Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Miami Dolphins

29 feliratkozó

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Az Arizona DT Nicks Eason nyilatkozott, hogy Incognito egy "mocskosul" játszó játékos az NFL-ben. Amikor a Pittsburgh-ben nyomult állítólag arcon köpte Incognito. De ő nem fog ezért bosszut állni-mondta Eason.
Szerintem inkább meg a játékra koncentráljon, mert 2 tackle-el 3 meccsen nem lenne ennyire nagy a szám. Amúgy sem volt sosem egy nagy szám DE + öreg is már. Long-nak és Incognito-nak nem lesz probléma semlegesíteni.danyly
Texans óta kóstolgatják.. Olvastam én is ezt, fel akarják hergelni, hogy büntit gyártson. Ha igaz patkány dolog... de konrétan azt is lesz@rta az egész nfl mikor Crowder-t arcon köpte LaRon McLain, hát ez sem érdekel senkit. Szerintem annyit ért el, hogy kettéfejeli Richie amikor csak teheti, amúgy is egy hulk idén, nem finomkodik a blockoknál 😀
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Az Arizona DT Nicks Eason nyilatkozott, hogy Incognito egy "mocskosul" játszó játékos az NFL-ben. Amikor a Pittsburgh-ben nyomult állítólag arcon köpte Incognito. De ő nem fog ezért bosszut állni-mondta Eason.
Szerintem inkább meg a játékra koncentráljon, mert 2 tackle-el 3 meccsen nem lenne ennyire nagy a szám. Amúgy sem volt sosem egy nagy szám DE + öreg is már. Long-nak és Incognito-nak nem lesz probléma semlegesíteni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Marshall valószínűleg nem fog játszani vasárnap, a hát sérülése nem jött teljesen rendbe. A base packages-ben Carroll került, így ő helyettesítheti. Carroll legtöbbet az ST-ben ténykedik, ott Stanford helyettesítheti. Ha már Stanford: másik lépésként akár ő is játszhatna Marshall helyén, de neki még egy meccse sincs a def-ben, így ez nem valószínű (8 paly-t nyomott az ST-ben a Jets ellen). De alternatív megoldásként Wilson is odaérhet, mert a Jets ellen is játszott ott egy-két play-t. Nekem ő az egyik kedvencem a tavalyi draftról, bár még van mit csiszolni rajta. Kicsit még kapkodós, vehemens, néha elváltja magát.
Bár van egy szörnyű adat Wilson-al kapcsolatban: ha az ő általa védett területre dobják a lasztit a QB-k, akkor 136.5-ös a QB rating.

Fitzgerald-ról ennyit mondott Carroll: “It’s definitely a matchup problem.”

Bush szerdán még nem edzett, de csütörtökön már korlátozottan részt vett az edzésen és az első csapattal gyakorolt.

Philbin a phoenixi utazásról: “a great test of our maturity.”

Sérültlista: McDaniel (térd), Moore (térdín; bár ő azért edzegetett) és Spitler (ágyék) játéka bizonytalan a hétvégén. McDaniel eddig csak a Texans ellen játszott a def-ben mint kiegészítő ember, de utána már nem nevezték a következő két meccsre a sérülése okán. Míg Spitler fontos láncszeme az ST-nek, így az már érzékeny veszteség. Freeny lehet helyette többet a pályán. Moore-t pedig 2. soros WR-nek vezették fel még a hét elején, de lehet ebből sem lesz semmi. De Naanee (akinek még elkapása sincs idén) és Armstrong nem nagy szám. Matthews is csak a Raiders ellen játszott 5 play-t az ST-ben. Szerintem őt kellene kipróbálni inkább.

Carroll (achilles), Fluellen (térdín) és Starks (térd) játéka lehetséges, de mind bevethető lesz és játszani is fognak szerintem. Csak Carroll edzett korlátozottan, a másik kettő végig nyomta az edzést.

Egyébként Hicks is cut, így Jerry pótlása nem igazán megoldott, ha lesérül. De ne legyen így. Egyébként a kis husi teljesítménye eddig kellemes meglepetés.

