Dolphins 970
Ki a másik rúgó?
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
mit is lehet írni. szerencsére nem a múlt heti jets elleni meccshez hasonlított, ahol szarabbnál szarabbul teljesítettünk. ahol egy csomó lehetőséget baltáztunk. amit nekünk kellett volna megnyernünk és nem a jetsnek.

itt az arizona ellen nem tudom azt írni, hogy nekünk kellett volna megnyernünk. egyszerűen most úgy gondolom arról van szó, hogy ki volt a jobb a hajrában. ki koncentrált rá teljesen.
mindkét csapat nagyszerűen játszott. sőt! a miami rekordokat is adott... marino hagyatéka.

onnan indul, hogy nem sűsrűn látunk ilyen nagy passzolt yard mennyiséget. a második: mikor volt valakinek 253 elkapott yardja a csapatban?
2001-ben volt utoljára olyan, hogy két elkapónk is 100+ yard felett zárt. 1973 vagy '78(!)-ban volt utoljára 8 sackünk - szintén a buffalo ellen.

fronst seven. továbbra is brutális. sajnos ők is fáradnak, ezért nem volt nyomás az utolsó néhány arizoniai playnél (amikor meg lett a TD).

jól van. a secondary tudjuk, hogy nyeli a yardokat, de szerintem ott buktunk el, hogy rendre nem tudtunk futni majdnem 4 teljes negyeden át. papír szerint nem lett volna minket megfognia az arizonának, mégis sikerült.

abszolút szomorú vagyok a tekintetben, hogy nem sikerült megnyerni, ellenben a csapatra mégis büszke vagyok. személy szerint igy ís bukásra gondoltam, nem hittem, hogy ekkora játék lesz.

a cincinattit és a st.louis nagyon be kellene húzni mielőtt bye week-re megyünk. utánna pedig a jets-en megbosszúlni az egészet.

u.i.: naneee-t ne!


“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Miami Miami Dolphins 970
.Rohadt carpenter 3-1 el álhatnánk de ez a nyomorult 3 kihagyott field gólt.így 1-3 elment a szezon. Tanehill meg ennyi labdavesztéssel nem ér semmit 418 yard. A védelem jó lenne a wild cardra, offense meg a magyar 3 osztályba lenne jó. Végig vesztettünk 3 meccsen de elbasztuk mi lesz így?pedig kezdtem reménykedni,de hiába ennyi sack
több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Carpenter FG, Naanee, Tannehill fumbli, ezeken múlt sajnos. Meg az külön baromság, hogy egy fáradt def ellen a viszonylag pihent futóiddal a rookie QB-val akarod elvinni FG rangre.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na szokásos....

A második félidőben mi van velünk???
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Srácok egy gyors kérdés, Martin hogy muzsikál RT-ben?gabokocka
Sokat fejlődött pár meccs alatt, van még hova, de szerintem ha tartja az ütemet biztos pontja lehet az O falnak.
A technikásabb gyorsabb játékosokkal van baja szépen. Nem segít neki, hogy a mellette játszó guard is rookieként játszik.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Srácok egy gyors kérdés, Martin hogy muzsikál RT-ben?gabokocka
én csak annyit tudok elmondani, hogy a preseasonban iszonyú szarnak láttuk. folyamatosan borították, megkerülték. lassú volt. egyszóval totálba aggódtunk, hogy nem lesz jó. erre jött a season és mintha kicserélték volna. nem mondom, hogy nem csinál hibákat, de csak próbáltam személéltetni a preaseason és a season közti teljesítménykülönbséget.
(az RG john jerry-vel egyetemben, akit annyira megdolgoztattak - hogy legyen végre jó falember - hogy hányt is a TC-ben.)

preasanban a carolina ellen:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ifhesaghmer5zsjnr9yx
Jonathan Martin of Dolphins: I need to play better
After a poor performance on Friday night, Miami Dolphins rookie offensive tackle Jonathan Martin knows he has things to improve upon before the regular season begins.


week 1 houston ellen:
https://static.www.nfl.com/image/upload/v1554321393/league/nvfr7ogywskqrfaiu38m.png
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


a futójátékunkon, a front sevenen, a futás elleni védekezésen kívül számomra a fal jobb oldala szintén a meglepetések közé tartozik.

u.i.: persze azért igazán kemény ellenfelek ellen még nem láttuk (kivéve houston)

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Srácok egy gyors kérdés, Martin hogy muzsikál RT-ben?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Nyugalom....
Ő is be lesz darálva... 😉
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Szerintem inkább meg a játékra koncentráljon, mert 2 tackle-el 3 meccsen nem lenne ennyire nagy a szám. danyly
ya bitch!
 www.youtube.com/watch?v=o7O_MlgO2J4

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Power rank 3.hét!
 bowl.hu/power_ranking_-_iii_het
3. (+8) Arizona Cardinals (3-0)
További menetrend: Dolphins, @Rams, Bills. Beírjam a 6-0-t? A Vikings miatt a 7-0-t már nem merem.
29. (-2) Miami Dolphins (1-2)

Ami persze csak 1 vélemény! De e szerint sima.

Az a baj, hogy nem tudjuk eldönteni, hogy részrehajlóak vagyunk e, de lehet benne valami! 😀
Egy biztos a remény hal meg utoljára!!RunRickyRun
Na ez egy kicsit erős, túlzó és egy nagy baromság. Egyszer mindennek vége szakad...
Kívánok minden jót az Arizonának, de ne ellenünk. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Az Arizona DT Nicks Eason nyilatkozott, hogy Incognito egy "mocskosul" játszó játékos az NFL-ben. Amikor a Pittsburgh-ben nyomult állítólag arcon köpte Incognito. De ő nem fog ezért bosszut állni-mondta Eason.
Szerintem inkább meg a játékra koncentráljon, mert 2 tackle-el 3 meccsen nem lenne ennyire nagy a szám. Amúgy sem volt sosem egy nagy szám DE + öreg is már. Long-nak és Incognito-nak nem lesz probléma semlegesíteni.danyly
Texans óta kóstolgatják.. Olvastam én is ezt, fel akarják hergelni, hogy büntit gyártson. Ha igaz patkány dolog... de konrétan azt is lesz@rta az egész nfl mikor Crowder-t arcon köpte LaRon McLain, hát ez sem érdekel senkit. Szerintem annyit ért el, hogy kettéfejeli Richie amikor csak teheti, amúgy is egy hulk idén, nem finomkodik a blockoknál 😀Csabee13
Már az is baj ha valaki kemény? Mert az szép volt, hogy Smith megrugdosta? Az nem mocskos dolog? De az és meg is kapta a büntit.
Egyébként Incognito-nak van 2 misc. tackle-je (1 lost fumble után, 1 int után). Látszik, hogy szeme a pályán odafigyel minden mozgásra és jó futás blokkoló.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.