Az Arizona 6 sack-et kapott eddig, tehát meccsenként 2 sack befér nekik (bár érdekes az ellen a Seattle ellen nem kaptak egyet sem, akik 8-at nyomtak a Green Bay-nek). így Starks remélem növelni fogja a sack-jei számát + Wake, Odrick is elkezdheti a termelést.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Távol álljon tőlem, hogy a szakértelmét megkérdőjelezzem a készítőnek, de nagyon durván lehúzza a Miamit hétről hétre, nem csak ő, és nem teljesen alaptalan de túlzó.... Csabee13
akkor nem csak én érzem szintén ugyanezt...
rajna podcast-jében azonban nincs lehúzva. nagyjából ugyanazt mondja, mint amit mi leírunk ide (secondary kula, front seven brutal, bush állat, miller kemény, 'hill meg menedzselget több kisebb sikerrel, wr egység nem egészen adja, stb), csak ő beszél 10-15 percen át a csapatról.


u.i.: érdekesnek találtam, hogy rajna nem említette a két csapat által felhalmozott 150-200 yard közötti büntetés mennyiséget. ez szerintem hihetelen sok. Ventura
De azért szerintem a "bírók" tevékenysége sem elhanyagolható e tekintetben. Mármint a büntik száma.
Persze az ilyen false start v. delay of game felismerhető azon a bírói szinten is. Max. a többi fajta bünti típusban van hibaszázalék.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 698 — 🏈🐬🐂🤘🏽
Távol álljon tőlem, hogy a szakértelmét megkérdőjelezzem a készítőnek, de nagyon durván lehúzza a Miamit hétről hétre, nem csak ő, és nem teljesen alaptalan de túlzó.... Csabee13
akkor nem csak én érzem szintén ugyanezt...
rajna podcast-jében azonban nincs lehúzva. nagyjából ugyanazt mondja, mint amit mi leírunk ide (secondary kula, front seven brutal, bush állat, miller kemény, 'hill meg menedzselget több kisebb sikerrel, wr egység nem egészen adja, stb), csak ő beszél 10-15 percen át a csapatról.


u.i.: érdekesnek találtam, hogy rajna nem említette a két csapat által felhalmozott 150-200 yard közötti büntetés mennyiséget. ez szerintem hihetelen sok.

“Uhm, we’re, to win games you have to win the game, umm, not lose the game… honestly. And that, that is how you lose the game.”
- HC Mike McDaniel, L vs. Patriots, week 2 -
-------------------------------------------------------------------

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
Power rank 3.hét!
 bowl.hu/power_ranking_-_iii_het
3. (+8) Arizona Cardinals (3-0)
További menetrend: Dolphins, @Rams, Bills. Beírjam a 6-0-t? A Vikings miatt a 7-0-t már nem merem.
29. (-2) Miami Dolphins (1-2)

Ami persze csak 1 vélemény! De e szerint sima.

Az a baj, hogy nem tudjuk eldönteni, hogy részrehajlóak vagyunk e, de lehet benne valami! 😀
Egy biztos a remény hal meg utoljára!!RunRickyRun
Távol álljon tőlem, hogy a szakértelmét megkérdőjelezzem a készítőnek, de nagyon durván lehúzza a Miamit hétről hétre, nem csak ő, és nem teljesen alaptalan de túlzó. Gondolok itt arra, hogy pl. a Jets 12 pozícióval előrébb van mint mi. Hát a múlt hét azt mondatja velem valaki nem ott van ahol lenni kéne vagy mi vagy a Jets. NFL 0. hét 32. helyen voltunk rangsorolva.. Hard Knocks meg a pocsék pre season meccsek miatt szinte már már várják, hogy retek sz@rok legyünk. Szerintem azért eddig rácáfoltunk a Def-el meg a futójátékunkkal mindenképpen.
De igen mi elfogultak vagyunk az tény. Mondjuk egy szurkoló legyen is az, de ha objektíven és pártatlanul igyekszem nézni hol is tartunk azt nyugodt szívvel mondhatom van itt még szarabb csapat és nem úgy kell kiállnunk, hogy simán elvernek minket.

A secondary meg Fitz. azt mondatja velem, hogy bukjuk a meccset. De ha lesz végre pressure a QB-n meg gyakran seggre ültetjük Kolbot akkor nem reménytelen. Majd vasárnap eldől 😊
több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
Power rank 3.hét!
 bowl.hu/power_ranking_-_iii_het
3. (+8) Arizona Cardinals (3-0)
További menetrend: Dolphins, @Rams, Bills. Beírjam a 6-0-t? A Vikings miatt a 7-0-t már nem merem.
29. (-2) Miami Dolphins (1-2)

Ami persze csak 1 vélemény! De e szerint sima.

Az a baj, hogy nem tudjuk eldönteni, hogy részrehajlóak vagyunk e, de lehet benne valami! 😀
Egy biztos a remény hal meg utoljára!!RunRickyRun
az ilyen simának tűnő meccseken szoktak meglepetések történni, úgyhogy én sem vagyok nyugodt
több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Power rank 3.hét!
https://bowl.hu/images/cache/uploads/2593ec5be643699cb6dd980acb714e4f.jpg
Power Ranking - III. hét | Bowl.hu
Három veretlen és két nyeretlen maradt. Nem azok, akiket vártunk.

3. (+8) Arizona Cardinals (3-0)
További menetrend: Dolphins, @Rams, Bills. Beírjam a 6-0-t? A Vikings miatt a 7-0-t már nem merem.
29. (-2) Miami Dolphins (1-2)

Ami persze csak 1 vélemény! De e szerint sima.

Az a baj, hogy nem tudjuk eldönteni, hogy részrehajlóak vagyunk e, de lehet benne valami! 😀
Egy biztos a remény hal meg utoljára!!

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
nem kell beszarni, 2 play híján 1-2 a mérlegük. kemény a védelem, de lehet ellenük futni. Kolb meg Kolb 😊petey
Na ez milyen ócska duma. Az 1 pontos győzelem is győzelem 😊csongi
persze, ez kerül a könyvekbe, meg kellett hozzá a másik csapat is, de hajszálvékony volt az a vonal. mi is álltunk így szezon elején emlékszem, 2 szoros meccsen nyertünk, aztán utána nem jöttek azok a playek amikkel hoztuk a meccseket, lásd pl. 2011 Bills. nem mondom hogy ez lesz csak úgy érdekességképp 😊petey
Érdekes meccs lesz az biztos! Az első meccs ahol nem mi vagyunk az underdogok. Ellenben rossz érzésem van... eddig nyugodtan álltam neki minden meccsnek és elfogadtam hogy zakó lesz, most viszont 😊silent7939
ismerős 😀

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nem kell beszarni, 2 play híján 1-2 a mérlegük. kemény a védelem, de lehet ellenük futni. Kolb meg Kolb 😊petey
Na ez milyen ócska duma. Az 1 pontos győzelem is győzelem 😊csongi
persze, ez kerül a könyvekbe, meg kellett hozzá a másik csapat is, de hajszálvékony volt az a vonal. mi is álltunk így szezon elején emlékszem, 2 szoros meccsen nyertünk, aztán utána nem jöttek azok a playek amikkel hoztuk a meccseket, lásd pl. 2011 Bills. nem mondom hogy ez lesz csak úgy érdekességképp 😊petey
Érdekes meccs lesz az biztos! Az első meccs ahol nem mi vagyunk az underdogok. Ellenben rossz érzésem van... eddig nyugodtan álltam neki minden meccsnek és elfogadtam hogy zakó lesz, most viszont 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
nem kell beszarni, 2 play híján 1-2 a mérlegük. kemény a védelem, de lehet ellenük futni. Kolb meg Kolb 😊petey
Na ez milyen ócska duma. Az 1 pontos győzelem is győzelem 😊csongi
persze, ez kerül a könyvekbe, meg kellett hozzá a másik csapat is, de hajszálvékony volt az a vonal. mi is álltunk így szezon elején emlékszem, 2 szoros meccsen nyertünk, aztán utána nem jöttek azok a playek amikkel hoztuk a meccseket, lásd pl. 2011 Bills. nem mondom hogy ez lesz csak úgy érdekességképp 😊

több mint 13 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
nem kell beszarni, 2 play híján 1-2 a mérlegük. kemény a védelem, de lehet ellenük futni. Kolb meg Kolb 😊petey
Na ez milyen ócska duma. Az 1 pontos győzelem is győzelem 😊
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kövezzetek meg, de simán hozhatónak érzem ezt a meccset.Delonso_
Mire alapozod ezt a kijelentést?silent7939
Egy elit D ami ellen játszunk. A futásotoktól és a falatoktól sem vagyok elájulva, Kolbtól sem remegnek meg a térdeim, Fitz remek és szimpatikus is, Floyd pedig vagy-vagy kategória. Megfelelő gameplannel, Fitzet levéve lehet esélyünk bőven.
A másik, magatok is meg vagytok lepődve a mérlegeteken, a meccseitek elég neccesek voltak az elején, vannak ennél sokkal veszélyesebb csapatok is.

Jelenleg én látok magunkban egy 40%-ot, ami bőven elég lehet.
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nem kell beszarni, 2 play híján 1-2 a mérlegük. kemény a védelem, de lehet ellenük futni. Kolb meg Kolb 😊petey
Ne szítsd a tüzet petey 😀 Tudom te örülnél neki ha így lenne 😊silent7939
nem szítom, nálatok is kifejtettem már 😊 hiába a 3-0, offense terén sajnos harmatgyenge a felhozatal. ha Kolbinak nem megy ki fog pontokat termelni?
a Cards nem egy powerhouse, remélem beismered 😀petey
sajnos ez igaz. Kolb az Kolb. Ha szopóra teszi a csapatot akkor Johnny visszatér.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
nem kell beszarni, 2 play híján 1-2 a mérlegük. kemény a védelem, de lehet ellenük futni. Kolb meg Kolb 😊petey
Ne szítsd a tüzet petey 😀 Tudom te örülnél neki ha így lenne 😊silent7939
nem szítom, nálatok is kifejtettem már 😊 hiába a 3-0, offense terén sajnos harmatgyenge a felhozatal. ha Kolbinak nem megy ki fog pontokat termelni?
a Cards nem egy powerhouse, remélem beismered 😀

több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
nem kell beszarni, 2 play híján 1-2 a mérlegük. kemény a védelem, de lehet ellenük futni. Kolb meg Kolb 😊petey
Ne szítsd a tüzet petey 😀 Tudom te örülnél neki ha így lenne 😊
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Kövezzetek meg, de simán hozhatónak érzem ezt a meccset.Delonso_
Mire alapozod ezt a kijelentést?
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
nem kell beszarni, 2 play híján 1-2 a mérlegük. kemény a védelem, de lehet ellenük futni. Kolb meg Kolb 😊

több mint 13 éve
Csabee13 Miami Dolphins 2 568 — Dolphins Fan
@OmarKelly
"You've got to ask coach, but I'm telling you right now I'm playing Sunday," Dolphins RB Reggie Bush said.
több mint 13 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Én is győzelmet várok!
Nem vagyunk annyira rosszak mint ahogy azt egyesek állították augusztus végén. Hülye apróságokon ment el a Jets ellen is, benne van, formálódó csapat. De ezúttal szerintem jó irányba formálódunk, és látható a fejlődés hétről hétre.

Mindig jövőre!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Kövezzetek meg, de simán hozhatónak érzem ezt a meccset.Delonso_
Nem mertem kijelenti teljes bizonyossággal, de én szerintem is van rá sansz. Kemény lesz, de meglehet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Kövezzetek meg, de simán hozhatónak érzem ezt a meccset.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Az nso cikkében a heti meglepetés tipp: a Miami Arizona elleni győzelme. Ámen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
RunRickyRun Miami Dolphins 776
Hát nem lesz egyszerű menet. Az arizona 3 győzelemmel (sea, ne, phi fejét tűzték karóra) vezeti jelenleg a csoportját, mi pedig 1-2 vel utolsó helyre küzdöttük fel magunkat.
Kolb most kezd beérni és most talál lassan magára Fitzgerald is. Várható lesz hogy a secondary nem fog unatkozni, ha egyáltalán lesz közük a labdához. Valszeg azért is keressük az új bevethető embereket, de ez tényleg elég késői kapkodás. Mostmár úgyis csak középszerű játékosok, vagy sérüléssel bajlódóakat tudunk szerezni, akiket egy másik csapat cut-olt. (lásd Armstrong)
Futni nem nagyon fognak, úgyhogy a futó védelmünknek nem sok dolga lesz. Nekünk viszont a futást nagyon meg kell oldanunk, főleg ha Bush esetleg mégsem játszana.
Arizona-nak 12sack és 2 int-je van, nekünk 4sack és 3int. Az O-line-on fog múlni sok!

Miami Dolphins Fan
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
A szerdai edzésen Bush (térd), McDaniel (térd) és Spitler (ágyék) nem vet részt. De valószínűleg mindenki bevethető lesz az Arizona ellen.
Az újonnan jött Fluellen-nek is volt egy térdín sérülése, de ő végig részt vett az edzésen.
Korlátozottan vett részt az edzésen: Carroll (achilles), Marshall (hát), Moore (térdín) és Starks (térd).

Bush azt mondta, hogy teljesen felkészült a vasárnapi ütközetre, bevethetőnek érzi magát. De azt is hozzátette, hogy nem ő a HC. Majd ő dönt. Philbin pedig azt mondta, ha egészséges Bush, játszani fog, ha nem, akkor nem játszik. Micsoda igazságok. 😊

Az Arizona-nak igen kemény a védelme, és Bush-ból külön készülni fognak. Illetve az OL-nek is fel kell kötni a gatyát, mert a Cardinals def már 12 sack-nél jár. Szóval kemény blitz-ekre lehet számítani. Kolb is, tőle szokatlanul jól játszik eddig, ezért nekünk is nagy nyomás alá kell helyeznünk ill. többet kell siettetni a játékot ill. a QB-t.
A futás megint nagy tényező lesz nálunk, persze attól függően, hogy Bush játszik e. A földön foghatóbb a Cards védelme, míg a passzokkal vigyázni kell ellenük. Ha Tanny nem javul, megint kinéz egy-kettő INT.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.